@Spider_64 poniekąd się z Tobą zgodzę, ale też nie do końca. Idąc twoim tokiem myślenia taki Haaland miał wszędzie bardzo dobrych grajków że strzelał tyle bramek? Zarówno w Norwegii, jak i w Austrii, Niemczech i teraz Anglii?
Haaland po prostu w większości wykorzystuje wszystko co ma i nie ma takiego drugiego zawodnika z takim instynktem i parciem na bramkę. Niby przy wielu bramkach dokłada tylko nogę, ale robi to często w mega ekwilibrystyczny sposób że niejeden by tego głową nie uderzył.
@Mads to czemu z początku krzyczeli że badania wykazują że jak się zaszczepisz to się uodpornisz na wirusa, a potem jak i tak chorowali to już się badania zmieniły?
@Mads naprawdę mało La Rambli czytasz... i nie tylko tutaj. I to co napisał @Octane u mnie było to samo u teściów czy rodziców. To był temat tabu ale jak się każdy zaszczepił tylko nie ja, to byłem nienormalny i zarażałem innych. No i już wspólnych obiadów nie było. Przełamali się tylko na wspólną wigilię :P
@Mads niejaki pan maciuś przecież. Ja się nie zaszczepiłem, jest mi z tym dobrze, nie choruję, mam się świetnie i nie wszczepili mi nie wiadomo czego. Jednak mam to gdzieś czy inni się zaszczepili, czy nie i tak jak @hayek napisał, działa to identycznie w drugą stronę.
Ten temat będzie odgrzewany za każdym razem jak któraś ze stron coś o tym powie. Z początku miałeś się szczepić żeby nie chorować, potem żeby nie być nosicielem, a na końcu żeby lżej przechodzić co również nie jest sprawdzone bo nie masz porównania.
Dla mnie te całe paszporty restrykcje etc był bez sensu a szczepienia powinny być tylko i wyłącznie dobrowolne :)
@macio_944 zazdroszczę Ci. Chciałbym być taki jak Ty: nieomylny, pewny swoich racji i przekonań oraz zawsze mający rację. Tacy ludzie mają łatwiej w życiu bo zawsze wybierają dobrze.
Jeszcze pewnie dla potwierdzenia zgodności, sam badałeś szczepionkę w domu? Czemu się z nami nie podzieliłeś wcześniej tą wiedzą? Wtedy bym się zaszczepił!
Właśnie wydedukowałem z wpisów i komentarzy, że jak się ktoś zaszczepił to jest mądry, inteligentny, wyedukowany i się na wszystkim zna bo posłuchał lekarzy że szczepionka działa.
Kto się nie zaszczepił jest amebą, foliarzem, antysystemowcem, kretynem i idiotą, który słucha również lekarzy i profesorów, którzy mają inne zdanie, czyli się nie znają.
Tylko Ci zaszczepieni są spoko i mają +10 do zajebistości i +30 życia.
To nic że powoli już wszyscy zaczynają mówić że szczepionki nie działały tak jak się im mówiło na początku :D
@Enerio a komu wielkiemu strzela Mbappe, Lewy, Ronaldo (taki żarcik), Mane, Salah, czy De Bruyne?
Jeżeli nie chcesz porównywać Ligue1 do żadnej innej ligi, to chociaż porównaj do takiego Mbappe, którego wielu uważa za najlepszego piłkarza. Messi w KAŻDYM MECZU w którym oboje grają, wygląda lepiej niż francuz. Lepszego odnośnika niż wspólne występy nie możesz mieć.
Ciekawe co wymyśli na bokach obrony? Czy zagramy na 2 piwotów, czy jednak szanse dostanie Fati? Czy Gavi na pewno jest gotowy grać od pierwszej minuty?
Mecz zagadka, chociaż bardziej będzie mnie interesował wynik Interu.
@The_Man ja bym bardzo chciał wrócić do szkoły! 1 zeszyt do wszystkiego w gimnazjum i w szkole średniej, plecak nosiłem tylko w dni kiedy był wf i nie uczyłem się zupełnie nic a na lekcjach robiłem sobie przerwy śniadaniowe :)
0
podczas dzisiejszego meczu???
TAK POWINNO BYĆ ZAWSZE!!!
0
a potem jak dostaną po dupie to będą mówić że ich wynik i tak nie miał znaczenia bo Inter wygrał :P
1
@Spider_64 poniekąd się z Tobą zgodzę, ale też nie do końca.
Idąc twoim tokiem myślenia taki Haaland miał wszędzie bardzo dobrych grajków że strzelał tyle bramek? Zarówno w Norwegii, jak i w Austrii, Niemczech i teraz Anglii?
Haaland po prostu w większości wykorzystuje wszystko co ma i nie ma takiego drugiego zawodnika z takim instynktem i parciem na bramkę. Niby przy wielu bramkach dokłada tylko nogę, ale robi to często w mega ekwilibrystyczny sposób że niejeden by tego głową nie uderzył.
0
@Mads to czemu z początku krzyczeli że badania wykazują że jak się zaszczepisz to się uodpornisz na wirusa, a potem jak i tak chorowali to już się badania zmieniły?
0
@Mads naprawdę mało La Rambli czytasz... i nie tylko tutaj.
