@talizmo no ok, ale w takim wypadku odpada również jego główna konkurencja, czyli Mbappe. To kto ma tą ZP dostać? Nawet jeżeli inna drużyna wygra LM to niestety poza tą dwójką nikt bardziej nie zasługuje na ZP w tym sezonie.
@meg23 ale ja nie porównuję tego skłądu do poprzednich Barcelony, tylko do panujących standardów. Który skład w Europie jest od A do Z lepszy niż nasz?
@jacob345 poważnie? Ja powiedziałem że walentynki w inny dzień sobie zrobimy bo dzisiaj mecz, a ona na to: przecież Barcelona nie gra :P Po tym tekście powiedziałem że nie będzie wgl walentynek w tym roku.
@meg23 czyli jak przegrywamy to pech i fatalny rozkład gier, a jak wygrywamy to Xavi najlepszy :D
Serio uważasz że mamy średnią ekipę? Obrony, pomocy i bramkarza nikt nie ma lepszych niż my i do tego dochodzą fatalne skrzydła bez Dembele oraz najlepszy napastnik świata. Zastanów się jak coś drugi raz będziesz chciał napisać.
@Cotutajsiedzieje a co byś zrobił gdyby ta wojna doszła do miejsca z którego już nie masz ucieczki? Co wtedy? Seppuku z całą rodziną? :P
I co to za głupi argument że politycy bawią się milionami ludzi jak pionkami? Logiczne że ktoś musi rządzić, a rządzący walczyć nie powinien. Jestem pewien że nie chciałbyś być w skórze prezydenta Ukrainy który przecież nie walczy.
@JohnB zgadzam się z Tobą. Nie mam pretensji do Kounde tylko jak już to bardziej do trenera. Widzisz jak biednie wygląda nasza prawa strona z Kounde i Raphinhą? Dla porównania strona Gaviego i Balde, czy Alby chodzi zdecydowanie lepiej. Fajnie Xavi zaskoczył tym ustawieniem i wypaliło, ale powoli zaczynamy się znowu robić przewidywalni...
@Katalończyk 99 to wymień jakieś mega słabe mecze Roberto z naprawdę ciężkimi babolami? Bo łatwo się mówi to co ogół krzyczy, ale przykładów za dużo nie ma. Zagrał niejeden słabszy mecz jak każdy, ale wolałbym jego niż Kounde na PO bo on też błędy popełnia a w ataku nie daje nic. Jedynie co za nim przemawia to to co wspomniał wyżej @Ktos11111 (gdy wychodzimy wyżej to często zostajemy 3 ŚO w obronie)
@MesQueUnClub_87 tutaj się nie zgodzę. Akurat szukali alternatyw bo Roberto po Alvesie był sam i musiał mieć dublera, a później doszły do tego kontuzje.
Nie wiem czemu się spuszczają tutaj tak nad Kounde? W obronie wygląda stabilnie, chociaż popełnia sporo banalnych błędów które widać gołym okiem w każdym meczu. W ataku na dzień dzisiejszy nie daje nic. Pod tym względem Roberto jest zdecydowanie lepszy, a z Kounde na prawej flance nie ma u nas żadnego zagrożenia.
@cules100pro bayern raczej nie bo już kiedyś był ten temat i prezes się wypowiadał że nawet za darmo by go nie brali bo nie byłoby ich stać na jego wypłatę.
@Rewolucja123 to jest skrzydłowy zdecydowanie! Nie jest na poziom Barcy, ale w Atletico był zawsze wyróżniającym się zawodnikiem :P A w meczach z nami czy z Realem był przeważnie jednym z najlepszych na boisku.
@Rewolucja123 czyli podobał Ci się Fati i Torres na lewym skrzydle? Czy Gavi przez cały sezon bez rotacji? Carrasco jak najbardziej byłby trafionym pomysłem.
@Kidd a czy też byś tutaj napisał za rok gdyby Chelsea z tym trenerem zdobyła wszystkie trofea? Czy schowałbyś się do nory albo tłumaczył milionami wydanymi na transfery?
Ja nie oceniam czy to dobry trener i czy to wypali, ale to jest idealne podejście klubu do menadżera. Drużynę buduje się latami a nie w 2-3 miesiące i inne kluby mogłyby się uczyć od Chelsea cierpliwości.
0
@talizmo no ok, ale w takim wypadku odpada również jego główna konkurencja, czyli Mbappe. To kto ma tą ZP dostać? Nawet jeżeli inna drużyna wygra LM to niestety poza tą dwójką nikt bardziej nie zasługuje na ZP w tym sezonie.
0
@Bobo25 współczuję... dużo hajsu?
1
@Tomo1989 w jednym meczu byliśmy lepsi, ale zabrakło skuteczności.
3
Ogólnie co mecz Barcy wyrażam swoją opinię i twierdzę że gramy średnio i co najgorsze, w kratkę.
Ale jak wczoraj zobaczyłem jak gra P$G i Bayern to my z taką grą mielibyśmy z nimi szanse. Czy ta europejska piłka tak upada?
0
@meg23 ale ja nie porównuję tego skłądu do poprzednich Barcelony, tylko do panujących standardów. Który skład w Europie jest od A do Z lepszy niż nasz?
4
A Kessie na razie pierwszy skład to co się chłopina będzie wyrywał przed szereg :P
0
@Esteban_ na dwie złote piłki i lufę po środku.
