@Murazor łapiesz za słówka, ale ok, masz rację. Nie wszyscy. Ale znaczna większość, która dzisiaj go wyrzuca z klubu, wtedy była nim zachwycona. Jak dla mnie chłopak ma ogromny talent i Xavi z niego wyciągnie co najlepsze jeszcze. :)
@Murazor jak wchodził do pierwszej drużyny to same zachwyty były, że waleczny, dobry technicznie i wiatr robi. Niektórzy okrzykiwali go tutaj nowym Messim.
@Kamil689 a jak się więcej strzela to się wygrywa. Co to znaczy nie martwić się o formację defensywną? Widziałeś wczorajszy mecz, jak każdy tyrał z przodu i w obronie? Tak powinien wyglądać kolektyw, a nie grać nie martwiąc się o defensywę.
@Woland10 mam podobne zdanie, ale trzeci raz (druga połowa z realem, rewanż z Napoli i wczorajszy mecz) widziałem różnicę w grze Koemana a Xaviego. Nie chodzi o bramki, bo to oczywiste że Xavi ma znacznie lepszy przód. Chodzi mi o samą grę, wymienność pozycji, gra z pierwszej piłki, przerzucanie ciężaru gry itd. I nieważne czy gramy z 2 czy 19 miejscem w tabeli, ważny jest styl, a to się poprawiło. Nie byłem zwolennikiem zwolnienia Koemana bo nie dostał takich transferów jak Xavi, ale naprawdę widać że Xavi ma jakiś pomysł na grę i jest inna atmosfera niż za Koemana (być może efekt nowej miotły)
@Derean nie tracąc bramki i nie strzelając nic , masz jeden punkt. Tracąc bramki i strzelając jedną więcej, wygrywasz mecze. Więc raczej atak jest istotny. :)
Ale porównanie go do Peni to też śmieszne. Strzał Depaya Niemiec na spokojnie by wyciągnął. Reszty spektakularnych interwencji nie kojarzę, więc raczej nie ma nad czym debatować. Uważam że broni dobrze, ale daleki jest od szczytowej formy. Jednak żeby wygrywać trofea, bramkarz musi bronić piłki wręcz niemożliwe do obrony.
Aż mi się przypomina sezon, w którym wyjmował praktycznie wszystko sam na sam i aż byłem spokojny jak napastnik rywali przechodził całą naszą defensywę. :)
@lukasz222 w jednym z wywiadów powiedział, że w Barcelonie wszystko było robione pod Messiego i że jego zdaniem wcale nie jest najlepszy i to mu się nie podobało. Dlatego też powiedział że Guardiola nie ma jaj.
@antymadrista1 taka jest piłka i właśnie o to chodzi żeby być lepszym w dwumeczu. Na przełomie całego sezonu to byłby wstyd gdyby np Barca była w lidze z Galatą i byliby niżej. Ale w dwumeczu to żaden wstyd jak przeciwnik jest dobrze zorganizowany i ma plan na spotkanie, który uda się wykonać.
@Mateonvious dlaczego nie o 1 miejsce? 12 pkt przewagi i mecze z Barcą, Atletico, Sevillą i Betisem. Patrząc na ostatnią formę Realu, to szanse są spore (dużo zależy od tego, jak daleko zajdą w lidze mistrzów)
0
@Archolos przypomnij ile dostała dokładnie i w jakich meczach??
0
@kamillek88 no ok, takie twoje zdanie. Kto jeszcze jest lepszy?
0
@Herbert a może nie miał talentu i ludzie nie mieli racji a Riqui jest po prostu przeciętny?? Nasi kibice niestety bardzo szybko zmieniają zdanie.
0
@Gavinho z tą potężną to się jeszcze troszkę wstrzymajmy ;)
2
chcemy Ronaldo, Messiego i Neymara!!!
Lewy też może być i Zlatan jeszcze. :)
6
@mielniczas w wieku 27 lat :)
3
@Murazor łapiesz za słówka, ale ok, masz rację. Nie wszyscy. Ale znaczna większość, która dzisiaj go wyrzuca z klubu, wtedy była nim zachwycona. Jak dla mnie chłopak ma ogromny talent i Xavi z niego wyciągnie co najlepsze jeszcze. :)
0
@Murazor jak wchodził do pierwszej drużyny to same zachwyty były, że waleczny, dobry technicznie i wiatr robi. Niektórzy okrzykiwali go tutaj nowym Messim.
0
@Dzemix111 on ma 7 żyć jak kot.
