0

@daniel32778 bilans ligowy oczywiście na plus. Chociaż i tak uważam że LaLiga nigdy nie była tak słaba (co widać właśnie po europejskich pucharach)
Puchar? A kogo my mieliśmy w tym pucharze na razie? :P
W LM przez sędziów przegraliśmy? I pewnie sędzia popełniał błędy u nas w obronie i nie wykorzystywał sytuacji z przodu? :P

0

@mrboom ale co to ma do rzeczy? Taki skład grał bo taki został wystawiony przez trenera. Bez ataku też chyba graliśmy skoro nie potrafiliśmy strzelić więcej niż straciliśmy.

A w lidze z Realem jak? 3-1 do tyłu i słaby mecz.
Więc porównaj nasze mecze z dobrymi drużynami (o ile Real można takim nazwać w tym sezonie).

1

@MESSIah16 mówisz o europejskich pucharach? przecież poza meczem z Realem, wszystkie poważne sprawdziany oblaliśmy a LaLiga jest słaba jak nigdy wcześniej. Poczekajmy do końca sezonu z takimi ocenami.

0

z "minimalnie" innym składem...

0

@Firestone ogólnie na dzień dzisiejszy to dwójka z Realu nie ma podjazdu do naszych, ale nie piszcie że oni są słabi. Oglądacie mecze Realu? Bo ja ostatnio wszystkie i Camavinga nawet na boku jest jednym z lepszych na boisku, a Ceballos w każdym meczu ciągnie ich za uszy swoją grą i jak dla mnie ostatnio był kilka razy zawodnikiem meczu.

1

Zdecydowany minus jak w każdym innym meczu to zmiennicy. Fati i Torres grają słabiej niż juniorzy.

Na plus zdecydowana kontrola spotkania.

0

@GeraltzKatalonii jak kładą mi kontrakty to oczywiście że podpisuję. Ale jeżeli jest to klub mojego życia i słyszę że muszę odejść bo nie ma na mnie hajsu to robię WSZYSTKO co w MOJEJ mocy żeby zostać i nawet grać za darmo jak Alves, bo ten klub dał mi wszystko.

0

@marcin62 sam sobie odpowiedziałeś że to sport drużynowy. Gdyby był samowystarczalny to nie potrzebowałby asyst i wygrywalibyśmy co rok wszystkie puchary :)

@Kgorecki2500 zgadzam się. Co nie zmienia faktu że pod kątem finansowym mógł dla tego klubu zrobić więcej a nie odchodzić do P$G za większy hajs ;)

1

@macio_944 jestem święcie przekonany że nawet gdyby wyszło na jaw że Messi generował dla Barcelony straty to i tak byś go tłumaczył że tak nie jest albo że po prostu mieliśmy tyle trofeów dzięki niemu. :P

Powiedz mi tylko czemu taki Xavi, Iniesta, Puyol, czy Alves co 2-3 lata max nie zgłaszali się po nowy kontrakt z podwyżką? To nie jest patrzenie tylko na siebie? Bez nich Messi tylko rekordów i trofeów miałby znacznie mniej bo nie jest samowystarczalny co było widac przez jego ostatnie sezony u nas.

Otwórz w końcu oczy...

0

@MesQueUnClub_87 po tym że nagle nie odrzucił kosmicznej oferty P$G. Laporta go wyruchał My teraz nie możemy nawet zgłosić kontraktu Araujo, to co miał zrobić z Me$$im? :P
To dzisiaj byśmy grali w 6 lidze albo by nas nie było.

0

@DaPidejpi widać ile dla niego znaczyła Barca ;)

Klub zawsze był i będzie ważniejszy od jednostki.

0

@Encore no pograłby...

1

@escarabajo ja szanuję każdego zdanie, ale jak ktokolwiek nie widzi w swoim idolu żadnej wady to ma ewidentnie problem i nie jest obiektywny. Ja mam tak jak Ty ;)

1

@Emhyr no dobra, jeżeli mowa o samym stwierdzeniu to masz rację ;)

Ale mogę się z Tobą założyć że jak nie będzie miał kontuzji to strzeli więcej niż Endrick, czy Roque.

