1

@Karokilla To ja sobie narysuję że jeden chłop by mógł przesuwać taki 100 tonowy blok i uwierzysz bo to narysowałem? Ty to masz dopiero rzetelne źródło wiedzy :P

0

@pax przeciętny blok... ale były też 15-20 tonowe. A góra piramidy mogła ważyć nawet 60 ton. Jesteś pewien że przeciągali takie bloki bo ktoś to sobie narysował? A w Biblię którą ktoś napisał to już tak nie wierzysz? Czy wybierasz w co wierzyć?

Ja nie twierdzę że to było ufo, choć też tego nie wykluczam. Ale z pewnością musiała to być bardzo rozwinięta cywilizacja.

0

@Gall, @Rhaan w takim razie przepraszam - mój błąd...

0

@Dejwol ale z Ciebie egoista że o sobie tylko piszesz...

0

@Rhaan z tego co wiem to oni już dwukrotnie obniżali pensje i obniżki zawsze zaczynali od nich :P

0

@Foro no to zbuduj takie sanie i przeciągnij takie bloki przez taki kawał drogi XD

0

@Karokilla proponuję odwiedzić Gizę i zobaczyć te bloki kamienne. Chyba że są w środku puste to może ważyły 2,5 tony :P

0

@Foro wyspa wielkanocna była budowana w podobny sposób. Tak samo piramidy w Meksyku. Skoro nie wiedzieli o istnieniu innych kontynentów i cywilizacji, to jakim cudem budowali w taki sam sposób na całym świecie?

1

@Karokilla akurat piramidami interesuję się w znacznym stopniu i wiedzę mam dużą.
Jakimi saniami? Z jakim napędem? Silniki hybrydowe, czy jeszcze na ropę? Przecież te bloki ważyły nawet 40 ton a według niektórych zdarzały się takie po 60 ton...

1

@TheNekro94 jeżeli nie kosmici, to musiała być to jakaś rozwinięta znacznie bardziej od naszej cywilizacja.

Jeżeli nie, to powiedz jak przewieźli te ciężki głazy przez taką drogę? Druga sprawa to jak i czym wyszlifowali tak dokładnie te kamienie, że pomiędzy nie, nie włożysz nawet karty kredytowej?

Słucham pomysłów :)

5

Laporcie kiedyś wystrzeli ten guzik od marynarki...

3

mam deja vu :P :P

1

@Medium hahaha bez kitu tak było i jeszcze w każdej szkole jak słyszeli od mojej siostry gdzie się dostałem (szkoła średnia, czy też studia - to zawsze mówili że to chyba po znajomości)

a teraz zarabiam 3x więcej od nich i nic się nigdy nigdzie nie uczyłem :P

0

@Kluivert_P a nie jest zbyt długie? :P

0

@gumaz a coś mi podpadało :P

6

@Comentateiro proponuję od dzisiaj zmienić nick na covideiro - idealnie będzie Ci pasował. ;)

1

@norbo80 i super! A mało kto to dzisiaj rozumie ;)
życzę dalej powodzonka :)

0

@Toretto paintball był mega, ale te bubble to coś nowego i uwielbiam futbol a tam można było się fajnie poprzepychać. Potem był zapasy w tych piłkach kto kogo pierwszy wypchnie za koło środkowe, a na końcu przewroty w przód przez całe boisko. Śmiechu co nie miara :P

0

@kacperFCB_ ja pisałem że finansowo 1-1 a nie piłkarsko. A teraz musimy patrzeć na budżet jak nigdy.

0

@Toretto mi organizowali to najpierw w piątek mecz u mnie w klubie mieliśmy, potem w sobotę mecz w bubble football, potem paintball i na koniec impreza i w niedzielę poprawiny u mnie na chacie ;)

2

@Jaca96 ja 8 ślub, 9 poprawiny i od 10 do 18 do Zakopca. :D

4

@arcziFCB to była zwykła ironia. :P

0

@Dojt niby tak, ale my musimy zacząć OSZCZĘDZAĆ a nie wymieniać 1 do 1.
Po drugie Frenkie ma kosztować 80 ze zmiennymi, czyli to 80 nie jest pewne i nie dostaniemy tego od razu.

5

kawalerski, kawalerski i po kawalerskim...
A już w piątek kaganiec w postaci obrączki :P

4

Byłoby miło, ale nie za takie pieniądze w naszej obecnej sytuacji.

4

Chyba już wszyscy zapomnieli że jest jeszcze Pjanić o którym jakoś cicho tutaj, a też się trzeba go pozbyć...

0

@CZAJUN_119 drugim, a ja bym powiedział że nawet pierwszym. Araujo mega postępy ale właśnie bez Pique to już nie był taki pewny i popełniał dużo błędów. Na pewno na cały sezon Araujo i Garcia to na pewno nie jest podstawa. Pique się jeszcze przyda.

1

@Kluivert_P są specjalne sosy które możesz sobie kupić. Mój kumpel miał czwarty najostrzejszy sos świata i mówił że można brać dwie krople na raz a ja chciałem być twardy i wysmarowałem cały kawałek pizzy...

Nie spałem całą noc...

0

@Kgorecki2500 jakoś cały czas stacjonują u nas wojska NATO i nie ma żadnych działań wojennych. Z konia spadłeś?
Czy lepiej wgl nie mieć wojsk i prawdopodobieństwo działań wojennych spadnie? :P

17

czas rozpocząć kawalerski - a za tydzień ślub! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?