0

@Kinginiesta jako piłkarz owszem, jako trener - zdecydowanie nie.
Chyba że również uważasz Dembele za najlepszego skrzydłowego świata, to masz takie pojęcie jak on :P

0

@DaPidejpi Raphinha zdecydowaniei kiedyś Hleb, Czhyhryński, a teraz zdecydowanie Endrick (na chwilę obecną)

0

Tak to jest jak się oszczędza i korzysta z usług firmy LOT (ale że się w Portugalii otworzyli?). :P

0

Xavi twierdzi że Dembele jest najlepszym skrzydłowym na świecie. Chciałbym przypomnieć że to nasz trener (a po tej wypowiedzi widac jakie ma pojęcie o piłce)

Edit: Chyba że Dembele jako kolejny francuzik ma na niego jakieś taśmy :P

2

A może gdyby u nas grali to by zagrali na tym mundialu jak Dembuś w finale? :P
Nie wiadomo co by z nimi Szawi zrobił...

4

@Rewolucja123 co prawda go nie lubię ale bardziej mnie zastanawia dlaczego CR7 jest dopiero 8 :P

1

Trochę to przykre jak człowiek musi się z jajkiem ścigać :P

No ale takie mamy czasy. Dla mnie to by żaden zaszczyt nie był, a i myślę e Messi ma to totalnie w pięciu literach. :P

Ale ludzie się tym jarają jak wyścigiem Verstappena z Hamiltonem :D

1

@don'T.R.I.P.e odkąd odpadła Polska i Hiszpania to kibicowałeś Argentynie? A gdyby przegrali w finale to byś kibicował Francji? :P

0

@HighestInTheRoom to nie jest kot w worku bo widzę co dostaję za jaką cenę i się na to godzę.
Skąd wiesz że mało w życiu zasmakowałem? Może po prostu taki mam gust? Tak się składa że kolega ma food trucka i bardzo dużo w życiu tego zasmakowałem (nie tylko od niego).

1

@Rust_Cohle hahaha wygrałeś :P
Ale wczoraj tym powiększonym to się mega zapchałem że już tych zakręconych frytek nie dojadłem.

@HighestInTheRoom rvchanie to by było jakbyś kupował kota w worku, a widzisz co dostajesz. Jak Ci nie pasuje to nie kupuj. Dla mnie to nie jest drogo i jest to najlepszy burger jaki jadłem, a średni to jest co najwyżej twój komentarz.

2

A tu cały czas ból doopy o jajko, o przeciwników Messiego, pisanie o mundialu...
A tymczasem już wszyscy zapomnieli o kanapce drwala i hejcie z nią związaną, a raczej z jej hype'm i ceną.

A ja? A ja sobie wczoraj wszamałem już drwalika po raz nie pamiętam który w tym roku i średnio raz czy dwa razy w tygodniu jestem na drwalu :D

Miłego dnia ramblowicze i spokojniejszego hejtowania się wzajemnie.

1

@Alvarinho bardzo dobrze napisane. Ogólnie się z tym co on pisze nie zgadzam, ale to nie oznacza że to co on pisze to głupoty (bo przecież każdy tutaj tak pisze, wszyscy mają kursy uefa pro na trenerów i sędziów porobione) ;)

0

@Emhyr to że Francja czy Anglia ma lepszy skład to się zgodzę. Brazylia również (chociaż z wyjątkami) bo boki obrony szału nie robią u nich więc śmiało bym ich zestawił z obrońcami Argentyny. Ale środek pola? Paqueta czy Fred? To już wolę Enzo i De Paula przed mundialem nawet.
Portugalia ma lepszy skład? Na jakiej pozycji? Jedynie Bruno topka i Cancelo na boku obrony. Czy Martinez jest słabszy od jakiegoś napastnika Portugalii czy Niemiec? :P

1

Czy tylko ja tak nie cierpię Mbappe za całokształt? Czy może jest nas tutaj więcej? :P

0

@Comentateiro a kto mówi że ten katolicki stworzył wszechświat?
Jeżeli Bóg istnieje to prawdopodobnie jest jeden (i to tylko nasze pojmowanie Go się różni i stąd tyle wyznań).

