@czar007 początek Xaviego był dobry poprzez "efekt nowej miotły". Potem doszły transfery. Gdyby nie Auba to byśmy byli na tym miejscu co byliśmy za Koemana. Efekt nowej miotły się skończył i widać było jaki pomysł na grę ma Xavi. Czy to też wina Koemana? Poza posiadaniem piłki pomysłu na grę nie mamy ŻADNEGO!
@AbelKabel ale czy ja go hejtuje? Stwierdzam fakty! Czy jest nam potrzebny? Oczywiście! Czy ma nad czym pracować? Zdecydowanie tak! Czy spełnił oczekiwania? Jak na razie zdecydowanie NIE!
@EsteBlanco pieniądze! A on nie jest JESZCZE na poziomie CR7 żeby rządzić w realu - w PSG mu to niby obiecują. w Realu Benzema jeszcze by na to nie pozwolił. We Francji zdobywa tytuły indywidualne i zespołowe (brakuje mu LM jedynie) w Hiszpanii by nie miał tak łatwo.
@Rhaan ale to wgl nie wina pisu. Chyba że za platformy mogli sobie na to pozwolić :P A jak wchodziło 500+ to ludzie mieli pretensje że nie będzie komu robić etc. A teraz że trzeba pracować?
@JohnA Nie powiedziałbym że 100% zasługi rządu, ale duża zasługa, że nie idą za wszystkim co unia powie i to jest chyba jeden z ich niewielu plusów (przynajmniej ja tak to odebrałem) :)
@bartulek98 ja już na pierwszym skończyłem... to się ciągnie jak skóra na kuta...sie Tak jak i dom z papieru i tym podobne. Naprawdę jest mało takich seriali które potrafią trzymać ciągle w napięciu i które ogląda się z zainteresowaniem pomimo ilości odcinków.
@JohnA są niepełno i wybiórczo traktowane. Tak działa polityka niestety... Ale przesłanie jest jak najbardziej trafne. Dokąd ta całą unia nas prowadzi? z przebiegu naszego 18-letniego członkostwa wnioskować można że niestety w złym kierunku.
@miladi ale ja go nie skreślam! Tylko nie zgadzam się ze stwierdzeniem że radził sobie świetnie. A predyspozycje jak najbardziej ma, chociaż na skrzydłach wolałbym Ansu i Dembele.
@JohnA ja tutaj czegoś nie rozumiem... Duże bezrobocie - wina pis małe bezrobocie - wina pis słaby socjal - wina pis duży socjal - wina pis małe pkb - wina pis duże pkb - wina pis?
Jeżeli ludzie słabo zarabiają a bezrobocie maleje to się za bardzo kupy nie trzyma. Chyba raczej chcą pracować za takie pieniądze? Chyba że uważasz że bezrobocie w PL spadło tylko i wyłącznie przez to że (według Ciebie) ogrom ludzi dalej wyjeżdża to pozdro.
@koksik2700 tutaj chodzi o to że po prostu każdy inny który by się tak wypowiedział to by było ok. Ale że to gość z pisu to choćby nie wiadomo jak ludzie się z nim zgadzali to i tak by się buntowali bo przecież to pis...
0
@MatiFCB2000 dla nas nie i za szybko nie będzie istniał...
0
@AbelKabel chodzi mi o cały okres odkąd oboje przyszli.
0
@Mroziu to Ty po tym komentarzu powinieneś zluzować jak nie wyczaiłeś tutaj ironii...
0
@czar007 początek Xaviego był dobry poprzez "efekt nowej miotły". Potem doszły transfery. Gdyby nie Auba to byśmy byli na tym miejscu co byliśmy za Koemana.
Efekt nowej miotły się skończył i widać było jaki pomysł na grę ma Xavi. Czy to też wina Koemana? Poza posiadaniem piłki pomysłu na grę nie mamy ŻADNEGO!
0
wywiadów uczy się od Xaviego...
0
@AbelKabel porównaj go chociażby z Aubą (grają tyle samo czasu). Widzisz różnicę?
Wczoraj znowu fatalny mecz...
1
Koeman walił prosto z mostu i było źle...
Teraz jest źle, a Xavi mówi jak jest dobrze :P
0
Ta praca za boiskiem powinna już dawno trwać, a nie dopiero się zaczynać...
0
"Nie możemy być w takiej sytuacji, że w końcówce sezonu o nic nie walczymy."
