0

@KmN nie nie, ja na razie bez kredytu jeszcze jadę :P
Ale za rok już się raczej fundusze skończą na stanie surowym zamkniętym :P

0

@KmN ja się w Polsce buduje i mam nadzieję za 400 tysięcy się zamknąć, a Ty mieszkanko w Oslo za 4mln :P

Powodzonka życzę i mam nadzieję że szybko spłacisz. Bank w PL, czy w Norwegii?

1

@Gappeq zgadzam się z Tobą. Nie chodzi mi tutaj o wojowanie na każdym froncie, ale dobrze że nie we wszystkim patrzą na Unię i mają swoje zdanie, bo jak doskonale wiemy Unia potrafi nawet wydać rozporządzenie na temat tego jak prosty ma być banan, czy ogórek.

0

@kuz no i Komorowski by nie mógł głosować. PO by miało jeden głos mniej :P

@Borneo PO gada o rozdawnictwie, a Ty o przekupstwie 13, czy 14. Tymczasem robią to samo co PIS i w różnych wywiadach mówią że budżet państwa stać na socjale które ustanowił PIS i że jak wygrają wybory to zostawią to wszystko tak jak jest :P
Czyli też będą rozdawać i też przekupują wyborców, a swojego planu wyborczego nawet nie mają. :P

0

@Mezocyklon87 a kto z PO został za coś ukarany jak PO rządziło? :P
Każdy rząd robi to samo i to chyba normalne :P

1

@Gappeq za PO było sporo afer (widocznie nie pamiętasz), wałków było również sporo, o kolesiostwie wcale nie wspominaj bo każda władza robi to samo i za PO było tak samo. PO nie dzieliło społeczeństwa? Nie interesowało się biednymi i potrzebującymi, tylko wspierało bogatsze przedsiębiorstwa a najbiedniejsi po prostu nie protestowali. Platforma cisnęła na Kościół ale tolerowała homo. Odpowiedz mi kto prędzej wyjdzie protestować - Kościół, czy homo? Więc masz odpowiedź czy PO nie dzieliło społeczeństwa, czy teraz stało się po prostu modne krzyczenie na głoś że PIS to robi.

0

@Mezocyklon87 No ok, jednak uważam że nie powinno się emerytom zabierać prawa do głosowania, ponieważ całe życie ciężko pracowali i kraj więcej im zawdzięcza niż takim 20 latkom. Dlatego tak jak mówiłeś, nie da się wykluczyć którejść z grup.

0

@jeyx77x na jesień miliony Polaków będzie podejmowało próby samobójcze wypełniając karty wyborcze, także to żadna nowość. :P

0

@Mezocyklon87 a ile taki gówniak przeżył i jakie ma doświadczenie? Ja np mając jakąś wiedzę bardzo źle bym się czuł nie mogąc głosować po 65 roku życia. I jestem przekonany że taka osoba ma więcej oleju w głowie niż ta młodzież.
Dla Ciebie wyznacznikiem głupoty jest chyba głosowanie na PIS że tak o tym piszesz. Dla mnie to może być głosowanie na PO czy Lewicę, czyli właśnie młodzież. A nie wmówisz mi że spora większość młodzieży dzisiaj ma siano we łbie.

0

@Kondziubarca nie masz pojęcia ilu znam emerytów co głosują na Lewicę, czy PO :P

0

@TheNekro94 może chciał tylko "zostać usłyszanym" :P

1

@Emhyr hahaha to samo napisałem :P

4

@Comentateiro jak się trochę postarasz to będziesz miał 3x gorące!
Pisz coś o piramidach, o rządzie, o Bogu albo o LGBT ;)

0

@Gappeq i jaki to by miał być ten test na inteligencję? :P
To Doda by mogła głosować.
I dlaczego wiedza tylko o ekonomii? To jawna dyskryminacja!

@tadzik447
@Mezocyklon87
@barcelonaLM
@barteq
Tak naprawdę obojętnie kto by miał te prawa wyborcze to w tym kraju tylko dwie partie będą rządziły na zmianę... Ja bym tylko chciał żeby platforma wygrała, co ludzie narzekający na PIS sobie przypomną jak za PO też było źle i tak na zmianę co wybory.
I zastanawia mnie, czy kiedyś to się zmieni, bo przecież nic nie trwa wiecznie.

