0

@vangoor czyli gdybyś dużo zarabiał i kazaliby Ci bez twojej zgody robić coraz więcej, narażając się na różnego typu urazy przez które byś nie mógł pracować przez np ponad rok to według Ciebie wszystko byłoby ok?

1

@mekston i tutaj się zgodzę bo rzeczywiście Messi miał ciężej pod tym względem i Barcelona była w trochę innej sytuacji niż teraz gdzie tonący się brzytwy chwytał.

Grunt żeby Yamal się rozwijał tak jak Messi to będziemy mieć grajka na kolejne 15 lat minimum.

0

@mekston po sezonie 06/07 to się zgodzę ale miał wtedy 20 lat a nie ledwo co skończone 17 :P
i nie był np gwiazdą mistrzostw a Yamal już tak. Nie twierdzę że Messi nie był dobry, ale porównując ich co do wieku to Lamine robi znacznie większe wrażenie i oby tak się rozwijał.

@Tatazolwinia i co to za różnica?
Etoo < Lewy
Iniesta < Pedri (wtedy Andres dopiero się przebijał do składu i nie był tak dobry)
Ronaldinho nie to skrzydło.
Giuly to jego konkurencja i uważam że był na podobnym poziomie co Raphinha, przy czym Messi wchodził z ławki na początku, a Lamine wygryzł brazylijczyka od razu z tej pozycji.

0

@Bobo25 ogarnij się... Messi i Roni to dwa różne skrzydła. Na swojej stronie miał tylko Giuly'ego, tak jak Yamal teraz Raphinhę. Iniesta jak Messi zaczynał to był nic nie znaczącym młodzikiem i dopiero wchodził do pierwszego składu.
Tak więc sytuacja obu była bardzo podobna.

2

@Bobo25 Ty pamiętasz początki Messiego? Yamal pomijając liczby, jest znacznie lepszy (na obecną chwilę). Messi był jedym z wielu jak zaczynał i aż tak się nie wyróżniał, a Yamal wydaje się być już jednym z najlepszych i to w wieku 17 lat.
Oby kontuzje go omijały i żeby rozwijał się jak Messi, a nie że mu sodówka odwali za kilka lat.

1

@Kidd kuzyn Zenka Martyniuka

0

Czy tylko mnie zdziwił brak reakcji VAR po wczorajszym "faulu" Rudigera? Sam fakt, że karnego nie było mnie nie dziwi bo to w końcu Real, ale dla mnie karny ewidentny a tam nawet komunikatu o sprawdzaniu nie było...

0

@Danny Gaucho najlepiej w tym zestawieniu prezentuje się Lewy. 2x 4 bramki i to jeszcze prześcieradłom

0

@kanver_ 100 w klubie oznacza jeszcze minimum dwa sezony a wszyscy chcą już go żegnać po tym...

0

Jak w tym sezonie Bayern zdobędzie ligę to Kane się będzie cieszył bardziej niż Ci małolaci grający w Monachium :P

A jak nie wygrają znowu nic, to chyba go pogonią bo to naprawdę fatum będzie. xD

4

@Debfc wiem że sam siebie w te widełki również złapałem i nie mam z tym problemu. Ale taka jest prawda. Do krytyki wszyscy pierwsi a do pomocy to już mało kto.

0

@arasz1819 jedni są warci drugich. Fakt jest taki że nie musiał wstawiać fotki z zupą, w czasie tragedii jaka aktualnie u Nas występuje. a pisiory to druga strona medalu, że o takie coś się przyczepili.

0

@David_Martin w klubie panuje optymizm.

0

Cały czas nie mogę się doczekać jakiegoś wywiadu z Xavim. xD

Czy może jednak coś mnie ominęło i się już gdzieś publicznie wypowiadał?

0

@FCBparasiempre pisałem dosłownie o tym sezonie a nie o roku. Pozostałe 3 puchary będą miały miejsce w następnym sezonie...

0

@arasz1819 to Ty może lepiej to skasuj zanim ktoś zobaczy. Nikt się nie czepia o jedzenie zupy, tylko o wstawianie tego w neta w takim czasie jak teraz. Nie widać różnicy?

3

@kamyk_23 a co w tym czasie robią platformiarze? :P Nie widziałem żeby ktoś tam przerzucał worki z piaskiem.

Najśmieszniejsi są Ci co wytykają innym brak pomocy, a sami siedzą tylko w necie i komentują - nic innego nie robiąc.

0

@ngif a kto z podstawowych zawodników przepracował? Jak wszyscy z sporym opóźnieniem wrócili po reprezentacjach...

0

@Gibbon_FCB jeżeli tryplet to minimum, to jakie jest maksimum w takim razie?

0

@Kreegen jaki koszt biletu wiesz coś?

1

Wiem że to dopiero początek sezonu i jest dużo zmiennych, ale jak obstawiacie nasze osiągi w tym sezonie?

Według mnie:
Liga - mistrzostwo
Puchar - finał/mistrzostwo
Liga mistrzów - półfinał

2

@NeroTFP1 zrobili to dla rozgłosu jak Mentzen na pewno... I nikt ich nie skrytykuje?

0

@Gronek nie wierzę że takie pytanie padło :P

Jeszcze gdybyś napisał że finał Barcelona - Real i przez przypadek dałeś na real to bym zrozumiał że ktoś się tutaj może wahać. Co mnie Real obchodzi?

0

@messi564 to jest nic bo moja siostra płaciła za żłobek 700 i podnieśli do 1400 :P

Wy też w państwowym? Bo nie wiem skąd taka różnica w cenie?

3

@Xaviball we Wrocławiu "panuje optymizm" i "odczucia są pozytywne".

1

Aż się śmiać chce jak widzę dwie strony barykady.

Jedni że Rudy daje więcej od Kaczora bo mu zależy na ludziach (1500 na aktywnego rodzica) w tym czasie ceny w żłobkach podskoczyły do 1400zł plus obiady.

A druga strona jest jeszcze śmieszniejsza, bo myśleli że rudy skończy z rozdawaniem...

0

@NeroTFP1 spokojnie, jak to był Endo to na pewno nie ten piłkarz.

3

@MessiSuarezNeymar przecież on by Ci się nie przyznał. To ten typ co tylko innych krytykuje a sam nie powie jakie są jego poglądy albo co gorsza nie głosuje na nikogo a wszędzie gębę otwiera xD

0

@mientusek1407 @Gall
Panowie, nie ujmując nikomu, kto grał w latach 70 lub wcześniej, to chyba wy nie mówicie na serio z takimi zawodnikami, że sprawdziliby się dzisiaj lepiej kondycyjnie, czy taktycznie niż zawodnicy z XXI wieku? :P

Dzisiaj Pele nie strzeliłby nawet połowy ze swoich bramek przy tak grającej obronie.

0

@Stinger_ to po co zabierasz głos?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?