@JarekS 2,5mln plus 30% to 3,250 więc wielkiej różnicy nie ma. Druga kwestia to może Rafa miał inne plany co do jego osoby i wolał postawić na kogoś młodszego i naszego? Trenera nie ma i jest zawodnik.
Tak sobie czytam o naszych planach transferowych do klubu, ale jeszcze nikogo się nie pozbyliśmy, więc jakim cudem jesteśmy coraz bliżej zasady 1:1 w transferach?? Kreatywna księgowość? Jest nowa umowa z Nike i prawa do Barca studios, ale niby pozbycie się kilku piłkarzy miało być niezbędne do uzyskania 1:1 i nagle już nie musimy sprzedawać? :P
@MesQueUnClub96 pewnie najgorsze dopiero przede mną (strata kogoś bliskiego). Ale najbardziej to mnie zabolało zbyt szybkie zejście Ronaldinho z piłkarskiej sceny europejskiej...
@Criss18Barca podstawy może tak, ale do tego masz premie (wcale nie małe), wczasy pod gruszą, karpiowe i 13, czy już nawet 14... Więc średnia wychodzi naprawdę spora i to za taką lajtową robotę.
@Roobo Lewy nie presuje :P Po drugie, skoro cofał się do rozgrywania, to widocznie tego wymagał trener, skoro nic się w tej kwestii nie zmieniało przez kilka meczów i grał dalej. Przegrywał pojedynki z obrońcami z dołu tabeli? Z kim dokładnie?
Drodzy Państwo, chciałbym tylko poprosić żebyście się tak nie rozpędzali z tym Yamalem. Oczywiście wygląda to tak jakbyśmy złapali Boga za nogi, ale na jego rozwój składa się wiele czynników (w tym przede wszystkim kontuzje) i nie wiemy czy będzie tak śmigał przez całą karierę.
Na razie trzeba dmuchać i chuchać na zimne żeby nam się Fati nie powtórzył.
Wiadomo, że z koalicji obywatelsko-europejsko-niemieckiej nikt by się nie sprzeciwił Pani Urszulce... Śmieszą mnie jednak zwolennicy tej partii, którzy co by się nie działo narzekają na konfę.
Nic by nie robili, byłoby źle. Walczą o interesy Polski i Polaków, też źle bo to przecież na pokaz i puste gadanie :P
To może niech w końcu rząd zacznie dbać o nasze interesy, to konfa nie będzie musiała nic na pokaz gadać?
@Faro policz jak Real sprzedaje zawodników na których albo zarabia albo mało co traci, a my? Mamy perełki, ale i tak musimy kupować a potem oddajemy takich Umtitich, czy Coutinho za grosze lub za darmo. Do Realu nigdy się nie zbliżymy dopóki Perez tam będzie.
@Tomaszek13 odpoczynek psychiczny również jest ważny i chyba nikomu się bardziej nie przyda niż Torresowi. Musi mieć reset od piłki, nawet od treningów bo w ubiegłym sezonie to nawet nie było pół piłkarza.
Schodząc już na ziemię, jeżeli ktoś inny niż Bellingham dostanie ZP to będzie śmiech. Ciągnął Real ponad pół sezonu i euro też nie takie złe z finałem.
A Vini? Tylko LM bo w lidze średnio a o Copa America nie wspomnę.
0
@kazbychu odkąd pojawiły się auta to były święcone i nie wiem co to za porównanie do szydzenia z Katolików na IO?
15
Parodia "Ostatniej Wieczerzy" przez ludzi, czy środowiska, które oczekują tolerancji to zdecydowanie przegięcie.
A tutaj odbijają piłeczkę, że księża święcą samochody. Śmiechłem i większego odklejenia dawno nie słyszałem. Co ma jedno do drugiego?
0
@JarekS 2,5mln plus 30% to 3,250 więc wielkiej różnicy nie ma.
Druga kwestia to może Rafa miał inne plany co do jego osoby i wolał postawić na kogoś młodszego i naszego? Trenera nie ma i jest zawodnik.
0
@lobuz6 co ma wspólnego Pedro z obecną sytuacją klubu? Chyba że wraca razem z Thiago :P
0
Tak sobie czytam o naszych planach transferowych do klubu, ale jeszcze nikogo się nie pozbyliśmy, więc jakim cudem jesteśmy coraz bliżej zasady 1:1 w transferach?? Kreatywna księgowość?
