@Fizzy Womack znajomy ma alarm w domu, który jest ciągle włączony i jak otwierasz drzwi na podwórko to masz chyba 3, czy 5 minut żeby go wyłączyć (pewnie kwestia ustawień)
@hurek12 tutaj nie chodzi o wydawanie wyroku. To jest tylko opinia z którą się zgadzam. Brali go bo był za darmo i za rok go sprzedadzą. Xavi woli grać zawodnikami typu Pedri, czy Gavi bo są techniczni, a Kessie będzie dostawał szanse z ławki i raczej nie będzie chciał tak grać kilka lat...
@HighestInTheRoom nawet tutaj mieszasz politykę? :P I co masz do disco polo? Muzyka jak każda inna i to kwestia gustu. Po trzecie - chociaż dla mnie to też patologia, to takie zabawy są teraz codziennością na większości wesel.
@matt121 gościu... KAŻDY W POLSCE ma takie same prawa. I odbieranie ich jednym z jakiegokolwiek powodu (typu wiek, czy wykształcenie) to bzdura. Dlaczego Ty masz prawo głosować, a ktoś w wieku 70 lat już nie?
Życzę Ci żebyś przetyrał 50 lat w swoim życiu a później żeby ktoś Ci powiedział że nie masz prawa wybrać, kto ma rządzić u nas w kraju.
Policja rozpoznała na zdjęciu wszystkich czterech napastników, a było to: Depay, Braithwait, Ez Abde oraz Ferran Torres (chociaż tutaj policja ma wątpliwości, czy rzeczywiście jest on napastnikiem)
@arasz1819 z pewnością tak będzie. Ja do takich nie należę, ale też mi daleko do nazwania jego zdrajcą. Nie mówię że przejście Leo do Realu to by nie było wielkie wydarzenie, ale to nie jest od razu mówione że musielibyśmy go nazywać zdrajcą.
@arasz1819 otoczka kompletnie nic do tego nie ma... To teraz np taki Messi miałby mniejsze prawo do zmiany Barcy na Real bo byłby zdrajcą? To Ty piszesz bzdury. Tak się składa że tę sprawę znam bardzo dobrze i gdybyś Ty też ją dobrze znał to tego komentarza by nie było z twojej strony. Po prostu taką narrację przyjęły media i komuś to było na rękę żeby na Figo była taka nagonka a ludzie to łykali jak pelikany. Niczym to się nie różni od chociażby manipulacji mediów w świecie polityki w dzisiejszych czasach.
@against_modern_football osobiście nie lubię Figo i nigdy nie lubiłem. Ale nazywasz go zdrajcą, a jak Eto'o, Ronaldo, Saviola i wielu innych grało w obu klubach to już nie zdrajcy? Co powiesz o innych ligach gdzie np. sporo piłkarzy we Włoszech grało w Milanie, Interze i Juventusie? Albo o lidze angielskiej gdzie piłkarze nie mieli problemu żeby w trakcie kariery reprezentować barwy Liverpoolu, United i City lub Arsenalu, Chelsea i Tottenhamu?
@Ksavix i to niby tylko PIS pierze ludziom mózgi, a chłop się tak dał zmanipulować :P
@Kusco15 powiedz mi w którym momencie życia za rządów PO robiło Ci się coraz lepiej? W którym momencie Ci złodzieje patrzyli chociaż w małym stopniu na obywateli? I nie chodzi mi tylko o rozdawnictwo naszego hajsu bo to też zła droga... Może żyło Ci się lepiej jak byłeś ich partyjniakiem i miałeś znajomości.
Ale nie ma większych gburów i chamów w sejmie niż reprezentanci lewicy i PO, a Ty tu z pojedynczymi przypadkami Pawłowicz wyjeżdżasz...
@Survier ale zauważ w jakim stylu wychodził spod presji i krycia przeciwnika. Tego nie potrafi żaden nasz PO, a ośmielę się nawet napisać że Alba gorzej z tym wygląda. Oby to nie był tylko jednorazowy przebłysk.
