0

Nie mogę się doczekać nowego sezonu już. Co prawda zagramy chyba bez obrony bo może zagrać tylko 11 ale atak będzie porządny!

Mbappe, Lewandowski, Haaland, Salah, Messi i Raphinha!

Do tego dojdzie Ter Stegen, Gavi, Pedri, De Jong i Araujo i mamy 11 marzeń i tiki taka gwarantowana. :P

0

@AlexDark00 łatwiej na mistrza ma PSG z taką ekipą i takimi rywalami niż Bayern. Liga niemiecka jest znacznie silniejsza - zobacz sobie chociaż po europejskich pucharach :P

0

@Maykello skąd ta pewność że nikt inny go do pionu nie ustawi??

0

@Adi123456789 a bramki Auby czy Suareza, to jakie u nas były/są?? Sami biegną przez całe boisko?
Właśnie Barca z tym ma problem że napastnik nie wykorzystuje większej ilości akcji ze skrzydeł i Lewy by idealnie pasował.

0

@Momals11 swojego czasu Messi miał najwięcej zmarnowanych sytuacji w całej Europie i... najwięcej bramek :P
Jeżeli tak ma wyglądać statystyka Lewego to zapraszam :)
Lepiej zmarnować 100 sytuacji i strzelić 50 bramek, czy zmarnować 1 sytuację i strzelić 40 bramek w tym samym czasie?
Co do hajsu, to również jestem zdania że to tylko za rozsądną niską kwotę oraz niezbyt wysoką pensję, bo lepiej większe pieniądze zainwestować w młodych.

@TheArtOfCremation A ilu masz napastników którzy strzelają pełno bramek z dystansu?? A tym bardziej w Barcelonie? Tutaj by się przydał bo weźmie piłkę z obrońcą na plecach i ją przytrzyma, dobije piłkę po strzałach Ferrana, czy Dembele oraz idealnie gra głową co przy dośrodkowaniach Alby, Dembele, czy Traore jest idealnym rozwiązaniem.

1

Odnośnie głośnej dyskusji na temat potencjalnego transferu Lewego...

Niestety nie mogę tego przemilczeć jak widzę wypowiedzi "znafcuf" futbolu, którzy twierdzą że Lewy by się u nas nie sprawdził bo np. "tylko dokłada nogę a nie rozgrywa piłek i nie bierze udziału w konstruowaniu akcji" lub że bez Muellera nie istnieje...

Przedstawiam heatmapę Lewego z obecnego sezonu poniżej (jeżeli uważacie że tak wygląda mapa zawodnika dokładającego nogę to gratuluję)
https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/robert-lewandowski/41789

Dodatkowo, ostatnia asysta Muellera do Lewego miała miejsce... 15 stycznia :P
Nasuwa się również pytanie, czy Mueller gra w Reprezentacji Polski? Jeżeli nie, to dlaczego Lewy ma tyle bramek?

Temat oczywiście do dyskusji :)
Ja osobiście uważam że idealnie by się wkomponował w zespół pomimo swojego wieku.

1

Komentarz usunięty

0

@Adi123456789 Messi ma 20 asyst w tym sezonie?? No sory ale na chwilę obecną ja to widzę tak:
Dembele>Messi
Lewy>Aubameyang

Chodzi o to że Auba też jest stary i Lewy by nie blokował miejsca młodemu, natomiast Messi blokowałby rozwój np. Dembele, Traore (jeżeli zostanie) czy chociażby Abde...

0

@socha nie będzie tego robił w meczu z jakimiś słabiakami z dołu tabeli... Zobacz mecze z Borussią czy Lipskiem, jak fajnie cofał się do pomocy po piłkę i wymieniał się pozycjami chociażby z Goretzką.

W Barcelonie raczej też by nie biegał po obronie w meczu z Osasuną bo nie byłby tam potrzebny. Pomyśl trochę czasami. To naprawdę nie boli.

0

w takim wieku mu się należy :P

0

@Cobra303 Koman Gnabry Salah Mane Stearling Felix Sancho

0

nie jestem ani za, ani przeciw. Ale śmieszy mnie jak słyszę że mamy inwestować w młodych a nie jarać się starymi... Wszyscy którzy tak krzyczą, są jednocześnie podjarani starym Aubameyangiem i tym jak u nas ładuje bramki :P

1

@DIPENNN oglądałeś kiedyś jakiś mecz? Czy żyjesz z czytania i kopiowania komentarzy?

Tak jak przez ostatnie lata Lewy się cofa i rozgrywa piłki, to tylko Benzema może się z nim równać co do rozgrywania piłki jako 9. Zobacz kilka meczów Bayernu (nie wspomnę o reprezentacji) a potem pisz głupoty w stylu że Lewy tylko nogę dokłada.

0

@draxidox już Ciebie widzę uśmiechniętego jako oligarcha :D

Tylko że teraz oligarchowie mają przeje...e i nie mają nic do gadania. Ale Tobie by to było wsio rybka ;)

0

@AlphaNumeric nie uważam siebie za wielkiego patriotę, ale członkowie mojej rodziny walczyli o nasz kraj i ja sobie nie wyobrażam uciekać do innego kraju nie walcząc o nasze ziemie. Dla mnie bycie Polakiem to duma!

