@AlexDark00 łatwiej na mistrza ma PSG z taką ekipą i takimi rywalami niż Bayern. Liga niemiecka jest znacznie silniejsza - zobacz sobie chociaż po europejskich pucharach :P
@Adi123456789 a bramki Auby czy Suareza, to jakie u nas były/są?? Sami biegną przez całe boisko? Właśnie Barca z tym ma problem że napastnik nie wykorzystuje większej ilości akcji ze skrzydeł i Lewy by idealnie pasował.
@Momals11 swojego czasu Messi miał najwięcej zmarnowanych sytuacji w całej Europie i... najwięcej bramek :P Jeżeli tak ma wyglądać statystyka Lewego to zapraszam :) Lepiej zmarnować 100 sytuacji i strzelić 50 bramek, czy zmarnować 1 sytuację i strzelić 40 bramek w tym samym czasie? Co do hajsu, to również jestem zdania że to tylko za rozsądną niską kwotę oraz niezbyt wysoką pensję, bo lepiej większe pieniądze zainwestować w młodych.
@TheArtOfCremation A ilu masz napastników którzy strzelają pełno bramek z dystansu?? A tym bardziej w Barcelonie? Tutaj by się przydał bo weźmie piłkę z obrońcą na plecach i ją przytrzyma, dobije piłkę po strzałach Ferrana, czy Dembele oraz idealnie gra głową co przy dośrodkowaniach Alby, Dembele, czy Traore jest idealnym rozwiązaniem.
Odnośnie głośnej dyskusji na temat potencjalnego transferu Lewego...
Niestety nie mogę tego przemilczeć jak widzę wypowiedzi "znafcuf" futbolu, którzy twierdzą że Lewy by się u nas nie sprawdził bo np. "tylko dokłada nogę a nie rozgrywa piłek i nie bierze udziału w konstruowaniu akcji" lub że bez Muellera nie istnieje...
Dodatkowo, ostatnia asysta Muellera do Lewego miała miejsce... 15 stycznia :P Nasuwa się również pytanie, czy Mueller gra w Reprezentacji Polski? Jeżeli nie, to dlaczego Lewy ma tyle bramek?
Temat oczywiście do dyskusji :) Ja osobiście uważam że idealnie by się wkomponował w zespół pomimo swojego wieku.
@Adi123456789 Messi ma 20 asyst w tym sezonie?? No sory ale na chwilę obecną ja to widzę tak: Dembele>Messi Lewy>Aubameyang
Chodzi o to że Auba też jest stary i Lewy by nie blokował miejsca młodemu, natomiast Messi blokowałby rozwój np. Dembele, Traore (jeżeli zostanie) czy chociażby Abde...
@socha nie będzie tego robił w meczu z jakimiś słabiakami z dołu tabeli... Zobacz mecze z Borussią czy Lipskiem, jak fajnie cofał się do pomocy po piłkę i wymieniał się pozycjami chociażby z Goretzką.
W Barcelonie raczej też by nie biegał po obronie w meczu z Osasuną bo nie byłby tam potrzebny. Pomyśl trochę czasami. To naprawdę nie boli.
nie jestem ani za, ani przeciw. Ale śmieszy mnie jak słyszę że mamy inwestować w młodych a nie jarać się starymi... Wszyscy którzy tak krzyczą, są jednocześnie podjarani starym Aubameyangiem i tym jak u nas ładuje bramki :P
@DIPENNN oglądałeś kiedyś jakiś mecz? Czy żyjesz z czytania i kopiowania komentarzy?
Tak jak przez ostatnie lata Lewy się cofa i rozgrywa piłki, to tylko Benzema może się z nim równać co do rozgrywania piłki jako 9. Zobacz kilka meczów Bayernu (nie wspomnę o reprezentacji) a potem pisz głupoty w stylu że Lewy tylko nogę dokłada.
@AlphaNumeric nie uważam siebie za wielkiego patriotę, ale członkowie mojej rodziny walczyli o nasz kraj i ja sobie nie wyobrażam uciekać do innego kraju nie walcząc o nasze ziemie. Dla mnie bycie Polakiem to duma!
@Nano22 skoro to nie zdrada, to postaw się w odwrotnej sytuacji. kolega z pracy zachowuje się tak jak Ty, względem twojej dziewczyny, a Ty nic o tym nie wiesz. Zadaj sobie pytanie jak byś się z tym czuł, gdybyś się dowiedział. ;)
@draxidox to zamiast gdybać czy u nas będzie wojna, niech wszyscy którzy nie czują się Polakami, wyjadą na zachód, a nie później uciekają. Chociaż będziemy wiedzieli ilu nas zostało.
