@MesQueUnClub_87 dlatego chciałbym pójść w sklep internetowy. 1500 przychodu, czy zysku? Słyszałem że od stycznia ma to być wysokość najniższej krajowej brutto. A co sprzedawać to nie wiem, myślałem o jakichś elektronicznych pierdołach z Chin najlepiej bo na tym jest największa przebitka cenowa...
Siema! Coraz poważniej myślę o jakimkolwiek zarabianiu pieniędzy poza pracą oczywiście :P
Jest tutaj ktoś mądry, który by coś zaproponował? Myślałem o jakimś sklepie internetowym, ale nie wiem nawet z czym i czy to wypali... Oprócz tego myślałem o jakiejś giełdzie etc. Ale mam około 10k więc na start to raczej słabo?
@pax z niczym powyżej się nie zgadzam :) Jest to śmieszne jak porównujesz transfery Luuka, Pjanicia do transferów np Lewego, czy Auby :P Skoro dla Ciebie jest takie ważne przez ile kolejek byliśmy na 1 miejscu, to jak to wygląda za Xaviego? :P Pedri przychodząc do Barcelony miał spędzić presezon z pierwszym zespołem i trener miał zadecydować, więc skończ pisać głupoty że miał zapewniony pierwszy zespół. Może jeszcze złotą piłkę miał od razu zapewnioną??? Balde mało grał bo Alba kręcił dalej dobre liczby i przypominam że był kontuzjowany! A kogo Xavi wprowadza z młodych? Masz chociaż jedno nazwisko z rezerw?
@FCBparasiempre ja pisałem że na obecną chwilę Liverpool jest średni i w niczym się nie pomyliłem. W nawiasie masz wyraźnie napisane że do lutego jeszcze sporo czasu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
@barti_VEB97 dlaczego tak uważasz? Wolałbym eby to Polska wyszła z grupy, ale jak mamy odpaść już w następnym meczu to życzę jednak Argentynie upragnionego mistrzostwa. @AmigoBlancos A jeżeli mielibyśmy zająć jakiekolwiek miejsce w strefie medalowej to oczywiście jestem za Polską.
@Emhyr ja uważam że lepiej patrzeć realnie niż z głową w chmurach a potem i tak po dupie... Poniekąd masz rację bo jak zawodnicy sami siebie nie będą motywować to możemy pomarzyć o zwycięstwach, ale wszystko z umiarem ;)
@Emhyr a czego Ty oczekujesz? Mentalu nie zbudujesz na fotelu u psychologa, tylko wynikami i dobrą grą, a u nas nie ma ani jednego ani drugiego, to na czym chcesz ten mental mieć oparty? Chyba na chorobie psychicznej...
@Kessie no i ma rację! Ten sam skład co z Bayernem 2-8. Nie dostawał kogo chciał jak teraz Xavi a puchar i tak zdobył. Przegrał ligę w końcówce ale jechał jak równy z równym z Realem, a był sezony z Messim że traciliśmy dużo do Realu.
To jemu zawdzięczamy Araujo, Pedriego, Gaviego, Nico, Balde, Ez Abde itp. Bo nie bał się stawiać na młodzież i to jest nasza przyszłość jak chcemy odbudować ten klub a nie jak Xavi, wymieniać weterana Pique na starego Martineza! A przy tym wszystkim i tak dostać po dupie w LM...
@FabianMrozek a jak to wtedy było z tym powtórzonym losowaniem? Skoro to było dzień wcześniej to chyba by nie pokazali tego w tv że się pomylili??? Raczej puściliby tylko to powtórzone losowanie.
@Bogan ja Ciebie rozumiem, ale to już powinni ocenić lekarze czy ma jechać, a nie kibice. A idąc twoim tokiem myślenia że klub jest ważniejszy od zawodnika i na mundialu może dojść do kontuzji, to wgl nie powinno być reprezentacji bo kibicujemy Barcelonie...
@Survier zwróciłem na niego uwagę już podczas pierwszego sezonu w Brescii i profilem zdecydowanie lepiej pasuje do gry Barcy niż Bennacer. Już 5 lat temu chciałem żeby u nas grał :) Ale od dwóch lat nie śledzę zbytnio włoskiej piłki i nie wiem jak teraz to wygląda ;)
Jak tak czytam wasze wpisy czy komentarze na temat mundialu i Araujo to się zastanawiam czy trollujecie, czy jednak na poważnie???
