2

rok 2025
- Barcelona odpada w ćwierćfinale pucharu króla
- Barcelona odpada w 1/8 LE
- Barcelona zajmuje 4 miejsce w lidze

Xavi: "nie możemy tak grać, musimy się podnieść i walczyć!"

kibice na LaRambli: "to wszystko wina Koemana" "Koeman miał lepszy skład" "nie było dobrego okresu przygotowawczego u Koemana" "dajmy czas Xaviemu" "gramy wiele lepiej niż za Koemana"

Mam takie na serio serio pytanie bez zaczepek... JAK DŁUGO ZWOLENNICY XAVIEGO (nie jestem jego przeciwnikiem, uważam że jest średnim trenerem) BĘDĄ GO BRONIĆ? Przegramy wszystko do końca sezonu to powiedzie że jest ok? Jak będziemy przegrywać w następnym sezonie (oby nie) to zwalicie na kogoś winę, czy tak jak za Koemana wrzucicie wszystko trenerowi na barki?

0

@LatajacyHolender zgadzam się, ale my też potrzebujemy alternatywy na przyszłość, a nie kupować ciągle dziadków na 2 czy 3 lata max.

0

@pax czyli przy Koemanie jak nie było ruchu z przodu i pomysłu to czas na zmiany, a jak teraz jest to samo u Xaviego (co sam zauważyłeś) to już piszesz że potrzeba czasu...

1

@macio_944 to jak teraz będąc w tak dobrym położeniu (2 miejsce) skończymy na 4 przez słabą końcówkę, to też powiesz że czyste frajerstwo i Xavi do zwolnienia? :P
Czy po prostu zwalisz wszystko na Koemana? :P

0

ja bym teraz wyszedł Depay, Luuk, Adama
A w pomocy Busi lub De Jong, Nico i Gavi.
Może to nie wypali, ale chociaż podstawa trochę odsapnie, a taki Ferran zobaczy że ktoś może zagrać w jego miejsce bo chyba czuje że nie ma konkurencji.

0

@domin682 też tak myślę. Jak obrona potrafi się do nas już ustawić, to Xavi nie ma żadnej alternatywy i pomysłu...

2

@hermesnl kiedyś był ten sam problem jak zabrakło Xaviego i Iniesty to przód grał fatalnie. Pomoc bardzo dużo daje.

0

to ten Hiszpan co podpisał kontrakt :P

A tutaj sami wielcy znawcy, a jak strzelał bramkę P$G to wszyscy trzepotaliście jajami!

0

@Rewolucja123 patrząc od tej strony to tak. Myślałem że chodzi Ci po prostu że przeciążony organizm etc.

1

@Colin94 ta klauzula jest tylko po to żeby potencjalni kupcy się wycofali, a po Neymarze mają nauczkę. To nie jest rzeczywista wartość rynkowa...

0

@Kuba0723 osobiście nie uważam żeby byli źle przygotowani do sezonu. Uważam że mamy zbyt średni i krótki skład na tak obfity sezon...

Obym się mylił. Będziemy oceniać w przyszłym sezonie ;)

0

@Rewolucja123 tak jak teraz z winy Xaviego niestety idąc twoim tokiem rozumowania...

0

@pax Xavi dostał tyle od Bayernu co Koeman.
Real bez Benzemy? BRAWO!
Atletico które grało wtedy tragicznie? BRAWO!
Lecieli siłą rozpędu i to się skończyło. Co mamy teraz? To co za Koemana. Z początku było tłumaczenie że dajmy mu czas. Zaczął wygrywać i każdy że to już silna Barca. Teraz znowu przegrywa to znowu wina Koemana i znowu dajmy mu czas :P
Za Koemana taktycznie leżeliśmy? Zgadzam się - a gdzie jest teraz nasza taktyka? Busi częściej podaje do Matsa niż do przodu. A z przodu co? Dembele lub Traore lub Alba i??? ... wrzutka do nikogo bo przecież Luuk siedzi na ławce.