A on pokazał Araujo i Destowi jak powinien grać PO. I niech nikt nie pisze że to mecz towarzyski tylko bo tam większość i tak spinała jaja i chciała się pokazać a Sergi po prostu zagrał bardzo dobry mecz.
@Lionel_Messi10 Foyth jako boczny środkowy stoper w ustawieniu 3 obrońców? I pomiędzy 4 atakujących, a resztą ekipy kolosalna przepaść na boisku... Tak już było za Koemana i niestety z tak biegającym Messim to bardziej on będzie wyglądał jak 9 niż Lewy (mówię o fazie obronnej)
@Lionel_Messi10 a kiedy my graliśmy z typową 10 i to dobrze wyglądało? odpowiedź: NIGDY Przykłady? Ferran w niedzielę, Coutinho, Depay w kilku meczach, czy nawet Messi w ustawieniu 4-2-3-1
Xavi nie potrafi na razie ogarnąć we właściwy sposób systemu 4-3-3 a teraz by miał kombinować z Messim na 10? :P
1
Niech ktoś lepiej weźmie Ferrana za 60 baniek i będę szczęśliwy...
2
Prawdopodobnie do Barcelony? Czyli że może sobie zawrócić lub obrać inny kierunek?
3
Czyli zostaniemy z Kessiem i Pjaniciem w środku jako alternatywy... Masakra
3
@Fizzy Womack znajomy ma alarm w domu, który jest ciągle włączony i jak otwierasz drzwi na podwórko to masz chyba 3, czy 5 minut żeby go wyłączyć (pewnie kwestia ustawień)
0
@HighestInTheRoom przeprowadzałeś jakieś badania? Biegasz po dożynkach z ankietami, czy jak to wygląda, że masz takie pewne info? :P
Ja nawet lubię disco polo (z umiarem), a na pisiorów nie głosuję.
0
@hurek12 tutaj nie chodzi o wydawanie wyroku. To jest tylko opinia z którą się zgadzam. Brali go bo był za darmo i za rok go sprzedadzą.
Xavi woli grać zawodnikami typu Pedri, czy Gavi bo są techniczni, a Kessie będzie dostawał szanse z ławki i raczej nie będzie chciał tak grać kilka lat...
1
@HighestInTheRoom nawet tutaj mieszasz politykę? :P
I co masz do disco polo? Muzyka jak każda inna i to kwestia gustu.
Po trzecie - chociaż dla mnie to też patologia, to takie zabawy są teraz codziennością na większości wesel.
0
@Emhyr hejterzy pewnie powiedzą że jedna asysta to nic takiego i że dalej jest słaby... A ta asysta naprawdę klasa światowa.
11
@AlexDark00 nie lubi tego...
0
@matt121 gościu... KAŻDY W POLSCE ma takie same prawa. I odbieranie ich jednym z jakiegokolwiek powodu (typu wiek, czy wykształcenie) to bzdura. Dlaczego Ty masz prawo głosować, a ktoś w wieku 70 lat już nie?
Życzę Ci żebyś przetyrał 50 lat w swoim życiu a później żeby ktoś Ci powiedział że nie masz prawa wybrać, kto ma rządzić u nas w kraju.
46
[Edit]
Policja rozpoznała na zdjęciu wszystkich czterech napastników, a było to: Depay, Braithwait, Ez Abde oraz Ferran Torres (chociaż tutaj policja ma wątpliwości, czy rzeczywiście jest on napastnikiem)
1
Ponownie szuka drugiego bramkarza za swojego synka Neuera
0
"w klubie panuje optymizm"
Przecież z Lewym też Lapcio obiecał i tak było, tak więc może zdążymy go zarejestrować na poprzednią kolejkę z Sociedad.
0
@arasz1819 z pewnością tak będzie. Ja do takich nie należę, ale też mi daleko do nazwania jego zdrajcą.
Nie mówię że przejście Leo do Realu to by nie było wielkie wydarzenie, ale to nie jest od razu mówione że musielibyśmy go nazywać zdrajcą.
0
@arasz1819 otoczka kompletnie nic do tego nie ma...