3
@jacob345 poważnie? Ja powiedziałem że walentynki w inny dzień sobie zrobimy bo dzisiaj mecz, a ona na to: przecież Barcelona nie gra :P
Po tym tekście powiedziałem że nie będzie wgl walentynek w tym roku.
0
@meg23 czyli jak przegrywamy to pech i fatalny rozkład gier, a jak wygrywamy to Xavi najlepszy :D
Serio uważasz że mamy średnią ekipę? Obrony, pomocy i bramkarza nikt nie ma lepszych niż my i do tego dochodzą fatalne skrzydła bez Dembele oraz najlepszy napastnik świata. Zastanów się jak coś drugi raz będziesz chciał napisać.
2
Jakie to przykre że w obecnych czasach pierwszą myślą są walentynki a nie liga mistrzów... Co ta Barcelona ze mną zrobiła? :(
0
@El dominatore po prostu brzydzi się Paryżem i jest tam dla hajsu :P
0
@Katalończyk 99 z pewnością, ale tv na tym by nie zarabiali przez 2-3 miesiące :P i to sprzedający na to nie pójdą.
3
@Cotutajsiedzieje a co byś zrobił gdyby ta wojna doszła do miejsca z którego już nie masz ucieczki?
Co wtedy? Seppuku z całą rodziną? :P
I co to za głupi argument że politycy bawią się milionami ludzi jak pionkami? Logiczne że ktoś musi rządzić, a rządzący walczyć nie powinien. Jestem pewien że nie chciałbyś być w skórze prezydenta Ukrainy który przecież nie walczy.
2
@JohnB zgadzam się z Tobą. Nie mam pretensji do Kounde tylko jak już to bardziej do trenera. Widzisz jak biednie wygląda nasza prawa strona z Kounde i Raphinhą?
Dla porównania strona Gaviego i Balde, czy Alby chodzi zdecydowanie lepiej.
Fajnie Xavi zaskoczył tym ustawieniem i wypaliło, ale powoli zaczynamy się znowu robić przewidywalni...
0
@Katalończyk 99 to wymień jakieś mega słabe mecze Roberto z naprawdę ciężkimi babolami?
Bo łatwo się mówi to co ogół krzyczy, ale przykładów za dużo nie ma. Zagrał niejeden słabszy mecz jak każdy, ale wolałbym jego niż Kounde na PO bo on też błędy popełnia a w ataku nie daje nic.
Jedynie co za nim przemawia to to co wspomniał wyżej @Ktos11111 (gdy wychodzimy wyżej to często zostajemy 3 ŚO w obronie)
2
@MesQueUnClub_87 tutaj się nie zgodzę. Akurat szukali alternatyw bo Roberto po Alvesie był sam i musiał mieć dublera, a później doszły do tego kontuzje.
0
@Katalończyk 99 a kto by Ci się zgodził na miesięczną subskrypcję z ligami i ligą mistrzów jak w wakacje nic nie leci? :P
0
Komentarz usunięty
2
Nie wiem czemu się spuszczają tutaj tak nad Kounde?
W obronie wygląda stabilnie, chociaż popełnia sporo banalnych błędów które widać gołym okiem w każdym meczu.
W ataku na dzień dzisiejszy nie daje nic. Pod tym względem Roberto jest zdecydowanie lepszy, a z Kounde na prawej flance nie ma u nas żadnego zagrożenia.
3
@Sawik_10 jak Xavi stawiał na swoich 3 Hiszpanków to jak FDJ miał się pokazać?
0
@cules100pro bayern raczej nie bo już kiedyś był ten temat i prezes się wypowiadał że nawet za darmo by go nie brali bo nie byłoby ich stać na jego wypłatę.
Nas też nie było na to stać a go trzymaliśmy :P
1
Może biurofaks wyśle to Kalafiora :P
0
@Rewolucja123 to jest skrzydłowy zdecydowanie!
Nie jest na poziom Barcy, ale w Atletico był zawsze wyróżniającym się zawodnikiem :P
A w meczach z nami czy z Realem był przeważnie jednym z najlepszych na boisku.
0
@koksik2700 jakikolwiek Azarro :)
0
@barteq no co miał zagranie (chyba do Kounde) to naprawdę. Araujo i FDJ bezbłędni wczoraj.
0
@Rewolucja123 czyli podobał Ci się Fati i Torres na lewym skrzydle? Czy Gavi przez cały sezon bez rotacji? Carrasco jak najbardziej byłby trafionym pomysłem.
0
@Kidd a czy też byś tutaj napisał za rok gdyby Chelsea z tym trenerem zdobyła wszystkie trofea? Czy schowałbyś się do nory albo tłumaczył milionami wydanymi na transfery?
Ja nie oceniam czy to dobry trener i czy to wypali, ale to jest idealne podejście klubu do menadżera. Drużynę buduje się latami a nie w 2-3 miesiące i inne kluby mogłyby się uczyć od Chelsea cierpliwości.
0
@Paradoks Loew i perfumy?? To mi się jakoś niesmacznie kojarzy ;)
0
@marcin62 jak czytali la ramble i wiedzą że większość nie wierzy w ich istnienie, to postanowili nas odwiedzić :P
0
@adambądkowski93 ooo polski Tebas!