2

@FC1899Barca masz w stu procentach rację!
Nie powiem że któryś z nich był lepszy, bo to różne style gry, ale Modrić na pewno nie odstaje poziomem od dwójki Hiszpanów.

0

Miał swoje 5 minut w kilku meczach za Busiego i nawet nie był cieniem dla Sergio. Już lepiej grał na stoperze za Koemana.

0

Jeden z najlepszych stoperów!

Ale na ten transfer był czas 5 lat temu a nie gdy ma 31 lat...

0

@Trexas skoro wszyscy wiedzą jaka jest nasza sytuacja i jak bardzo potrzebujemy kasy, to tym bardziej nie będą dawać dużego hajsu bo mamy nóż na gardle. I chyba lepiej sprzedać kogoś za mniejsze pieniądze niż wcale?

0

@LloretDeMar nie twierdzę nigdzie że jest nam specjalnie potrzebny. Uważam że FDJ jest zbędny przy takiej ekipie (patrząc na to ile możemy na nim zarobić)
A co do Torre to się nie rozpędzaj bo Puig w rezerwach też był uznawany za nowego Messiego i sam widzisz co jest.

0

Gdzie znawcy medycyny którzy go hejtowali, że nie chce operacji? Jesteście tu?

0

@BART97 kogo Ty byś do nas chciał na zmiennika w naszej sytuacji? Kante, czy może Modricia?

0

wy naprawdę jesteście jacyś nieogarnięci... Puig na zmiennika doskonale się nadaje, a do reszty wpisu już nikt się nie odniósł że Gavi z Pedrim więcej dają :p

0

@sonek serio serio

0

Co wy tak za tym De Jongiem? Byłem jego zwolennikiem, ale sprawdzał się za Koemana z Messim w składzie kiedy grał box to box. U Xaviego gra wygląda zupełnie inaczej i Gavi z Pedrim dają razem znacznie więcej.
To może nam trochę uzdrowić finanse i do tego jest Nico, Puig i chyba zaklepany Kessie?

0

@Jestjakjest racja!

I nawet masz 21 polubień, jak numer De Jonga :P

0

Klub potrzebuje sprzedać gracza, który nie całkiem odniósł sukces na Camp Nou.

A kto ostatnimi czasy odniósł sukces na Camp Nou? Chyba że mowa o Pucharze Gampera to ok. Nic więcej nie osiągamy na razie...

0

@ginidal na kolacje chodzimy chyba aż za często. A biżuterii nie nosi prócz kolczyków, których ma ogrom a nosi tylko jedne :P

0

@darek60 tylko nie filharmonia :P
Ale reszta brzmi dobrze :)

1

@kryhaa problem z urlopem a i tak w lipcu wesele i podróż poślubna ;)

1

@Shadow23FCB ja pitole jaki tu jest toksyczny klimat :/ Chłop chciał się poradzić a tu taka "pomoc".
No właśnie to zauważyłem. Dlatego pisałem że nie wiem czy to dobry pomysł...
A lampę do paznokci też już jej kupiłem, ale pomysł mega ;)
Dzięki!

5

Barcelona nie złożyła nawet formalnej oferty za Hålanda, ponieważ nie było jej stać na wysłanie tej oferty...

1

@Bobski Jak obliczyłeś 90%? Całki?

22

Przecież Alonso to taki londyński Roberto...

1

@Kurkmen jak dla mnie nie na miejscu. Tym bardziej jeżeli chodzi o moją narzeczoną. A temat traktuję poważnie.
Jeżeli żartowałeś to spoko.

0

@Archie chciałem na sanah jej kupić bo uwielbia, ale już biletów nie było...

0

@BART97 no i @hayek napisał chłodziarka do wina i jest to genialny pomysł bo winko lubi :)
Mnie ciekawi technologia, ale jak jej coś kupowałem co usprawniło jej codzienne życie to była zadowolona, więc logiczne że kupuję to co może się jej przydać.

0

@BART97 przeszło mi przez myśl. Dlatego staram się dopytać innych o jakieś ciekawe pomysły. Ale dla Ciebie to dziwne.

0

@BART97 poza wspólnym spędzaniem czasu, nie ma nawet specjalnie żadnych zainteresowań, a jak ją pytam co by chciała to sama nie wie. Nie każdy ma tak łatwo jak Ty.
I gratuluje że zawsze twój prezent był trafiony. Ile jesteście razem? Pół roku? :P
Nie przeszło Ci przez myśl że udawała zadowoloną żeby Ci nie sprawić przykrości?

5

@Kurkmen tani jesteś, ale czego można się spodziewać po takim avatarze...
Aaa i bym zapomniał dodać... Ona nie lubi zwierząt, więc odpada...

1

@Janiama przecież Xavi był tak wychwalany że z każdego wyciągnie coś mega dobrego, a teraz po prostu Puig jest słaby?
W czym był wczoraj gorszy od reszty pomocników? Jak wszedł na boisko to chociażby kontrolowali środek pola (nie twierdzę że to tylko jego zasługa)

0

@Janas11224 ona nie lubi :P

0

@BART97 i zawsze ze wszystkiego była zadowolona co kupiłeś? Po prostu geniuszem jesteś :P
Właśnie nie patrzę na rzeczy materialne - ona tym bardziej nie. Nie oznacza to jednak że nie kupię jej nic...

0

@Nazio87 to by się chyba zesrała ze strachu o ile wgl by wsiadła :P

1

@hayek bardzo dobry pomysł.
Myślałem jeszcze o cyfrowej ramce do zdjęć. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?