@HarveySpecter no i takie masz pojęcie o piłce :P Oni też kiedyś nie dorastali do pięt Zidane'owi czy Ronaldinho a dzisiaj nazywamy ich jednymi z najlepszych w historii.
@HarveySpecter wisi mi to czy któryś z nich wygra ten mundial i nie będę płakał. Futbol nie lubi pustki i po nich już idą Mbappe, czy Haaland, a po nich będą następni. Ktoś już to tutaj pisał i ja to powtórzę: Nikomu za żadne zasługi nie należy się finał czy zdobycie mistrzostwa świata. To się będzie należało drużynie która wszystko wygra i może to być dla mnie nawet Maroko.
@MesQueUnClub_87 inne państwa miały również obiecane premie (nie z FIFA tylko z państwowych pieniędzy). To normalne że proponuje się premie żeby zmotywować piłkarzy i nie widzę w tym nic dziwnego. Wolę to niż rozdawanie 500+ na patologię również z naszych pieniędzy.
@AmigoBlancos ale to wy marudzicie jak tu źle więc to może wy wyjedźcie i będzie dobrze? Mi tam się ta premia podoba tylko wasza mentalność i marudzenie na wszystko wkoło już nie :)
@marcin62 nie wiem jak było, chodzi o całą sytuację że żałujemy im 30 mln gdzie inne reprezentacje również mają obiecane premie i jakoś nie ma tam z tym problemu. Mają premię za wyniki. Ich wynikiem który osiągnęli i mieli osiągnąć było wyjście z grupy, więc należało im się ;)
I nagle kochany naród polski ma ból czterech liter o premię dla piłkarzy za MŚ...
Przecież to normalne że reprezentacje dostają za udział, czy też za osiągnięte wyniki na mundialu jakieś premie!!! Większość z Was jak psy ogrodnika, sami nie dostali nic, to czemu piłkarze mieli dostać.
Wiecie co wam powiem? BARDZO DOBRZE ŻE DOSTALI (czy też mieli dostać) i powinni dostać nawet i 300 mln albo i 3 miliardy żeby was bardziej dupy bolały. Wolę żeby dostali piłkarze za zaangażowanie, walkę i wysiłek dla naszego kraju niż ta cała patologia która wyciąga 500+ co miesiąc i Ci wszyscy kombinatorzy na zasiłkach bo im się do roboty nie chce iść.
Ale kochani Polacy ze wszystkiego potrafią zrobić szum i burzę. Brawo za mentalność i typową "polskość"...
@Emhyr akurat Capello ma tutaj rację. Po mundialu to Enrique wygląda na takiego który nie wie na czym polega tiki taka. I tak jak napisał @swer2251 potrzeba do tego odpowiednich wykonawców, a Enrique sam ich przecież dobierał, więc jeżeli ich nie miał to po co grał w ten sposób? Grając fałszywą 9 również ma rację. To może działać jako zmiana taktyki albo element zaskoczenia a nie jako system na co dzień i mecz z Maroko to pokazał, gdzie brakowało im napastnika w pierwszej połowie.
@ProMILs no i Flick pokazał na mundialu co potrafi.
De La Fuente pracuje z młodzieżą która wchodzi do dorosłej reprezentacji chociażby w miejsce Alby, Busiego, czy Azpilicuety. Kto zna lepiej tę młodzież niż on?
0
Komentarz usunięty
1
@trolownik do tej pory nie wiemy czy tam nie było przepaści i kot nie spadł w jakiś wąwóz.
Czekamy na info z gazet.
1
@Janiama 2-0 będzie jak nic
0
Do boju Neymar!
Vamos Brazil!
0
@Colin94 choć minęły już 2 lata
3
@Cule1234 Ejo Captain Jack, ejo Captain Jack :P
0
@Colin94 cześć, piosenkę Ci napisałem
0
I oby tak było :)
0
@sevs ależ to był mocny rzut!!! Kot stracił 7 żyć jednocześnie, a Brazylijczyk pobił rekord Guinessa w rzucie kotem!
0
@HarveySpecter no i takie masz pojęcie o piłce :P
Oni też kiedyś nie dorastali do pięt Zidane'owi czy Ronaldinho a dzisiaj nazywamy ich jednymi z najlepszych w historii.
1
@Barca1992, @szymonekk wy macie jakiś portugalski syndrom? Oni wam coś zrobili?
0
Wracając trochę do tematu Polska czy Argentyna.
Jak wiadomo Polska odpadła. Jak Argentyna również odpadnie, to dla Was mundial się skończy, czy komu będziecie kibicować? :)
0
@HarveySpecter wisi mi to czy któryś z nich wygra ten mundial i nie będę płakał. Futbol nie lubi pustki i po nich już idą Mbappe, czy Haaland, a po nich będą następni.
Ktoś już to tutaj pisał i ja to powtórzę: Nikomu za żadne zasługi nie należy się finał czy zdobycie mistrzostwa świata. To się będzie należało drużynie która wszystko wygra i może to być dla mnie nawet Maroko.
