@Kengo napisałeś o jednym jakby to wszyscy tacy byli.
Akurat u mnie jak ksiądz chodzi to sam nie weźmie koperty jak mu na siłę nie wcisnął, a jak widzi że w domu biednie albo zna sytuację rodzinną, to nie dość że nie weźmie to jeszcze da coś ze swoich. Może to wynikać z bogatych parafian że ksiądz na takie coś sobie pozwala ale też z dobrego serca księdza, który widzi trochę więcej niż sam pieniądz.
@Tridente2015 akurat te jego dyrdymały mnie mało co obchodzą. Gada jedno i wszyscy to łykają jak pelikany, a potem przychodzi mecz i gramy totalną tandetę.
Tutaj już Koeman był lepszy bo grali słabo ale chociaż nazywał rzeczy po imieniu a nie owijał w ładne regułki z których później i tak nic nie wynikało.
@Jacu327 mega inteligent i fajnie jakby konfa rządziła pod jego skrzydłami i z jego postulatami. Ale każdy tam dalej widzi Korwina i zagłosuje na inne PIS-y Platformy, czy Lewice.
@Zoker nie mów tak na naszego trenera bo Cię tutaj zjedzą :P Chociaż muszę przyznać że widzę tutaj coraz więcej zawiedzionych osób (chociaż i tak to długo trwało)
@pt9 wiadomo że tego się nie ogląda jak Barcy Guardioli ale jesteśmy w dołku przez lata złych decyzji i od tak z tego nie wyjdziemy. Czy teraz każdy remis lub porażka będą Ci odbierały radość oglądania? To jest piłka a nie wybory że zawsze PIS wygrywa...
@mekston no z Villą to racja, ale jak ktoś rozgrywa mundial w barwach jednego klubu i podpisuje kontrakt np przed finałem (bardzo rzadko spotykane) to trochę słabe skoro ma się liczyć jako zawodnik nowego klubu.
@Comentateiro wiem o co Ci chodzi i rozumiem to i popieram, ale tłumaczę że to nie jest jedyny punkt żeby stać się prawdziwym mężczyzną, bo to by skreślało np. naszego papieża lub osoby bezpłodne.
@Comentateiro Prawdziwy mężczyzna ma odpowiadać za tworzenie świata i jeżeli sprawiasz że świat staje się lepszy, idzie do przodu, to już spełniasz swoje zadanie i nie musisz do tego mieć dzieci ;)
@Medium a dla mnie nie. Prawie co rok wyprawiam urodziny na sali z tańcami bo uwielbiam się bawić i świętować. ;) Jak na złość nie wyprawiłem okrągłej 30-stki bo się buduję i oszczędzam teraz hajs :P
@Survier jestem w ogromnym szoku że jeszcze nikt Cię tutaj nie zjadł za pisanie tak o Xavim i Pedrim :P
Oczywiście ja się w pełni zgadzam z tym. To samo Ferran, który w reprezentacji na mundialu również grał lepiej niż u nas albo Fati który już dawno po kontuzji jest a dalej nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
@IronSanHybrid po koncercie z filharmonii bym się nauczył nie dawać spacji? To tym bardziej muszę posłuchać. Czego tam jeszcze uczą? Przeskakiwania przez ognisko? Przechodzenia po rozżarzonych węgielkach?
1
@Kengo napisałeś o jednym jakby to wszyscy tacy byli.
Akurat u mnie jak ksiądz chodzi to sam nie weźmie koperty jak mu na siłę nie wcisnął, a jak widzi że w domu biednie albo zna sytuację rodzinną, to nie dość że nie weźmie to jeszcze da coś ze swoich.
Może to wynikać z bogatych parafian że ksiądz na takie coś sobie pozwala ale też z dobrego serca księdza, który widzi trochę więcej niż sam pieniądz.
0
@Tridente2015 akurat te jego dyrdymały mnie mało co obchodzą. Gada jedno i wszyscy to łykają jak pelikany, a potem przychodzi mecz i gramy totalną tandetę.
Tutaj już Koeman był lepszy bo grali słabo ale chociaż nazywał rzeczy po imieniu a nie owijał w ładne regułki z których później i tak nic nie wynikało.
3
Ty tak wierzysz w tego Lewandowskiego w każdym meczu że chyba na reszcie się nie skupiasz i wszyscy taki piach grają.
0
@Jacu327 mega inteligent i fajnie jakby konfa rządziła pod jego skrzydłami i z jego postulatami. Ale każdy tam dalej widzi Korwina i zagłosuje na inne PIS-y Platformy, czy Lewice.
