0

@IronSanHybrid dziwne masz te obowiązki w takim razie. Kompletnie mnie to nie interesuje, a jak słyszę taką muzykę to chce mi się spać - po prostu nie moje klimaty.

0

Tak się zastanawiam, czy w trakcie ramblowych wyborów nie powinno być tutaj ciszy wyborczej? :P

0

@mekston skąd takie statystyki masz? Barcelona ma chyba więcej. Na mundialu w 2010 roku było już 8 zawodników z Barcy. Chcesz powiedzieć że przez pozostałe mundiale tylko 3 zawodników zdobyło MŚ? z Barcelony?

0

@Ls0811 gdybyś miał własną działalność i byłby na to popyt, to czemu nie masz podnosić cen?

Ja jestem Dj'em i co roku podnoszę ceny bo co rok mam cały kalendarz zawalony. Gdyby tych imprez było mało to ceny bym nie podnosił.

0

@Rhaan @Kamiloza91 czyli wina wszystkich tylko nie trenera? A kto ich trenuje? Kto im mówi jak mają grać? Jak mają się ustawiać?
I najważniejsze - jeżeli trener widzi że jego taktyka nie działa, to musi ustawić taktykę pod swoich zawodników a nie na odwrót i to cechuje dobrych trenerów, a my mamy do Xaviego jeden tekst - "DAJMY MU CZAS" i cały czas to tak samo wygląda.

@Seledynowy rozpędza się? wymęczone 1-0 z przedostatnim Wolves :P
Wcześniej ich wyniki też nie powalały.

0

@kondzix2115 gramy mizerię od roku więc raczej mu to w smak ;)

0

@IronSanHybrid myślisz że każdy ma w domu w sylwestra to co Ty? No bez przesady...
A z lidla to kupiłem euforię, el nino i mr silent (przyjazne dla zwierząt), ale ta ostatnia słaba była.
I nie interesuje mnie żadna filharmonia ani teatr to już oznacza że jestem gorszy? Masz Ty płytkie myślenie...

0

@Aragorn33 i nigdzie nie napisano że takie związki mają rację bytu.

Jakie prawa mają zwierzęta? te z KFC czy z MCD? :P

"uwielbiamy zgrywać ekspertów w sprawach, na których się nie znamy, czego jesteś tutaj przykładem" - kompletnie mnie nie znasz, a twierdzisz że nie mam o tym pojęcia, sam wychwalając się znikomymi osiągnięciami... Teraz przed komentowaniem każdego tematu mam napisać swoje osiągnięcia żeby ludzie mi uwierzyli i mnie słuchali? Bo inaczej nigdy nie mam racji i się na niczym nie znam?

0

@Zoker ale są jeszcze inne. Możesz też dobrze i taniej trafić ;)

3

Nowy rok...

Co mnie czeka?
Pierwsza rocznica ślubu, dalsza walka z budową domu, być może zmiana pracy, ale przede wszystkim ZOSTANĘ OJCEM, a nasz fanklub powiększy się o jednego kibica. Co do płci to się dowiem w połowie stycznia.

A co Was czeka w tym nowym roku? Jakieś zmiany? :)

21

Dziwi mnie że wszyscy tutaj zapominają o @Danny Gaucho który bardzo często się udziela na wszystkie tematy a dodatkowo ma dużą wiedzę na temat piłki i można z nim merytorycznie popisać (chociaż nie zawsze się z nim zgadzam :P)

Zdecydowanie zasłużył na kandydaturę ;)

1

@Aragorn33 a ja zapytałem gdzie w Konstytucji RP jest napisane o innych opcjach małżeństw? NIE MA!

W takim przypadku ludzie którzy miłują zwierzęta lub dzieci (oczywiście z wzajemnością) również mogą mieć pretensje dlaczego oni nie mogą zawierać małżeństw. Ile twoim zdaniem jest takich opcji oprócz tej najbardziej znanej, czyli kobiety i mężczyzny? Myślę że gdyby były inne to byłyby również wymienione w tak ważnym spisie, jakim zdecydowanie jest Konstytucja RP.

0

@Aragorn33 to chyba Ty masz problem z czytaniem tekstu albo jego interpretacją.
Masz gdzieś napisane w Konstytucji, że małżeństwo to związek jednej i tej samej płci? No niestety nie masz, więc sformułowanie "Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny(...)" tyczy się jak najbardziej KOBIETY I MĘŻCZYZNY i nikogo więcej.

