@MesQueUnClub_87 nie wiem jakie podejście do takich tematów masz Ty, ale ja np. wierzę w Boga i jak ktoś jest teistą to nie twierdzę że jest głupi bo nie ma na to dowodów i tak jak mówisz, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jednak więcej na tej stronie tych wszystkowiedzących najlepiej.
Oj jak ja bym się cieszył gdyby Ci wszyscy specjaliści sądzący że piramidy zbudowali ludzie, nagle dowiedzieli się że to było UFO. Również byłbym przeszczęśliwy gdyby było odwrotnie i wyznawcy UFO dowiedzieliby się że to budowali ludzie.
Nic mnie chyba bardziej nie irytuje u ludzi niż pewność swoich racji z epoki gdzie bardzo trudno stwierdzić cokolwiek w stu procentach, ale jak masz od nich inne zdanie to jesteś po prostu głupi...
@JarekS zgadza się, ale to nie tylko La Liga. Bardzo dużo piłkarzy w Premier League oraz Ligue1 również nie funkcjonują normalnie bez tramadolu i innych mocnych środków. Ciekawe v=co będzie jak tego zabronią.
@Ojciec5tkidzieci KP Starogard Gdański również ma problemy finansowe, a piłkarsko po zmianie trenera prezentują się najlepiej w lidze i są w czołówce. Nie wiadomo co dalej z nimi będzie.
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, ale cieszą kolejne 3 punkty i utrzymanie przewagi nad Realem.
Widać w ostatnich spotkaniach poprawę koncentracji i zachowań po zdobytej bramce. Nie oddajemy już inicjatywy po objęciu prowadzenia. Dodatkowo śmiem twierdzić, że z Lewym zamiast Ansu z przodu, tych bramek mogłoby być więcej.
@Dzemik55 ja tak ostatnio zacząłem liczyć, ile tak naprawdę hajsu przejadam. Codziennie w pracy mleczna kanapka, maxi king i monte białe to w skali miesiąca już daje około 120 złotych. Do tego dochodzą oczywiście kanapki czy bułki których już nie liczę... Dla mnie i żony zakupy na tydzień z żarcia to około 300 złotych (chyba że są święta). Także w miesiącu na osobę wychodzi około 700-800 złotych.
Ale nie oszczędzamy, tylko kupujemy to co mamy ochotę zjeść.
@Tatazolwinia widzę ogromną różnicę, bo gdyby naprawdę był zadowolony z wszystkich to taki Depay, Garcia, czy Kessie dostawaliby znacznie więcej minut.
Bardzo mądrze napisał @waletpl poniżej i właśnie tak mógł Xavi powiedzieć, a nie że w każdym wywiadzie zmienia zdanie w zależności jak wiatr zawieje. Dla piłkarzy to też wtedy nie jest autorytet skoro wiedzą że jak ich chwali to jutro zarząd może się ich pozbyć a Xavi powie że w sumie aż tak ich nie potrzebujemy.
@okiemtypera_lucaxx95 jestem dj'em i jak gram na 18 i widzę zachowania dziewczyn i chłopaków to z dużą dozą pewności stwierdzam że chłopacy z młodego pokolenia są bardziej ogarnięci ;)
@Natanael no dla mnie jest to dziwne bo nie lubię czegoś takiego. Ja zawsze mówię co myślę. On się ma zająć trenowaniem a nie wazelinowaniem zarządu na każdym kroku. A jeżeli już tak kręci co chwilę to niech w każdym kolejnym wywiadzie sam sobie nie przeczy tak jak teraz.
0
@messicocacola kolejny który uważa że sport jest po to żeby się z ludzi śmiać? Zapiszcie się razem na terapię grupową.
1
@MesQueUnClub_87 nie wiem jakie podejście do takich tematów masz Ty, ale ja np. wierzę w Boga i jak ktoś jest teistą to nie twierdzę że jest głupi bo nie ma na to dowodów i tak jak mówisz, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Jednak więcej na tej stronie tych wszystkowiedzących najlepiej.
0
Komentarz usunięty
0
@LS czy UFO mogło współpracować z Egipcjanami (lub niewolnikami)? Czy jedna opcja wyklucza drugą?
0
@JarekS masz rację, nie zaznaczyłem o jaki okres chodziło. Myślałem o 10-15 lat temu.
4
Oj jak ja bym się cieszył gdyby Ci wszyscy specjaliści sądzący że piramidy zbudowali ludzie, nagle dowiedzieli się że to było UFO.
Również byłbym przeszczęśliwy gdyby było odwrotnie i wyznawcy UFO dowiedzieliby się że to budowali ludzie.
Nic mnie chyba bardziej nie irytuje u ludzi niż pewność swoich racji z epoki gdzie bardzo trudno stwierdzić cokolwiek w stu procentach, ale jak masz od nich inne zdanie to jesteś po prostu głupi...
