18

1. Sprokurował rzut karny (niepotrzebnie)
2. Dwa lub trzy podania w poprzek boiska, które był początkiem bardzo groźnych kontr (coś ala Puć za swoich najlepszych czasów u nas)
3. Źle przyjęta piłka, po czym strata i gość wychodzi 1 na 1 z bramkarzem (na szczęście nie trafia)

Wczoraj naprawdę byłem zainteresowany tym zawodnikiem i uważnie go obserwowałem. Nie piszcie bzdur że to był udany debiut bo był najsłabszy na boisku...

2

@prokofiew do momentu jak napisałeś o Bayernie w nieziemskiej formie to już przestałem czytać...

1

@MESSIah16 ja jestem pewien że mając 0,3 we krwi prowadziłbym lepiej samochód niż duża część społeczeństwa na trzeźwo. To jakie kary powinny być dla tych trzeźwych którzy spowodowali wypadki?
Każdy za kółkiem jest potencjalnym zabójcą.

0

@gumaz jest różnica czy ktoś jedzie pijany celowo i ile ma w wydychanym, a jak ktoś jest przepity ale czuje się dobrze i wydmucha 0,3.

0

@Bagsik88 ale pisałeś że "mecze się wygrywa obroną" więc wnioskuję że każdy tak ma? Dlatego pytam o Atletico i już nie potrafisz odpowiedzieć. Twoja teoria obalona...
Dziękuję.

0

@Mroziu no o tym nie pomyślałem. Masz rację :)
To chociaż FDJ za Pedriego (jeżeli Gavi jest już w 100% sprawny)

0

@okiemtypera_lucaxx95 kiedyś pamiętam że były haczyki typu: samobój Evertonu oznacza że to oni strzelili bramkę a nie Fulham. Może tutaj jest podobnie? Chociaż wtedy powinien być wyższy kurs na tę pierwszą opcję.

5

Jakich mamy znawców na La Rambli??

Dembele w ubiegłym sezonie 13 asyst - NAJWIĘCEJ W LIDZE!!!
W tym sezonie? 11 meczów i 5 asyst - NAJWIĘCEJ W LIDZE!!!

Wnioski Ramblowiczów?
- Dembele nie umie podawać
- Dembele nie umie prosto kopnąć piłki

Same Michniewicze na stronie :(

0

@PatrykBarca Real bez Benzemy po naszych transferach i z ich pewnym już mistrzostwem :P
Dlaczego teraz ich nie ograliśmy po jeszcze większych transferach? Co poszło nie tak??

0

@Bagsik88 to dlaczego Atletico mając przez kilka sezonów najlepszego bramkarza ligi i tracąc najmniej bramek nie wygrywali ligi co rok? Wygrali ją ZALEDWIE 2 RAZY.

1

@Bagsik88 znowu bzdura. Obrona może nam dać czyste konta, ale kluczowe dla zwycięstw są bramki i to daje nam atak.

1

@Bagsik88 masz jeden wyjątek. Ale wtedy to było połączone z dobrą obroną a pozostałe 2 sezony 14 i 16 :)

Wolisz mieć 0-0 niż wygrać 4-3 bo obrona dobra?

0

@trolownik Ansu również zagrał dobre spotkanie jak grał od 1 minuty.

2

@Janiama trener odpowiada za wyniki i z tego na koniec jest rozliczany, a nie z lepszej gry!
W lidze wygląda to bardzo dobrze?? Przeplatamy bardzo dobre mecze, bardzo słabymi meczami, więc nie nazwałbym tego bardzo dobrze.
real - fatalnie
Mallorca - bardzo źle
Celta - bardzo źle
Elche - wynik lepszy niż gra
Rayo - bez komentarza

Nazywajmy rzeczy po imieniu. Gramy dobrze w wielu meczach, ale też wiele meczów wygląda po prostu źle w naszym wykonaniu. A najgorsze jest to że Xavi kompletnie nie potrafi odpowiedzieć na sytuacje które dzieją się na boisku, a jego zmiany są po prostu nietrafione i niestety baaardzooo często takie same niezależnie od wyniku.

5

Nie widzę jutro innego składu jak wystawienie w podstawowym składzie FDJ zamiast Busiego oraz normalne skrzydła z których żyje Robercik, czyli Ansu i Dembuś.
Fajnie gdyby też Pedri trochę odpoczął. Także Panie Xavi - otwórz Pan oczy!

1

@Bagsik88 gdzie Ci się bramki podniosły? Ty umiesz czytać?
Strzelaliśmy kolejno 14, 9 i 16 i był awans. Teraz strzelaliśmy 2 i 8 i odpadliśmy. Gdzie miałeś więcej niż wcześniejsze 3 sezony??

