@kuz chciałbym Lewego, ale jak bierzesz na serio ten skład i te oceny to powiedz mi co tam robi Messi i jakim cudem za ten sezon Mbappe ma najlepszą ocenę? :P
to była jego najgorsza decyzja... @sepek jak nie grali tych schematów? Oglądałeś wgl mecze? Ustawienie 4-3-3 było, gra w trójkątach była. Przykładanie dużej uwagi do skrzydłowych (Jutgla, Abde)
@pacior95 z tym wynagrodzeniem to akurat racja. Ale skoro to ma być przyszłość klubu to ja bym na tym nie oszczędzał. A nie wyglądało to źle...
@Przemson to działa tak samo. Wbrew pozorom pracownika wcale nie tak łatwo zwolnić. Do dyscyplinarki potrzebujesz argumentów, a zwalniając pracownika z własnej inicjatywy należy mu się odprawa (czyli tak jak piłkarzowi, gdy zrywasz z nim kontrakt)
@Messi1000000 a co to ma do rzeczy? To nie jest jakaś mega słaba reprezentacja że nawet jak grasz w klubie papę to i tak będziesz powołany. A powołania dostaje się za to jak gra się w klubie, a nie jak grało się w ostatnim meczu repry kilka miesięcy temu.
@Worny będę oglądał mecze bo jestem ich kibicem. Nie zmienia to faktu że wygląda to źle i na poprawę się raczej nie zanosi, a mam prawo wyrazić swoje zdanie.
@Worny nie mierz wszystkich swoją miarą. Jedno jest pewne - w przyszłym sezonie jeszcze więcej dziadków albo ogórków typu Dybala bo za darmo i obrońcy Xaviego będą mieli kolejny sezon wymówkę :P
jeszcze się skończy tak, że Dembele pójdzie do psg, a my z powrotem będziemy się kulać z dziadkiem Messim i gwiazdeczką Neymarem (no i może uda się Lewego kupić)
0
@kuz staty w psg i lidze francuskiej się chyba różnią od np takiej premier league i jednej z kilku drużyn które walczą o mistrza.
A oceny za mecze nie zawsze są obiektywne...
0
@Przemson to poczytaj prawo pracy :)
Jak masz umowę na czas nieokreślony i nie dostaniesz dyscyplinarki to należy Ci się odprawa.
0
@kuz chciałbym Lewego, ale jak bierzesz na serio ten skład i te oceny to powiedz mi co tam robi Messi i jakim cudem za ten sezon Mbappe ma najlepszą ocenę? :P
1
@Toretto brawo!
pamiętaj że od niewinnego flirtu się zaczyna, a później to już może być lawina :)
1
Milan/Porto/Ajax
Barcelona
Salzburg/Szachtar
Crvena
I pyk na luzie do LE :)
0
Co źródło to inne miejsce... Ale i tak to nie ma żadnego znaczenia...
0
to była jego najgorsza decyzja...
@sepek jak nie grali tych schematów? Oglądałeś wgl mecze? Ustawienie 4-3-3 było, gra w trójkątach była. Przykładanie dużej uwagi do skrzydłowych (Jutgla, Abde)
@pacior95 z tym wynagrodzeniem to akurat racja. Ale skoro to ma być przyszłość klubu to ja bym na tym nie oszczędzał. A nie wyglądało to źle...
0
Nasz nowy Pujolek :)
0
i to powinien być nasz nowy boczny obrońca... A nie jakieś Firpo i inne Douglasy...
0
@Mroziu No widzisz... a dla niego to nie jest wysoki poziom za 3mln jak może mieć kilka razy więcej...
0
@Herbert żeby nie zagrać pełnej połowy.
Więce lepiej wpuścić go po przerwie niż ściągnąć go przed przerwą.
0
@Barca2022 Pedri? Alba? Pique? Busi?
0
@ForcaBarca12 chciałbym żeby tak było :)
0
@Worny Dybala nie pasuje stylem gry do Barcy. To taki drugi Griezmann, Coutinho Depay. Sam sobie odpowiedz jak oni się sprawdzili.
0
Może wgl wymieńmy się składami z Chelsea?
1
@Herbert ale nie grał od przerwy więc nie zagrał pełnej połowy.
Grając w pierwszym składzie raczej Xavi by go nie zdjął w 44 minucie.
0
@Przemson to działa tak samo. Wbrew pozorom pracownika wcale nie tak łatwo zwolnić. Do dyscyplinarki potrzebujesz argumentów, a zwalniając pracownika z własnej inicjatywy należy mu się odprawa (czyli tak jak piłkarzowi, gdy zrywasz z nim kontrakt)
0
@Mroziu a po co ma obniżać jak nie musi grać i ma płacone więcej?
0
niby podejście spoko. Tylko jak mają się czuć zdrowi gracze w dobrej dyspozycji, którzy nie dostali szansy, a taki Ansu tak.
0
@Messi1000000 a co to ma do rzeczy?
To nie jest jakaś mega słaba reprezentacja że nawet jak grasz w klubie papę to i tak będziesz powołany. A powołania dostaje się za to jak gra się w klubie, a nie jak grało się w ostatnim meczu repry kilka miesięcy temu.
0
@Worny głupie twoim zdaniem. Opinia, nie fakt.
0
@Worny będę oglądał mecze bo jestem ich kibicem. Nie zmienia to faktu że wygląda to źle i na poprawę się raczej nie zanosi, a mam prawo wyrazić swoje zdanie.
0
@FC1899Barca nie pisz tak o Xavim bo Cię tu zjedzą jego fani i antykumanowcy...
2
Roberto vol. 2 :P
0
@tbas Lewy też formę trzyma...
0
@Worny nie mierz wszystkich swoją miarą. Jedno jest pewne - w przyszłym sezonie jeszcze więcej dziadków albo ogórków typu Dybala bo za darmo i obrońcy Xaviego będą mieli kolejny sezon wymówkę :P
0
Myślę że zaskoczy nowy nabytek - Frenkie De Jonga
0
jeszcze się skończy tak, że Dembele pójdzie do psg, a my z powrotem będziemy się kulać z dziadkiem Messim i gwiazdeczką Neymarem (no i może uda się Lewego kupić)
2
@IronSanHybrid kiedyś oni tak mówili o starych.
Kiedyś młodzi będą tak mówili o Tobie...
0
@Kondziubarca i to jest nasz problem że nie mamy NIKOGO SENSOWNEGO w jego miejsce, a on odchodzi za free