I to co napisał @Octane u mnie było to samo u teściów czy rodziców. To był temat tabu ale jak się każdy zaszczepił tylko nie ja, to byłem nienormalny i zarażałem innych. No i już wspólnych obiadów nie było. Przełamali się tylko na wspólną wigilię :P
0
@Mario96w lepsze takie niż zielone gumowe ściany i pusty pokój ;)
1
@Mads niejaki pan maciuś przecież. Ja się nie zaszczepiłem, jest mi z tym dobrze, nie choruję, mam się świetnie i nie wszczepili mi nie wiadomo czego. Jednak mam to gdzieś czy inni się zaszczepili, czy nie i tak jak @hayek napisał, działa to identycznie w drugą stronę.
Ten temat będzie odgrzewany za każdym razem jak któraś ze stron coś o tym powie. Z początku miałeś się szczepić żeby nie chorować, potem żeby nie być nosicielem, a na końcu żeby lżej przechodzić co również nie jest sprawdzone bo nie masz porównania.
Dla mnie te całe paszporty restrykcje etc był bez sensu a szczepienia powinny być tylko i wyłącznie dobrowolne :)
2
@!34RC3!_0N4 Elektryczne gitary - To już jest koniec
1
@macio_944 zazdroszczę Ci. Chciałbym być taki jak Ty: nieomylny, pewny swoich racji i przekonań oraz zawsze mający rację. Tacy ludzie mają łatwiej w życiu bo zawsze wybierają dobrze.
Jeszcze pewnie dla potwierdzenia zgodności, sam badałeś szczepionkę w domu? Czemu się z nami nie podzieliłeś wcześniej tą wiedzą? Wtedy bym się zaszczepił!
0
@Janas11224 a to wszystko po to żeby nie zajechać Pedriego :P
0
Właśnie wydedukowałem z wpisów i komentarzy, że jak się ktoś zaszczepił to jest mądry, inteligentny, wyedukowany i się na wszystkim zna bo posłuchał lekarzy że szczepionka działa.
Kto się nie zaszczepił jest amebą, foliarzem, antysystemowcem, kretynem i idiotą, który słucha również lekarzy i profesorów, którzy mają inne zdanie, czyli się nie znają.
Tylko Ci zaszczepieni są spoko i mają +10 do zajebistości i +30 życia.
To nic że powoli już wszyscy zaczynają mówić że szczepionki nie działały tak jak się im mówiło na początku :D
0
@Comentateiro może chcesz jeszcze porozmawiać o fikcyjnym zajętym szpitalu polowym na stadionie narodowym, który w rzeczywistości był pusty? :P
Otwórz w końcu oczy chłopie...
5
Czyżby @masq miał tutaj więcej kont???
4
@Enerio a komu wielkiemu strzela Mbappe, Lewy, Ronaldo (taki żarcik), Mane, Salah, czy De Bruyne?
Jeżeli nie chcesz porównywać Ligue1 do żadnej innej ligi, to chociaż porównaj do takiego Mbappe, którego wielu uważa za najlepszego piłkarza. Messi w KAŻDYM MECZU w którym oboje grają, wygląda lepiej niż francuz. Lepszego odnośnika niż wspólne występy nie możesz mieć.
0
Fati to tak strzelał w Barcelonie a nie jakimś Palmeiras... Także to jeszcze zbyt dużo nie znaczy.
0
@lukaszmatusiewicz czemu nasz wynik jest ważniejszy skoro jak inter wygra to gramy w lidze europy?
0
@FCB24 to Inter gra 2 dni pod rząd? :P
0
@Danny Gaucho podsumowanie ładne, ale nie wiem czy akurat jest się czym chwalić odnośnie reprezentacji na ważnych turniejach (no może poza ME 2020)
1
Ciekawe co wymyśli na bokach obrony? Czy zagramy na 2 piwotów, czy jednak szanse dostanie Fati? Czy Gavi na pewno jest gotowy grać od pierwszej minuty?
Mecz zagadka, chociaż bardziej będzie mnie interesował wynik Interu.
1
@Emhyr pewnie się boi jak w Chelsea :P
0
@matirix20 awaria na całym świecie jest.
0
@AmigoBlancos awaria na całym świecie. Przed chwilą w radiu mówili.
0
@The_Man ja bym bardzo chciał wrócić do szkoły!
1 zeszyt do wszystkiego w gimnazjum i w szkole średniej, plecak nosiłem tylko w dni kiedy był wf i nie uczyłem się zupełnie nic a na lekcjach robiłem sobie przerwy śniadaniowe :)
0
@Krzychu1010 Pilzno!
0
No proszę, nawet nasz Monchu :)
0
@Ojciec5tkidzieci po nicku widać że często grałeś? :P
0
Jakie znacie fajne gry towarzyskie (imprezowe)?
Chodzi mi o coś na zasadzie gier:
- karty dżentelmenów
- memy
- nie powinieneś
2
@prodigy ja mam identycznie!
14
z VAR-em to się nie pomylili przypadkiem? Chyba powinien być ten sam sędzia co ostatnie 2 spotkania w tej grupie?
0
@koksik2700 trzeba było działać już za czasów Koemana, a nie robić mu pod górkę żeby wziąć Xaviego...