@LatajacyHolender no fakt... Bramki Nunieza np z Liverpoolem to średniak europejski :P Zróbmy kolejny Milan 30+ z doświadczonymi graczami. A za 2-3 lata co? Kolejnych "doświadczonych" będziemy kupować?
@GucioH w większości się zgadzam z tym co napisałeś. Ja bym robił pewnie podobnie że narzekałbym na kadrę skoro tak naprawdę była słaba. Wiem że wpływało to na morale, ale Koeman się nie szczypał i nazywał rzeczy po imieniu.
@ShawnC no i właśnie o to mi chodzi!!! Nikt chyba nie ujmuje Messiemu zasług dla Barcy i plusów w ofensywie, ale przy pressingu jaki zakłada Xavi, to Messi byłby tylko kulą u nogi. Patrząc chociażby jaki pressing potrafi założyć Modrić w takim wieku.
@MesQueUnClub_87 Czynnie grałem w piłkę przez 14 lat i jestem trenerem drużyny juniorów oraz seniorów. :) Także coś tam możemy sobie podyskutować ;) Nie uważam że Messi był słaby, czy niepotrzebny. Uważam z perspektywy trenera że wolę mieć 11 biegających i walczących piłkarzy niż najlepszego na świecie który miewa przebłyski (bo jego ostatni sezon w FCB nie był tak udany jak wcześniejsze).
Odnośnie copa america to czapki z głów bo naprawdę ciągną całą Argentynę. Jednak jego gra w FCB znacznie się różniła.
@BART97 dziękuję :) czuję się wyróżniony :) Każdy ma swoje zdanie. Nie uważam że Koeman jest lepszym, czy gorszym trenerem niż Xavi. Uważam że mieli zupełnie inne warunki do pracy i Koeman był w gorszej sytuacji.
@MesQueUnClub_87 gdybyś miał cokolwiek pojęcia o piłce to byś widział znaczną różnicę. Ile zagrał dobrych meczów w ostatnim sezonie w FCB? Dostawał MVP? Oczywiście, bo całą Barcelona grała słabo. Dlaczego mu tak dobrze nie idzie w PSG? Bo nie grają każdej akcji pod niego tak jak to było u nas.
Jak ktoś porównuje Koemana z Xavim to to od razu jest pisanie że przecież miał Messiego... Co wy w tego typa jesteście tak zapatrzeni? Pochettino też go ma i ma Mbappe i Neymara, a dostaje po gaciach od cienkiego Realu (i nie uważam że jest słabym trenerem). Zastanawiał się ktoś może, czy z Messim w składzie Koeman nie miał większego problemu niż pożytku? Przecież Dembele teraz w gazie + Suarez gdyby został to bez Messiego też Koeman by miał wyniki.
A wy wszyscy porównujecie jednego podstarzałego niebiegającego Messiego do obecnego trio Dembele, Ferran, Auba. Z Messim w składzie Xavi by mógł pomarzyć o pressingu takim jak ma teraz.
@Qaz123 zarówno Garcia jak i Umtiti zjadają Duńczyka na starcie. Umtiti nie był po prostu odstawiany, tylko przeszkadzały mu urazy, a jak wrócił po długiej kontuzji to logiczne że nie miał miejsca w składzie i był wolniejszy. Zaczął dochodzić do siebie to znowu doznał kontuzji. A Christensen nie nadaje się poziomem na Barcelonę.
Jeżeli ktoś uważa że dostaniemy za Cou 40 baniek to niech się rozpędzi i pocałuje czołem ścianę... Chyba że 10mln i 30mln zmiennych typu potrójna korona, złota piłka i król strzelców :P
0
@waletpl nawet troszkę ponad :)
1
"Wszystko zależeć będzie od odczuć piłkarza."
Jak Xavi przychodził to mówił że decyzje o powrotach będą należały tylko od lekarzy, a nie od tego co chcą i czują piłkarze...
1
"w klubie panuje optymizm"
1
@DejvidR A Grimaldo? Manaj? Ruiz? Collado?
Wymieniłeś jednego piłkarza który zaliczył zjazd. To nie jest żadna reguła.
2
@LatajacyHolender no fakt... Bramki Nunieza np z Liverpoolem to średniak europejski :P
Zróbmy kolejny Milan 30+ z doświadczonymi graczami. A za 2-3 lata co? Kolejnych "doświadczonych" będziemy kupować?
0
@HypeR Jutgla, Ferran i Fati mogą grać na 9 przecież.
1
@Bobski poniekąd masz rację... Ale Coutinho też był młody żeby w razie czego go jeszcze sprzedać... I jakoś go sprzedać nie możemy.
0
@masa11 jest napisane
Z 20 spotkań pod wodzą Xaviego Barcelona przegrała w lidze tylko dwa, oba u siebie. Były to minimalne porażki z Betisem i Cádizem 0:1
0
@GucioH w większości się zgadzam z tym co napisałeś. Ja bym robił pewnie podobnie że narzekałbym na kadrę skoro tak naprawdę była słaba. Wiem że wpływało to na morale, ale Koeman się nie szczypał i nazywał rzeczy po imieniu.
