0

@MesQueUnClub_87 bo Messi gra zdecydowanie lepiej w głębi pola i w grze kombinacyjnej i tutaj masz absolutnie rację. Za to Ronaldo ma lepsze wykończenie, lepiej odnajduje się w sytuacjach podbramkowych i potrafi uderzyć dosłownie z każdej możliwej pozycji.
I to nie oznacza że którykolwiek z nich jest lepszy. Po prostu ich profile się różnią i tyle.

1

@Azacca Ty nie potrafisz sensownie wytłumaczyć co jest nie tak w ubiorze Jakiego. Albo tylko Ty w tym stroju widzisz coś nie tak :P

12

@Azacca a skąd Ty masz takie informacje? Od dzisiaj Pan Azacca będzie ustalał gdzie tolerancja ma mieć miejsce a z czym nie ma nic wspólnego :P

1

@Azacca Mam teraz wstawiać strasznie kompromitujące wystąpienia praktycznie wszystkich europlatformersów? Jednak masz jakiś problem z tym PIS-em :P

20

@Azacca czyli już w PE nie ma tolerancji i nie może się każdy ubrać jak chce? Od czego to zależy? Czy taki europoseł może się czuć przez Ciebie dyskryminowany ze względu na swój ubiór?

11

@NaFazieHitman hahaha doooobreeeee... wygrałeś tym komentarzem! :D

10

@Azacca lepiej niegodnie reprezentować nas strojem niż wystąpieniami jak co niektórzy europosłowie...

0

@MesQueUnClub_87
Top speed
Ronaldo - 33,6
Messi 32,5

bramki słabszą nogą
Ronaldo 110
Messi 81

O głowie już sam wspomniałeś.

Nigdy w życiu bym nie powiedział że Ronaldo jest lepszy od Messiego, ale na pewno też nie powiem że Messi jest lepszy. Oboje są wybitni ponad miarę i nie grali przez całe kariery w takich samych warunkach i co ważniejsze na tych samych pozycjach żeby móc ich porównywać, więc nie wiem czemu wielcy fanboje Messiego mają pretensje jak ktoś stawia obu piłkarzy na równi...

0

@Nano22 to są suche statystyki, a jak wiadomo statystyki nie grają...
Dla mnie nie ma co ich porównywać i racją jest że CR7 miał trudniej bo co jakiś czas opuszczał swoją strefę komfortu zmieniając klub, w którym jak się później okazywało, również zdobywał sporo bramek. Messi całe życie był w jednym klubie, a teraz jak zmienił klub to już nie pokazał ile jest w stanie zdobyć bramek (w najsłabszej z topowych lig i najlepszej z możliwych tam drużyn)

0

@Amigo_Blanco co do kompletności obu zawodników to akurat przesadziłeś...
gra słabszą nogą, gra głową, szybkość i przyspieszenie... Nie twierdzę że Ronaldo jest lepszy, ale ujmowanie mu czegokolwiek to też przesada.

1

tak jak już wspominałem wcześniej, przy obecnej sytuacji Barcy to najlepszy możliwy transfer!

2

@DaPidejpi to skoro nie zaliczasz się do ciemnoty to na kogo głosujesz? :P

0

@[Oli] tak mam też na myśli tych ludzi i to się nazywa ekumenizm i też taki dzień w Kościele jest obchodzony ;)

0

@dziaraka ale niepoczytalność jest wymyślona przez człowieka :P

0

@goldensun ale poprzez poznawanie wszystkiego wkoło siebie i przepuszczenia tego przez mózg, obojętnie jak on by nie działał, to Ty podejmujesz decyzje, czy kogoś zabić, czy nie etc. I nie mów że na to nie masz wpływu...

0

@Ostatnikrwawygang gdyby na wszystko były odpowiedzi to by nie była wiara i to by nie był Bóg :P

0

@Ostatnikrwawygang poddaję się... Bóg je specjalnie stworzył żeby zabijały ludzi. Wydaje mi się że tych niewierzących tylko. Chyba mogę się czuć bezpiecznie.

0

W tym okienku transferowym nie ma dla nas lepszej opcji niż Di Maria!
Możecie mieć inne zdanie z którym się i tak nie zgodzę :P
Prezentuje wysoki poziom na skrzydełku i do tego jest za free. Pytanie jak z wynagrodzeniem by było...

0

@marcin62 hahaha wygrałeś dzisiaj! ;)

1

@tomek8756 a skąd wiesz że to plotki?

0

@Nomadd wskaż mi chociażby jeden cytat w którym KTOKOLWIEK bo już nie mówię o Bogu, twierdzi że Ziemia jest w centrum wszechświata i życie pozaziemskie nie istnieje...
Tak samo nigdzie w Biblii nie wspominali o dinozaurach więc nie istniały :P

0

@ranger3120 a skąd wiesz że ludzie w wieku 18-60 znają się na ekonomii? Czym się różni 60 letni chłop od chłopa o rok starszego?

2

mama gaviego lubi to.

0

@Ostatnikrwawygang no tak... i covid i ptasią grypę i chorobę wściekłych krów też :P
Oj oj Panie Boże...

0

@Nomadd nie mówię że tak nie jest. I nie wmawiaj mi czegoś czego nie powiedziałem i nie napisałem. Ziemia nie jest w centrum wszechświata (gdzie to doczytałeś w tej dyskusji?)
Życie pozaziemskie w najmniejszym stopniu by nie obalało istnienia Boga. Wręcz przeciwnie, może tzw aniołowie to istoty z innych planet? Tego nie wiemy i pewnie się nie dowiemy.

0

@Ostatnikrwawygang a co ma Miłosierny Bóg do malarii? Bóg ją zesłał? Czy Bóg ma teraz ludzi leczyć?

0

@dziaraka uważam że nie. Niektóre sytuacje Ty nazywasz szczęściem, czy zbiegiem okoliczności, a ja cudem i ręką Boga. Taka mała różnica ;)

0

@Dieselzor a ja pamiętam że nie grał wcale tak źle. :)
A oglądam Barcelonę od 2003 ;)

0

@dziaraka gdybyś miał dowody to by nie była już wiara tylko pewność.
A skoro spodziewałeś się tej odpowiedzi to czemu pytasz?
Dla mnie jako osoby wierzącej łatwiej jest przyjąć trudne sytuacje jeżeli wiem że jest Ktoś lub Coś co może mi w tym w jakiś sposób pomóc. Nie wyobrażam sobie funkcjonowania wiedząc że wszystko zależy ode mnie i nikogo "wyżej" już nie ma.

0

@dziaraka dzięki temu jestem lepszym człowiekiem, nawracam się każdego dnia. Każdego dnia uczę się kochać bliźniego coraz bardziej, coraz lepiej, przez co świat również staje się lepszy. Gdyby każdy miał takie nastawienie to świat naprawdę zmierzałby ku lepszemu. I nie musisz wierzyć w Boga żeby wyznawać takie zasady, ja znalazłem to akurat w Kościele i cieszę się z tego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?