2

No i zaczynamy w tym tygodniu LM w TVP z Barceloną, a to wszystko dzięki Polaczkowi :)

Już się nie mogę doczekać :)

0

@MesQueUnClub08 a gdzie miał nabijać te gole? Większość goli Haalanda to też bundesliga :P

To tak jakbyś napisał że Benzema jest słaby bo większość goli zdobył w Hiszpanii... Lewy od początku w Hiszpanii pokazuje na jakim gra poziomie i trzeba być niewidomym żeby twierdzić że strzelał bramki tylko ogórkom w Niemczech.

A tak na marginesie, to nie ma opcji żeby w LM strzelił 30 bramek, a w lidze - jak najbardziej. :)

1

@lukkobe Laporta i Alemany sami mówili że najpierw trzeba sprzedawać i zarobić żeby mieć za co kupić, a potem w okienku zrobili zupełnie odwrotnie i wszystko było robione na siłę i nieprzemyślanie.
Nie twierdzę że to ich wina, bo po Bartomeu ten syf będą jeszcze jakiś czas sprzątać. Ale skoro nie sprzedali zawodników za godziwe pieniądze to okienko uważam jako dobre a nie znakomite. Co w tym dziwnego? Nie napisałem że słabo, przeciętnie lub fatalnie.

2

@lukkobe sam osobiście zaznaczyłem dobrze bo o ile zakupy nam wyszły świetnie z wyjątkiem Alonso, to pozbywanie się zawodników wyszło nam źle, żeby nie powiedzieć tragicznie.
Płacimy za gościa ponad 100mln i cieszymy się że zaoszczędzimy teraz na jego pensji.
Brajt za 18 i rozwiązujemy z nim kontrakt za który w jakimś stopniu i tak będziemy musieli mu zapłacić. Z Trincao podobnie- zapłaciliśmy za niego kolosalne pieniądze, a po sezonie oddamy 50% praw za 7 mln...
Puig i Mingueza poszli praktycznie za darmo, gdzie w normalnych klubach sprzedaje się takich za około 10-15mln.
Lenglet i Umtiti tylko wypożyczenie i musimy się modlić żeby wypadli tam świetnie i bez kontuzji bo za rok dalej będziemy z nimi siedzieli...

I powiedz mi kto tutaj trolluje??

0

Kolejny który chciał od dziecka grać wszędzie tam gdzie obecnie jest. Taki drugi Morata nam rośnie :P

3

Z tej pierwszej 10 to tylko Haaland sensownie wygląda jak na te pieniądze. No i koszt Lewego przy tych ogórkach to też grosze :D

0

@Firestone już się chyba nie masz co łudzić z tym Alonso :P

2

@Firestone kupując typa za jakieś 120-150 mln, oszczędzamy na jego pensji około 20 baniek :P No meeeegaaa ruch.

Brajt kupiony za 18 i nie dostajemy nic... I można tak wymieniać i wymieniać.

Fajnie że robią porządki i trzeba to zrobić, ale chwalenie ich za takie ruchy (gdzie mamy oszczędzić jedynie na pensji, którą sami im daliśmy) to trochę przesada...

4

@VeB10Ronnie nienawidzisz marnować czasu, a jednak tutaj piszesz takie bzdury... Nie rozumiem tego.

0

@Kgorecki2500 nie Bartomeu, a klub. Ten sam którym jesteśmy teraz i myślę że można byłoby lepiej to rozegrać ale potrzeba było trochę czasu, a nie wszystko na dziko i milion transferów.

3

Mówicie e nazwisko dobre? Też tak pomyślałem, ale przypomniało mi się wtedy dwóch Demirów o których tak samo pisaliśmy :P

0

@Kgorecki2500 rok temu 2 bramki z RSSS w pierwszej kolejce i kontuzja potem. Chłop uznał że ma szanse. Jeżeli braliśmy go na chwilę to po jaką cholerę dawaliśmy mu tak długi kontrakt skoro "nikt go nie chce" (oczywiście oprócz nas)
Wtedy by nie było problemu z pozbyciem się go... Zapłaciliśmy za niego 15-20mln, a teraz mamy się go pozbyć za free i jeszcze mu płacić za to odszkodowanie...

