1

@panczo @JimMorrisonFCB a czy to coś zmienia teraz? Nie biegał i nie krzyczał na cały świat że to jego bramka tylko cieszył się ze zwycięstwa ZESPOŁU.
Kiedyś potrafił obrazić się na Benzemę że mu nie podał i po bramce wgl się nie cieszył. Nie widzicie tutaj żadnej różnicy? :P

0

@MESSIah16 a słowa bul nie poprawiłeś? ;p

@barcelonaLM mi to bez różnicy kto to strzelił, ale oglądałem mecz do końca i w żadnym momencie nie widziałem żeby Ronaldo miał jakieś pretensje czy coś w tym stylu.

@JimMorrisonFCB w jakim momencie Ronaldo przypisał sobie bramkę? Ciesząc się po niej? Może płakał w wywiadzie że ukradli mu bramkę? Cieszył się ze zwycięstwa i to wszystko, a najlepiej to widać po karnym Bruno jak się cieszy. Ale Ramblowi obrońcy Messiego i hejterzy CR7 już muszą nadinterpretować bo było zbyt nudno chyba. :P

@Kazragore a w którym momencie pokazał lub powiedział że to nie gol Bruno? Jest jakiś wywiad czy coś? Czy tak się domyślasz?

1

Ale tu macie bul dópy o CR7... Leczycie swoje kompleksy na La Rambli?
Wczoraj w tym cieszeniu się przez CR7 nie było nic dziwnego.
Dajcie już sobie spokój.

0

@FabianMrozek po wczorajszym meczu przyznaję rację że Musiala wyglądał znacznie lepiej, co nie zmienia faktu że to jednak Pedri ma większą inteligencję boiskową według mnie.

Tych komentarzy nie czytaj bo Pedri jest chyba nowym bogiem na la rambli i złego słowa nie możesz napisać ;)

Jedyne czym on wczoraj mógł dyrygować to kierowcą autokaru na powrocie do hotelu (jak mu oczywiście trener pozwolił) - bardzo słabiutki występ.

0

@Jacob94 spieszyłbyś się z autem widząc np złe ustawienie przeciwników.

0

@Zoker Odpisałeś na mój komentarz bo odpowiedziałeś na pytanie pajacu, czyli jednak odniosłeś się do komentarza a nie wpisu. Masz chyba rozdwojenie jaźni.

A odwołując się do twojego wcześniejszego komentarza to b klasa się już skończyła jakiś czas temu.

0

@Lucerfi przypuszczam że dzisiaj zagrali około 60 minut łącznie więc Iran miałby prawie tyle samo czasu na strzelenie ;)
Każda bramka i zmiana to z automatu + 0,5 minuty plus wszystkie faule, symulki itd.

0

@Zoker ale napisałeś to w odpowiedzi na komentarz a nie wpis. Chyba że masz taki zapłon opóźniony (również jak sędzia) :P

1

@Kleps0n no i dlatego chciałbym żeby był efektywny czas gry żeby na to przeciąganie nie patrzeć :P

0

@Zoker gdzie w moim komentarzu widzisz wielokropek? Widzę że masz wzrok jak ten "sędzia"

0

@Kgorecki2500 mi się nie ogląda dobrze, a tym bardziej jak mam dużo roboty i wyliczony czas a tutaj Ci gość dolicza 9 a grasz prawie 15 dłużej.

0

@Faro no to w końcu by się zmieniły kursy w bukmacherce ;)

2

@Kgorecki2500 przecież przy efektywnym czasie gry, mecze również miałyby około 1,5 godziny czasu. Teraz w trakcie meczów piłka jest w grze przez około 55 minut.

2

@Benz dlaczego nie? W Hiszpanii w trakcie meczu piłka jest w grze przez około 50 minut. Największy wskaźnik jest w Anglii (około 60 minut).
A tak to siedzisz 2 godziny i widzisz jak przy 1-0 każdy się kładzie, symuluje i gra na czas. W innych sportach tego nie masz

5

Powinien być wprowadzony efektywny czas gry 60 minut jak np ma to miejsce w koszykówce. Mecze byłyby znacznie krótsze, a swoje i tak by każdy musiał wybiegać i ten mundial to dobitnie pokazuje.

1

@Janiama 4-0 Katar

0

@Zoker sędziowski pajac i tyle. A jak nie widziałeś tej sytuacji albo się nie znasz na przepisach to nie komentuj bo nikt Cię tutaj o zdanie nie prosił.

1

Masakra... Gdyby nie tak wysoko podniesiona noga to ten pajac dałby żółtą tylko. Przecież tam ewidentna stuprocentowa sytuacja była i czerwień jak nic...

0

Drodzy Ramblowicze.

Orientuje się ktoś skąd taka rozbieżność cen w necie odnośnie pakietu office? Chcę sobie kupić i nie wiem czy to nie ściema ale są ceny między 300 a nawet 800.
Skąd najlepiej kupić i gdzie mogę znaleźć najtaniej?

1

a przecież łobuz kocha najbardziej

1

@Kengo u mnie to nie ma nic wspólnego z marketingiem.
Jem drwala od pierwszego razu gdy wchodził do mcd i do dzisiaj nie jadłem lepszego burgera nawet w food truckach. Dla mnie ten burger po prostu jest wyjątkowy w smaku, a ten ser w panierce to mistrzostwo świata i mogę dać za to nawet i 30 ziko.

1

@NorbiTBOB to już Antonella jest ładniejsza.

Ale tak jak już ktoś tutaj wspomniał - o gustach się nie dyskutuje ;)

0

@PatrychoO ale wcześniej bramkę Ronaldo też zdobył prawidłowo a został odgwizdany faul. Wydaje mi się że MVP jak najbardziej dla niego za ten mecz bo nikt się w Portugali specjalnie nie wyróżniał.

Jakby Argentyna wygrała 3-1 to też Messi by dostał MVP.

0

@P33ck możesz tracić bramki nie strzelając żadnej.
Tylko te bramki muszą być potem anulowane.

0

żeby było 8-2 dla nas...

0

@Kinginiesta chodzi mi po prostu o to że to marudzenie i tak nic nie daje, nic nie zmienia, nic nie wnosi i irytuje.
Ja nie jestem taki że nie krytykuję ale ile można?

0

@Uukasz_93 czasy chrzczonego paliwa wcale się nie skończyły. Nie na darmo na stacje typu Auchan jeżdżą osobne cysterny. To jest coś na zasadzie tych samych produktów w biedronce z ich logo i w innych sklepach. Różnią się ceny bo różni się skład...

0

@Ostatnikrwawygang za kadencji zagranicznych wcale nie graliśmy tak dobrze. Gra u Sousy się wiele nie różniła w porównaniu do gry u Brzęczka...

Za Nawałki jak najbardziej wychodziliśmy grać z każdym jak równy z równym. Chociażby zwycięstwo z Helmutami.

0

@Kinginiesta a kto każe Ci mówić że jest zajebiście? Po prostu nic nie mów i będzie pięknie :)

1

@tbas czyli lepiej tu zostać i dalej marudzić i nic z tym nie zrobić? :)
Zostań politykiem, może w przyszłości premierem i zmieniaj nasz kraj na lepsze! ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?