Policz sobie ilu z populacji rosyjskiej procentowo żyje dobrze, czy jest oligarchami i jak u nas różni się klasa średnia od ich. Myślę że prawdopodobieństwo jest kolosalnie mniejsze, że tam by było lepiej.
@pszemko87 Umtiti był i dalej by był. Po pierwsze kontuzje, po drugie trenerzy którzy nie potrafili z niego wycisnąć maxa. Uważam że z Xavim byłoby inaczej. U niego nawet Mingueza gra lepiej i pewniej (chociaż z racji sporej konkurencji mało gra)
@Magicc89PL jak w Polsce w pracy :P Pracownik 10 lat stażu i nowi dostają więcej. Na pytanie: "szefie, dlaczego nowi pracownicy dostają więcej niż ja?" szef: "bo za takie pieniądze nikt nie chciał przyjść" :P
@draxidox nie twierdzę że masz walczyć. Szanuję twoje zdanie, ale tak jak wyżej wspomniał @Dundersztyc jeżeli Ci to rybka i wszyscy by mieli takie podejście to dzisiaj byś był ruskiem, prawdopodobnie żyjącym bardzo ubogo i bez wykształcenia. Ja uważam że jest za co i o co walczyć.
@AlphaNumeric ja nie mówię że Polska coś wygrała w 39, czy nawet w 45... Ale się nie poddaliśmy, a przecież mogliśmy i dzisiaj mówilibyśmy po niemiecku. Jeżeli to dla Ciebie nie różnica i nie czujesz jakiegoś patriotyzmu to już teraz się wyprowadź do rajchu...
@Azacca ale na Christensena już jest hajs i na Kessiego. a Araujo nam całą robotę w klasyku z Viniciusem zrobił. Niektórzy dalej stwierdzą że nie zasługuje i nie gra na wysokim poziomie jeszcze...
@draxidox no ok, takie jest twoje zdanie i szanuję. Ja mam inne. I nie mów że wszystko przez durne decyzje polityków. w 1939 też politycy podejmowali jakieś złe decyzje u nas? Czy po prostu odbiło Hitlerowi tak jak teraz Putinowi? Czemu jest teraz winien rząd Ukrainy? Mają poddać się bez walki i uciekać tak jak Ty byś zrobił? Idąc takim tokiem myślenia, od razu oddajmy cały świat we władanie Putinowi i nie będzie wojen ;)
Gdyby kiedyś nie walczyli za "nie swoją sprawę" to dzisiaj byś mówił po niemiecku albo rosyjsku... A jeżeli Ciebie tu nie trzyma patriotyzm w najmniejszym stopniu, a Polska jako naród to dla Ciebie nic takiego, to po co jeszcze tutaj siedzisz? Od razu śmigaj za granicę za lepszym bezpieczniejszym życiem i większymi pieniędzmi skoro się wykształciłeś.
@Gavinho a jaką wartość dodaną ma 30 letni chłop?? Z pewnością 90% z tych starszych również nie widziało broni na oczy. Więc nie wiem czemu piszesz akurat o 18 latkach, skoro starsi się w większości niczym od nich nie różnią, chociaż pewnie większość uważa się za lepszych i bardziej doświadczonych :P
@against_modern_football też jestem tego zdania. Dlatego napisałem niejednokrotnie że powinien zostać jeżeli przyjmie obecnie postawione w umowie warunki. Na więcej nie zasługuje bo więcej na razie nie pokazał. le nie zmienia to faktu że jest potrzebny.
@przemyslawmazur no i o to chodzi ;) Barca Guardioli też rozpoczęła się od pożegnania z Ronaldinho (moim idolem). Wtedy łapałem się za głowę, a stworzył najlepszą Barcelonę w historii.
0
Nie mogę się doczekać nowego sezonu już. Co prawda zagramy chyba bez obrony bo może zagrać tylko 11 ale atak będzie porządny!
Mbappe, Lewandowski, Haaland, Salah, Messi i Raphinha!
Do tego dojdzie Ter Stegen, Gavi, Pedri, De Jong i Araujo i mamy 11 marzeń i tiki taka gwarantowana. :P
0
@AlexDark00 łatwiej na mistrza ma PSG z taką ekipą i takimi rywalami niż Bayern. Liga niemiecka jest znacznie silniejsza - zobacz sobie chociaż po europejskich pucharach :P
0
@Maykello skąd ta pewność że nikt inny go do pionu nie ustawi??
0
@Adi123456789 a bramki Auby czy Suareza, to jakie u nas były/są?? Sami biegną przez całe boisko?
