0

@MesQueUnClub96 nie możemy rejestrować nie przez kase, a przez chore zasady Javiera Zjebasa.

1

@Vampir707 idąc twoim idiotycznym (z całym szacunkiem) tokiem myślenia - Jesteś za wolnością tych kobiet, ale za wolnością dzieci już nie? Przecież tutaj nie ma krzty logiki. ;)

0

@1996messi a wczoraj mógł mieć co najmniej dwie asysty.

0

@Grabol9012 Taki klub musi walczyć o wszystkie trofea. Nie wyobrażam sobie odpuszczać czegokolwiek. W Anglii mają jeszcze więcej spotkań i jakoś żyją :P

0

@Adamski69 a skąd Ty wiesz dlaczego odrzucił? Powody mogą być różne i jestem pewien że nie o kasę chodzi a np. o długość kontraktu lub o jakieś zmienne.

2

Teraz Barcelona przez 4 lata będzie musiała sprzedawać zawodnika pokroju Bellerina za max 2mln żeby zarobić na zmienne dla Bayernu :P

Kto może nas zasilić za darmo w lecie żebyśmy go za rok sprzedali za 1,5-2mln? :P

0

@PerfecT0 no i to by mogło dużo tłumaczyć bo piłem naczczo często i do posiłków :)
W sumie do dzisiaj tak robię.

0

@mrboom
@MysticCat
@Tomo1989
Zgadzam się z tym co napisaliście. Przypadki są różne, ale jednak chyba energetyki aż tak fatalnie nie działają, bo wtedy zgony na serce w młodym wieku byłyby znacznie częstsze?

@Conradxc nie wiem jak wpływa, ale lekarz zalecił mi odstawić kawę i nie piłem jej ponad rok i rzeczywiście skurczy nie miałem. Teraz piję 2-3 kawy dziennie i znowu mam skurcze, więc chyba coś w tym jest? Diety nie zmieniałem wcale.

1

@MesQueUnClub_87 halo halo to tak żartobliwie było :P

0

@msmsms tak Atletico wygrało ligę ;)

2

@Kidd a który Francuz urodził się we Francji? :P

0

Ostatnio rozpędziła się batalia na temat energetyków i kawy :P

Sam osobiście odczułem że mi kawa szkodzi na żołądek oraz na skurcze (magnez, potas) - to samo też powiedzieli mi lekarze.

Jednak co do energetyków to byłem święcie przekonany że to syf (i może naprawdę tak jest). Mam w pracy jednak kolegę który ma 48 lat i ponad 20 lat CODZIENNIE pije energetyki (nie wiem jak w weekendy, ale w pracy pije około 6 dziennie - nie wiem czy to 0,2 czy 0,33).

Rozmawiałem z nim wczoraj na ten temat i mówiłem że tak pewnie długo nie pociągnie to powiedział że to nie jest szkodliwe i robi sobie dokładne badania raz na 3 lata i żołądek, wątroba i serce są w porządku.

Sam nie wiem na ile w to wierzyć, ale znam go ponad 8 lat i raczej nie kłamie i potrafi się przyznać do błędu.

0

@Conradxc w P$G rządzi całym klubem i wszystko jest robione pod niego.
Nie chciałbym go u nas nawet za darmo bo o ile piłkarsko coś daje, to wiem że tylko psułby atmosferę w klubie.

@Compadre według mnie Haaland jest lepszy. To co prawda nie ta sama pozycja i inny styl gry, ale Haaland ma niesamowite wykończenie, a Mbappe marnuje niesamowicie proste sytuacje. Same karne oczywiście że każdy marnował, ale takie dobitki już nie każdy ;)

0

@mrboom zdecydowanie tak bo nie trawię jego i jego wielkiego ego. To jest CR7 nowej generacji w najczystszej postaci.

@Faro no ja płaczę, ale ze szczęścia że u nas nie gra. Najlepszy na pewno nie jest co widać po wczorajszym meczu i po wcześniejszych też. Ma konkretne przebłyski, ale obsługiwany przez Leo nie raz wykorzystuje 1 sytuację sam na sam na 10 w meczu. To raczej bardzo mało.

