1

@AmigoBlancos coś podobnego chciałem napisać :P

0

@DonMatteo901 Collado lewe skrzydło? To jakby Adamę dać na lewe :P

2

Ja bym go na razie bardziej podbił pod pensję Araujo... Ale to mu się też należy!

0

@prokofiew to chyba wtedy zależy od regionu bo tutaj gdzie moja narzeczona dostała pracę to na jej miejsce były 4 kandydatki i rekrutacja była dosyć skomplikowana.

0

Ten Laporta coraz bardziej mi podpada...

0

@pt9 zarabia niewiele więcej? To chyba jest nauczycielem :P

@prokofiew twój kolega mandat dostał jak jechał na lekcję muzyki spóźniony :P

0

@pt9 a może przy okazji wypowiesz się na temat przepisów drogowych i niektórych absurdalnych ograniczeń np prędkości? Czy twoim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu?

3

@prokofiew moja ciocia jest nauczycielką polskiego w dawnym 4-6 a teraz chyba 4-8 to już jest. Byliśmy u niej ostatnio z zaproszeniem na wesele i nie mówiła że ma jakoś strasznie źle, wręcz przeciwnie - mówiła że praca jej się bardzo podoba a na zarobki nie narzeka.
Zarówno z nauczycielem jak i z księdzem i każdą inną pracą - to musi być powołanie to wtedy traktujesz tę pracę inaczej i inaczej się do niej przykładasz.
Gdyby praca nauczyciela była taka ciężka, a wynagrodzenie bardzo słabe to dzisiaj nie miałbyś nauczycieli. Pomyśl sobie o tym...

0

@prokofiew no skoro pierwszy rok uczy i jeszcze studiuje to stopień ma najniższy - to po pierwsze.
Po drugie nie żona tylko narzeczona. Po trzecie mając na myśli "jakąś pracę w domu" miałem na myśli że robi coś dodatkowo bi nie chciałem dokładnie wymieniać co robi i niczym jej tutaj nie ujmuję a swoją pracę wykonuje bardzo dobrze. Jednak na tę ilość godzin to sama mówi że wypłata nie jest tragiczna, więc coś Cię kumpel chyba oszukuje. Może chce kasę pożyczyć? :P

0

@negreanu właśnie tak zauważyłem.
Ale może to jest tak że zawsze są fanami tych którzy nie rządzą bo wtedy mogą swobodnie krytykować?

0

@Toretto i to jest konkretna odpowiedź. Dzięki!

Ja też głosowałem na konfę ale coraz mniej mi się to podoba i tak właśnie patrzę że nie mam na kogo głosować. Na pewno nie żadne lewice, KO, czy Hołownie... Ale jak mam głosować na PIS jako mniejsze zło to też mi się nie uśmiecha...

0

@gumaz a chodzę.

0

@Bobo25 nie odpowiedziałeś kto powinien rządzić i pytam poważnie.

1

Wiadomo że polityka i wiara to tematy niewygodne.
Ale jak tak widzę te wszystkie wpisy na LR (większość krytykująca PIS, czy konfederację i lewicę) to się coraz bardziej zastanawiam na kogo Ci wszyscy narzekający głosują?
Może się pochwalicie @arasz1819 czy @Azacca ??
Jest was tutaj więcej ale wy pierwsi przyszliście mi na myśl :)
To że PIS rządzi źle to jest jasne, ale kto waszym zdaniem powinien rządzić żeby było dobrze?

1

@prokofiew żeby było jasne... Moja narzeczona od roku jest nauczycielem (jeszcze w trakcie studiów - ale to chyba nie ma znaczenia). Pracuje w przedszkolu i jej etat wynosi 24 lub 25 godzin tygodniowo. Zarabia około 2600 i dostała podwyżkę chyba 250 złotych.
Od września będzie pracowała w klasach 1-3 i jej etat to będzie 18 godzin tygodniowo, a pensja taka sama.

Wiadomo że do tych etatów dochodzi jakaś praca w domu plus rady pedagogiczne które nie są wliczane do godzin pracy.
Nie twierdzę że jej praca jest lekka, łatwa i przyjemna lub że jest dobrze płatna. Przedstawiam tylko rzetelne dane, więc nie wiem skąd Ty wziąłeś te bohomazy...

0

@Barca1992 tylko żeby Patryk Jaki dobrze się ubrał bo @Azacca go dojedzie znowu :P

0

@BART97 zaraz po pisie i platformie

0

@Bagsik88 a po waszych jak Ronaldo oglądacie. :P

0

@Bagsik88 oglądam Messiego i Ronaldo bardzo często. Ronaldo jako piłkarza nie lubię, jako człowieka (sposób bycia) tym bardziej. Messiego wręcz odwrotnie. Ale w życiu nie będę ujmował Portugalczykowi a tym bardziej twierdził że Messi jest znacznie lepszy bo to bzdura.

0

@juliacicha ale ja tak cały wywiad osobno bym chciał :D

0

@juliacicha z Tobą

0

@MesQueUnClub_87 akurat Tyson i Szpilka to dwie zdecydowanie różne klasy zawodników...
Oczy mam, kursy trenerskie i konferencje trenerskie z PZPN też mam. Jestem czynnym trenerem zarówno drużyny seniorskiej 11 osobowej jak i drużyn juniorów. Nie uważam się za Pepa Guardiolę, ale sądzę że jakieś pojęcie o piłce mam i widzę co robi jeden i drugi przez dwie dekady i uważam że każdy posiada mocne strony których nie ma drugi i na pewno bym nie stwierdził że Messi miażdży CR7.

0

przeczytałem że spotka się z Setienem i aż mi się gorąco zrobiło :P

1

@tbas więcej wiary w siebie! Chyba że astronomia Cię wgl nie interesuje :P

0

@MesQueUnClub_87 a to dopiero ciekawe :P
Nie grali z Messim ale wiedzą że jest lepszy :D
To tak trochę jak twoja opinia. W życiu z nim nie grałeś ale wiesz że jest lepszy :P
Po drugie kierujesz się tylko filmikiem z youtuba, a większość piłkarzy w wywiadach mówiło że trudno wybrać lepszego.

Deco grał z każdym z nich i uważa że Ronaldinho jest najlepszy :P
Pele uważa siebie za najlepszego, Maradona siebie... A dyskusje na ten temat będą do końca świata i jeden dzień dłużej a jednoznacznej odpowiedzi nigdy nie uzyskamy.

0

Niech się cieszy że Barcelona nie jest w Polsce bo z tymi cenami paliw jakby miał tyle jeździć do klubu w sprawie podpisania kontraktu to by już zbankrutował...

0

@kaladin nie zrozumiałeś kolegi chyba :P

0

@Geble a w Niemczech przecież socjale też są spore ;)

Ale niektórym nie przegadasz.

0

@Ying w którym momencie Ronaldo GŁÓWNIE dostawiał nogę? A z Messim masz rację, chociaż z tym strzelaniem ostatnio to chłopak nie przesadza :P

Główny problem przeciwników Ronaldo jest to że chyba nie oglądali zbyt wielu jego meczów.

0

@MesQueUnClub_87 kto tak mówi? Każdy kto trenował Ronaldo mówi że Ronaldo jest lepszy. Każdy kto trenował Messiego mówi że Messi jest lepszy. To jest zwykłe głupie koleżeńskie gadanie żeby się chłopaki nie obrazili.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?