0

@kuz staty w psg i lidze francuskiej się chyba różnią od np takiej premier league i jednej z kilku drużyn które walczą o mistrza.

A oceny za mecze nie zawsze są obiektywne...

0

@Przemson to poczytaj prawo pracy :)
Jak masz umowę na czas nieokreślony i nie dostaniesz dyscyplinarki to należy Ci się odprawa.

0

@kuz chciałbym Lewego, ale jak bierzesz na serio ten skład i te oceny to powiedz mi co tam robi Messi i jakim cudem za ten sezon Mbappe ma najlepszą ocenę? :P

1

@Toretto brawo!
pamiętaj że od niewinnego flirtu się zaczyna, a później to już może być lawina :)

1

Milan/Porto/Ajax
Barcelona
Salzburg/Szachtar
Crvena

I pyk na luzie do LE :)

0

Co źródło to inne miejsce... Ale i tak to nie ma żadnego znaczenia...

0

to była jego najgorsza decyzja...
@sepek jak nie grali tych schematów? Oglądałeś wgl mecze? Ustawienie 4-3-3 było, gra w trójkątach była. Przykładanie dużej uwagi do skrzydłowych (Jutgla, Abde)

@pacior95 z tym wynagrodzeniem to akurat racja. Ale skoro to ma być przyszłość klubu to ja bym na tym nie oszczędzał. A nie wyglądało to źle...

0

Nasz nowy Pujolek :)

0

i to powinien być nasz nowy boczny obrońca... A nie jakieś Firpo i inne Douglasy...

0

@Mroziu No widzisz... a dla niego to nie jest wysoki poziom za 3mln jak może mieć kilka razy więcej...

0

@Herbert żeby nie zagrać pełnej połowy.
Więce lepiej wpuścić go po przerwie niż ściągnąć go przed przerwą.

0

@Barca2022 Pedri? Alba? Pique? Busi?

0

@ForcaBarca12 chciałbym żeby tak było :)

0

@Worny Dybala nie pasuje stylem gry do Barcy. To taki drugi Griezmann, Coutinho Depay. Sam sobie odpowiedz jak oni się sprawdzili.

0

Może wgl wymieńmy się składami z Chelsea?

1

@Herbert ale nie grał od przerwy więc nie zagrał pełnej połowy.
Grając w pierwszym składzie raczej Xavi by go nie zdjął w 44 minucie.

0

@Przemson to działa tak samo. Wbrew pozorom pracownika wcale nie tak łatwo zwolnić. Do dyscyplinarki potrzebujesz argumentów, a zwalniając pracownika z własnej inicjatywy należy mu się odprawa (czyli tak jak piłkarzowi, gdy zrywasz z nim kontrakt)

0

@Mroziu a po co ma obniżać jak nie musi grać i ma płacone więcej?

0

niby podejście spoko. Tylko jak mają się czuć zdrowi gracze w dobrej dyspozycji, którzy nie dostali szansy, a taki Ansu tak.

0

@Messi1000000 a co to ma do rzeczy?
To nie jest jakaś mega słaba reprezentacja że nawet jak grasz w klubie papę to i tak będziesz powołany. A powołania dostaje się za to jak gra się w klubie, a nie jak grało się w ostatnim meczu repry kilka miesięcy temu.

0

@Worny głupie twoim zdaniem. Opinia, nie fakt.

0

@Worny będę oglądał mecze bo jestem ich kibicem. Nie zmienia to faktu że wygląda to źle i na poprawę się raczej nie zanosi, a mam prawo wyrazić swoje zdanie.

0

@FC1899Barca nie pisz tak o Xavim bo Cię tu zjedzą jego fani i antykumanowcy...

2

Roberto vol. 2 :P

0

@tbas Lewy też formę trzyma...

0

@Worny nie mierz wszystkich swoją miarą. Jedno jest pewne - w przyszłym sezonie jeszcze więcej dziadków albo ogórków typu Dybala bo za darmo i obrońcy Xaviego będą mieli kolejny sezon wymówkę :P

0

Myślę że zaskoczy nowy nabytek - Frenkie De Jonga

0

jeszcze się skończy tak, że Dembele pójdzie do psg, a my z powrotem będziemy się kulać z dziadkiem Messim i gwiazdeczką Neymarem (no i może uda się Lewego kupić)

2

@IronSanHybrid kiedyś oni tak mówili o starych.
Kiedyś młodzi będą tak mówili o Tobie...

0

@Kondziubarca i to jest nasz problem że nie mamy NIKOGO SENSOWNEGO w jego miejsce, a on odchodzi za free

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?