Właśnie Barca z tym ma problem że napastnik nie wykorzystuje większej ilości akcji ze skrzydeł i Lewy by idealnie pasował.
0
@Momals11 swojego czasu Messi miał najwięcej zmarnowanych sytuacji w całej Europie i... najwięcej bramek :P
Jeżeli tak ma wyglądać statystyka Lewego to zapraszam :)
Lepiej zmarnować 100 sytuacji i strzelić 50 bramek, czy zmarnować 1 sytuację i strzelić 40 bramek w tym samym czasie?
Co do hajsu, to również jestem zdania że to tylko za rozsądną niską kwotę oraz niezbyt wysoką pensję, bo lepiej większe pieniądze zainwestować w młodych.
@TheArtOfCremation A ilu masz napastników którzy strzelają pełno bramek z dystansu?? A tym bardziej w Barcelonie? Tutaj by się przydał bo weźmie piłkę z obrońcą na plecach i ją przytrzyma, dobije piłkę po strzałach Ferrana, czy Dembele oraz idealnie gra głową co przy dośrodkowaniach Alby, Dembele, czy Traore jest idealnym rozwiązaniem.
1
Odnośnie głośnej dyskusji na temat potencjalnego transferu Lewego...
Niestety nie mogę tego przemilczeć jak widzę wypowiedzi "znafcuf" futbolu, którzy twierdzą że Lewy by się u nas nie sprawdził bo np. "tylko dokłada nogę a nie rozgrywa piłek i nie bierze udziału w konstruowaniu akcji" lub że bez Muellera nie istnieje...
Przedstawiam heatmapę Lewego z obecnego sezonu poniżej (jeżeli uważacie że tak wygląda mapa zawodnika dokładającego nogę to gratuluję)
https://www.sofascore.com/pl/zawodnik/robert-lewandowski/41789
Dodatkowo, ostatnia asysta Muellera do Lewego miała miejsce... 15 stycznia :P
Nasuwa się również pytanie, czy Mueller gra w Reprezentacji Polski? Jeżeli nie, to dlaczego Lewy ma tyle bramek?
Temat oczywiście do dyskusji :)
Ja osobiście uważam że idealnie by się wkomponował w zespół pomimo swojego wieku.
1
Komentarz usunięty
0
@Adi123456789 Messi ma 20 asyst w tym sezonie?? No sory ale na chwilę obecną ja to widzę tak:
Dembele>Messi
Lewy>Aubameyang
Chodzi o to że Auba też jest stary i Lewy by nie blokował miejsca młodemu, natomiast Messi blokowałby rozwój np. Dembele, Traore (jeżeli zostanie) czy chociażby Abde...
0
@socha nie będzie tego robił w meczu z jakimiś słabiakami z dołu tabeli... Zobacz mecze z Borussią czy Lipskiem, jak fajnie cofał się do pomocy po piłkę i wymieniał się pozycjami chociażby z Goretzką.
W Barcelonie raczej też by nie biegał po obronie w meczu z Osasuną bo nie byłby tam potrzebny. Pomyśl trochę czasami. To naprawdę nie boli.
0
w takim wieku mu się należy :P
0
@Cobra303 Koman Gnabry Salah Mane Stearling Felix Sancho
0
nie jestem ani za, ani przeciw. Ale śmieszy mnie jak słyszę że mamy inwestować w młodych a nie jarać się starymi... Wszyscy którzy tak krzyczą, są jednocześnie podjarani starym Aubameyangiem i tym jak u nas ładuje bramki :P
1
@DIPENNN oglądałeś kiedyś jakiś mecz? Czy żyjesz z czytania i kopiowania komentarzy?
Tak jak przez ostatnie lata Lewy się cofa i rozgrywa piłki, to tylko Benzema może się z nim równać co do rozgrywania piłki jako 9. Zobacz kilka meczów Bayernu (nie wspomnę o reprezentacji) a potem pisz głupoty w stylu że Lewy tylko nogę dokłada.
0
@draxidox już Ciebie widzę uśmiechniętego jako oligarcha :D
Tylko że teraz oligarchowie mają przeje...e i nie mają nic do gadania. Ale Tobie by to było wsio rybka ;)
0
@AlphaNumeric nie uważam siebie za wielkiego patriotę, ale członkowie mojej rodziny walczyli o nasz kraj i ja sobie nie wyobrażam uciekać do innego kraju nie walcząc o nasze ziemie. Dla mnie bycie Polakiem to duma!
