0

@mientusek1407 i na boku Dest po kontuzji bez rytmu meczowego w tak ważnym starciu?

8

Naprawdę miło się na to patrzy:
20.01.2022 - ostatnia porażka z Bilbao (84 dni temu)
08.12.2021 - ostatni porażka w regulaminowym czasie gry (127 dni temu)

Oby dzisiaj ta passa była podtrzymana...

VAMOS BARCA!!!

1

@Tasde ale z Lewego też się śmieją - chociażby na la rambli jak widać...

1

@DaPidejpi ty tak poważnie? To Neuer, Buffon czy Yaszyn nigdy by nie mogli być najlepsi bo nie biorą ciężaru gry na siebie :P

Lewy ma strzelać bramki - koniec.

1

ciągną się te dwa tygodnie już od ponad miesiąca :P
Ale wtedy to przyjaciel rodziny mówił :D

0

Czytaliśmy już o tym wczoraj.

2

@Bykunn no to chyba oglądaliśmy inne mecze. Nie widziałem przez cały mecz ani jednej akcji w której City siedziałoby w 11 we własnym polu karnym. A pierwszy mecz w wykonaniu Atletico prawie cały tak wyglądał.

0

@Bykunn jak oni niby wczoraj grali? Na pewno nie tak jak Atletico w pierwszym meczu.

2

@Zoker obstawiam już jakieś 20 lat, ale z czymś takim się nie spotkałem :P
Ja bym to do sądu podał.

Raz mi źle kupon rozliczyli na bet-at-home bo miałem zwycięzcę meczu w podstawowym czasie gry i strzelili w 93 a komputer zakwalifikował to jako dogrywkę już, ale po weryfikacji uznali mi rację i dostałem moje 400 euro :D

0

@MesQueUnClub96 a może dlatego że gdyby Atletico awansowało to mieliby bardziej napięty terminarz, przez co nam byłoby łatwiej ich zdystansować w lidze?
Po drugie, wolę żeby w półfinałach były np 3 hiszpańskie niż 3 angielskie drużyny.
I nie obchodzi mnie czy ich trenerem jest Guardiola, czy gra u nich może Messi, czy mają błogosławieństwo papieża.
MNIE OBCHODZI TYLKO SUKCES BARCELONY.

0

Jak na początku meczu dostaną bramkę w czapkę to rzeczywiście bez sensu żeby się bronili...

0

i skończy w Legi :P

0

@Adams98 raz tak fifa wymyśliła bo chyba sporo ich znajomych było zagrożonych i ktoś posmarował...

2

@Azacca ok, wysyłam do Xaviego :)

0

A Pikej już nie?

1

@Comentateiro oczywiście, a błędy trzeba jeszcze umieć wykorzystywać ;)

Przecież piłka nożna to gra błędów, a wygrywa ten kto popełni ich mniej ;)

1

@VamosRakieta w każdych rozgrywkach liczy się najbardziej skuteczność bo to ona daje punkty :P

No chyba że myślisz o turniejach freestyle to ok :P

1

@Comentateiro jestem trenerem i pewnego czasu wygrywaliśmy wszystko jak leci (czasami 2-1 a czasami nawet 3-0) ale graliśmy FATALNIE i zwracałem na to uwagę zawodnikom i mówiłem że jeżeli się nie poprawimy to szczęście się skończy. Chyba po 9 wygranych spotkaniach, przyszedł czas na 7 porażek i podobną grę...
Jaki z tego morał? Możesz grać świetnie i przegrywać, ale te zwycięstwa przyjdą, a możesz grać tragicznie i wygrywać, ale do pewnego czasu...

Real obecnie gra fatalnie ale jakimś cudem dopisuje im to szczęście i nadzwyczaj dziwne błędy rywali, ale to się skończy. :)

1

@bielik skądś zainteresowanie Barcelony też się wzięło, prawda?
Bardzo dobry obrońca, tak jak i Umtiti. Więc albo ma problemy z mentalem albo z dostosowaniem się do stylu Xaviego.

Tylko śmiać mi się chce jak ktoś zaczyna lepiej grać to zasługa geniusza Szawiego, ale jak dalej gra słabo, to po prostu średniak, a nie już kwestia tego że trener nie potrafi wyciągnąć z niego więcej.

1

@Mario96w jak to mówił Pacześ... BABY DO BIGOSU :p

0

@kinioo w punkt :D

3

No trzeba być geniuszem żeby wymyśleć PO w akcji ofensywnej jako ŚPD.
I widać że teraz w jakimś stopniu Xavi chciał to kopiować z Alvesem.

0

Jak ktoś zaczyna coś grać to zasługa wspaniałego trenera - Xaviego, bo Keoman był cienki.
Ale jak taki Lenglet gra słabo, to już nie wina wspaniałego Xaviego, tylko zawodnika że jest cienki :D

0

@Emhyr tylko jak brakuje kogoś z barcy to 11 nic nie ważna :P
Ale jak już jest jakimś cudem 4 naszych graczy to sam zachwyt.

3

"Wspierano mnie przez cały czas w tym, co chciałem zrobić. "

Ansu, tutaj na LR większość Ciebie hejtowała że jesteś mądrzejszy od tamtych lekarzy...

0

@FIJI dopóki nic nie ma oficjalnie to nie wiesz ile Lewy by tu zarabiał...

0

@dariooo O Aubameyangu też tak pisałeś? :P

0

@michal26 są tematy których nie porusza albo przestaje jak się mu zwróci uwagę. To nie jest ten Kuba co kiedyś, więc bez przesady...

1

@Ogorinho1974 miał iść do Juvenilu ale nie jest z Afryki i skumali się że wiek się nie zgadza :P

2

@Rewolucja123 jeszcze lepiej by to wyglądało gdybyś podał ilości minut jakie oboje zagrali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?