@AbelKabel nie rozumiem dlaczego nie chcesz się odnieść do wypowiedzi niewątpliwie genialnego naukowca i inżyniera budownictwa jakim jest Chris Wise? W końcu też jesteś wykształcony.
Chciałeś dokument, wysłałem link. Chciałeś wiedzieć kto tak mówi, napisałem Ci.
Twoja odpowiedź na to? "Weź już lepiej nic nie oglądaj i nie czytaj bo to trzeba rozumieć".
Geniusz z Ciebie.
@MesQueUnClub_87 Abelek chciał dowody, a teraz się do tego nie potrafi odnieść :P
Chris Wise - jeden z najwybitniejszych inżynierów swojego pokolenia. Projekty takie jak Torre del Collaerola, Muzeum Wojny w Duxford i siedziba Commerzbanku we Frankfurcie są przykładem jego talentu projektowego.
Wypowiada się w filmie mówiąc że piramidy są tak dokładnie zbudowane i ukierunkowane względem piramid na innych kontynentach że niemożliwym jest aby to zbudowali ludzie.
Dlatego powtórzę - zobacz cały film i zapraszam do konstruktywnej dyskusji, a nie pisania że ja mam rację i koniec, a reszta to idioci.
@AbelKabel zobacz sobie CAŁY film z linku i zobacz jacy inżynierowie i uczeni się tam wypowiadają oraz jak dokładnie zostały postawione piramidy co do centymetrów, względem innych piramid na innych kontynentach. Może to Ci trochę oczy otworzy, chociaż pewnie nawet tego nie otworzysz.
@AbelKabel a to ciekawe jak niejeden dokument o piramidach pokazywał że znani inżynierowie i budowniczy twierdzili że to niemożliwe żeby wybudowali tak idealną konstrukcję, jaką niewątpliwie jest piramida.
Ale Ty wiesz najlepiej wszystko ;)
Masz pewność że duchy nie istnieją? Studiowałeś to?
@MesQueUnClub_87 już po dwóch jego komentarzach muszę przyznać Ci rację :P
@Fetta ja nie twierdzę że to kosmici, ale też nie jestem w stanie w stu procentach zaprzeczyć. Wbrew pozorom piramidy to bardzo skomplikowane i idealnie postawione konstrukcje.
@Matheu12 no i właśnie może spisali na hieroglifach te helikoptery etc? Już od czasów Sumerów były wspominki że istoty (chyba bogowie) zstępowali do nich z nieba.
@LS aha, czyli jak jakiś hieroglif nie pasuje do historyjek archeologów, to nagle nakładają się dwa na siebie i odpadł tynk i tak powstał helikopter, bo przecież kosmici nie istnieją. CUD!
@El dominatore nie potwierdzam i nie wykluczam. Ale widzisz jacy tutaj naukowcy powyżej :P
Wszyscy wiedzą kto i jak to wybudował i pewnie każdy sam to badał. :P
I właśnie pomijając całą budowę piramid, ten post miał właśnie podkreślić, jak bardzo mnie irytuje, gdy ktoś wypisuje swoje wypociny i ma rację, a Ty jesteś głupi bo myślisz inaczej...
@LS używasz argumentu hieroglifów, a są przecież hieroglify, które przypominają helikoptery, czy czołgi. Wydaje mi się że to żaden argument i to tylko kwestia interpretacji tych "rysunków".
@PatrykBarca Neves tylko rok młodszy, a Parejo 34 lata i Ty używasz argumentu wieku :P
Żaden z wymienionych nie grał w takim klubie z taką presją i z nastawieniem na posiadanie piłki (jedynie Villarreal w pewnym stopniu, ale to nadal nie jest poziom posiadania piłki Barcelony).
A skąd wiemy, czy gdyby Pedri nie strzelił, to ktoś inny nie wpisałby się na listę strzelców? Skąd wiemy, czy gdyby nie jego bramki w tych meczach to byłyby remisy? Skąd wiemy, czy bez Pedriego w tych meczach nie poszłoby nam lepiej?
Takie artykuły są nie na miejscu ponieważ nie jesteśmy w stanie stwierdzić co by było gdyby...
Gdyby w tych meczach nie było Ter Stegena w bramce to może te bramki Pedriego nawet 1 pkt by nie dały.
@Yoshi94 i o to mi właśnie chodzi. Spoko że wierzy w naukę (jest to zrozumiałe i rozsądne), ale pewności nie ma, więc czemu w to wierzyć jak w prawdę objawioną i twierdzić że inni nie mają racji bo nie mają dowodów?
@PatrykBarca za Busiego to i tak byłby progres. Wyprowadzenie piłki ma na poziomie FDJ i nie mówię tego po mundialu tylko już od dawna na niego patrzyłem. Dlaczego nie zrobił ogromnej kariery? Nie wiem. Ale ilu zawodników właśnie po mundialu odpaliło dopiero? (nie mówię o tym mundialu) Raphinha miał bardzo udany epizod w PL a u nas gra piach. Więc tak patrząc to nikogo nie kupujmy. Dla mnie znacznie lepsza opcja niż Parejo, Zubimendi, Neves, czy Nico.