2

@magister97r jestem w szoku że można go nie lubić i zapytam, za co?

0

Prawa wyborcze powinno się nabywać dopiero w wieku 23 (czasami 25, czy tam 26) lat. Precyzując, prawa wyborcze powinny mieć osoby które już potrafią się utrzymać, a nie żyją tylko na garnuszku rodziców.
Oczywiście jeżeli ktoś nie studiuje a pracuje w wieku 19 lat to również takie prawo powinien mieć.
Perspektywa oraz światopogląd ludzi drastycznie się zmienia, gdy zaczynają żyć za własne pieniądze.

0

@Comentateiro Czyli jak jest 8 dzieci (tak jak u mnie było) to ojciec ma 9 głosów? Czy z matką po 5? :P

I nie dziwi Cię że to właśnie za czasów PISu wpadli na ten pomysł?

0

A co miał się nie zgodzić jak nie ma wyboru :P

0

@Bogan Nie zgodzę się. Alba też grał bardzo wysoko. Jak masz ogarnięty środek pola to jest asekuracja na skrzydła. Zobacz jak Liverpool grał wysoko na bokach obrony i wygrywał LM i ligę.

0

@Alvarinho też spoko, ale Abidal lepszy od Alby? Na Araujo chyba trochę zbyt szybko za Pique?
No i czy nie lepiej Busi za Toure i wtedy normalnie 4-3-3?

0

@FCB24 to nie jest pierwszy udany sezon Niemca. Moim zdaniem jest lepszy od Valdesa i pomimo że lubiłem Hiszpana to nie mogę zapomnieć ile meczów nam zawalił głupimi podaniami do przeciwnika jak chociażby kilkukrotnie z Realem.

@kielon93 ale wiesz że gdyby Messi np teraz wrócił to najprawdopodobniej by grał na 10 i też byśmy grali 2 pomocników? Dzisiaj z De Jongiem i Busim to nie wygląda tak źle, a Neymara mógłby zastępować Pedri ;)

0

@Hubsao czemu ogony? Przy takim natłoku meczów jak mamy teraz, to każdy by swoje zagrał. :)

0

Ter Stegen
Alves, Puyol, Pique, Alba
Xavi, Iniesta
Messi, Neymar, Ronaldinho
Suarez

Rezerwa:
Valdes, Kounde, Araujo, Guardiola lub Busquets, Gavi, Pedri, Ronaldo

To by była ekipa na wszystkie puchary :)

0

Wszystkiego dobrego panie 6:1 !
Życzę dalszego rozwoju zawodowego poza strukturami naszej firmy!

PS: Aczkolwiek dziękuję za wszystko co dla Nas zrobiłeś.

0

@Krzysztof1987 wszystko to miałem opatentowane :P
Prane nigdy nie były, suszone również nie. Reklamacja została przyjęta i taką samą informację dostałem później od rzeczoznawcy i pozostało tylko iść do rzecznika praw konsumenta :P
Więc odpuściłem bo szkoda mi było na to czsu.

0

@Deviler jeżeli to poważnie szkodzi to nie widzę w tym nic żartobliwego by było to dla pełnoletnich a nie dla dzieci.

0

@karci0 ja mam pecha do reklamacji. Raz reklamowałem korki to pani się pytała czy ja coś w nich kopałem bo tak to wygląda. Myślałem że żartuje albo w ukrytej kamerze jestem. Okazało się że pani pyta poważnie i odrzucili reklamacje ponieważ buty są do chodzenia a nie kopania przedmiotów :P

6

@Deviler t kupuj swojemu dziecku codziennie po jednym redbullku skoro to nic złego i szkodliwego :)

0

@Encore

1. Haaland
2. Lewandowski
3. Benzema

PS. Mbappe to nie jest typowy napastnik a bardziej skrzydłowy.

0

@MESSIah16 ale mają ;)
A organizacje piłkarskie to mafie, więc nie wiadomo co wymyślą. Wystarczy że Kalafior z P$G zapłaci żeby ich ukarano (a nie wiem jakie są stosunki między tymi klubami).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?