1

i to by było wzmocnienie w zimie! :)

0

Mac Alister za Fernandesa i zdecydowanie Otamendi za Romero lub Hakimiego (dziwnie grać 3 z tyłu, gdzie jednym z nich jest Hakimi)

0

@Comentateiro nawet Einstein jednoznacznie nie zaprzeczył istnieniu Boga i sam siebie nazywał najbardziej wierzącym ateistą, ale skoro Ty piszesz że Boga nie ma i że to wszystko to bzdury to pewnie tak jest ;)

0

@Toretto wszystko co napisałeś się zgadza.
Tak naprawdę dopiero uczymy się grać bez Messiego i są tego efekty. Dlaczego P$G bez Messiego wygrywało i z nim wygrywa tak samo? Bo to normalnie funkcjonujący klub a u nas się wszystko kręciło wokół Messiego.

Messi ciągnący sam za uszy repkę?
Tym zdaniem obrażasz całą Argentynę z trenerem na czele. Messi bronił karne teraz i w meczu z Holandią? Co z bramkami Alvareza, fenomenalną grą Mac Alistera, De Paula, Enzo, Otamendiego, czy Di Marii w finale?

Messi zagrał wspaniały turniej ale z takimi podsumowaniami jak powyżej to odleciałeś.

1

@ricardo0705 Enzo niby ładnie, ale pomijanie De Paula dziwnie wygląda. Chociaż to tylko 11 miejsc ;)

0

@JimMorrisonFCB Nie no wtedy by mówili że to zasługa syna a nie jego :P
Trzymajmy się lepiej następnego mundialu, będzie bezpieczniej ;)

0

Ciekawe co by tu było jak za 4 lata Portugalia wygrała mundial na czele z CR7 który jeszcze by się odbudował :P

Chyba Popcornu by mi aż zabrakło do czytania tego wszystkiego. :)

0

@Cotutajsiedzieje Real wygra LM gromiąc rywali i ZP dla Modricia za 3 miejsce na mundialu. A PSG odpadnie z Bayernem już i będzie po ptakach.

0

@Janas11224
* Czułameni

Można było sobie to lepiej wyobrazić żeby materialista żółw nic nie strzelił, zagrał fatalne spotkanie i nie trafił decydującego karnego :D

4

@Danny Gaucho przecież to jasne! Napisze teraz (o ile napisze) że to ARGENTYNA wygrała a nie sam Messi i że po jego stracie piłki padła bramka na 2-2 (i może coś jeszcze wymyśli)

...

Aaaa, no i że Mekambe strzelił więcej bramek.

0

A Ansu? Wrócił wcześniej, czy jeszcze nie wrócił?

0

@Janiama błąd błędem ale jest to racja że Alvarez, De Paul, czy Mac Alister nie mieli już kompletnie sił. Acuna wszedł z ławki a wydawało się jakby po pierwszej akcji już oddychał rękawami. Di Maria powinien grać dłużej.

0

@tbas a co ma jedno do drugiego?

Czy uwielbiam Leo? Tak! Uwielbiam!
Czy jak był u Nas to czasami go hejtowałem? Tak, jak słabo grał i nie zachowywał się jak prawdziwy kapitan.
Czy często człapał zamiast walczyć gdy Nam nie szło? Tak.
Czy zgarnął za dużo kasy osłabiając finansowo Nasz ukochany klub? Tak (moim zdaniem).

Może po prostu ludzie stwierdzają fakty gdy go chwalą lub karcą? Czy teraz trzeba go tylko wielbić lub tylko hejtować i nie można w każdej sytuacji wyrażać swojego zdania?

2

@Emhyr no i to już było mądrzejsze niż twój pierwszy komentarz

1

@Fartlow trochę szkoda opału, tym bardziej w tych ciężkich dla nas czasach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?