0

@FCB24 przypomnę jeszcze o Umtitim którego wypożyczyliśmy i OPŁACAMY JEGO PENSJE!
Pozostaje się modlić że rozegra sezon życia i się nie połamie to może go wezmą. Ale znając nas to wtedy byśmy go chcieli z powrotem albo sprzedali za kolosalne 3mln :P

0

@tbas dlatego napisałem wyraźnie "jeżeli to prawda" - a tego dowiemy się jutro...

@Striker czyli biedna Barcelona to jedyny klub, z którego nikogo nie chcą? To jakim cudem my ich braliśmy??

Nie wiem czy ktoś to pamięta, ale braliśmy Depaya z założeniem że ma małą pensję (okazuje się że jednak nie taką małą) oraz z drugim założeniem, że jak wyjdziemy na prostą to go sprzedamy I NA NIM ZAROBIMY! Gdzie te pieniądze?

0

@Kgorecki2500 bo chciałbym wypełnić kontrakt który podpisałem Z KLUBEM???

1

Jeżeli to prawda że oddamy Depaya za free, z Brajtem się pożegnamy na zasadzie rozwiązania umowy, wypożyczymy Albę do Interu, pozbędziemy się Auby za te śmieszne pieniądze i jeszcze śmieszniejszego Alonso i zostaniemy z nim i Balde na lewej obronie to jesteśmy frajerami dekady i nie zmieni tego nawet transfer Lewego...

2

@Danny Gaucho a Abel Ruiz?
W Bradze obecnie 4 mecze z dwiema bramkami i dwiema asystami :)

4

Ooo nagle wzrasta jego znaczenie? A czy większość na tej stronie nie chciała go sprzedawać przed tym sezonem kosztem Peni "żeby coś jeszcze na nim zarobić"?

0

@Comentateiro może być ekonomista który kompletnie się nie zna na rzeczy i tylko kradnie i kłamie (jak Rostowski - a jeżeli jego uważasz za dobrego ministra to tutaj nasza dyskusja powinna się urwać).

Nie twierdzę że PIS dobrze rządzi i również otacza się mało kompetentnymi ludźmi. I to że w pewnym stopniu napędzają inflację to też prawda, ale są również czynniki na które nie mają wpływu. Chociaż na nich nie głosuję, to za ich rządów żyje mi się lepiej niż za PO (mimo że nie pobieram od nich żadnych socjali)

0

1

@adasko1998 jak Tusk zatrzyma inflację? :P
Już po tej idiotycznej odpowiedzi słychać że jesteś jego wyborcą :D

PIS rządzi tragicznie, ale z tymi matołami z PO byłoby (i było już) jeszcze gorzej... A dla większości społeczeństwa polityka się kończy na tych dwóch ugrupowaniach...

0

@Azi nie we wszystkich grał jakbyś się interesował... a po drugie kim miał grać Tuchel grając 3 stoperami? Miał zmieniać ustawienie bo obrońca się boi? Oni nawet specjalnie nie walczyli żeby go zatrzymać :P

0

@Azi to poczytaj trochę opinia jego temat. Sam Tuchel mówił że jak nadchodziły ważne mecze to panikował i prosił trenera żeby nie grać.
O jego błędach w fazie pucharowej już nie chcę nawet wspominać (a ligi nie oglądałem, więc opieram się tutaj tylko na opiniach innych)

0

@Azi bzdura... Idąc tym tokiem myślenia to Christensena wgl nie powinniśmy brać bo w każdym meczu o wyższą stawkę był posrany i robił fatalne błędy...

0

@Azi no za to Alonso gra genialnie w obronie :P
To też bardziej wahadłowy do przodu jak i Alba, więc żaden z nich 3 nie zapewni nam bardzo dobrej gry w obronie.

0

@skubi99 "ten Xavi" chciał też Ferrana za kosmiczne pieniądze i co z niego mamy?
Pamiętaj że trener też się może mylić...

0

@Messibestplayerintheworld to jeszcze za Pedriego, Fatiego, Dembele i Ferrana musimy kogoś kupić bo mieli kontuzje przez ostatnie lata...

2

Wtedy wszystko zaczęło się na nowo!!!
Mój ulubieniec!

1

nawet coś dopłacić żeby poszedł i w liście płac zrobi się luźniej :P

0

i to jest ta "wisienka na torcie"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?