@michal26 teoretycznie to prawda co napisał @hayek Ja się osobiście też z tym nie zgadzam, ale np pracownicy BP mają zakaz reagowania i stawiania oporu w przypadku napaści. Mają odpuścić i wykonywać polecenia napastnika bo stacja jest ubezpieczona, a możliwe postawienie się napastnikowi może spowodować większe straty i nawet tragedię w postaci śmierci, a z ubezpieczenia i tak dostaną to co zostało skradzione.
@Pedri16Future 1. Czyli został zwolniony bo jego celem do przedłużenia kontraktu miało być wyjście z grupy. 2. Nie wyleciał za dzielenie naszych pieniędzy, tylko przez to że dziennikarskie wymioty przyjęły taką narrację, a niestety PZPN nie potrafi nic innego jak patrzeć na opinię publiczną i wtedy podejmuje decyzje. 3. To już raczej wina po stronie piłkarzy skoro osiągnął cel sportowy a niby stracił szatnię.
@Tabaluga37 a widziałeś na tym mundialu Arabię grającą w pressingu? Przecież zwycięstwo z Argentyną to był przypadek. Z nami zagrali słabo, z Meksykiem niewiele lepiej i tam pressingu nigdzie nie widziałem. Jedyne co mi się podobało u Saudyjczyków to wyjście z kontratakami oraz wola walki w każdym meczu do końca.
@PatrykBarca czyli Ty zawsze jak coś mówisz, to nigdy zdania nie zmieniasz i zawsze dotrzymujesz słowa niezależnie od okoliczności i obrotu spraw jakie w danym momencie zastajesz? Wiesz że nie wszystko jest od Ciebie zależne?
@PatrykBarca a co miał mówić w mediach? Że Leo odejdzie i nic nie mogą zrobić? Do samego końca kombinował jak go zatrzymać. To tak jak byś powiedział że czemu Xavi mówi po meczu że nie było tak źle, skoro było źle? Po to żeby podbudować jeszcze morale.
@Rust_Cohle No to policz że nie ma tych 4 zawodników oraz Kessiego, Alonso, Christensena, Aubameyanga, czy Depaya (bo z kontraktem Messiego nie mielibyśmy nawet na pensje dla nich).
Moje pierwsze pytanie: Kim dzisiaj mielibyśmy grać? Byłoby 8 zawodników mniej kosztem Messiego.
Moje drugie pytanie: Z kim Leo miałby grać? W ataku kto by był? Ktoś ze szkółki? Czy sam Dembele bez zmiennika? Czy Fati z kontuzją?
@Recha_0684 twierdzisz że Zambia nie wygrała tego turnieju na wielkim farcie? Grecja w 2004 roku też pewnie nie wygrała na farcie tylko była najlepsza? Gdzie po tym euro był trener Rehhagel i co osiągnął?
@Tabaluga37 poniekąd się zgadzam, ale Renard nie miał tam do czynienia z gwiazdami pokroju Lewego i nie wiadomo jakby to wyglądało. Specyfika afrykańskich drużyn znacząco się różni od Europy, a w Europie ten trener nie osiągnął nic. Tam są przyzwyczajeni do biegania, a u nas niekoniecznie.
Dałbym mu szansę tylko na podobnych (nieco wyższych) warunkach finansowych jak nas trenerzy.
Kasperczak też miał niemałe sukcesy w Afryce i u nas z Wisłą Kraków, a trenerem naszej reprezentacji nawet nie został.
@tbas@hayek ciężko porównać jak nie widzimy efektów. Jeżeli przyszedłby za porównywalne pieniądze co polski trener to bym spróbował. Jeżeli 2, czy 3x więcej to na pewno nie. Skoro taki Papszun jest chętny to dałbym mu szanse. Na pewno nie Urbanowi. Probierz też według mnie nie jest najgorszą opcją.
@TheNekro94 w meczu z Francją nie wyglądaliśmy źle. Co do Barcelony to w jakim meczu ostatnio wyglądaliśmy jak prawdziwa Barcelona? Bo ja nie pamiętam a oglądam wszystkie.
