Naprawdę miło się na to patrzy: 20.01.2022 - ostatnia porażka z Bilbao (84 dni temu) 08.12.2021 - ostatni porażka w regulaminowym czasie gry (127 dni temu)
@Bykunn no to chyba oglądaliśmy inne mecze. Nie widziałem przez cały mecz ani jednej akcji w której City siedziałoby w 11 we własnym polu karnym. A pierwszy mecz w wykonaniu Atletico prawie cały tak wyglądał.
@Zoker obstawiam już jakieś 20 lat, ale z czymś takim się nie spotkałem :P Ja bym to do sądu podał.
Raz mi źle kupon rozliczyli na bet-at-home bo miałem zwycięzcę meczu w podstawowym czasie gry i strzelili w 93 a komputer zakwalifikował to jako dogrywkę już, ale po weryfikacji uznali mi rację i dostałem moje 400 euro :D
@MesQueUnClub96 a może dlatego że gdyby Atletico awansowało to mieliby bardziej napięty terminarz, przez co nam byłoby łatwiej ich zdystansować w lidze? Po drugie, wolę żeby w półfinałach były np 3 hiszpańskie niż 3 angielskie drużyny. I nie obchodzi mnie czy ich trenerem jest Guardiola, czy gra u nich może Messi, czy mają błogosławieństwo papieża. MNIE OBCHODZI TYLKO SUKCES BARCELONY.
@Comentateiro jestem trenerem i pewnego czasu wygrywaliśmy wszystko jak leci (czasami 2-1 a czasami nawet 3-0) ale graliśmy FATALNIE i zwracałem na to uwagę zawodnikom i mówiłem że jeżeli się nie poprawimy to szczęście się skończy. Chyba po 9 wygranych spotkaniach, przyszedł czas na 7 porażek i podobną grę... Jaki z tego morał? Możesz grać świetnie i przegrywać, ale te zwycięstwa przyjdą, a możesz grać tragicznie i wygrywać, ale do pewnego czasu...
Real obecnie gra fatalnie ale jakimś cudem dopisuje im to szczęście i nadzwyczaj dziwne błędy rywali, ale to się skończy. :)
@bielik skądś zainteresowanie Barcelony też się wzięło, prawda? Bardzo dobry obrońca, tak jak i Umtiti. Więc albo ma problemy z mentalem albo z dostosowaniem się do stylu Xaviego.
Tylko śmiać mi się chce jak ktoś zaczyna lepiej grać to zasługa geniusza Szawiego, ale jak dalej gra słabo, to po prostu średniak, a nie już kwestia tego że trener nie potrafi wyciągnąć z niego więcej.
Jak ktoś zaczyna coś grać to zasługa wspaniałego trenera - Xaviego, bo Keoman był cienki. Ale jak taki Lenglet gra słabo, to już nie wina wspaniałego Xaviego, tylko zawodnika że jest cienki :D
0
@mientusek1407 i na boku Dest po kontuzji bez rytmu meczowego w tak ważnym starciu?
8
Naprawdę miło się na to patrzy:
20.01.2022 - ostatnia porażka z Bilbao (84 dni temu)
08.12.2021 - ostatni porażka w regulaminowym czasie gry (127 dni temu)
Oby dzisiaj ta passa była podtrzymana...
VAMOS BARCA!!!
1
@Tasde ale z Lewego też się śmieją - chociażby na la rambli jak widać...
1
@DaPidejpi ty tak poważnie? To Neuer, Buffon czy Yaszyn nigdy by nie mogli być najlepsi bo nie biorą ciężaru gry na siebie :P
Lewy ma strzelać bramki - koniec.
1
ciągną się te dwa tygodnie już od ponad miesiąca :P
Ale wtedy to przyjaciel rodziny mówił :D
0
Czytaliśmy już o tym wczoraj.
2
@Bykunn no to chyba oglądaliśmy inne mecze. Nie widziałem przez cały mecz ani jednej akcji w której City siedziałoby w 11 we własnym polu karnym. A pierwszy mecz w wykonaniu Atletico prawie cały tak wyglądał.
0
@Bykunn jak oni niby wczoraj grali? Na pewno nie tak jak Atletico w pierwszym meczu.
2
@Zoker obstawiam już jakieś 20 lat, ale z czymś takim się nie spotkałem :P
Ja bym to do sądu podał.