2
@HarveySpecter o ile Portugalia się rozkręca to Argentyna gra po prostu słabo.
Na obecną chwilę najlepszy możliwy finał to Francja - Brazylia
0
@Mixtape Messi do domu i FDJ zawodnikiem meczu? Ależ to by było :)
0
@MesQueUnClub_87 inne państwa miały również obiecane premie (nie z FIFA tylko z państwowych pieniędzy). To normalne że proponuje się premie żeby zmotywować piłkarzy i nie widzę w tym nic dziwnego. Wolę to niż rozdawanie 500+ na patologię również z naszych pieniędzy.
@AmigoBlancos ale to wy marudzicie jak tu źle więc to może wy wyjedźcie i będzie dobrze? Mi tam się ta premia podoba tylko wasza mentalność i marudzenie na wszystko wkoło już nie :)
4
No o Gavim to już rano czytałem, ale serio jeszcze nie zarejestrowali nowej umowy Araujo? Przecież to jest śmiech na sali!
Rzeczywiście Mes Que Un Club.
0
@maroon zgadzam się że mogło to być inaczej "ugryzione", ale odnosiłem się tutaj do samej premii, a nie skąd miała być finansowana ;)
@FcPortoFan1999 oczywiście zgadzam się, ale to już chyba kwestia siatkarzy jak się ugadali i co sobie wynegocjowali. Czy nie?
0
@marcin62 nie wiem jak było, chodzi o całą sytuację że żałujemy im 30 mln gdzie inne reprezentacje również mają obiecane premie i jakoś nie ma tam z tym problemu.
Mają premię za wyniki. Ich wynikiem który osiągnęli i mieli osiągnąć było wyjście z grupy, więc należało im się ;)
0
@Danny Gaucho nie mierz wszystkich swoją miarą. W przeciwieństwie do Ciebie jestem jeszcze w pracy.
A tak na marginesie to przeważnie jak nie wiesz co napisać to zawsze piszesz to samo.
Brawo!
1
@marcin62 cała wypowiedź trwała 5 sekund, czy wycięte z kontekstu i wystarczy żeby go besztać z błotem?
0
I nagle kochany naród polski ma ból czterech liter o premię dla piłkarzy za MŚ...
Przecież to normalne że reprezentacje dostają za udział, czy też za osiągnięte wyniki na mundialu jakieś premie!!!
Większość z Was jak psy ogrodnika, sami nie dostali nic, to czemu piłkarze mieli dostać.
Wiecie co wam powiem? BARDZO DOBRZE ŻE DOSTALI (czy też mieli dostać) i powinni dostać nawet i 300 mln albo i 3 miliardy żeby was bardziej dupy bolały. Wolę żeby dostali piłkarze za zaangażowanie, walkę i wysiłek dla naszego kraju niż ta cała patologia która wyciąga 500+ co miesiąc i Ci wszyscy kombinatorzy na zasiłkach bo im się do roboty nie chce iść.
Ale kochani Polacy ze wszystkiego potrafią zrobić szum i burzę.
Brawo za mentalność i typową "polskość"...
1
@Rust_Cohle Nunez TOP!
0
@Deviler obojętnie jakiego futbolu i z jakim trenerem byśmy nie grali to Maroko by nas rozjechało jak walec, więc słabe porównanie.
A taka Belgia czy Niemcy odpadły w grupie i co? Czesiu TOP?
Włochy wgl się nie zakwalifikowały...
0
@Greenalley gorzej jak u nas w pierwszym meczu znowu wypadnie...
0
@against_modern_football jakoś w meczu z Francją miał sytuacje i trafił TYLKO z powtórzonego karnego.
Lepiej zremisować 0-0 niż przegrać 3-2
0
@barcelonaLM a dlaczego? W innych reprezentacjach to normalne że dostają premie, a tutaj źle bo Polacy? Bo oni by dostali a Ty nie?
0
@Emhyr akurat Capello ma tutaj rację.
Po mundialu to Enrique wygląda na takiego który nie wie na czym polega tiki taka.
I tak jak napisał @swer2251 potrzeba do tego odpowiednich wykonawców, a Enrique sam ich przecież dobierał, więc jeżeli ich nie miał to po co grał w ten sposób?
Grając fałszywą 9 również ma rację. To może działać jako zmiana taktyki albo element zaskoczenia a nie jako system na co dzień i mecz z Maroko to pokazał, gdzie brakowało im napastnika w pierwszej połowie.
0
@MesQueUnClub96 a po meczu z Kostaryką czy Niemcami to nie było widać poziomu?
0
@ProMILs no i Flick pokazał na mundialu co potrafi.
De La Fuente pracuje z młodzieżą która wchodzi do dorosłej reprezentacji chociażby w miejsce Alby, Busiego, czy Azpilicuety. Kto zna lepiej tę młodzież niż on?