Każdy piłkarz marzy o występie, a już wgl o zwycięstwie na mundialu w trakcie swojej kariery. Z Araujo jest zupełnie tak samo, a wy egoiści nie patrzycie na to czego on sam chce, tylko na to że może mu się pogorszyć uraz i nie będziemy mieć obrońcy... NO BEZ JAJ!
Przypominam tylko że z każdego klubu zawodnicy będą wyjeżdżać na mundial i każdy z nich może wrócić z kontuzją, więc nie patrzcie tak płytko na koniec własnego nosa tylko zrozumcie że dla Araujo ten występ jest bardzo ważny, a ja trzymam za niego kciuki!
Ci którzy teraz tak czule żegnają Pique w stylu: "będzie nam Ciebie brakowało", "bez Ciebie to już nie będzie to samo" etc. to nie są chyba Ci sami którzy mieszali go z błotem i wyrzucali go na siłę z klubu po meczu z Interem, czy innych słabszych występach??
@Azi to chyba Ty nie zrozumiałeś tego wpisu... Co z tego że mają 1 miejsce? Taki Villarreal grając rezerwowym składem powinien bez najmniejszych problemów kulnąć Lecha. Oni byli półfinalistą LM a teraz dostają 3-0 od polskiej drużyny :P
0
@MesQueUnClub_87 dlatego chciałbym pójść w sklep internetowy.
1500 przychodu, czy zysku? Słyszałem że od stycznia ma to być wysokość najniższej krajowej brutto.
A co sprzedawać to nie wiem, myślałem o jakichś elektronicznych pierdołach z Chin najlepiej bo na tym jest największa przebitka cenowa...
0
Siema!
Coraz poważniej myślę o jakimkolwiek zarabianiu pieniędzy poza pracą oczywiście :P
Jest tutaj ktoś mądry, który by coś zaproponował? Myślałem o jakimś sklepie internetowym, ale nie wiem nawet z czym i czy to wypali... Oprócz tego myślałem o jakiejś giełdzie etc. Ale mam około 10k więc na start to raczej słabo?
Jakieś pomysły?
0
@Survier miarodajne będzie po 19 kolejkach ;)
A najbardziej miarodajne to po 38 dopiero :)
0
@Messi1992 to dosyć często masz to nadciśnienie...
4
eee tam... za młody dla nas.
0
@pax z niczym powyżej się nie zgadzam :)
Jest to śmieszne jak porównujesz transfery Luuka, Pjanicia do transferów np Lewego, czy Auby :P
Skoro dla Ciebie jest takie ważne przez ile kolejek byliśmy na 1 miejscu, to jak to wygląda za Xaviego? :P
Pedri przychodząc do Barcelony miał spędzić presezon z pierwszym zespołem i trener miał zadecydować, więc skończ pisać głupoty że miał zapewniony pierwszy zespół. Może jeszcze złotą piłkę miał od razu zapewnioną???
Balde mało grał bo Alba kręcił dalej dobre liczby i przypominam że był kontuzjowany!
A kogo Xavi wprowadza z młodych? Masz chociaż jedno nazwisko z rezerw?
0
@FCBparasiempre ja pisałem że na obecną chwilę Liverpool jest średni i w niczym się nie pomyliłem. W nawiasie masz wyraźnie napisane że do lutego jeszcze sporo czasu. Naucz się czytać ze zrozumieniem.
0
@barti_VEB97 dlaczego tak uważasz? Wolałbym eby to Polska wyszła z grupy, ale jak mamy odpaść już w następnym meczu to życzę jednak Argentynie upragnionego mistrzostwa.
@AmigoBlancos A jeżeli mielibyśmy zająć jakiekolwiek miejsce w strefie medalowej to oczywiście jestem za Polską.
0
@Emhyr ja uważam że lepiej patrzeć realnie niż z głową w chmurach a potem i tak po dupie...
Poniekąd masz rację bo jak zawodnicy sami siebie nie będą motywować to możemy pomarzyć o zwycięstwach, ale wszystko z umiarem ;)
1
@Emhyr a czego Ty oczekujesz? Mentalu nie zbudujesz na fotelu u psychologa, tylko wynikami i dobrą grą, a u nas nie ma ani jednego ani drugiego, to na czym chcesz ten mental mieć oparty? Chyba na chorobie psychicznej...
1
@Marcelinho99 3 lata temu United w 1/4 LM??? Nie znałem :P
0
@FabianMrozek zdradź nam na szybko jakieś pary z ligi konferencji :)
może obstawię.