@IronSanHybrid a nie byłem. Ale jest to moje marzenie i trochę się tym interesuję. Skoro jednak piszesz o piramidach to chciałbym zaznaczyć, że to był jeden z przykładów, a moja główna myśl była zawarta w ostatnim zdaniu, gdy ktoś twierdzi że na pewno ma rację, a reszta jest głupia.
@LS wiem o co Ci chodzi. Ale nie możesz być pewien swoich przekonań w tym temacie. Jeżeli czegoś nie można udowodnić, to również nie można temu zaprzeczyć. Nie ma dowodów na istnienie UFO, ale też nie ma dowodów że UFO nie istnieje
@LS nie mówiłem o samych przedmiotach tylko o rzekomych dowodach na istnienie UFO. Co byś zrobił gdyby się okazało że UFO istnieje? Nadal byś nie wierzył?
@LS ile to było już znalezionych przedmiotów, które nie wiadomo do czego służyły i były powiązywane z UFO? Badania USA w strefie 51 i latające dziwne statki to również sprawa do rozwiązania (nie mówię że to UFO, ale lekceważenie tego, bo nigdy ich nie widziałeś, to trochę słabo).
1
@AbelKabel nie rozumiem dlaczego nie chcesz się odnieść do wypowiedzi niewątpliwie genialnego naukowca i inżyniera budownictwa jakim jest Chris Wise? W końcu też jesteś wykształcony.
Chciałeś dokument, wysłałem link.
Chciałeś wiedzieć kto tak mówi, napisałem Ci.
Twoja odpowiedź na to? "Weź już lepiej nic nie oglądaj i nie czytaj bo to trzeba rozumieć".
Geniusz z Ciebie.
@MesQueUnClub_87 Abelek chciał dowody, a teraz się do tego nie potrafi odnieść :P
1
@Kidd też nie czuję fenomenu bo nie wiem nawet co to jest ;)
0
@AbelKabel Ci naukowcy tak nie mówią?
Chris Wise - jeden z najwybitniejszych inżynierów swojego pokolenia. Projekty takie jak Torre del Collaerola, Muzeum Wojny w Duxford i siedziba Commerzbanku we Frankfurcie są przykładem jego talentu projektowego.
Wypowiada się w filmie mówiąc że piramidy są tak dokładnie zbudowane i ukierunkowane względem piramid na innych kontynentach że niemożliwym jest aby to zbudowali ludzie.
Dlatego powtórzę - zobacz cały film i zapraszam do konstruktywnej dyskusji, a nie pisania że ja mam rację i koniec, a reszta to idioci.
0
@AbelKabel zobacz sobie CAŁY film z linku i zobacz jacy inżynierowie i uczeni się tam wypowiadają oraz jak dokładnie zostały postawione piramidy co do centymetrów, względem innych piramid na innych kontynentach. Może to Ci trochę oczy otworzy, chociaż pewnie nawet tego nie otworzysz.
https://www.cda.pl/video/473510cb
1
@AbelKabel a to ciekawe jak niejeden dokument o piramidach pokazywał że znani inżynierowie i budowniczy twierdzili że to niemożliwe żeby wybudowali tak idealną konstrukcję, jaką niewątpliwie jest piramida.
Ale Ty wiesz najlepiej wszystko ;)
Masz pewność że duchy nie istnieją? Studiowałeś to?
@MesQueUnClub_87 już po dwóch jego komentarzach muszę przyznać Ci rację :P
0
@DonCarletto zmień profilowe i wygrasz to! ;)
0
@AbelKabel możesz jakoś rozwinąć myśl?
Właśnie o tym pisałem że każdy ma rację, a ktoś kto myśli inaczej jest głupi :P
Piszesz jakbyś tam żył i widział jak to budowali.
0
@Fetta ja nie twierdzę że to kosmici, ale też nie jestem w stanie w stu procentach zaprzeczyć.
Wbrew pozorom piramidy to bardzo skomplikowane i idealnie postawione konstrukcje.
0
@Matheu12 no i właśnie może spisali na hieroglifach te helikoptery etc?
Już od czasów Sumerów były wspominki że istoty (chyba bogowie) zstępowali do nich z nieba.
0
@LS aha, czyli jak jakiś hieroglif nie pasuje do historyjek archeologów, to nagle nakładają się dwa na siebie i odpadł tynk i tak powstał helikopter, bo przecież kosmici nie istnieją. CUD!
0
@El dominatore nie potwierdzam i nie wykluczam. Ale widzisz jacy tutaj naukowcy powyżej :P
Wszyscy wiedzą kto i jak to wybudował i pewnie każdy sam to badał. :P
I właśnie pomijając całą budowę piramid, ten post miał właśnie podkreślić, jak bardzo mnie irytuje, gdy ktoś wypisuje swoje wypociny i ma rację, a Ty jesteś głupi bo myślisz inaczej...
0
@Chaoss durniu to cię stara na obiad wołała.
Jak nie potrafisz się kulturalnie wypowiedzieć to wypad stąd.