I to oczywiste że półka nie ta, ale chodzi mi tylko o porównanie podejścia do jednego i drugiego trenera które jest zupełnie inne.
Herve Renard - czy to na pewno dla nas dobra zagraniczna opcja? Czym ten gość się różni od innych średniaków trenerskich? PNA z Zambią mega sukces (moim zdaniem z ogromem szczęścia). PNA z WKS również sukces, ale ta drużyna była jednym z faworytów. Z Arabią? Wygrana z Argentyną i brak wyjścia z grupy ze słabą Polską i słabym Meksykiem. Każdy go teraz ocenia przez pryzmat wygranej z Argentyną, ale dla mnie to średni trener. W piłce klubowej przez prawie ćwierć wieku nie osiągnął zupełnie nic i teraz ma wejść w nasze bagno i coś osiągnąć? Nie widzę tego...
@PatrykBarca@QuaReL jak oszukany? Bo nie było hajsu na jego gigantyczny kontrakt? Klub jest ważniejszy od zawodnika, Bartomeu tego nie rozumiał i przez to Messi tyle zarabiał a klubu teraz nie stać na nic. Gdyby Laporta dał mu taki kontrakt jaki on sam chciał to nie byłoby Lewego, Ferrana, Kounde, czy Raphinhi.
graliśmy słabo z Michniewiczem ale osiągnęliśmy cel (wyjście z grupy) - większość krzyczała że do zwolnienia bo nie da się na to patrzeć.
W Barcelonie z Xavim jest identycznie - nie mamy złych wyników, ale gra wygląda tragicznie, nie mamy żadnych pomysłów na grę, a tym bardziej żadnego planu B w przypadku niepowodzenia.
Różnica jest taka, że w przypadku Xaviego mało kto krzyczy o zwolnieniu, a większość mówi "zobaczymy czy wygra jakieś trofeum, dajmy mu czas".
Podsumowując, u jednego patrzy się na to jak grają, a u drugiego na to czy osiągnie założony cel...
@Emhyr jak na połowie boiska to na pewno z kręgu podejrzanych wypada Szczęsny i wszyscy rezerwowi których nie było na boisku oraz Glik, bo tak wysoko on nie ma sił już wyjść ;)
@lucca87 żona pracuje i zarabia niecałe 3k. Ale tak jak mówisz, jeżeli Tobie wystarcza i pracujesz to jak możesz się nazywać pierdołą? Jak potrafisz zadbać o rodzinę to z Ciebie prawdziwy facet. Bo niejeden za 6k i tak by rodziny nie utrzymał :P
A mieszkanie mam od kumpla za 500 zł plus opłaty ;)
@KrychaFCB ale Vini przez dużą część fanów Realu też jest jechany, więc nie rozumiem tego porównania? Po drugie, ja na niego nie jadę, choć za takie pieniądze mógłby grać lepiej :P
Po pierwsze chciałbym przypomnieć że rasizm działa w dwie strony (ale tylko czarni cierpią, a biali się nie skarżą).
Po drugie, gdyby ktoś mnie hejtował na tle rasowym to miałbym to w dupie, bo to on ma problem a nie ja (coś na zasadzie Alvesa, który zjadł rzuconego w jego stronę banana).
0
@arasz1819 no był najlepszy na mundialu bezapelacyjnie, ale z tym zmiataniem rywali to trochę odjechałeś, bo nic takiego nie miało miejsca :P
0
A Lewy na 3 mecze za mniej brutalną czerwień :P
Śmiechłem :)
0
@michal26 teoretycznie to prawda co napisał @hayek
Ja się osobiście też z tym nie zgadzam, ale np pracownicy BP mają zakaz reagowania i stawiania oporu w przypadku napaści. Mają odpuścić i wykonywać polecenia napastnika bo stacja jest ubezpieczona, a możliwe postawienie się napastnikowi może spowodować większe straty i nawet tragedię w postaci śmierci, a z ubezpieczenia i tak dostaną to co zostało skradzione.