2
El Kalafior ma układy w UEFA i w losowaniu dostaje Bayern, a jakiś typ tutaj pisze że to jest ustawione i dzień wcześniej nagrywane :P
śmiechłem :D
5
no i zagrasz chłopcze
0
No to ciekawe jak Real sobie poradzi ze średnim Liverpoolem (chociaż do lutego sporo czasu)
P$G jak tak dalej będzie grać to Bayern ma spacer w 1/8
0
@Kessie no i ma rację!
Ten sam skład co z Bayernem 2-8. Nie dostawał kogo chciał jak teraz Xavi a puchar i tak zdobył. Przegrał ligę w końcówce ale jechał jak równy z równym z Realem, a był sezony z Messim że traciliśmy dużo do Realu.
To jemu zawdzięczamy Araujo, Pedriego, Gaviego, Nico, Balde, Ez Abde itp. Bo nie bał się stawiać na młodzież i to jest nasza przyszłość jak chcemy odbudować ten klub a nie jak Xavi, wymieniać weterana Pique na starego Martineza! A przy tym wszystkim i tak dostać po dupie w LM...
0
@FabianMrozek a jak to wtedy było z tym powtórzonym losowaniem? Skoro to było dzień wcześniej to chyba by nie pokazali tego w tv że się pomylili???
Raczej puściliby tylko to powtórzone losowanie.
0
@FabianMrozek illuminati, masoni, reptilianie górą!!!
Ja byłem wczoraj na losowaniu. Niestety Union Berlin jest nasz...
1
@Rust_Cohle przed Eintrachtem też miałeś bekę? :D
0
Powinien Messi dostać...
3
Trafiamy na Union Berlin i Puchacz z bramką i asystą nas wyeliminuje a Xavi powie że Niemieckie drużyny mu nie leżą od początku :P
0
@cris2706 P$G z obecną formą i tym jak grają, to raczej nic ciekawego by nie było w meczu z Bayernem i gładki awans Helmutów.
0
@Bogan ja Ciebie rozumiem, ale to już powinni ocenić lekarze czy ma jechać, a nie kibice. A idąc twoim tokiem myślenia że klub jest ważniejszy od zawodnika i na mundialu może dojść do kontuzji, to wgl nie powinno być reprezentacji bo kibicujemy Barcelonie...
0
@Survier zwróciłem na niego uwagę już podczas pierwszego sezonu w Brescii i profilem zdecydowanie lepiej pasuje do gry Barcy niż Bennacer. Już 5 lat temu chciałem żeby u nas grał :)
Ale od dwóch lat nie śledzę zbytnio włoskiej piłki i nie wiem jak teraz to wygląda ;)
10
Jak tak czytam wasze wpisy czy komentarze na temat mundialu i Araujo to się zastanawiam czy trollujecie, czy jednak na poważnie???
Każdy piłkarz marzy o występie, a już wgl o zwycięstwie na mundialu w trakcie swojej kariery. Z Araujo jest zupełnie tak samo, a wy egoiści nie patrzycie na to czego on sam chce, tylko na to że może mu się pogorszyć uraz i nie będziemy mieć obrońcy... NO BEZ JAJ!
Przypominam tylko że z każdego klubu zawodnicy będą wyjeżdżać na mundial i każdy z nich może wrócić z kontuzją, więc nie patrzcie tak płytko na koniec własnego nosa tylko zrozumcie że dla Araujo ten występ jest bardzo ważny, a ja trzymam za niego kciuki!
0
@Survier i cyk 0-3
0
@Danny Gaucho no to Messi w przyszłym roku go wyprzedzi już :)
0
@TheNekro94 podpinam się, bardzo ciekawe pytanie. Z tego co pamiętam to nie była to spora różnica.
0
Ja z takim zapytaniem...
Ci którzy teraz tak czule żegnają Pique w stylu: "będzie nam Ciebie brakowało", "bez Ciebie to już nie będzie to samo" etc. to nie są chyba Ci sami którzy mieszali go z błotem i wyrzucali go na siłę z klubu po meczu z Interem, czy innych słabszych występach??
Bo jeżeli tak, to ja już nic nie rozumiem...
0
@Azi to chyba Ty nie zrozumiałeś tego wpisu... Co z tego że mają 1 miejsce? Taki Villarreal grając rezerwowym składem powinien bez najmniejszych problemów kulnąć Lecha. Oni byli półfinalistą LM a teraz dostają 3-0 od polskiej drużyny :P