0

@escarabajo wtedy król maciuś napisze że jak tyle proponowali to brał, ale to nie skąpstwo na kasę bo Leoś taki nie jest :P

0

@qchulainn no z tym się zgadzam, ale nie pisz o końcu kariery od razu :P

0

@Emhyr a co to ma do rzeczy? Taki Real potrafił przegrywać z 4 ligowcem w pucharze grając prawie pierwszym garniturem. Ważne że wgl strzela bez aklimatyzacji. A ten Roque strzelił kilka bramek w pół roku więc szału nie robi.

0

Mówicie na temat różnych zawodników ze słabszych lig że są nam niepotrzebni i to że się wyróżniają w słabej lidze to nie znaczy że u nas by dali radę (jak np ten Araujo).

Ale ten Vitor Roque też jest ze słabszej ligi i nawet nie ma w niej jakichś super statystyk i występów. Moim zdaniem zwykły średniak.

0

@LS a jak to sprawdzić? :P

0

@qchulainn serio widziałeś żeby ktoś przez taki faul skończył karierę? W najniższych ligach w Polsce, takie faule to codzienność i powiem więcej - nie ma często za to nawet kartki :P

0

@Borneo tych prostopadłych zdecydowanie brakuje. Ale pytanie czy jest komu te prostopadłe posyłać? Bo nasze skrzydła to jedynie piłkę do nogi. Lewy też najlepiej się nie czuje w wychodzeniu do prostopadłych.

0

@Lionel_Messi10 ja rozumiem że to ważne, ale żeby spać z pucharem to już trzeba mieć niemałe problemy z głową :P

0

@Rust_Cohle 7, 8 i 11. Czy to te z powodu śmierci królowej pominięte?

0

Narzekamy na styl gry naszych i słusznie bo nie wygląda to najlepiej. Najważniejsze jednak są wyniki, a ilość punktów jest kosmiczna jak na "początek nowej ery".

Chciałbym tylko dodać że Real gra jeszcze gorzej niż my i na obecną chwilę nie ma tego co miał każdego roku, czyli przepychanie meczów. Wczoraj się udało, ale ostatnie ich wyniki nie powalają.

Oby tak do końca sezonu. Udanego dnia wszystkim! ;)

0

@Rust_Cohle a dlaczego brakuje kilku kolejek? ;)

No i pytanie czemu nie ma La Ligi? Chyba że jest i nie wiem? :)

0

@Adamski69 jak widzisz nie poszło o pieniądze, tylko o inne kwestie zawarte w kontrakcie. W sumie, w tej sprawie rozumiem piłkarza.

0

@Explode oczywiście zgadzam się. Ale wtedy musiałby być spory zapas pieniędzy.

@Allbi nie zrozumiałeś ironii... Liczenie na emeryturę to idiotyzm, czyli nie odprowadzasz składek emerytalnych? Bezrobotny, czy na czarno? :P

1

Chcieli wprowadzić bykowe dla kawalerów, ale to wiele by nie zmieniło, a jak już to na siłę by szukali żon a potem rozwody.

Jak tak dalej pójdzie z przyrostem naturalnym, to trzeba będzie wprowadzić jakąś opłatę dla małżeństw które nie mają mniej niż 2 dzieci.

Inaczej będziemy pracować do śmierci bo nie będzie miał kto na nas robić.

0

@Vampir707 nie czytam komentarzy. We wpisie tego nie masz więc napisałem co myślę.
Może nie zmuszać do rodzenia, le jaki jest w takim razie twój pomysł na zwiększenie przyrostu? Bo programy rządowe nie działają jak powinny, a patrząc dalej w przyszłość to na nas nie będzie miał kto robić i będziemy pracować do 80.

1

@Encore najlepszy zaraz po Carrick'u :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?