1

@Ojciec5tkidzieci wyobrażam sobie jak Onana doznaje kontuzji i na bramkę wchodzi Ngapandouetnbu i Szpakowski zaczyna opisywać jego interwencje w bramce :P

0

@Ricardinio14 każdy popełnia błędy. Fajnie gdyby ich nie było, ale tak jak on wyprowadza piłkę, to nikt inny. Potrafi minąć kilku gości i tym robi przewagę. Pedri czasami gra podobnie. Mam nadzieję że Frenkie to nasz zawodnik na lata.

15

I życzę mu z całego serca żeby w końcu był bramkarzem numer 1 z taką formą, a nie ulizany Helmut z Bawarii...

0

@Bobo25 w Korei i Japonii czy w Brazylii mecze był rozgrywane o bardziej przyzwoitych godzinach.

1

człowiek się cieszy na ten mundial jak gwizdek, po czym czyta że mecze o 11, czy 14... Przecież dla takich jak my to jawny sabotaż...

My nie musimy bojkotować mundialu jako widzowie, to oni sami go zbojkotowali godzinami spotkań :P

0

@barteq nie musi być przecież 4 kapitanów :P

1

@FcPortoFan1999 dostał czerwoną przecież i jest zawieszony na mundial...

3

@kryhaa Balde, Ter Stegen, Lewus i Gavi!

2

@Ojciec5tkidzieci ten cytat trochę brzmi jak piosenka szukana przez @AllBundy :P

9

@masq a ja się pomodlę i życzę zdrówka dla żony i sił dla Ciebie żebyś ją wspierał ;)

0

@slayer oczywiście że tak. Chociaż hiszpańska federacja zawsze może odrzucić wniosek ;)

1

@talizmo Ty chyba nigdy nie grałeś w piłkę nawet amatorsko i nigdy Ciebie tak sędzia nie dymał skoro uważasz że nie można lub nie powinno się skrytykować decyzji sędziego które krzywdzą TWÓJ UKOCHANY KLUB. A że w przypływie emocji użył takich słów, to oczywiście powinien za to ponieść konsekwencje, ale tłumaczenie było złe ponieważ nie mówił nic o matce, tylko wyzwał sędziego od skur...ów

0

@Zoker @Sau_Ron @Donnie_Darko czy ja gdzieś napisałem że nie należy się cieszyć z wygranej? Bardzo się cieszę z każdych 3 pkt i z lidera w tabeli, ale zaznaczam jednocześnie że taki dobry start jeszcze nic nie znaczy i cały czas trzeba utrzymać ten poziom.

2

Sporo osób się jara wynikami w lidze i najlepszym wynikiem Barcy od czasów Taty Martino. Chciałbym tylko przypomnieć że wtedy też mistrza nie zdobył, więc na nic mi teraz takie rekordy. Dodatkowo nie ma nas już w LM co jest wstydem dla klubu!

Na koniec sezonu Barcelona może mieć 106 punktów, a być na 2 miejscu bo Real będzie miał 107 i na co nam ten rekord? Dla nas liczą się TROFEA, a tych ostatnimi laty jak na lekarstwo...

0

@MatiSh i @dariooo ale co z tego jak gramy słabo i Martino z rekordem i tak nie zdobył ligi, a z Xavim może być podobnie i w LM już nawet nie gramy :P

3

Tam już jedno miejsce dla mnie proszę szykować :)

1

@AmigoBlancos i do tego jeszcze wasz sędzia i bramka uznana po faulu :P
Lepszego scenariusza nie mogło być :D

0

@siuuu nawet Pani Gessler by się nie powstydziła takiego przepisu ;)

0

@ShawnC wiesz co to jest fałszywy skrzydłowy? Gościu który schodzi do skrzydła grając np w środku pola. Pedri nie stał tam całą połowę, tylko schodził tam kiedy byliśmy w posiadaniu piłki i nie był przyklejony do linii, tylko zostawiał miejsce dla Alby (tak jak przy sytuacji z bramką). Po wejściu Gaviego to się zmieniło i Gavi trzymał się bliżej lewej strony.

1

@Survier nie zauważyłem tego dokładnie w pierwszej połowie, ale w drugiej od początku na pewno.
Idąc z Lewego skrzydła (robiąc oczywiście miejsce dla Alby) zdobył przecież bramkę. ;)

0

@wroner ale Ty wiesz że w większości meczów biegamy więcej od przeciwnika lub są to zbliżone wartości???
Więc w bieganiu bym nie upatrywał naszych problemów.

3

Muszę przyznać że jestem mega dumny z drużyny i z tego jak poukładał to Xavi. Przed meczem byłem sceptycznie nastawiony do składu, ale Xavi się obronił.

Nie bał się zmienić ustawienia, dać Pedriego jako fałszywego skrzydłowego i to co najlepiej lubiłem u Koemana, czyli De Jong rozgrywający i cofający się między stoperów.

Najgorsze jest to że lepiej wyglądaliśmy z Ferranem z przodu niż Lewym - albo mówiąc ogólniej, lepiej wyglądaliśmy w 10 niż w 11.

Dzisiaj pierwszy raz mogę nazwać Xaviego trenerem, a nie wuefistą. Ale jeden mecz jeszcze nic nie znaczy.

Vamos Barca!!!

4

@Worny Koeman powinien zostać do końca sezonu i dostać transfery które chciał.

0

@Kondziubarca nie mówię że nie bo sam kiedyś otrzymywałem typy nawet na dokładny wynik ale to w słabszych ligach w ameryce południowej :P

Ale dla Ciebie TVP to rzetelne źródło informacji? :D

1

@AmigoBlancos nie złapałeś ironii :)
Mam nadzieję że Barca dzisiaj na spokojnie. Chociaż rywal i teren ciężki.

0

@AmigoBlancos to Real ma w czwartek mecz o 6 punktów???

1

@SuperPatsonFCB i przy wyniku 4-0 coś takiego by zrobił dopiero? Czy wszyscy obstawiali over 4,5? :P

2

@GeneralXavi ja słyszałem że prawie rok wcześniej. Wszystko jest zależne od tego kiedy spadnie śnieg.

1

@Bobo25 i co z tym onlyfans? :P

0

@MesQueUnClub_87 myślałem jeszcze nad zakupem maszyny do grawerowania i wtedy jakieś usb czy zapalniczki i to się zawsze sprzeda, ale nie znam się na tych maszynach kompletnie :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?