0
@PsychoFan w kolejce czeka jeszcze Gavi i Araujo na których nie ma hajsu :P
1
@Pedri16Future
1. Czyli został zwolniony bo jego celem do przedłużenia kontraktu miało być wyjście z grupy.
2. Nie wyleciał za dzielenie naszych pieniędzy, tylko przez to że dziennikarskie wymioty przyjęły taką narrację, a niestety PZPN nie potrafi nic innego jak patrzeć na opinię publiczną i wtedy podejmuje decyzje.
3. To już raczej wina po stronie piłkarzy skoro osiągnął cel sportowy a niby stracił szatnię.
0
@Tabaluga37 a widziałeś na tym mundialu Arabię grającą w pressingu? Przecież zwycięstwo z Argentyną to był przypadek. Z nami zagrali słabo, z Meksykiem niewiele lepiej i tam pressingu nigdzie nie widziałem.
Jedyne co mi się podobało u Saudyjczyków to wyjście z kontratakami oraz wola walki w każdym meczu do końca.
0
@PatrykBarca czyli Ty zawsze jak coś mówisz, to nigdy zdania nie zmieniasz i zawsze dotrzymujesz słowa niezależnie od okoliczności i obrotu spraw jakie w danym momencie zastajesz? Wiesz że nie wszystko jest od Ciebie zależne?
1
@Bobo25 @Survier zapomniałem dodać - na podwórku krajowym :P
Ale sami widzicie jakie jest podejście w stosunku do obu trenerów. Jeden potrzebuje czasu, a drugi w fatalnym stylu ale osiąga cel i jest źle :P
0
@PatrykBarca a co miał mówić w mediach? Że Leo odejdzie i nic nie mogą zrobić? Do samego końca kombinował jak go zatrzymać.
To tak jak byś powiedział że czemu Xavi mówi po meczu że nie było tak źle, skoro było źle? Po to żeby podbudować jeszcze morale.
1
@Rust_Cohle No to policz że nie ma tych 4 zawodników oraz Kessiego, Alonso, Christensena, Aubameyanga, czy Depaya (bo z kontraktem Messiego nie mielibyśmy nawet na pensje dla nich).
Moje pierwsze pytanie: Kim dzisiaj mielibyśmy grać? Byłoby 8 zawodników mniej kosztem Messiego.
Moje drugie pytanie: Z kim Leo miałby grać? W ataku kto by był? Ktoś ze szkółki? Czy sam Dembele bez zmiennika? Czy Fati z kontuzją?
0
@Recha_0684 twierdzisz że Zambia nie wygrała tego turnieju na wielkim farcie?
Grecja w 2004 roku też pewnie nie wygrała na farcie tylko była najlepsza?
Gdzie po tym euro był trener Rehhagel i co osiągnął?
@Tabaluga37 poniekąd się zgadzam, ale Renard nie miał tam do czynienia z gwiazdami pokroju Lewego i nie wiadomo jakby to wyglądało. Specyfika afrykańskich drużyn znacząco się różni od Europy, a w Europie ten trener nie osiągnął nic. Tam są przyzwyczajeni do biegania, a u nas niekoniecznie.
Dałbym mu szansę tylko na podobnych (nieco wyższych) warunkach finansowych jak nas trenerzy.
Kasperczak też miał niemałe sukcesy w Afryce i u nas z Wisłą Kraków, a trenerem naszej reprezentacji nawet nie został.
1
@tbas @hayek ciężko porównać jak nie widzimy efektów. Jeżeli przyszedłby za porównywalne pieniądze co polski trener to bym spróbował. Jeżeli 2, czy 3x więcej to na pewno nie.
Skoro taki Papszun jest chętny to dałbym mu szanse. Na pewno nie Urbanowi. Probierz też według mnie nie jest najgorszą opcją.
1
@TheNekro94 w meczu z Francją nie wyglądaliśmy źle.
Co do Barcelony to w jakim meczu ostatnio wyglądaliśmy jak prawdziwa Barcelona? Bo ja nie pamiętam a oglądam wszystkie.
I to oczywiste że półka nie ta, ale chodzi mi tylko o porównanie podejścia do jednego i drugiego trenera które jest zupełnie inne.
0
Herve Renard - czy to na pewno dla nas dobra zagraniczna opcja? Czym ten gość się różni od innych średniaków trenerskich?