4

@Nano22 skoro to nie zdrada, to postaw się w odwrotnej sytuacji. kolega z pracy zachowuje się tak jak Ty, względem twojej dziewczyny, a Ty nic o tym nie wiesz. Zadaj sobie pytanie jak byś się z tym czuł, gdybyś się dowiedział. ;)

4

za 25 mln spoko. Jak pisali 75 czy 80 to ja już bym mu podziękował...

0

@draxidox to zamiast gdybać czy u nas będzie wojna, niech wszyscy którzy nie czują się Polakami, wyjadą na zachód, a nie później uciekają. Chociaż będziemy wiedzieli ilu nas zostało.

Policz sobie ilu z populacji rosyjskiej procentowo żyje dobrze, czy jest oligarchami i jak u nas różni się klasa średnia od ich. Myślę że prawdopodobieństwo jest kolosalnie mniejsze, że tam by było lepiej.

0

@pszemko87 Umtiti był i dalej by był. Po pierwsze kontuzje, po drugie trenerzy którzy nie potrafili z niego wycisnąć maxa. Uważam że z Xavim byłoby inaczej. U niego nawet Mingueza gra lepiej i pewniej (chociaż z racji sporej konkurencji mało gra)

2

@Magicc89PL jak w Polsce w pracy :P
Pracownik 10 lat stażu i nowi dostają więcej. Na pytanie: "szefie, dlaczego nowi pracownicy dostają więcej niż ja?"
szef: "bo za takie pieniądze nikt nie chciał przyjść" :P

0

@draxidox nie twierdzę że masz walczyć. Szanuję twoje zdanie, ale tak jak wyżej wspomniał @Dundersztyc jeżeli Ci to rybka i wszyscy by mieli takie podejście to dzisiaj byś był ruskiem, prawdopodobnie żyjącym bardzo ubogo i bez wykształcenia. Ja uważam że jest za co i o co walczyć.

0

@AlphaNumeric ja nie mówię że Polska coś wygrała w 39, czy nawet w 45... Ale się nie poddaliśmy, a przecież mogliśmy i dzisiaj mówilibyśmy po niemiecku. Jeżeli to dla Ciebie nie różnica i nie czujesz jakiegoś patriotyzmu to już teraz się wyprowadź do rajchu...

0

@Azacca ale na Christensena już jest hajs i na Kessiego. a Araujo nam całą robotę w klasyku z Viniciusem zrobił. Niektórzy dalej stwierdzą że nie zasługuje i nie gra na wysokim poziomie jeszcze...

0

a ktoś wie ile Barca mu zaproponowała? Bo jakoś o tym cicho, zero konkretów...

0

@Proxi w Borusii czy Arsenalu też byli z początku nim zachwyceni :P
zobaczymy jak długo to potrwa. Oby jak najdłużej.

6

@draxidox no ok, takie jest twoje zdanie i szanuję. Ja mam inne.
I nie mów że wszystko przez durne decyzje polityków. w 1939 też politycy podejmowali jakieś złe decyzje u nas? Czy po prostu odbiło Hitlerowi tak jak teraz Putinowi?
Czemu jest teraz winien rząd Ukrainy? Mają poddać się bez walki i uciekać tak jak Ty byś zrobił? Idąc takim tokiem myślenia, od razu oddajmy cały świat we władanie Putinowi i nie będzie wojen ;)

11

@draxidox mówisz za nie swoją sprawę??

Gdyby kiedyś nie walczyli za "nie swoją sprawę" to dzisiaj byś mówił po niemiecku albo rosyjsku... A jeżeli Ciebie tu nie trzyma patriotyzm w najmniejszym stopniu, a Polska jako naród to dla Ciebie nic takiego, to po co jeszcze tutaj siedzisz? Od razu śmigaj za granicę za lepszym bezpieczniejszym życiem i większymi pieniędzmi skoro się wykształciłeś.

0

@Gavinho a jaką wartość dodaną ma 30 letni chłop?? Z pewnością 90% z tych starszych również nie widziało broni na oczy. Więc nie wiem czemu piszesz akurat o 18 latkach, skoro starsi się w większości niczym od nich nie różnią, chociaż pewnie większość uważa się za lepszych i bardziej doświadczonych :P

0

@against_modern_football też jestem tego zdania. Dlatego napisałem niejednokrotnie że powinien zostać jeżeli przyjmie obecnie postawione w umowie warunki. Na więcej nie zasługuje bo więcej na razie nie pokazał. le nie zmienia to faktu że jest potrzebny.

2

@przemyslawmazur no i o to chodzi ;)
Barca Guardioli też rozpoczęła się od pożegnania z Ronaldinho (moim idolem). Wtedy łapałem się za głowę, a stworzył najlepszą Barcelonę w historii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?