Potwierdzone info.
3
@arni72 słyszałem że Alves podniósł pewniej babci torebkę na mieście jak jej spadła, pomimo faktu, iż z racji wieku bolały go już plecy :P
I o tym nikt nie napisze... :(
0
@Eldorado12 nie odczytałem tego jako minus, a jako myślnik :P
0
@Kamil689 a jak się więcej strzela to się wygrywa.
Co to znaczy nie martwić się o formację defensywną? Widziałeś wczorajszy mecz, jak każdy tyrał z przodu i w obronie? Tak powinien wyglądać kolektyw, a nie grać nie martwiąc się o defensywę.
0
@kamillek88 to w takim razie jakie "9" uważasz za lepsze na dzień dzisiejszy??
0
@Woland10 mam podobne zdanie, ale trzeci raz (druga połowa z realem, rewanż z Napoli i wczorajszy mecz) widziałem różnicę w grze Koemana a Xaviego. Nie chodzi o bramki, bo to oczywiste że Xavi ma znacznie lepszy przód. Chodzi mi o samą grę, wymienność pozycji, gra z pierwszej piłki, przerzucanie ciężaru gry itd. I nieważne czy gramy z 2 czy 19 miejscem w tabeli, ważny jest styl, a to się poprawiło.
Nie byłem zwolennikiem zwolnienia Koemana bo nie dostał takich transferów jak Xavi, ale naprawdę widać że Xavi ma jakiś pomysł na grę i jest inna atmosfera niż za Koemana (być może efekt nowej miotły)
0
@azysko to i tak znacznie więcej niż było. Zawsze jakiś plus ;)
1
bardzo przydatne info.
0
z początku każdy był nim podjarany, a teraz fala krytyki :P
0
Ja się zastanawiam dlaczego nie było czerwonej??
To jest w przypadku karnego, że podwójna korzyść?
1
@Herbert już doszukałem... 11 meczów i 1 bramka i 4 asysty. Troszkę słabo jak na rezerwy. Oby się rozwijał.
0
Ktoś może mi powiedzieć co się stało nagle z Ez Abde? Gra w rezerwach? Czy kontuzja?
1
@Derean nie tracąc bramki i nie strzelając nic , masz jeden punkt. Tracąc bramki i strzelając jedną więcej, wygrywasz mecze. Więc raczej atak jest istotny. :)
0
Już o bramkarzu zapomnieli??
0
@SenoX Benzema też kiedyś pudłował :P
0
Ale porównanie go do Peni to też śmieszne.
Strzał Depaya Niemiec na spokojnie by wyciągnął. Reszty spektakularnych interwencji nie kojarzę, więc raczej nie ma nad czym debatować.
Uważam że broni dobrze, ale daleki jest od szczytowej formy. Jednak żeby wygrywać trofea, bramkarz musi bronić piłki wręcz niemożliwe do obrony.
Aż mi się przypomina sezon, w którym wyjmował praktycznie wszystko sam na sam i aż byłem spokojny jak napastnik rywali przechodził całą naszą defensywę. :)
0
@lukasz222 w jednym z wywiadów powiedział, że w Barcelonie wszystko było robione pod Messiego i że jego zdaniem wcale nie jest najlepszy i to mu się nie podobało. Dlatego też powiedział że Guardiola nie ma jaj.
0
@qubson12345 najlepiej jakby się skupili na LM i przegrali np w finale a przy okazji spadli z lidera LaLiga :P
0
Ile jest tutaj osób, które wierzą, że uda się jeszcze zdobyć mistrza? :)
Ja mam taka cichą nadzieję że szanse są spore.
0
@antymadrista1 taka jest piłka i właśnie o to chodzi żeby być lepszym w dwumeczu. Na przełomie całego sezonu to byłby wstyd gdyby np Barca była w lidze z Galatą i byliby niżej. Ale w dwumeczu to żaden wstyd jak przeciwnik jest dobrze zorganizowany i ma plan na spotkanie, który uda się wykonać.
2
@Mateonvious dlaczego nie o 1 miejsce?
12 pkt przewagi i mecze z Barcą, Atletico, Sevillą i Betisem.
Patrząc na ostatnią formę Realu, to szanse są spore (dużo zależy od tego, jak daleko zajdą w lidze mistrzów)
0
@lukasz222 chodziło bardziej o status gwiazdy. Ibra nie potrafił uznać wyższości Argentyńczyka. Dla niego to był normalny grajek i nic więcej.