PNA z Zambią mega sukces (moim zdaniem z ogromem szczęścia).
PNA z WKS również sukces, ale ta drużyna była jednym z faworytów.
Z Arabią? Wygrana z Argentyną i brak wyjścia z grupy ze słabą Polską i słabym Meksykiem.
Każdy go teraz ocenia przez pryzmat wygranej z Argentyną, ale dla mnie to średni trener. W piłce klubowej przez prawie ćwierć wieku nie osiągnął zupełnie nic i teraz ma wejść w nasze bagno i coś osiągnąć?
Nie widzę tego...
6
@PatrykBarca @QuaReL jak oszukany? Bo nie było hajsu na jego gigantyczny kontrakt? Klub jest ważniejszy od zawodnika, Bartomeu tego nie rozumiał i przez to Messi tyle zarabiał a klubu teraz nie stać na nic.
Gdyby Laporta dał mu taki kontrakt jaki on sam chciał to nie byłoby Lewego, Ferrana, Kounde, czy Raphinhi.
0
@DejMian111 Pike wróci
1
graliśmy słabo z Michniewiczem ale osiągnęliśmy cel (wyjście z grupy) - większość krzyczała że do zwolnienia bo nie da się na to patrzeć.
W Barcelonie z Xavim jest identycznie - nie mamy złych wyników, ale gra wygląda tragicznie, nie mamy żadnych pomysłów na grę, a tym bardziej żadnego planu B w przypadku niepowodzenia.
Różnica jest taka, że w przypadku Xaviego mało kto krzyczy o zwolnieniu, a większość mówi "zobaczymy czy wygra jakieś trofeum, dajmy mu czas".
Podsumowując, u jednego patrzy się na to jak grają, a u drugiego na to czy osiągnie założony cel...
0
Gavi i Araujo nie lubią tego.
0
@Emhyr jak na połowie boiska to na pewno z kręgu podejrzanych wypada Szczęsny i wszyscy rezerwowi których nie było na boisku oraz Glik, bo tak wysoko on nie ma sił już wyjść ;)
0
@Emhyr boją się powiedzieć bo to może Lewy był :P
1
@LambiPL zgadzam się, dlatego nikogo nie powinno boleć że gra będzie droższa bo fanatycy i tak kupią, a tacy jak Ty kupią za rok za te same grosze ;)
0
@Sulimo no i to już ma sens (a w zasadzie nie ma) :P
0
@bartekvisca tutaj szkoda kasy na grę w którą będziesz grał rok (mówię o fifie), ale żeby kupić ps plus za 300 złotych na rok to już nie szkoda :P
5
@Sulimo a co jest dziwnego w Zinedine Zidane?
0
@lucca87 żona pracuje i zarabia niecałe 3k.
Ale tak jak mówisz, jeżeli Tobie wystarcza i pracujesz to jak możesz się nazywać pierdołą? Jak potrafisz zadbać o rodzinę to z Ciebie prawdziwy facet. Bo niejeden za 6k i tak by rodziny nie utrzymał :P
A mieszkanie mam od kumpla za 500 zł plus opłaty ;)
0
@KrychaFCB ale Vini przez dużą część fanów Realu też jest jechany, więc nie rozumiem tego porównania?
Po drugie, ja na niego nie jadę, choć za takie pieniądze mógłby grać lepiej :P
0
@Rust_Cohle zarabiam 4-4,5 na miesiąc i wystarcza mi na wszystko a w dodatku buduję dom :)
To twoje 6k to bzdura. Oczywiście im więcej tym lepiej, ale nie czuję się pierdołą i radzę sobie w życiu. :)
0
@Bartula no powiedzmy że to coś podobnego ;)
0
@Murazor no coś na tej zasadzie ;)
1
Teraz jakaś wielka spina o Umtitiego i rasizm.
Po pierwsze chciałbym przypomnieć że rasizm działa w dwie strony (ale tylko czarni cierpią, a biali się nie skarżą).
Po drugie, gdyby ktoś mnie hejtował na tle rasowym to miałbym to w dupie, bo to on ma problem a nie ja (coś na zasadzie Alvesa, który zjadł rzuconego w jego stronę banana).