2

Leję ze śmiechu jak widzę 2 niewykorzystane karne pod rząd w wykonaniu słabego Mekambe :P
I jeszcze ta dobitka to coś pięknego. Przecież to by nawet Braithweite trafił :P

Od razu dzień lepszy. :)

0

@Malibu Wczoraj zajebisty mecz? Od kilku meczów popełnia dziecinne błędy i przedwczoraj o tym pisałem to mi napisali że po jego błędach chociaż nie padają bramki. No i wczoraj padła. To nie był jego jedyny błąd. Kilka razy minął się z piłką i niedokładnie podawał.

0

@Gaz Kounde ostatnio popełnia bardzo dużo prostych błędów (do wczoraj bez większych konsekwencji).
A jakie Garcia ostatnio popełniał błędy jak grał?

1

@kuz i tak nas zaleje. I właśnie to się robi od bardzo dawna. Zmieniamy nazewnictwo żeby zmienić narrację w stosunku do omawianych tematów.
Kiedyś normalnie twierdzono że homoseksualizm to choroba psychiczna i jakieś odstępstwo od normy. Dzisiaj to po prostu wybór.

@Medium dawno nie czytałem tutaj tak mądrego komentarza na tematy niezwiązane z piłką.

0

@Vampir707 a skąd takie info? Bo wczoraj głośno o tym krzyczeli, a później w radiu mówili że Konfederacja nie była za całą ustawą tylko za jakimiś poprawkami i że to znaczna różnica.

2

@Gaz mi się wydaje że odpadliśmy bo zabrakło Puyola, Alvesa, Xaviego, Ronaldinho, Messiego i Suareza.

Piłka nożna to gra błędów i wygrywa ten kto popełni ich mniej. Skąd wiesz że Kounde by nie strzelił w meczu z Interem samobója jak wczoraj?

0

Liczą się 3 punkty i druga połowa znacznie lepsza od pierwszej. Mimo wszystko skrzydła dalej dramat, a Fati na 4 próby podań miał 4 straty. To jest jakieś nieporozumienie.
Dzisiaj pisałem o Ericu i o tym że Kounde popełnia więcej błędów ale nie ma z tego bramek... No i wykrakałem :P

0

@LuQa_ jakie partidazo? Lepiej pisz po polsku bo może Ci o inne słowo chodziło. Po stracie piłki Busi wraca truchtem, Araujo co wyprowadza to traci, skrzydeł nie mamy. Jedynie Pedri 2 niewykorzystane setki, ale Betis też swoje miał.

0

@Mads przecież napisałem że z 5 punktami nie dyskutuję, ale z dwoma jak najbardziej bo odczułem to na własnej skórze i tak mi też powiedzieli lekarze. Czy oni są w błędzie? Wiem jedno - jak całkowicie odstawiłem kawę, moja niestrawność, zgaga i skurcze minęły. :)

0

@Cotutajsiedzieje Iniesta odszedł bo mówił że już nie daje drużynie tyle ile powinien. To samo Xavi. I oboje powiedzieli że jak odejdą to tylko poza granice Europy żeby nigdy nie grać przeciwko Barcelonie. A Me$$i już tak nie mówił i nie zrobił.

0

Czyżby dzisiaj się fart skończył? Gramy kolejny mecz fatalnie i tutaj może nie być 1-0
Obym się mylił.

1

@Danny Gaucho Hahaha no tak Cię z niektórych konwersacji zapamiętałem ;)
Ale ogólnie i tak często rzeczowo i konstruktywnie piszesz :)

0

@tristan87 luzik, to tak dla żartów ;)
Każdemu mogło się zdarzyć :D

1

@MesQueUnClub96 to chyba muszę wejść z Tobą w jakąś dyskusję i z @MarioVeB! żeby sprawdzić :P

0

Raz wyszło fajnie z Realem granie fałszywym skrzydłowym w postaci Gaviego, który i tak biega wszędzie i teraz oprócz meczów z 3-ligowcami w pucharze Xavi ma zamiar wychodzić tak w każdym meczu?? Przecież on tych pomocników zajedzie na śmierć! A przecież napięty terminarz dopiero przed nami.

3

@tristan87 grał na dziecińcu? Żeby jeszcze nie dostał zarzutów o pedofilię. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?