1
@Jaca96 oczywiście, jak zawodnicy zgodzą się na znaczne obniżenie pensji (a jak wiadomo to ich źródło utrzymania, więc pewnie poszukają sobie klubu).
0
@JarekS zgadza się, ale to nie tylko La Liga. Bardzo dużo piłkarzy w Premier League oraz Ligue1 również nie funkcjonują normalnie bez tramadolu i innych mocnych środków.
Ciekawe v=co będzie jak tego zabronią.
3
@Danny Gaucho no powiem Ci że końcówka przepięknie ujęta :)
3
@Ojciec5tkidzieci KP Starogard Gdański również ma problemy finansowe, a piłkarsko po zmianie trenera prezentują się najlepiej w lidze i są w czołówce. Nie wiadomo co dalej z nimi będzie.
1
Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, ale cieszą kolejne 3 punkty i utrzymanie przewagi nad Realem.
Widać w ostatnich spotkaniach poprawę koncentracji i zachowań po zdobytej bramce. Nie oddajemy już inicjatywy po objęciu prowadzenia. Dodatkowo śmiem twierdzić, że z Lewym zamiast Ansu z przodu, tych bramek mogłoby być więcej.
0
@Joopiter wiem wiem. Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie wyobrażam sobie życia bez cukru :D
0
Już myślałem że to Vinicius w naszym trykocie :p
2
@JimMorrisonFCB ich imiona zaczynają się na tą samą literę i nazwiska mają tyle samo liter.
1
@Joopiter serio serio.
tzn. to tylko w czasie pracy, a jeszcze w domu zawsze coś skubnę plus wieczorem często paczka chipsów :P
0
Same ciekawe pojedynki będą. Ale to dobrze. W końcu to puchar.
0
i to właśnie tutaj Barcelona ciągle traci największe pieniądze...
1
@Nhyz
1. fifa 23
2. fifa 22
3. fifa 21
5
i cyk Atletico... i cyk Depay hat-trick :P
5
@Dzemik55 ja tak ostatnio zacząłem liczyć, ile tak naprawdę hajsu przejadam.
Codziennie w pracy mleczna kanapka, maxi king i monte białe to w skali miesiąca już daje około 120 złotych. Do tego dochodzą oczywiście kanapki czy bułki których już nie liczę...
Dla mnie i żony zakupy na tydzień z żarcia to około 300 złotych (chyba że są święta). Także w miesiącu na osobę wychodzi około 700-800 złotych.
Ale nie oszczędzamy, tylko kupujemy to co mamy ochotę zjeść.
0
@Tatazolwinia widzę ogromną różnicę, bo gdyby naprawdę był zadowolony z wszystkich to taki Depay, Garcia, czy Kessie dostawaliby znacznie więcej minut.
0
@Vekk @D10SLEO no ok dzięki. Myślałem że w tym sezonie się to zmieniło i już normalnie są skoki w TVP ale rzeczywiście oglądałem to wtedy z Zakopanego.
1
@lukas992 wyjątek, żeby chociaż raz Kasai coś ugrał. Należy mu się jak nikomu innemu ;)
0
No to jest parodia żeby skoki nie był puszczanie na TVP online.
Czy ja źle widzę?
0
@PJ777 z tym się zgadzam. I właśnie tutaj jest prawdziwa robota Alemany'ego żeby ich czymś zachęcić, a nie tych dziadków których nikt już nie chce.
0
@Tatazolwinia ale kto tutaj mówi o konflikcie?
Bardzo mądrze napisał @waletpl poniżej i właśnie tak mógł Xavi powiedzieć, a nie że w każdym wywiadzie zmienia zdanie w zależności jak wiatr zawieje. Dla piłkarzy to też wtedy nie jest autorytet skoro wiedzą że jak ich chwali to jutro zarząd może się ich pozbyć a Xavi powie że w sumie aż tak ich nie potrzebujemy.
5
Noriaki Kasai 51 lat i dalej skacze!
Jak ja lubię tego samuraja :)
0
@okiemtypera_lucaxx95 jestem dj'em i jak gram na 18 i widzę zachowania dziewczyn i chłopaków to z dużą dozą pewności stwierdzam że chłopacy z młodego pokolenia są bardziej ogarnięci ;)
0
@Natanael no dla mnie jest to dziwne bo nie lubię czegoś takiego. Ja zawsze mówię co myślę. On się ma zająć trenowaniem a nie wazelinowaniem zarządu na każdym kroku. A jeżeli już tak kręci co chwilę to niech w każdym kolejnym wywiadzie sam sobie nie przeczy tak jak teraz.
1
@bartas97 ja raz dostałem i nie wiem za co do dzisiaj :P