@Striker trochę racji w tym jest, ale w pierwszym meczu też ledwo co wygrali, a po drugie - różnica klas jest duża. Co do składu to śmiało jako podstawowych można liczyć Mojica (który może grać w podstawie jak i Moreno), Mandi, Coquelin, Morales, Pino, czy Trigueros (który ostatnio gra trochę mniej). Można powiedzieć że 6 podstawowych graczy, to powinno wystarczyć na takiego Lecha. ;)
Odnosząc się jeszcze do słów Tebasa o potężnej La Lidze...
Wczoraj to rozumiem był kolejny pokaz siły w wykonaniu La Ligi w europejskich pucharach? :P
Sociedad 0-1 United Lech 3-0 Villarreal XDDD
Ja wie że Setien to sabotażysta, ale żeby dostać 3-0 od Lecha który w naszej lidze nie jest nawet najmocniejszy i do tego mówić że byli groźniejsi od Bilbao? :P
@Zoker oczywiście, ale dla nas było jasne że jest to jak koniec kariery i najlepszy zawodnik w historii klubu jak i futbolu, zasłużył na najlepsze możliwe pożegnanie. Czy nie?
"Klub jest do jego dyspozycji, aby zorganizować wszelkie ceremonie, jakie towarzyszą zazwyczaj końcowi kariery postaci tak znaczącej dla barcelonismo."
To się chyba nie tyczyło Messiego jak odchodził? Chyba że jego odejścia nie traktował jak koniec kariery i wiedział że wróci :P
@ForcaBarca12 kluczowy moment sezonu?? z wuefistą gdzie odpadamy z takim składem z LM i wygrywamy tylko z mocarną Viktorią Pilzno??? Jest sporo takich zawodników. Akhomah, Riad, Sanz.
@AlexDark00 a dlaczego nierealnego? Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Czyli skoro nie widzimy następcy, to nie warto zmieniać i dalej kopmy się po czole? Bo to nie przypomina ani tiki taki, ani żadnego naszego DNA, ani żadnego nowego stylu niestety...
@cris2706 skoro P$G jest takie mocne to jakim cudem dali się tak zaorać w 20 minut? Przecież to aż wstyd! Real może grac słabo, ale argumenty zawsze są po ich stronie bo mają odpowiedni mental i zawsze grają do końca.
@ForcaBarca12 co my na nich zyskamy? :P Nikt ich nie będzie chciał wziąć i tylko na ich pensjach tracimy zamiast ogrywać młodych. Nie twierdzę że grają jakoś fatalnie ale na pewno nie są wzmocnieniem, więc upatrywałbym bardziej ogrywania kogoś z La Masii.
Jeszcze max dwa podstarzałe wynalazki z The Blues i możemy śmiało się nazwać Chelsea II Londyn albo Chelsea Londyn Old Boys, no bo raczej nie All Stars?
"Cóż, myślę, że prędzej powinien wrócić Messi niż Cristiano…, ale odeszli, a my nadal jesteśmy na najwyższym poziomie, prawda?"
No z tym najwyższym poziomem to zdecydowanie przesadził. Jaki on ma odnośnik? Bo śmiem twierdzić że zarówno Bundesliga jak i Serie A, a nawet Ligue 1 są obecnie na wyższym poziomie od naszej ligi. Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy w 1?8 LM będzie tylko jedna drużyna, a taka Barcelona bez Messiego to raczej z czołowymi drużynami z Holandii czy Portugalii też by przegrała...
Także Panie Tebas, czas na wizytę u specjalisty zajmującego się zaburzeniami umysłowymi, bo obecnie to nasza liga jest w czarnej du..e a nie na najwyższym poziomie.
@Emhyr pomijając fakt, że to tylko Pilzno, to naprawdę uważasz że Raphinha zagrał dobry mecz? Co do Ferrana to sie zgodzę, ale jakoś Brazylijczyk mnie nie przekonał wczoraj pomimo dwóch asyst.
@kinioo ale to też wyżej napisałem. Fajnie że poszedł do końca ale faul jednak niepotrzebny. No bez gry to na pewno się nie ogra i dalej to tak będzie wyglądało...
@prokofiew nieziemskie może są ich wyniki, ale na pewno nie forma i prosiłbym na przyszłość to rozgraniczać, bo możesz grać totalną papę jak real w większości meczów i wygrywać i to nie oznacza że masz nieziemską formę.
0
@prokofiew wygranie wszystkich meczów w średnim lub słabym stylu to nie jest nieziemska forma. Tyle w temacie.
0
@Striker trochę racji w tym jest, ale w pierwszym meczu też ledwo co wygrali, a po drugie - różnica klas jest duża.
Co do składu to śmiało jako podstawowych można liczyć Mojica (który może grać w podstawie jak i Moreno), Mandi, Coquelin, Morales, Pino, czy Trigueros (który ostatnio gra trochę mniej). Można powiedzieć że 6 podstawowych graczy, to powinno wystarczyć na takiego Lecha. ;)
10
Odnosząc się jeszcze do słów Tebasa o potężnej La Lidze...
Wczoraj to rozumiem był kolejny pokaz siły w wykonaniu La Ligi w europejskich pucharach? :P
Sociedad 0-1 United
Lech 3-0 Villarreal XDDD
Ja wie że Setien to sabotażysta, ale żeby dostać 3-0 od Lecha który w naszej lidze nie jest nawet najmocniejszy i do tego mówić że byli groźniejsi od Bilbao? :P
Mocna ta nasza liga hiszpańska :D
0
@Zoker oczywiście, ale dla nas było jasne że jest to jak koniec kariery i najlepszy zawodnik w historii klubu jak i futbolu, zasłużył na najlepsze możliwe pożegnanie. Czy nie?