To teraz np taki Messi miałby mniejsze prawo do zmiany Barcy na Real bo byłby zdrajcą? To Ty piszesz bzdury.
Tak się składa że tę sprawę znam bardzo dobrze i gdybyś Ty też ją dobrze znał to tego komentarza by nie było z twojej strony.
Po prostu taką narrację przyjęły media i komuś to było na rękę żeby na Figo była taka nagonka a ludzie to łykali jak pelikany. Niczym to się nie różni od chociażby manipulacji mediów w świecie polityki w dzisiejszych czasach.
0
@against_modern_football osobiście nie lubię Figo i nigdy nie lubiłem. Ale nazywasz go zdrajcą, a jak Eto'o, Ronaldo, Saviola i wielu innych grało w obu klubach to już nie zdrajcy?
Co powiesz o innych ligach gdzie np. sporo piłkarzy we Włoszech grało w Milanie, Interze i Juventusie? Albo o lidze angielskiej gdzie piłkarze nie mieli problemu żeby w trakcie kariery reprezentować barwy Liverpoolu, United i City lub Arsenalu, Chelsea i Tottenhamu?
0
@Firestone mogli specjalnie go podpisać żeby móc go sprzedać, a gdyby nie podpisali to pożegnaliby się z nim za darmo. Czyż nie?
1
@Ksavix i to niby tylko PIS pierze ludziom mózgi, a chłop się tak dał zmanipulować :P
@Kusco15 powiedz mi w którym momencie życia za rządów PO robiło Ci się coraz lepiej? W którym momencie Ci złodzieje patrzyli chociaż w małym stopniu na obywateli? I nie chodzi mi tylko o rozdawnictwo naszego hajsu bo to też zła droga... Może żyło Ci się lepiej jak byłeś ich partyjniakiem i miałeś znajomości.
Ale nie ma większych gburów i chamów w sejmie niż reprezentanci lewicy i PO, a Ty tu z pojedynczymi przypadkami Pawłowicz wyjeżdżasz...
0
@Firestone i już nagle Roberto nie jest zbędny? :P
0
@Snajper10 dzisiaj w Betlejem :D
0
@Zoker a ja nie zmieniam zdania co mecz i nadal uważam że niestety jest naszą najlepszą możliwą opcją na PO na chwilę obecną (niestety)
1
@Firestone jednak ktoś napisał :P
1
@Survier ale zauważ w jakim stylu wychodził spod presji i krycia przeciwnika. Tego nie potrafi żaden nasz PO, a ośmielę się nawet napisać że Alba gorzej z tym wygląda. Oby to nie był tylko jednorazowy przebłysk.
4
Wszystkie śmieszki z Roberto...
A on pokazał Araujo i Destowi jak powinien grać PO.
I niech nikt nie pisze że to mecz towarzyski tylko bo tam większość i tak spinała jaja i chciała się pokazać a Sergi po prostu zagrał bardzo dobry mecz.
0
@MysticCat bo mecze grają w Polsce
20
Jeszcze niech LaLigę ogarną i będę głosował na PISioczków :D
1
no i dzięki Bogu...
1
City
Barcelona
Inter
Marsylia
Lub
P$G
Barcelona
Borusia
PSV
Jak grać, to od początku z najlepszymi żeby widzieć i wiedzieć na co nas stać!
0
@Lionel_Messi10 Foyth jako boczny środkowy stoper w ustawieniu 3 obrońców? I pomiędzy 4 atakujących, a resztą ekipy kolosalna przepaść na boisku... Tak już było za Koemana i niestety z tak biegającym Messim to bardziej on będzie wyglądał jak 9 niż Lewy (mówię o fazie obronnej)
1
@Lionel_Messi10 a kiedy my graliśmy z typową 10 i to dobrze wyglądało?
odpowiedź: NIGDY
Przykłady? Ferran w niedzielę, Coutinho, Depay w kilku meczach, czy nawet Messi w ustawieniu 4-2-3-1
Xavi nie potrafi na razie ogarnąć we właściwy sposób systemu 4-3-3 a teraz by miał kombinować z Messim na 10? :P
Dobre, dobre, nie znałem.