Żyłeś kilka tysięcy lat temu? Wiesz że coś takiego budowali? Czy tylko wierzysz w to co ci mówią w tv? Jak masz jakieś niezbite dowody to spoko.
1
@Coutinho007 i piszą tutaj żeby Dembele nie wyrzucać, a Brazylijczyka już tak :P
0
@LS używasz argumentu hieroglifów, a są przecież hieroglify, które przypominają helikoptery, czy czołgi. Wydaje mi się że to żaden argument i to tylko kwestia interpretacji tych "rysunków".
0
@PatrykBarca i gdzie ich te puchary teraz zaprowadziły? Bo Amrabat bawił się świetnie na mundialu, nawet z taką Portugalią :)
0
W Barcelonie nie zagrają: Raphinha, Fati, Torres, Busquets, Alonso, Roberto i Garcia.
3
@Kengo no jak umar to nie zagra.
0
@PatrykBarca Neves tylko rok młodszy, a Parejo 34 lata i Ty używasz argumentu wieku :P
Żaden z wymienionych nie grał w takim klubie z taką presją i z nastawieniem na posiadanie piłki (jedynie Villarreal w pewnym stopniu, ale to nadal nie jest poziom posiadania piłki Barcelony).
0
@MateuszDoniec To idąc tym tokiem myślenia, jak bramkarz nie zdobędzie bramki to nigdy nie da drużynie dwóch punktów w meczu?
0
A skąd wiemy, czy gdyby Pedri nie strzelił, to ktoś inny nie wpisałby się na listę strzelców?
Skąd wiemy, czy gdyby nie jego bramki w tych meczach to byłyby remisy?
Skąd wiemy, czy bez Pedriego w tych meczach nie poszłoby nam lepiej?
Takie artykuły są nie na miejscu ponieważ nie jesteśmy w stanie stwierdzić co by było gdyby...
Gdyby w tych meczach nie było Ter Stegena w bramce to może te bramki Pedriego nawet 1 pkt by nie dały.
0
@Yoshi94 i o to mi właśnie chodzi. Spoko że wierzy w naukę (jest to zrozumiałe i rozsądne), ale pewności nie ma, więc czemu w to wierzyć jak w prawdę objawioną i twierdzić że inni nie mają racji bo nie mają dowodów?
1
@PatrykBarca za Busiego to i tak byłby progres. Wyprowadzenie piłki ma na poziomie FDJ i nie mówię tego po mundialu tylko już od dawna na niego patrzyłem.
Dlaczego nie zrobił ogromnej kariery? Nie wiem.
Ale ilu zawodników właśnie po mundialu odpaliło dopiero? (nie mówię o tym mundialu)
Raphinha miał bardzo udany epizod w PL a u nas gra piach. Więc tak patrząc to nikogo nie kupujmy.
Dla mnie znacznie lepsza opcja niż Parejo, Zubimendi, Neves, czy Nico.
0
No akurat taki Amrabat za Busiego to by śmigał aż miło :)
0
@IronSanHybrid a nie byłem. Ale jest to moje marzenie i trochę się tym interesuję. Skoro jednak piszesz o piramidach to chciałbym zaznaczyć, że to był jeden z przykładów, a moja główna myśl była zawarta w ostatnim zdaniu, gdy ktoś twierdzi że na pewno ma rację, a reszta jest głupia.
1
@LS wiem o co Ci chodzi. Ale nie możesz być pewien swoich przekonań w tym temacie.
Jeżeli czegoś nie można udowodnić, to również nie można temu zaprzeczyć. Nie ma dowodów na istnienie UFO, ale też nie ma dowodów że UFO nie istnieje
0
@LS nie mówiłem o samych przedmiotach tylko o rzekomych dowodach na istnienie UFO.
Co byś zrobił gdyby się okazało że UFO istnieje? Nadal byś nie wierzył?
3
@SenoX zgadzam się. Mógł dostać chociaż 15 minut i słabiej od Ansu nie dało się już zagrać. Przecież co miał to zepsuł.
0
@LS chociażby to
https://www.tygodnik-rolniczy.pl/articles/wies-i-rodzina/kregi-w-zbozu-w-wylatowie-i-orchowie-jesli-nie-ufo-co/
Nie twierdzę że to UFO, ale jest to bardzo dziwne zjawisko skoro jednego wieczoru nic na polu nie było, a kolejnego dnia rano widać piktogramy.
0
@Donnie_Darko czyli jak Messi pójdzie grać do Argentyny na koniec kariery to też się będziesz śmiał z jednego z najlepszych piłkarzy w historii?
Osiągnij najpierw to co Ronaldo, a potem się z niego śmiej, bo przecież jeżeli coś Cię śmieszy to znaczy że Ty zrobiłbyś to lepiej.
1
@LS ile to było już znalezionych przedmiotów, które nie wiadomo do czego służyły i były powiązywane z UFO? Badania USA w strefie 51 i latające dziwne statki to również sprawa do rozwiązania (nie mówię że to UFO, ale lekceważenie tego, bo nigdy ich nie widziałeś, to trochę słabo).