Jest nowa umowa z Nike i prawa do Barca studios, ale niby pozbycie się kilku piłkarzy miało być niezbędne do uzyskania 1:1 i nagle już nie musimy sprzedawać? :P
0
Wszyscy się jarają Yamalem, a Rokas jak miał roczek to już grałdla Barcelony w kosza! GOAT!
0
Mbappe < Mbacke
factos!
0
@Rupert_Haubica Pedro? FDY? Któż to taki?
1
@MesQueUnClub96 pewnie najgorsze dopiero przede mną (strata kogoś bliskiego).
Ale najbardziej to mnie zabolało zbyt szybkie zejście Ronaldinho z piłkarskiej sceny europejskiej...
0
@Criss18Barca podstawy może tak, ale do tego masz premie (wcale nie małe), wczasy pod gruszą, karpiowe i 13, czy już nawet 14... Więc średnia wychodzi naprawdę spora i to za taką lajtową robotę.
0
@Roobo po czym mówił, że go rozumie bo tej piłki w polu karnym często nie ma xd
Po drugie, co to za trener, który podważa zawodnika, a gość dalej co mecz robi to samo i dalej gra? :P
0
@Roobo Lewy nie presuje :P
Po drugie, skoro cofał się do rozgrywania, to widocznie tego wymagał trener, skoro nic się w tej kwestii nie zmieniało przez kilka meczów i grał dalej.
Przegrywał pojedynki z obrońcami z dołu tabeli? Z kim dokładnie?
0
@Criss18Barca za Pisu tego nie było :P
1
Drodzy Państwo,
chciałbym tylko poprosić żebyście się tak nie rozpędzali z tym Yamalem. Oczywiście wygląda to tak jakbyśmy złapali Boga za nogi, ale na jego rozwój składa się wiele czynników (w tym przede wszystkim kontuzje) i nie wiemy czy będzie tak śmigał przez całą karierę.
Na razie trzeba dmuchać i chuchać na zimne żeby nam się Fati nie powtórzył.
3
@barcelonaLM ciekawy wPIS
0
@mrboom aż mi się American Pie przypomniało :P
5
Wiadomo, że z koalicji obywatelsko-europejsko-niemieckiej nikt by się nie sprzeciwił Pani Urszulce...
Śmieszą mnie jednak zwolennicy tej partii, którzy co by się nie działo narzekają na konfę.
Nic by nie robili, byłoby źle. Walczą o interesy Polski i Polaków, też źle bo to przecież na pokaz i puste gadanie :P
To może niech w końcu rząd zacznie dbać o nasze interesy, to konfa nie będzie musiała nic na pokaz gadać?
0
@GeneralXavi kurde, Modrić jest od niego starszy :P
1
" @AlexDark00 lubi to "
2
@NeroTFP1 no kilkaset stówek to dużo. Namówiłeś mnie.
1
@Faro policz jak Real sprzedaje zawodników na których albo zarabia albo mało co traci, a my? Mamy perełki, ale i tak musimy kupować a potem oddajemy takich Umtitich, czy Coutinho za grosze lub za darmo.
Do Realu nigdy się nie zbliżymy dopóki Perez tam będzie.
0
@MesQueUnClub_87 a czy to już rasizm? Czy musi być rzeczywiście czarny?
1
@fart "a ja chcę tylko grać w piłkę" :(
1
Kumple z pracy mówią do mnie białas...
czy to podchodzi pod rasizm? Mogę to gdzieś zgłosić? Czy to się tyczy tylko jednego koloru skóry?
0
@Radioactive9705 a rodzice Mendy'ego skąd są?
0
@Tomaszek13 odpoczynek psychiczny również jest ważny i chyba nikomu się bardziej nie przyda niż Torresowi. Musi mieć reset od piłki, nawet od treningów bo w ubiegłym sezonie to nawet nie było pół piłkarza.
0
@Atlas Jaki 3 w kolejce? Jude przed nim i kto niby jeszcze? :P
I jak nie jest w top10 to kto jest przed nim? Rodri? xD
0
Schodząc już na ziemię, jeżeli ktoś inny niż Bellingham dostanie ZP to będzie śmiech.
Ciągnął Real ponad pół sezonu i euro też nie takie złe z finałem.
A Vini? Tylko LM bo w lidze średnio a o Copa America nie wspomnę.
0
Idąc kluczem wyboru do ZP to powinien ją dostać Carvajal za cały sezon i trofea.
Byłby to na pewno bardziej trafiony wybór niż kiedyś Cannavaro.
0
@sintesox Hurkacz!