0
@prokofiew i tutaj się zgadzam, bo to świadczy o dobrej i równej formie, ale nie o NIEZIEMSKIEJ i tylko tego słowa się uczepiłem ;)
2
Laporta o zakończeniu kariery przez Pique:
"Klub jest do jego dyspozycji, aby zorganizować wszelkie ceremonie, jakie towarzyszą zazwyczaj końcowi kariery postaci tak znaczącej dla barcelonismo."
To się chyba nie tyczyło Messiego jak odchodził? Chyba że jego odejścia nie traktował jak koniec kariery i wiedział że wróci :P
0
@ForcaBarca12 kluczowy moment sezonu?? z wuefistą gdzie odpadamy z takim składem z LM i wygrywamy tylko z mocarną Viktorią Pilzno???
Jest sporo takich zawodników. Akhomah, Riad, Sanz.
0
@Awtameok_Klana no bo długo się kończy :P
0
@AlexDark00 a dlaczego nierealnego? Nie ma rzeczy niemożliwych ;)
Czyli skoro nie widzimy następcy, to nie warto zmieniać i dalej kopmy się po czole? Bo to nie przypomina ani tiki taki, ani żadnego naszego DNA, ani żadnego nowego stylu niestety...
0
@cris2706 skoro P$G jest takie mocne to jakim cudem dali się tak zaorać w 20 minut? Przecież to aż wstyd!
Real może grac słabo, ale argumenty zawsze są po ich stronie bo mają odpowiedni mental i zawsze grają do końca.
4
@Toretto nigdy nie narzekał bo jest na utrzymaniu rodziców :)
Więc wy też nie narzekajcie!!!
1
@Emhyr Griezmann za 120 baniek bo znowu strzela w każdym meczu!
0
@prokofiew czyli jak Real gra słabo (bo tak właśnie wyglądają ich mecze), ale wygrywa to znaczy że ich forma jest nieziemska???
0
@ForcaBarca12 co my na nich zyskamy? :P
Nikt ich nie będzie chciał wziąć i tylko na ich pensjach tracimy zamiast ogrywać młodych.
Nie twierdzę że grają jakoś fatalnie ale na pewno nie są wzmocnieniem, więc upatrywałbym bardziej ogrywania kogoś z La Masii.
1
@Patryczek1426 Inter nam pokazał nasze miejsce. Z Atalantą czy Milanem też byśmy się męczyli. To samo mogę powiedzieć o Lyonie, Monaco czy Marsylii.
0
@draxidox pomogłem ostrzegając żeby na przyszłość nic od nich nie brać :D
4
Jeszcze max dwa podstarzałe wynalazki z The Blues i możemy śmiało się nazwać Chelsea II Londyn albo Chelsea Londyn Old Boys, no bo raczej nie All Stars?
Może wy macie jakieś pomysły na nową nazwę?
2
@Slazzy nie wiem. Wiem tylko że w tmobile są ze wszystkim same problemy i czekam tylko na koniec umowy żeby od nich uciec.
0
ooo proszę kolejny wynalazek za free...
i wyjdzie tak samo jak Kessie, Bellerin, czy Christensen...
3
@Rewolucja123 ale Szachtar też gra na wyjeździe :P
27
Javier Tebas:
"Cóż, myślę, że prędzej powinien wrócić Messi niż Cristiano…, ale odeszli, a my nadal jesteśmy na najwyższym poziomie, prawda?"
No z tym najwyższym poziomem to zdecydowanie przesadził. Jaki on ma odnośnik? Bo śmiem twierdzić że zarówno Bundesliga jak i Serie A, a nawet Ligue 1 są obecnie na wyższym poziomie od naszej ligi.
Pierwszy raz od nie pamiętam kiedy w 1?8 LM będzie tylko jedna drużyna, a taka Barcelona bez Messiego to raczej z czołowymi drużynami z Holandii czy Portugalii też by przegrała...
Także Panie Tebas, czas na wizytę u specjalisty zajmującego się zaburzeniami umysłowymi, bo obecnie to nasza liga jest w czarnej du..e a nie na najwyższym poziomie.
1
@Emhyr pomijając fakt, że to tylko Pilzno, to naprawdę uważasz że Raphinha zagrał dobry mecz?
Co do Ferrana to sie zgodzę, ale jakoś Brazylijczyk mnie nie przekonał wczoraj pomimo dwóch asyst.
0
@korn234 "straty sa od tego,ze bierze sie gre na siebie"
Jego straty wczoraj wynikały z NIEDOKŁADNYCH PODAŃ oraz złego przyjęcia piłki, a nie z próby brania na siebie ciężaru gry...
0
@kinioo ale to też wyżej napisałem. Fajnie że poszedł do końca ale faul jednak niepotrzebny. No bez gry to na pewno się nie ogra i dalej to tak będzie wyglądało...
0
@MESSIah16 pijąc trochę dzień wcześniej, nie zawsze tak samo szybko trzeźwiejesz. Wtedy też byś siebie nazwał świadomym zabójcą?
0
@Rokidu Fati nie zachwycił, ale chociaż nie popełniał aż takich błędów...
@MateuszGotowka99 cała sytuacja to nie była jego wina, ale ten faul kompletnie niepotrzebny i żółta kartka do tego.
0
@AnnaMarianna tak!
Jak w ustach, to wiadomo co :P
0
@prokofiew nieziemskie może są ich wyniki, ale na pewno nie forma i prosiłbym na przyszłość to rozgraniczać, bo możesz grać totalną papę jak real w większości meczów i wygrywać i to nie oznacza że masz nieziemską formę.
1
@draxidox ja bym chętnie pojechał :D
1
@MESSIah16 Vidić