Dlaczego? Przecież Real też już w Hiszpanii o nic nie walczył pod koniec sezonu :P
0
@Kondziubarca całe szczęście? A u nas kto?
Najlepszy asystent Villarrealu - Traore?
Czy może nowy CR7, nadzieja portugalskiej piłki - Trincao?
0
co tydzień ostateczne spotkanie... a tygodni pozostało już bardzo mało.
0
Lewy twierdzi że odejdzie, a Hasan jest pewny że zostanie. Ciekawe jak to będzie wyglądało...
0
za młody jest jeszcze
0
- minuta ciszy -
0
@panczo albo za dużo browarków od rana i potem takie głupoty w komentarzach :P
0
@AbelKabel ale czy ja go hejtuje? Stwierdzam fakty!
Czy jest nam potrzebny? Oczywiście!
Czy ma nad czym pracować? Zdecydowanie tak!
Czy spełnił oczekiwania? Jak na razie zdecydowanie NIE!
0
@Magicc89PL to czym według Ciebie jest LM albo LE? Półmaratonem? Nawet jeżeli tak byś to nazwał, to co tam robi Eintracht? :P
1
@EsteBlanco pieniądze!
A on nie jest JESZCZE na poziomie CR7 żeby rządzić w realu - w PSG mu to niby obiecują. w Realu Benzema jeszcze by na to nie pozwolił. We Francji zdobywa tytuły indywidualne i zespołowe (brakuje mu LM jedynie) w Hiszpanii by nie miał tak łatwo.
0
@against_modern_football mówisz o ograniczeniach wynikających z pandemii, które miały miejsce w prawie każdym kraju :P
A kto według Ciebie powinien rządzić? Może nikt skoro wszyscy są rakiem?
1
@Rhaan ale to wgl nie wina pisu. Chyba że za platformy mogli sobie na to pozwolić :P
A jak wchodziło 500+ to ludzie mieli pretensje że nie będzie komu robić etc. A teraz że trzeba pracować?
1
@JohnA Nie powiedziałbym że 100% zasługi rządu, ale duża zasługa, że nie idą za wszystkim co unia powie i to jest chyba jeden z ich niewielu plusów (przynajmniej ja tak to odebrałem) :)
0
@AmigoBlancos według mnie bardzo realne. Liverpool ofensywnie grający i Real z Benzemą i ogromem szczęścia.
0
@bartulek98 ja już na pierwszym skończyłem... to się ciągnie jak skóra na kuta...sie
Tak jak i dom z papieru i tym podobne. Naprawdę jest mało takich seriali które potrafią trzymać ciągle w napięciu i które ogląda się z zainteresowaniem pomimo ilości odcinków.
2
@Qba2312 jeżeli chodzi o najbardziej zmarnowaną karierę to zdecydowanie Ronaldinho i nikt do tego nie może podbijać.
1
@EsteBlanco a Ty wszystko łykasz jak pelikan.
Jeszcze podobno ma zostać trenerem i kosić trawę na stadionie po swojemu...
2
@JohnA są niepełno i wybiórczo traktowane. Tak działa polityka niestety... Ale przesłanie jest jak najbardziej trafne. Dokąd ta całą unia nas prowadzi? z przebiegu naszego 18-letniego członkostwa wnioskować można że niestety w złym kierunku.
0
@miladi ale ja go nie skreślam! Tylko nie zgadzam się ze stwierdzeniem że radził sobie świetnie. A predyspozycje jak najbardziej ma, chociaż na skrzydłach wolałbym Ansu i Dembele.
1
@JohnA ja tutaj czegoś nie rozumiem...
Duże bezrobocie - wina pis
małe bezrobocie - wina pis
słaby socjal - wina pis
duży socjal - wina pis
małe pkb - wina pis
duże pkb - wina pis?
Jeżeli ludzie słabo zarabiają a bezrobocie maleje to się za bardzo kupy nie trzyma. Chyba raczej chcą pracować za takie pieniądze? Chyba że uważasz że bezrobocie w PL spadło tylko i wyłącznie przez to że (według Ciebie) ogrom ludzi dalej wyjeżdża to pozdro.
2
@tomek8756 no sorry, ale PO pod względem nepotyzmu to już raczej żadna partia nie przebije :P
3
@koksik2700 tutaj chodzi o to że po prostu każdy inny który by się tak wypowiedział to by było ok. Ale że to gość z pisu to choćby nie wiadomo jak ludzie się z nim zgadzali to i tak by się buntowali bo przecież to pis...