Raz mi źle kupon rozliczyli na bet-at-home bo miałem zwycięzcę meczu w podstawowym czasie gry i strzelili w 93 a komputer zakwalifikował to jako dogrywkę już, ale po weryfikacji uznali mi rację i dostałem moje 400 euro :D
0
@MesQueUnClub96 a może dlatego że gdyby Atletico awansowało to mieliby bardziej napięty terminarz, przez co nam byłoby łatwiej ich zdystansować w lidze?
Po drugie, wolę żeby w półfinałach były np 3 hiszpańskie niż 3 angielskie drużyny.
I nie obchodzi mnie czy ich trenerem jest Guardiola, czy gra u nich może Messi, czy mają błogosławieństwo papieża.
MNIE OBCHODZI TYLKO SUKCES BARCELONY.
0
Jak na początku meczu dostaną bramkę w czapkę to rzeczywiście bez sensu żeby się bronili...
0
i skończy w Legi :P
0
@Adams98 raz tak fifa wymyśliła bo chyba sporo ich znajomych było zagrożonych i ktoś posmarował...
2
@Azacca ok, wysyłam do Xaviego :)
0
A Pikej już nie?
1
@Comentateiro oczywiście, a błędy trzeba jeszcze umieć wykorzystywać ;)
Przecież piłka nożna to gra błędów, a wygrywa ten kto popełni ich mniej ;)
1
@VamosRakieta w każdych rozgrywkach liczy się najbardziej skuteczność bo to ona daje punkty :P
No chyba że myślisz o turniejach freestyle to ok :P
1
@Comentateiro jestem trenerem i pewnego czasu wygrywaliśmy wszystko jak leci (czasami 2-1 a czasami nawet 3-0) ale graliśmy FATALNIE i zwracałem na to uwagę zawodnikom i mówiłem że jeżeli się nie poprawimy to szczęście się skończy. Chyba po 9 wygranych spotkaniach, przyszedł czas na 7 porażek i podobną grę...
Jaki z tego morał? Możesz grać świetnie i przegrywać, ale te zwycięstwa przyjdą, a możesz grać tragicznie i wygrywać, ale do pewnego czasu...
Real obecnie gra fatalnie ale jakimś cudem dopisuje im to szczęście i nadzwyczaj dziwne błędy rywali, ale to się skończy. :)
1
@bielik skądś zainteresowanie Barcelony też się wzięło, prawda?
Bardzo dobry obrońca, tak jak i Umtiti. Więc albo ma problemy z mentalem albo z dostosowaniem się do stylu Xaviego.
Tylko śmiać mi się chce jak ktoś zaczyna lepiej grać to zasługa geniusza Szawiego, ale jak dalej gra słabo, to po prostu średniak, a nie już kwestia tego że trener nie potrafi wyciągnąć z niego więcej.
1
@Mario96w jak to mówił Pacześ... BABY DO BIGOSU :p
0
@kinioo w punkt :D
3
No trzeba być geniuszem żeby wymyśleć PO w akcji ofensywnej jako ŚPD.
I widać że teraz w jakimś stopniu Xavi chciał to kopiować z Alvesem.
0
Jak ktoś zaczyna coś grać to zasługa wspaniałego trenera - Xaviego, bo Keoman był cienki.
Ale jak taki Lenglet gra słabo, to już nie wina wspaniałego Xaviego, tylko zawodnika że jest cienki :D
0
@Emhyr tylko jak brakuje kogoś z barcy to 11 nic nie ważna :P
Ale jak już jest jakimś cudem 4 naszych graczy to sam zachwyt.
3
"Wspierano mnie przez cały czas w tym, co chciałem zrobić. "
Ansu, tutaj na LR większość Ciebie hejtowała że jesteś mądrzejszy od tamtych lekarzy...
0
@FIJI dopóki nic nie ma oficjalnie to nie wiesz ile Lewy by tu zarabiał...
0
@dariooo O Aubameyangu też tak pisałeś? :P
0
@michal26 są tematy których nie porusza albo przestaje jak się mu zwróci uwagę. To nie jest ten Kuba co kiedyś, więc bez przesady...
1
@Ogorinho1974 miał iść do Juvenilu ale nie jest z Afryki i skumali się że wiek się nie zgadza :P
2
@Rewolucja123 jeszcze lepiej by to wyglądało gdybyś podał ilości minut jakie oboje zagrali.