0

@JimMorrisonFCB zgadzam się z Tobą, ale to nie jest teraz wina tych biednych parafii...

0

Droga redakcjo,

zgłaszam się z pomysłem zmiany...
Zmiana ta miałaby dotyczyć wszystkich plotek transferowych. Proponuję od jutra pisać zamiast "KWESTIA GODZIN" to np. "KWESTIA LAT" albo jeszcze lepiej by pasowało "KWESTIA PIENIĘDZY".

Bo z tą kwestią GODZIN to tak troszeczkę nas oszukujecie... Chyba że te długie tygodnie a nawet miesiące przeliczacie na godziny, to wtedy się zgadza. :)

0

@clyde a płacisz taki podatek? Z tego co mi wiadomo to takiego czegoś nie ma :P
i nie pisz tylko o kościele, a może ogólnie o wyznaniach? Czy tylko kościół Ci przeszkadza?

0

@JimMorrisonFCB dlaczego generalizujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka? To że niektóre parafie lepiej sobie radzą to nie oznacza że każdy kościół teraz bez problemu sam się utrzymuje i nie są mu potrzebne pieniądze...

0

@Rocky_Bilbao genialne porównanie! :)

0

@Tomek54321 ale to jeszcze nie jest ukształtowana kadra i do tego właśnie służy okienko transferowe.

2

@LS dymani to my dalej będziemy jak on odejdzie a zostanie ktoś pokroju Trincao :P

0

@tbas jak fundusz z takim tempem będzie malał to jak podpiszą w drugiej połowie lipca to za free :P

1

do czego to już doszło że musimy się chwalić wszystkimi sekcjami bo z samej piłki nożnej nic nie ma...

1

Pozostaje nam kibicować płci pięknej w tenisie ziemnym, a widzę że kilka przedstawicielek mamy i oby to się utrzymało jak najdłużej :)

0

@JarekS akurat ilość spotkań to nie jest żaden odnośnik i mogę tutaj wymienić sporo zawodników z ogromną ilością spotkań z dobrych klubów, którzy po prostu grają źle jak chociażby Maguire...
A przypomnę tylko że Umtiti też miał się idealnie wpasować w zespół i świetnie wyprowadzał piłkę. Ja jednak bym z powrotem poszedł w La Masie i to by było najmniejszym kosztem. Na plus Duńczyka działa jedynie fakt, że przychodzi za darmo...

7

"Stanowi to podsumowanie trudnej sytuacji klubu, a także samego Xaviego, który najprawdopodobniej nie rozpocznie presezonu z ukształtowaną kadrą."

No koniec świata!
A który trener rozpoczyna presezon z ukształtowaną kadrą? :P
Wtedy okienko transferowe by nie miało sensu.

3

kwestia godzin: "KOŃ TROJAŃSKI w Barcelonie!"

1

"Jeśli dobrze uruchomią dźwignie"

Trochę brzmi jak ruska wiagra :P

1

@JarekS obyś iał rację... Ale z tym przygotowaniem do gry na najwyższym poziomie to spora przesada. Przecież on sam sobie na boisku przeszkadza. Na chwilę obecną niczym się nie różni od Lengleta który też miał dobre 2 sezony i się skończył...

0

@Doniu814 i zostaniemy z Destem i Roberto... Albo może jeszcze Azpilicueta i Alonso... W tym klubie naprawdę nic się nie poprawia.

0

Pewne jest że Alves nie zostanie u nas? Coś mnie ominęło?

0

@norbi77 masz rację... niech wróci PO do władzy i niech do swojego ogródka plują w UE i blokują dalej wszystkie dotacje.
Nie napisałeś że taka kradzież jest lepsza, ale o tym wspomniałeś - więc pytam czym to się różni? Kradzież to kradzież i jedni są warci drugich. A PIS w przeciwieństwie do PO pomaga chociaż jakiejś części społeczeństwa.

0

@Danny Gaucho to w tym roku raczej nikt nie ma szans pobić Węgra nawet z Mistrzostwami Świata.

0

@Herato to było zbyt łatwe :P

0

@norbi77 mi się żyje znacznie lepiej teraz niż wtedy (nie, nie dostaje żadnych socjali). TVP oglądam kilka razy w tygodniu i chodzi mi o 1 z 10 (nie wiem czy to pierze mózg).
Jeżeli dla Ciebie jest różnica czy kradną oficjalnie czy w ukryciu to się rozpędź i pocałuj ścianę czołem bo i jedno i drugie to kradzież i nie ma tutaj różnicy a żadne z powyższych nie powinno mieć miejsca.
Zarówno PIS jak i PO to takie samo zło. PIS na mały plus wychodzi bo chociaż daje coś ludziom a nie tylko zabiera jak poprzednie rządy. A to że zabierają wszystkim a dają niektórych (w dużej części patologii) to już inna kwestia, którą rząd również powinien się zająć, bo sam osobiście należę do grupy ludzi która nie dostaje nic, a łoży na resztę.

0

@Abegor coś w tym może być :P

To jest dopiero tragedia narodu że należy wybierać mniejsze zło :D

0

@norbi77 odpowiadam, że to że ich nie usadzili nie oznacza że nie kradli, tylko że im tego nie udowodniono JESZCZE.
Ty nie odpowiedziałeś na moje pytania :P

4

wiadomość z ostatniej chwili: Pique bardzo żałuje że mama Xaviego jest aż o tyle lat starsza od niego.

0

@sokot jak byś oglądał mecze Holandii to byś wiedział że tam gra podobnie ;)

0

@Abegor nie twierdzę że nie istniała bo istniała również. Tylko ja w przeciwieństwie do tych platformowych zaślepieńców nie twierdzę że PIS jest niewinny i nie kradnie, a oni uważają że PO takie święte i tutaj jest problem.
Nigdy w życiu bym nie pomyślał że ludzie tak szybko zapomną jak źle platforma rządziła i patrzyła tylko na swoje kieszenie...

0

@Janas11224 a na Węgrzech kto jest ekspertem??

0

@Huck kolega wyżej ma trochę racji - Mascherano nie był taki do przestawiania (więc wszystko zależy od zawodnika)
Co do reszty to się zgodzę. Kounde w ważniejszych meczach jest zesrany i znika z planszy. Koulibaly to jeden z najlepszych stoperów ale wolałbym budować skład na lata z kimś młodym niż na każdą pozycję ściągać ciągle dziadków.

2

@norbi77 afera z kamienicami w Warszawie to nie był przekręt?
Teraz twierdzisz że jeżeli nie ma wyroku to znaczy że nie kradli? :P Dobre, dobre.
Z afery podsłuchowej jak gadali o przekrętach to też nic nie słyszałeś? Czy przedstawiciele platformy wiedzieli że są podsłuchiwani i po prostu sobie żartowali? :D

Obudź się chłopie bo brzmisz jak Ci omamieni PISem ale w drugą stronę...

0

@axegrinder no ok, ale kluby założyciele to były te które wymieniłem powyżej, a że City, Liverpool, czy Arsenal się zgłosiły z początku to wiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?