0
@supraomnes1 tak
0
@Zoker nie mów tak na naszego trenera bo Cię tutaj zjedzą :P
Chociaż muszę przyznać że widzę tutaj coraz więcej zawiedzionych osób (chociaż i tak to długo trwało)
0
Ciekawe ile Moukoko ma naprawdę lat? ;P
0
@pt9 wiadomo że tego się nie ogląda jak Barcy Guardioli ale jesteśmy w dołku przez lata złych decyzji i od tak z tego nie wyjdziemy.
Czy teraz każdy remis lub porażka będą Ci odbierały radość oglądania? To jest piłka a nie wybory że zawsze PIS wygrywa...
8
To oznacza jedno... Xavi zaczyna się bać o posadkę i chyba nie chce eksperymentować :P
A kiedy oni mają debiutować jak nie właśnie w takich meczach? Potem się dziwić że jak już wejdą na to boisko to same Riki Pucie będą...
6
@Omoziu tak jak i Riadem, Torre, Peną, Tenasem i innymi :P
0
@mekston no z Villą to racja, ale jak ktoś rozgrywa mundial w barwach jednego klubu i podpisuje kontrakt np przed finałem (bardzo rzadko spotykane) to trochę słabe skoro ma się liczyć jako zawodnik nowego klubu.
0
Ktoś się orientuje jak stoją bilety lotnicze do Manchesteru i z powrotem? Bo sam bilet na mecz i dwa noclegi to tanio chyba wychodzi.
1
@Lionel_Messi10 a później Kloppa z Liverpoolu.
0
@mekston powinien się liczyć jako zawodnik klubu w którym do tej pory grał i tyle.
Ale to naprawdę bieda z tym 20 wiekiem.
2
@Comentateiro wiem o co Ci chodzi i rozumiem to i popieram, ale tłumaczę że to nie jest jedyny punkt żeby stać się prawdziwym mężczyzną, bo to by skreślało np. naszego papieża lub osoby bezpłodne.
0
@maroon ale jacy są młodzi :P
1
@Comentateiro Prawdziwy mężczyzna ma odpowiadać za tworzenie świata i jeżeli sprawiasz że świat staje się lepszy, idzie do przodu, to już spełniasz swoje zadanie i nie musisz do tego mieć dzieci ;)
1
@maroon buenos dias senior siarra :P
0
@Medium a dla mnie nie. Prawie co rok wyprawiam urodziny na sali z tańcami bo uwielbiam się bawić i świętować. ;)
Jak na złość nie wyprawiłem okrągłej 30-stki bo się buduję i oszczędzam teraz hajs :P
1
quo vadis La Ramblo?
quo vadis Barcelono?
1
@Comentateiro a co z ciepluszkami LGBT którzy z wiadomych przyczyn nie mogą zostawić swoich genów? :(
1
@Encore Bryant miał 81 ;)
0
@Tomo1989 gdyby nie kontuzja to Haaland by żółwia i te jego statystyki zjadł na śniadanie...
1
@Survier jestem w ogromnym szoku że jeszcze nikt Cię tutaj nie zjadł za pisanie tak o Xavim i Pedrim :P
Oczywiście ja się w pełni zgadzam z tym. To samo Ferran, który w reprezentacji na mundialu również grał lepiej niż u nas albo Fati który już dawno po kontuzji jest a dalej nie prezentuje odpowiedniego poziomu.
1
@Lola120 ja niestety już nominowałem, ale może jak komuś tu coś zaproponujesz w zamian to niejeden Cię nominuje ;)
0
@mekston no właśnie chciałem się nadpisać że jeszcze Rivaldo, ale może go nie liczyli :P
0
@IronSanHybrid po koncercie z filharmonii bym się nauczył nie dawać spacji? To tym bardziej muszę posłuchać. Czego tam jeszcze uczą? Przeskakiwania przez ognisko? Przechodzenia po rozżarzonych węgielkach?
0
@IronSanHybrid dobrze, przepraszam, zmienię się i naprawię to najszybciej jak to możliwe. Dzisiaj przed spaniem sobie włączę na yt.
0
@Transu96 kurde... a ja na nikogo nic nie zbierałem :P
Ale nie jestem nominowany nawet, więc to żadna konkurencja dla mnie :P
0
@WilliamTheBloody a co to teraz jest jakiś przymus kupowania tych przyjaznych dla zwierząt? :P
Strzelam petardami bo lubię i będę strzelał, a tę przyjazną zwierzętom wziąłem żeby sprawdzić czym się różni. :)