4
@Nano22 skoro to nie zdrada, to postaw się w odwrotnej sytuacji. kolega z pracy zachowuje się tak jak Ty, względem twojej dziewczyny, a Ty nic o tym nie wiesz. Zadaj sobie pytanie jak byś się z tym czuł, gdybyś się dowiedział. ;)
4
za 25 mln spoko. Jak pisali 75 czy 80 to ja już bym mu podziękował...
0
@draxidox to zamiast gdybać czy u nas będzie wojna, niech wszyscy którzy nie czują się Polakami, wyjadą na zachód, a nie później uciekają. Chociaż będziemy wiedzieli ilu nas zostało.
Policz sobie ilu z populacji rosyjskiej procentowo żyje dobrze, czy jest oligarchami i jak u nas różni się klasa średnia od ich. Myślę że prawdopodobieństwo jest kolosalnie mniejsze, że tam by było lepiej.
0
@pszemko87 Umtiti był i dalej by był. Po pierwsze kontuzje, po drugie trenerzy którzy nie potrafili z niego wycisnąć maxa. Uważam że z Xavim byłoby inaczej. U niego nawet Mingueza gra lepiej i pewniej (chociaż z racji sporej konkurencji mało gra)
2
@Magicc89PL jak w Polsce w pracy :P
Pracownik 10 lat stażu i nowi dostają więcej. Na pytanie: "szefie, dlaczego nowi pracownicy dostają więcej niż ja?"
szef: "bo za takie pieniądze nikt nie chciał przyjść" :P
0
@draxidox nie twierdzę że masz walczyć. Szanuję twoje zdanie, ale tak jak wyżej wspomniał @Dundersztyc jeżeli Ci to rybka i wszyscy by mieli takie podejście to dzisiaj byś był ruskiem, prawdopodobnie żyjącym bardzo ubogo i bez wykształcenia. Ja uważam że jest za co i o co walczyć.
0
@AlphaNumeric ja nie mówię że Polska coś wygrała w 39, czy nawet w 45... Ale się nie poddaliśmy, a przecież mogliśmy i dzisiaj mówilibyśmy po niemiecku. Jeżeli to dla Ciebie nie różnica i nie czujesz jakiegoś patriotyzmu to już teraz się wyprowadź do rajchu...
0
@Azacca ale na Christensena już jest hajs i na Kessiego. a Araujo nam całą robotę w klasyku z Viniciusem zrobił. Niektórzy dalej stwierdzą że nie zasługuje i nie gra na wysokim poziomie jeszcze...
0
a ktoś wie ile Barca mu zaproponowała? Bo jakoś o tym cicho, zero konkretów...
0
@Proxi w Borusii czy Arsenalu też byli z początku nim zachwyceni :P
zobaczymy jak długo to potrwa. Oby jak najdłużej.
6
@draxidox no ok, takie jest twoje zdanie i szanuję. Ja mam inne.
I nie mów że wszystko przez durne decyzje polityków. w 1939 też politycy podejmowali jakieś złe decyzje u nas? Czy po prostu odbiło Hitlerowi tak jak teraz Putinowi?
Czemu jest teraz winien rząd Ukrainy? Mają poddać się bez walki i uciekać tak jak Ty byś zrobił? Idąc takim tokiem myślenia, od razu oddajmy cały świat we władanie Putinowi i nie będzie wojen ;)
11
@draxidox mówisz za nie swoją sprawę??
Gdyby kiedyś nie walczyli za "nie swoją sprawę" to dzisiaj byś mówił po niemiecku albo rosyjsku... A jeżeli Ciebie tu nie trzyma patriotyzm w najmniejszym stopniu, a Polska jako naród to dla Ciebie nic takiego, to po co jeszcze tutaj siedzisz? Od razu śmigaj za granicę za lepszym bezpieczniejszym życiem i większymi pieniędzmi skoro się wykształciłeś.
0
@Gavinho a jaką wartość dodaną ma 30 letni chłop?? Z pewnością 90% z tych starszych również nie widziało broni na oczy. Więc nie wiem czemu piszesz akurat o 18 latkach, skoro starsi się w większości niczym od nich nie różnią, chociaż pewnie większość uważa się za lepszych i bardziej doświadczonych :P
0
@against_modern_football też jestem tego zdania. Dlatego napisałem niejednokrotnie że powinien zostać jeżeli przyjmie obecnie postawione w umowie warunki. Na więcej nie zasługuje bo więcej na razie nie pokazał. le nie zmienia to faktu że jest potrzebny.
2
@przemyslawmazur no i o to chodzi ;)
Barca Guardioli też rozpoczęła się od pożegnania z Ronaldinho (moim idolem). Wtedy łapałem się za głowę, a stworzył najlepszą Barcelonę w historii.