0

@MesQueUnClub22 ale geniusz z Ciebie. Sam sobie przeczysz. Najpierw prosisz o wyjaśnienie terminu małżeństwa, skąd @Seba_89_ to wziął. Odpisał Tobie regułką z Konstytucji RP, a nie z żadnej Biblii, czy jakiegoś religijnego podręcznika, @Kazragore również to wyjaśnił, to już piszesz że akurat w takich kwestiach Konstytucja to nie jest obiektywne źródło. :P

Czyli Ty sobie będziesz wybierał co kiedy jest rzetelnym źródłem a kiedy nie?
I proszę nie pisz imienia Boga z wielkiej litery, jak później piszesz takie komentarze, które z Bogiem nie mają nic wspólnego...

Każdą różnicę zdań na temat par jednopłciowych możesz śmiało określić dyskryminacją, ale jak ich określenia lecą w naszym kierunku to już nie jest dyskryminacja, tylko po prostu mówią prawdę.

Szczyt hipokryzji :P

0

@Fantastyczny Chłopiec niestety Pan Szawi zna tylko jedno ustawienie 4-3-3 więc mamy problem :P

0

@Emhyr Umtiti przed Barceloną też taki nie był i jak się zmienił? To jest wróżenie z fusów. A ogólnie Dembele można uznać za wyjątek. Ilu było u nas z kontuzjami od zmiany sztabu? Araujo, Kounde, Kessie, Christensen...

0

@kuz teraz tak piszesz bo widzę że podziela twoje poglądy. Tak samo mogą robić w tvn. Dla mnie nie powinno się mieszać tych obu dziedzin i tyle.

3

a co to jest? draft że wybierają sobie zawodników? I nie do każdej formacji bo nie ma bramkarza.
Wybrać to on sobie może ale muszą chcieć zawodnicy i musi być hajs na FFP a z tym na razie kiepsko.

0

@Nazio87 Robinho! :)

3

Mimo wszystko wolałbym się cofnąć do 2008 i nawet nie wygrać z Espanyolem ale powtórzyć te wszystkie późniejsze sukcesy.

1

@kuz aha, czyli tvn i polsat jak robią sylwestra to też wykorzystują te gwiazdy? :P

@MesQueUnClub_87 jeżeli np taki Robert Lewandowski by powiedział że nie zagra dla Polski dopóki będzie rządził PIS, to twoim zdaniem nie miesza się do polityki, tylko wyraża swoje poglądy? Przecież to jest TO SAMO.
Co zrobią jego wierni fani? Nie zagłosują na PIS żeby Lewy grał dla Polski - więc nie mów że to nie jest mieszanie się do polityki.

1

@kuz Czyli teraz gwiazdy muzyki mają się mieszać do polityki i przez to nie występować w sylwestra? Weź się obudź bo nie wiem w jakim świecie żyjesz... Właśnie sportowcy, muzycy itp powinni być ponad tym wszystkim.

1

@ranger3120 ogólnie śmieszne w porównaniu do innych komików z polskiej sceny, ale porównując to do starego Paczesia to moim zdaniem słabsze i to znacznie.

0

@FcPortoFan1999 O przepraszam bardzo, ale moje dzieciaki mają nakaz grania piłką od tył€, od bramkarza. Nie zawsze się udaje, ale jak się nie nauczą teraz, to nie nauczą się nigdy. Problem się pojawia, gdy wyróżniający się zawodnicy idą do lepszej akademii a tam już tylko wyniki niezależnie od gry i taktyki.

0

@Nano22 ej ej ej, a z resztą już nie? :P

@tristan87 a kto tu mówił że to pocisk?

0

@Kondziubarca akurat Listkiewicz to się powinien najmniej wypowiadać na takie tematy. Żaden autorytet.

0

@Rust_Cohle no ale też się średnio dobrze zabrał z tą piłką...

0

@FcPortoFan1999 no i gdzie twoim zdaniem jest problem? Czesiu z juniorami Polski miał dobre wyniki, W Legii również wyniki nie były złe. Brzęczek mega odmienił grę i wyniki Lechii, Smuda jeden z najlepszych trenerów w polskiej lidze (Lech grał świetnie w lidze i w europejskich pucharach).

Moje pytanie brzmi, dlaczego w takim razie w reprze już im tak nie idzie? Zastanów się czy to na pewno wina trenerów?

@tristan87 komentarz śmieszny jak twój nick...

0

@Deviler może po zmianie trenera PZPN powinien dać główny zapis w umowie że wyniki nie są ważne, tylko zależy nam na pięknej grze?

1

@Bogan no jak widać niektórzy już są pewni jego powrotu i marzą o tym. Dla mnie to też logiczne że się nie będzie przeprowadzał z rodziną co 2 lata i zmieniał klub na słabszy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?