0

@Persyfl naśmiewanie się z wiary a różnica zdania na temat transfuzji i wszystkiego co z tym związane...

Widzisz jakieś podobieństwa? Bo ja żadnych.
I tak jak wspomniałem wyżej i muszę się powtarzać, nie chodzi mi o obrażanie wierzących, a o unormowanie prawne obrażania w każdym aspekcie życia.

"No i chrzest rzekomo przyjął Mieszko i jego świta, reszta społeczeństwa miała to głęboko." - to pewnie wiesz od swojego prapradziadka. Nie będę z tym polemizował :P

0

@AmperA zapraszam się wyprowadzić jak tak bardzo to prawo przeszkadza. To nie jest jakiś obóz koncentracyjny że trzymają Ciebie tutaj na siłę :)
Chyba że się mylę :P

0

@Persyfl jakiekolwiek obrażanie powinno być prawnie uregulowane i karane. I nawet nie napisałem o samej wierze katolickiej tylko ogólnie o wyznaniach.
Nawet szukanie zaczepek wam nie wychodzi...

1

@Jestjakjest a Ty cały czas oglądasz mecze z początku sezonu?? Mamy już kwiecień! :)

3

@prokofiew jak mi się jakiś napis gdzieś nie podoba to nie patrzę albo unikam. to się nazywa TOLERANCJA. To słowo wam się przecież bardzo podoba.
A jeżeli bardzo Ci przeszkadza, to użyj tego paszportu tylko raz w jedną stronę i nie wracaj :)

0

@AmperA przyjęliśmy chrzest jako państwo w 966 i nie widzę potrzeby żeby rozmawiać o tym tylko w Kościele.
Druga sprawa, to post tyczy się obrażania religii, a nie rozmawiania o niej, więc troszeczkę nie na temat ;)

0

@AmperA dla mnie może być podział jak najbardziej. Dla mnie nie ma lepszej i gorszej połowy i nie jest to kwestia terytorium czy podziału. Gdzie bym nie był to będę wierzący i nie życzyłbym sobie aby moje wartości obrażać.

1

@Rewolucja123 ja nie pytam ile było ludzi tylko ilu mogło być. Takich właśnie mamy kibiców. To i tak nie zmienia faktu że zagraliśmy papę po raz kolejny. I to nie jest wina trybun tylko po prostu na takim poziomie jesteśmy.

1

@szoch6 to samo dzisiaj o Azjatach pisałem :D
Ludzie dopiero wczoraj problem zobaczyli :P

0

@ShawnC kluczowe to było brak ukarania od początku Kamady żółtą kartką za kilka fauli na Dembele pod rząd. Wtedy też ta gra by inaczej wyglądała, a sędzia pozwalał na zbyt dużo.

0

@Zoker nawet golf jest sportem ciągłym... To byłby bardzo dobry pomysł. Efektywny czas gry = brak symulek i grania na czas.
Futsal i koszykówka to też gry płynne i też mają efektywny czas gry.

0

@matthew_uarcolinsky wygrane z Borusią D., Borusią M., Leverkusen czy Werderem Bremą.
Może to Ty masz jakiś fetysz z tymi Niemcami?

0

@Cule1234 i przez to przegrali... :(

3

@PatrychoO może i gra słaba, ale chociaż wynik lepszy. I na pewno bym tego nie porównał do Liverpoolu, Romy czy Bayernu.

0

@Gavinho ale jazzz leciało częściej :P

0

@Ptasior a kto powiedział że odsprzedali?? Na razie było tylko powiedziane że mieli odpuścić jeżeli wiedzieli że nie będzie ich na meczu. Dalej dostępne bilety sprzedawał klub...

0

@AmperA dla Ciebie to absurd dla mnie i wielu innych nie. I to że Ty tak uważasz, nie oznacza że tak jest. No i z góry nie zakładaj że jesteś inteligentny bo to pojęcie względne i raczej nie Tobie to oceniać. ;)

2

@AmperA tutaj nie chodzi o to czy jesteś wierzący, czy nie... Sam osobiście jestem wierzący i praktykujący i NIGDY NIE NAŚMIEWAŁEM SIĘ Z BUDDYSTÓW, ŻYDÓW, MUZUŁMANÓW, ATEISTÓW I AGNOSTYKÓW. Uważam że tak delikatne sprawy jak uczucia religijne są bardzo istotne i naśmiewanie lub obrażanie powinno być jak najbardziej karane.

