4

A ja mam passata b5 po lifcie 2003 z przyciemnionymi szybami i kamerą cofania i dotykowym radiem sony i alu za 800 zł :P

Zdjęcia nie wstawiam bo część by się śmiała, część by zazdrościła, a jeszcze inni twierdziliby że to nie moje :D

Miłego dnia ramblowicze! :)

0

@tbas mam 180cm i 78 kg więc nie jest źle, ale zaczynam dostawać brzuszek mimo tego że się ruszam cały czas.
Bardziej jednak mi chodzi o uniknięcie w przyszłości cukrzycy. :)

0

@tbas ja używam cukru i też żyję ;)

Dzięki za przedstawienie opcji. Chyba spróbuję w takim razie ten erytrytol.
A co myślisz o naturalnym miodzie?

0

@tbas
@MesQueUnClub_87
@Adek124PL
@FrankliN7

A ten słodzik, erytrytol, czy Stevia, to jest "zdrowsze" od cukru?

@PerfecT0 no piję te napoje ale staram się ograniczać. Pytanie czy napoje zero naprawdę są lepsze i zdrowsze od tych z cukrem?

0

@Faro no właśnie to jest największy problem że nienawidzę się ograniczać i kiedyś siłą woli bym zrobił wszystko, a teraz należy mi się i tyle w temacie silnej woli :P

0

Z takich poważniejszych.

Jak sobie radzicie z cukrem? Nie pytam tych, którzy nie mają z tym problemu, tylko tych którzy są z tym tematem związani.

Bo jak sobie pomyślę że nagle mam pić kawę czy herbatę bez cukru albo nie jeść słodyczy żeby kiedyś nie mieć cukrzycy to dla mnie to by była mega męczarnia.

0

@DaPidejpi tutaj, czyli gdzie? Kto dokładnie się cieszył z wygranej Realu?

0

@Czajka90 rzygam po płatkach

0

@Murazor przy normalnych finansach nie, ale w naszej sytuacji to ogromny problem.

@PatrykBarca no i gdzie ta kasa za Pique i Depaya? przecież gdyby była i wszystko byłoby ok, to bez najmniejszego problemu Araujo i Gavi zmieściliby się w limicie płac. :P

0

@bady48 a jak się rozwija Torre w otoczeniu naszych piłkarzy?
Zawodnikowi potrzebna jest pewność siebie i związany z tym rytm meczowy, którego Abde by u nas nie miał. Nawet na wypożyczeniu mało gra.

3

@Janas11224 serio za takim autkiem się oglądają? :D
Gdzie Ty mieszkasz?

0

@PatrykBarca ja zdecydowanie planowałbym samą fazę grupową.
Teraz to dopiero będą problemy finansowe jak nie dopniemy budżetu przez nasze "planowanie"

A tam z tego co pamiętam jest zwycięstwo w lidze i pucharze króla wpisane (ale mogę się mylić).

Skoro tego nie osiągniemy, to jak dopniemy budżet?

13

Śmiechłem...

Wchodzi z ławki, łapie końcówki (czasami nie gra nawet tak źle), wczoraj zdobył pierwszą bramkę dopiero i już Barcelona na niego stawia :D

0

@Nano22 jak co w tym dziwnego? Zespół w przebudowie, my na ogromnym minusie i Ty byś zakładał 1/4 LM po naszych ostatnich upokorzeniach?

No to powiedz mi gdzie teraz jest to pole manewru jak dalej nie można zarejestrować Gaviego, ani nawet pozyskać jakichś Brazylijczyków za grosze z bardzo niskimi kontraktami?

Prawda jest taka że gdyby z tej dźwigni dostał jeszcze 300 mln to też by to wydał twierdząc że Gavi i Araujo kochają klub i poczekają (tak jak spłata długów).

0

To że Tebas nas dyma na każdym kroku to jedno.

