0

@Gacu95 jeszcze nie jest przesądzone że Dembele odejdzie.
Po drugie w napadzie jest tylko Auba (Nazario z Danii nie liczę), a na skrzydło wróci Ansu i mamy Abde.

3

@AduŚ07 po pierwsze to co napisał @korni20.
Po drugie niepotrzebne narażenie go na kontuzje i wykluczenie z ligi europy gdzie nie będzie Alvesa i Desta to trochę słaby pomysł.

1

@Kubavilla7 Kessie uznana marka?? Chyba w Afryce u siebie w kraju. To jest przeciętny grajek. Vidal, czy Wijnaldum byli znacznie lepsi...

0

@socha to już prędzej Haller na 9 ;)

0

@Huck technicznie masz rację. Co do strat piłek? Też masz rację, ale sam Xavi mówił że od skrzydłowych wymaga ryzyka, nawet kosztem utraty piłki. Nie ma u nas bardziej nieprzewidywalnego zawodnika niż Dembele, a to jest nam bardzo potrzebne.

7

"Barça musi podpisywać kontrakty z najlepszymi zawodnikami."

I z tego powodu próbujemy ściągnąć Kessiego i Christensena? :P

Dembele jak się obudzi i przyjmie ostateczną ofertę Barcy to zapraszam.
Haaland za sensowne pieniądze i nienarażanie listy płac? Zapraszam.
Messi jako zawodnik Barcy? Za to już podziękujemy. Teraz tworzy się wspaniały kolektyw bez jednostek i niech tak zostanie...

0

@Kondziubarca na granicy bycia pijanym? A co to za granica? I ile potrzeba żeby ją przekroczyć? :P

Przecież ostatnio był urodziny siostry więc trzeba mu to odpuścić :)

0

@marcin62 niewiele wniósł bo miał ciągle kontuzje (raczej nie z jego winy) i może potrzebował akurat takiego trenera jak Xavi?

0

@Huck moim zdaniem indywidualnie (a ostatnio również zespołowo) wnosi więcej niż np Ferran.
W meczu z Realem pokazał że jest ja najbardziej na pierwszą jedenastkę Barcy :)

0

halo halo halo!!!
Gdzie są wszyscy hejterzy, którzy twierdzili, że wypad z Dembele (i nie chodziło im o sam kontrakt, tylko o to że "on kompletnie nic nie wnosi i nie jest wzmocnieniem")

Przyzna się ktoś? :P

0

Jeszcze brakuje tutaj trenera dekady :D

0

wy tak serio z tym Xavim? :P
Może jeszcze Guardioli tutaj brakuje i Cruyfa?

Jeżeli mówimy o ostatniej dekadzie to zdecydowanie nic bym nie zmienił
Suarez > Lewandowski
Modrić > Xavi
Marcelo > Alba
Silva > Pique

1

@Paradoks nie wydaje mi się. Mając taki sam skład jak Koeman wcale lepiej mu nie szło. Męczarnie z Benficą, czy 0-3 z Bayernem. Tak naprawdę, nie ujmując nic Xaviemu (bo postęp jest widoczny) to największą robotę u nas zrobiły transfery.

1

kolejny news dzięki któremu moja wiedza jest znacznie większa!

Xavi przy kolacji: "co za wieczór Realu! Militao!!!

1

@macio_944 może weźmie Andre Gomesa z powrotem :P

9

co tam Alba... Ronaldinho dzisiaj 42 lata!!!

0

@10Ronaldinho10Messi10 Trudno żeby miał lepsze liczby jak ciągle miał kontuzje... Jest lepszy od każdego z wymienionych. Może Coman trochę do porównania, ale resztę zostawia w tyle.

0

@Kengo Mbappe na chwilę obecną z formą Griezmana to gra jako 9.
Ale niech będzie. Jednego wymieniłeś. Jeszcze 3 :P

1

@Gaz bo robi sporą różnicę.
Wymień mi 4 lepszych skrzydłowych we Francji.
Koman? Ktoś jeszcze?

0

@Azacca jakie rozmowy pokojowe chłopie?? Ruscy i rozmowy pokojowe? ta wizyta nic nie zmieniła. Ani na dobre, ani na gorsze.

0

@Archolos serio uważam że mecz będzie wyrównany, a Barcelonie będzie się bardziej chciało (zależy w jakim stanie będzie Barca po czwartkowym meczu).
Ale niezależnie od składów, formy i miejsca w tabeli, derby rządzą się swoimi prawami i może się tam wydarzyć wszystko.

0

@Archolos za to Real się męczy z Osasunami i innymi Cadizami ostatnimi czasy, więc Barca wygląda mimo wszystko lepiej. Ale boisko zweryfikuje.

0

@Archolos konkretnie jakie mecze i jakie to były sytuacje że twierdzisz że dostaliśmy punkty?

0

@xavi890 racja :)

0

@El Plutoninho no inaczej by nie przegrały przecież ze słabą Barceloną bez Messiego :P

0

@Murazor jestem fanem jego talentu i uważam że nie trafił na trenera, który by go ogarnął.
Dest też nie grał szału, a jak się zmienił u Xaviego?

0

Oby wrócił już na stałe bez kontuzji... Ładnie by to wyglądało przyszłościowo

Ter Stegen (Pena)
Dest (Mazroui), Araujo, Garcia (Christensen), Gaya
De Jong, Gavi, Pedri
Dembele? (Adama), Ferran, Fati

1

@YoungMan bez kitu... taki urok naszych kibiców niestety.

1

@Archolos z napoli, bilbao, atletico, valencią, czy villarreal też słabo grali? czy to też słabe drużyny?

0

@Herbert żeby było jasne, ja akurat nie podważam jego talentu i uważam że z dobrym trenerem (a mam nadzieję że Xavi taki będzie) Puig może grać u nas za rok czy dwa w podstawie i robić różnicę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?