A najśmieszniejsze jest to że pretensje mają Ci "najbardziej tolerancyjni".
Skoro tacy tolerancyjni to ich ten przepis nie dotyczy, bo przecież nie obrażają uczuć religijnych u innych osób?

3

Ludzie obudźcie się!!!
Czy 20 tysięcy kibiców gości to tak dużo? stadion ma w przybliżeniu 100 tysięcy!
80>20
80/20=4
"Naszych" kibiców na stadionie MOGŁO BYĆ mimo wszystko AŻ 4X WIĘCEJ NIŻ PRZYJEZDNYCH!!!
Wy serio sobie wkręcacie że "graliśmy na wyjeździe"?

Po pierwsze to Barcelona nie ma prawdziwych kibiców jak np angielskie czy niemieckie drużyny.
Po drugie to mogłoby być na stadionie milion naszych kibiców a i tak byśmy przegrali bo Glasner rozłożył Xaviego taktycznie na łopatki!
Po trzecie, chyba za szybko uwierzyliście w wielką Barcelonę. Ta drużyna ciągle jest w przebudowie, a Xavi nie ma takiej wiedzy i szczęścia co Pep...

0

@OsamaDembele pewnie :)

0

@OsamaDembele może Laporta na szybko wymyśli jakieś trofeum. W nim nadzieja.
Najlepiej jakby grali z naszymi rezerwami, wtedy puchar mamy w kieszeni!

0

@betonito po prostu barca nie ma wielu prawdziwych kibiców... Kumpel powiedział mi że jak chcę poczuć atmosferę stadionu to mogę jechać na derby z Espanyolem, ale na pewno nie na el clasico bo tam uświadczę więcej skośnookich z aparatami i kamerkami którzy przyjechali pozwiedzać. I niestety miał rację i tak to u nas wygląda.

0

@Michu94 i ponad 2 tysie w kieszeni :)

0

@Ptasior za Koemana z tym składem i kontuzjowanymi Fatim i Pedrim, też nas było tylko na to stać po prostu...
A Xavi mógł jeszcze godzinę po meczu Ferrana na boisku trzymać...

0

@OsamaDembele już nie, to na kolejny sezon się liczy :P

0

@betonito nawet nie 20 tysięcy niestety...
Barcelona nie ma prawdziwych kibiców jak np. Liverpool, czy Borusia...
Przykre, ale taka jest prawda.

1

Ta porażka była potrzebna - oczywiście.

Ale od pewnego czasu to już znowu przestała być ta Barca z jajem. Tak jak ktoś napisał pod postem "najlepsze, najgorsze", że najlepsze to 4-0 w Madrycie, a najgorsze to wszystko co potem.
Xavi w znacznym stopniu odmienił Barcelonę i chwała mu za to, a w tym sezonie nie mogliśmy oczekiwać cudów.
Należy tutaj jednak odważnie stwierdzić, że o ile dwumecze z Napoli czy Galatasaray jakoś się udały, to z Eintrachtem oba mecze to było TAKTYCZNE DNO i zero planów zastępczych... Jeszcze dużo nauki i pracy przed Xavim, bo o ile pojedyncze mecze ligowe (do których przygotowuje się inaczej) mu wychodzą, to w dwumeczach kaleczymy strasznie.

I błagam, nie piszcie że to wina kibiców i stadionu, bo w Madrycie wygraliśmy 4-0! Chyba że tym samym chcecie się przyznać że gdyby był tam Benzema to nie mielibyśmy szans.

0

No i pięknie. Więcej szans dla Nico i Gaviego :)

0

@HypeR
Ter Stegen
Araujo Garcia, Lenglet, Alba
FDJ, Busi, Pedri
Dembele, Auba, Ferran

i pewne jest to że Ferran znowu 90 lub 120 minut (dokładniej mówiąc to od deski do deski...)

0

@mientusek1407 a czy ja gdzieś napisałem że lepiej Pique? Nie kojarzę żeby niedomagał w ostatnim meczu. Jedyne co pamiętam to jego niecelne podania (w większości były to długie podania).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?