Ale ja się pytam gdzie są nasze tęgie głowy, które aktywując dźwignie nie zostawili sobie żadnego zabezpieczenia finansowego, na jakiekolwiek wydatki typu przedłużenie kontraktów, zarejestrowanie zawodników, czy podwyżki.

Teraz się okazuje że będziemy aktywować kolejne dźwignie i znowu to nic nie zmieni bo wydamy z tego wszystko do ostatniego eurocenta, a Gavi i Araujo dalej będą czekać.

Zaczynam się martwić o to, w jaki sposób prowadzi się nasz ukochany klub...

1

My już tę dynamikę pierwszego zespołu znamy... Przepięknie na tym ucierpiał Torre, który jeździł wszędzie z pierwszą ekipą i nie grał nic.

0

@Hubsao a kto będzie na koniec sezonu pamiętał 7/7 w styczniu jak nie wygramy ligi i ligi europy? :P

Czas na oceny będzie na koniec sezonu dopiero.

0

@Bagsik88 wiem wiem. Ja jestem zadowolony z wyników, ale nie z gry i chciałbym żeby z biegiem czasu ta gra też zaczęła wyglądać, bo trochę już na to czekamy.

0

@Adamski69 a co to ma do rzeczy???
Bardzo dobrze że wygrywają, ale fatalnie że w takim beznadziejnym stylu.

Na końcu i tak najważniejsze są trofea, ale jak nic nie wygra i szczęście przestanie dopisywać to się zacznie gadanie że od początku było widać że słabo grają.

5

Coutinho oskarżony o sabotaż futbolu.

0

@ranger3120 Lagda Minette? Czy ona gra w penisa dzielnego?

3

@xvcWinterSoldier prawdopodobnie tak. Chyba że Real będzie w finale, to bez losowania puchar dla nich ;)

0

@Comentateiro uczęszczałem do szkoły muzycznej, jestem dj'em i trochę na muzyce się znam. Nie ma czegoś takiego jak zła muzyka. Są po prostu różne gusta o których nie powinno się dyskutować. To kwestia wyboru i nie Tobie oceniać która muzyka jest ok, a która nie.

3

@xvcWinterSoldier tak, w finale też. ;)

0

@juri90 było bardzo dużo meczów z Messim w składzie, gdzie też nie było tylu kibiców (a na pewno nie zawsze 80 tysięcy).

0

ale słychać na tej konferencji brzdęk flaszek :P

0

@MesQueUnClub_87 no ok, ale dlaczego uwłacza? Czy disco polo to tylko sialala? Znam dużo twórczych utworów i autorów w tej branży i nie wszystko jest o seksie, czy na zasadzie sialala.

2

@Comentateiro a czemu oceniasz który rodzaj muzyki jest obciachowy? Są różne gusta a o gustach się nie dyskutuje. Disco polo to rodzaj muzyki jak każdy inny.

Rozumiem gdyby się przyczepili że na uniwerku ma być występ wulgarnego rapu, czy chwytaka albo figo fagot. Disco polo nikogo nie obraża i nikomu nie uwłacza.

1

@AbelKabel hahahahaha dobre :P
Przy piramidach nie widać ŻADNYCH uszczerbień od "technologii" którą pokazałeś. Po drugie każdy blok do siebie idealnie pasuje, a to znaczy, że musieliby znaleźć głaz o wymiarach piramidy i go ciąć :P
Po trzecie spróbuj wrzucić kilku lub kilkunastotonowy głaz na wysokość chociażby 20 metrów, nie uszczerbiając go.

Jeżeli już kiedyś była jakaś rozwinięta technologia, to na pewno nie taka jaką wysłałeś i to już też obalano przez naukowców.

1

@AbelKabel ja nie twierdzę że to budowali kosmici, tylko przedstawiam wypowiedzi uczonych, którzy twierdzą że tak musiało być. Jak widzisz zdania wśród naukowców są podzielone, a Ty twierdzisz że to nie kosmici i koniec.

Ja tego ani nie potwierdzam, ani nie wykluczam... Tym się różnimy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?