0

@Kuba0723 ale w każdym meczu każda drużyna wygląda od nas lepiej, więc wnioskuję że wszyscy oprócz nas mieli dobre te okresy przygotowawcze, skoro uważasz że tutaj tkwi problem.

1

@Cobra303 chyba nie wyłapałeś mojej ironii XDD

0

@Rewolucja123 przez większość czasu kontuzjowanego :P

0

@michal26 sam sobie przeczysz... nikt nikogo nie zmusza do pracy w niedzielę. To w takim razie sklepy będą zamknięte.

Ci którym zależy na pieniądzach i chcą pracować w niedziele, na pewno patrzą też na wysokość wynagrodzenia, które w sklepach jest znacznie niższe niż np w firmach produkcyjnych, więc raczej jeśli mają wybór to w sklepie by nie chcieli pracować w niedzielę.

Problem był taki że większość nie chciała pracować w niedzielę, a pracodawca zmuszał. Teraz takiego problemu nie ma.

Dlaczego osoby które nie chcą pracować w niedzielę nie zmienią pracy? Bo nie każdy ma taką możliwość. Moja siostra nie mając prawka oraz będąc matką niepełnosprawnego dziecka musiała pracować na popołudnie. W pobliżu nie było innego miejsca pracy, a i w okolicy nikt nie szukał pracownika tylko na druga zmianę...

8

czyli podsumowując potrzebujemy wzmocnień na każdą pozycję :P

Budżet -400mln
.
.
.
okienko transferowe czas start ->

1

@MrCental nie pisz tak bo zaraz napiszą że Koeman miał lepszy skład...
Aaa no i jeszcze za każdym razem jak Barcelona teraz gra to grają pod wiatr, a wtedy grali z wiatrem :(

0

@michal26 i elegancko. Przy okazji pracodawcy będą mieli większy wybór na rynku :P
Mi się od zawsze niedziela kojarzyła z dniem wolnym, dla rodziny. I nie wyobrażam sobie żeby mój ojciec 20 lat temu chodził w niedzielę do pracy, zamiast spędzać czas z nami, a pracował sam i nas było ośmioro, a pracować w niedzielę mógł.

1

@fart chciałbym się mylić... Nie mam nic do Xaviego, ale tak jak swojego czasu było widać polot w grze tak teraz tragiczną grę zwalamy tylko na Koemana. Pytanie jak długo?
Mam nadzieję że nowy sezon będzie lepszy.

0

@Kuba0723 czyli wszystkie kluby od góry do dołu tabeli miały wspaniały okres przygotowawczy, tylko Koeman i jego poprzednicy byli tacy fatalni że tego dobrze nie zrobili i tylko biedna Barcelona jest źle przygotowana?

Jestem trenerem i nie musisz mi tłumaczyć że dobry okres przygotowawczy robi dużą różnicę. Zastanawiam się tylko jak długo porażki Xaviego będą tłumaczone Koemanem?

Za rok dostaniemy w pucharze od trzecioligowca to usłyszymy że to jeszcze naleciałości po holendrze.

0

@Rewolucja123 to możemy każdy mecz tak rozpisywać. Na Koemana by był hejt nieziemski za 3 porażki u siebie...

0

@Inko W PUNKT!
Ale dla większości niedziela to nie czas dla rodziny... w końcu mamy 21 wiek ;)

0

@michal26 to mam gorącą prośbę - zatrudnij się w takim markecie i pracuj w niedzielę, zamiast spędzać czas z rodziną, wtedy będzie handel otwarty. Jakoś to załatwimy ;)

0

@fart bzdura... Koeman miał tych samych zawodników i nie miał Auby, Ferrana, Pedriego, Alvesa i później jeszcze Depay z kontuzją...

Efekt nowej miotły się skończył i męczymy się z Rayo, czy Cadiz...

0

@Barca445 zacząłbym od trenera.

1

@Emhyr może się tak stać :P
Ferran 9, a skrzydła Ansu i Abde do pierwszej drużyny.

1

@FCB24 przecież on gra w P$G

0

@Corr gdyby baba miała wąsy to by była dziadkiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?