0

@JarekS baaaaardzo rzadko się z Tobą zgadzam, ale tutaj kropka w kropkę się pod tym podpisuję.

Nie mam nic do Xaviego i rozumiem to że dopiero się uczy, ale powinno to wyglądać jak za Koemana. A Laporta jasno się wyraził po co przyszedł Xavi i niestety tym wymaganiom nie sprostał a najbardziej bolą mnie utopione pieniądze bez pożądanych efektów.

1

@mekston dla mnie bardziej LM bo grasz z zespołami z Europy a nie tylko swojego podwórka. A tutaj jak widać niżej niż 3 miejsce nie będziemy.
Dla mnie liga to nie wyznacznik, chyba że mielibyśmy np 4 miejsce lub niżej to już jest bardzo źle.

1

@Bagsik88
zdobyte bramki:
18/19 - 14 bramek
19/20 - 9 bramek
20/21 - 16 bramek
21/22 - 2 bramki (odpadamy z LM)
22/23 - 8 bramek (odpadamy z LM)

Mecze obroną to wygrywa Atletico i to jest ewenement że często mają 1-0 (taktyka w stylu - broń a z przodu może coś wpadnie). U nas możemy co mecz tracić nawet po 3 bramki ale jak będziemy strzelać 4 to wygramy wszystkie mecze, a co za tym idzie - puchary.
Mecze wygrywa ten który więcej strzeli, a nie ten który nic nie wpuści!

4

@Rl9k1nG nic. Tylko i wyłącznie przedmieścia lub wieś i święty spokój. :)

0

@SeWo77 Lewy ich oprowadzał. Niby za rok ma wrócić do Niemiec.

0

No i jak Szawi ma wygrywać? Wieczne kontuzje...

3

Nieważne z kim. Ważne że dwa mecze i możemy się w pełni skupić na la lidze. Także ma to swoje plusy.

0

@adamsoli Ty twierdzisz że mecze wygrywa się obroną, a ja twierdzę że jest to kompletna bzdura. Ile to było sezonów z fatalną obroną, a wygrywaliśmy trofea bo po prostu strzelaliśmy więcej niż traciliśmy? Co by nam dała dobra obrona w meczu z Bayernem, gdzie nie oddaliśmy nawet jednego strzału? :P

1

@mekston nie uważam tak, ale z Cadiz, czy Rayo zawsze nam się ciężko gra więc nie pisałbym tak ogólnikowo.
Podsumowując, dla mnie wyznacznikiem była LM bo w lidze zawsze jesteśmy top3. A niestety z LM odpadliśmy w fatalny sposób i tu nie ma nad czym polemizować.

0

@PatrykBarca a teraz z kim wielkim wygrywamy? Z Villarreal w rozsypce? Z Bilbao? Może z przepotężną Viktorią Pilzno? :P
Niczym się nie różnimy od Barcelony Koemana w stosunku do mocnych drużyn! Jedyne czym się różnimy to zaciągniętymi dźwigniami finansowymi...

0

@Rewolucja123 a kogo stracił Xavi? :P Tylko dokupuje :D

0

@Rewolucja123 wiem jak to wygląda bo również jestem trenerem zarówno juniorów, jak i drużyny seniorskiej. Nie jestem za ciągłymi zmianami trenerów, ale skoro potrzebował presezon i sam o tym mówił to chyba teraz nie powinno być wymówek typu że jest nowy skład, natłok meczów, kontuzje itd.
Skoro mam założenie wyjścia z grupy, a takie założenie było - to jeżeli się nie wywiązałem z założeń - odpadam.
Teraz przypuśćmy że wygramy puchar króla i w lidze zajmiemy pierwsze lub drugie miejsce. Za rok znowu nie wyjdziemy z grupy i znowu będzie mówione że drużyna jest w budowie i ocenimy na koniec sezonu?
Gdzie jest ta granica zaufania dla trenera? Bo myślałem że tak jak wszyscy mówili (ja również) - liga mistrzów nas zweryfikuje - no i zweryfikowała...

1

@adamsoli a może grali wtedy lepiej bo napastnik był ciągle pod grą? Dlaczego wtedy grali lepiej niż teraz gdzie doszedł Raphinha > Traore oraz Lewy > Auba i po kontuzji wrócił Fati a Torres powinien się rozkręcać?? Pomoc też się nie zmieniła...

1

@Survier dodałbym tutaj jeszcze Ajax, czy nawet Benficę ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?