0
@tbas co Ty chłopie piszesz? Jak już sam wspominasz statystyki to chciałbym zaznaczyć że Ronald miał lepsze statystyki niż Xavi :P
Co do gry to drużyna Xaviego wyglądała lepiej, ale z lepszymi zawodnikami. Teraz albo doszło do przemęczenia albo efekt nowej miotły się skończył...
1
@Qtas nawet teraz strzela po 30 bramek i ma po 15 asyst dla Barcelony mimo tego że w niej już nie gra. On jest najlepszy!
6
@tomek8756 wstyd to może i by był, jakbyś robił od nowa prawko za utratę po pijaku. ;)
0
@tbas dla Ciebie to głupota, co nie oznacza że masz rację. Może po prostu się nie znasz?
0
@ShawnC no i właśnie o to mi chodzi!!!
Nikt chyba nie ujmuje Messiemu zasług dla Barcy i plusów w ofensywie, ale przy pressingu jaki zakłada Xavi, to Messi byłby tylko kulą u nogi. Patrząc chociażby jaki pressing potrafi założyć Modrić w takim wieku.
1
@MesQueUnClub_87 Czynnie grałem w piłkę przez 14 lat i jestem trenerem drużyny juniorów oraz seniorów. :)
Także coś tam możemy sobie podyskutować ;)
Nie uważam że Messi był słaby, czy niepotrzebny. Uważam z perspektywy trenera że wolę mieć 11 biegających i walczących piłkarzy niż najlepszego na świecie który miewa przebłyski (bo jego ostatni sezon w FCB nie był tak udany jak wcześniejsze).
Odnośnie copa america to czapki z głów bo naprawdę ciągną całą Argentynę. Jednak jego gra w FCB znacznie się różniła.
0
@pax mówisz o tym francuzie który nie łapie się nawet do pierwszego składu w średnio grającym Atletico?
Griezmana czy Depaya wgl nie biorę pod uwagę bo ich profile kompletnie nie pasują do stylu Barcy, tak jak i np Coutinho.
0
@BART97 dziękuję :)
czuję się wyróżniony :)
Każdy ma swoje zdanie. Nie uważam że Koeman jest lepszym, czy gorszym trenerem niż Xavi. Uważam że mieli zupełnie inne warunki do pracy i Koeman był w gorszej sytuacji.
0
@BART97 nie mierz wszystkich swoją miarą.
0
@VbamboeB to jest wpis. Komentarz to te bohomazy które napisałeś. Nie widzisz różnicy tutaj, a komentujesz to co ja napisałem :P
0
@FCB_dimiC powiedzmy :P
1
@MesQueUnClub_87 gdybyś miał cokolwiek pojęcia o piłce to byś widział znaczną różnicę. Ile zagrał dobrych meczów w ostatnim sezonie w FCB?
Dostawał MVP? Oczywiście, bo całą Barcelona grała słabo.
Dlaczego mu tak dobrze nie idzie w PSG? Bo nie grają każdej akcji pod niego tak jak to było u nas.
0
@tbas to poczytaj wszystkie swoje komentarze ;)
0
@alianta2 Gavi i FDJ też są mega wybiegani.
3
Jak ktoś porównuje Koemana z Xavim to to od razu jest pisanie że przecież miał Messiego...
Co wy w tego typa jesteście tak zapatrzeni? Pochettino też go ma i ma Mbappe i Neymara, a dostaje po gaciach od cienkiego Realu (i nie uważam że jest słabym trenerem).
Zastanawiał się ktoś może, czy z Messim w składzie Koeman nie miał większego problemu niż pożytku?
Przecież Dembele teraz w gazie + Suarez gdyby został to bez Messiego też Koeman by miał wyniki.
A wy wszyscy porównujecie jednego podstarzałego niebiegającego Messiego do obecnego trio Dembele, Ferran, Auba.
Z Messim w składzie Xavi by mógł pomarzyć o pressingu takim jak ma teraz.
0
@S_E_B_A i Silva w obecnej dyspozycji ;)
0
@Qaz123 zarówno Garcia jak i Umtiti zjadają Duńczyka na starcie.
Umtiti nie był po prostu odstawiany, tylko przeszkadzały mu urazy, a jak wrócił po długiej kontuzji to logiczne że nie miał miejsca w składzie i był wolniejszy. Zaczął dochodzić do siebie to znowu doznał kontuzji.
A Christensen nie nadaje się poziomem na Barcelonę.
3
@HypeR normalne liczby? Kto tyle biega? Widziałem w meczach niecałe 13km to zawodnicy byli wychwalani, a Gavi prawie 14 zrobił.
1
Jeżeli ktoś uważa że dostaniemy za Cou 40 baniek to niech się rozpędzi i pocałuje czołem ścianę... Chyba że 10mln i 30mln zmiennych typu potrójna korona, złota piłka i król strzelców :P
4
Idealnie wkomponowałby się w obecną obronę Barcelony :)
1
@Qaz123 ja od początku twierdziłem że to nie jest obrońca dla nas... I tylko się utwierdzam w tym przekonaniu.