0

@messicocacola kolejny który uważa że sport jest po to żeby się z ludzi śmiać? Zapiszcie się razem na terapię grupową.

1

@MesQueUnClub_87 nie wiem jakie podejście do takich tematów masz Ty, ale ja np. wierzę w Boga i jak ktoś jest teistą to nie twierdzę że jest głupi bo nie ma na to dowodów i tak jak mówisz, każdy ma prawo mieć swoje zdanie.
Jednak więcej na tej stronie tych wszystkowiedzących najlepiej.

0

Komentarz usunięty

0

@LS czy UFO mogło współpracować z Egipcjanami (lub niewolnikami)? Czy jedna opcja wyklucza drugą?

0

@JarekS masz rację, nie zaznaczyłem o jaki okres chodziło. Myślałem o 10-15 lat temu.

4

Oj jak ja bym się cieszył gdyby Ci wszyscy specjaliści sądzący że piramidy zbudowali ludzie, nagle dowiedzieli się że to było UFO.
Również byłbym przeszczęśliwy gdyby było odwrotnie i wyznawcy UFO dowiedzieliby się że to budowali ludzie.

Nic mnie chyba bardziej nie irytuje u ludzi niż pewność swoich racji z epoki gdzie bardzo trudno stwierdzić cokolwiek w stu procentach, ale jak masz od nich inne zdanie to jesteś po prostu głupi...

1

@Jaca96 oczywiście, jak zawodnicy zgodzą się na znaczne obniżenie pensji (a jak wiadomo to ich źródło utrzymania, więc pewnie poszukają sobie klubu).

0

@JarekS zgadza się, ale to nie tylko La Liga. Bardzo dużo piłkarzy w Premier League oraz Ligue1 również nie funkcjonują normalnie bez tramadolu i innych mocnych środków.
Ciekawe v=co będzie jak tego zabronią.

3

@Danny Gaucho no powiem Ci że końcówka przepięknie ujęta :)

3

@Ojciec5tkidzieci KP Starogard Gdański również ma problemy finansowe, a piłkarsko po zmianie trenera prezentują się najlepiej w lidze i są w czołówce. Nie wiadomo co dalej z nimi będzie.

1

Bardzo słaby mecz w naszym wykonaniu, ale cieszą kolejne 3 punkty i utrzymanie przewagi nad Realem.

Widać w ostatnich spotkaniach poprawę koncentracji i zachowań po zdobytej bramce. Nie oddajemy już inicjatywy po objęciu prowadzenia. Dodatkowo śmiem twierdzić, że z Lewym zamiast Ansu z przodu, tych bramek mogłoby być więcej.

0

@Joopiter wiem wiem. Zdaję sobie z tego sprawę, ale nie wyobrażam sobie życia bez cukru :D

0

Już myślałem że to Vinicius w naszym trykocie :p

2

@JimMorrisonFCB ich imiona zaczynają się na tą samą literę i nazwiska mają tyle samo liter.

1

@Joopiter serio serio.

tzn. to tylko w czasie pracy, a jeszcze w domu zawsze coś skubnę plus wieczorem często paczka chipsów :P

0

Same ciekawe pojedynki będą. Ale to dobrze. W końcu to puchar.

0

i to właśnie tutaj Barcelona ciągle traci największe pieniądze...

1

@Nhyz
1. fifa 23
2. fifa 22
3. fifa 21

5

i cyk Atletico... i cyk Depay hat-trick :P

5

@Dzemik55 ja tak ostatnio zacząłem liczyć, ile tak naprawdę hajsu przejadam.
Codziennie w pracy mleczna kanapka, maxi king i monte białe to w skali miesiąca już daje około 120 złotych. Do tego dochodzą oczywiście kanapki czy bułki których już nie liczę...
Dla mnie i żony zakupy na tydzień z żarcia to około 300 złotych (chyba że są święta). Także w miesiącu na osobę wychodzi około 700-800 złotych.

Ale nie oszczędzamy, tylko kupujemy to co mamy ochotę zjeść.

0

@Tatazolwinia widzę ogromną różnicę, bo gdyby naprawdę był zadowolony z wszystkich to taki Depay, Garcia, czy Kessie dostawaliby znacznie więcej minut.

0

@Vekk @D10SLEO no ok dzięki. Myślałem że w tym sezonie się to zmieniło i już normalnie są skoki w TVP ale rzeczywiście oglądałem to wtedy z Zakopanego.

1

@lukas992 wyjątek, żeby chociaż raz Kasai coś ugrał. Należy mu się jak nikomu innemu ;)

0

No to jest parodia żeby skoki nie był puszczanie na TVP online.
Czy ja źle widzę?

0

@PJ777 z tym się zgadzam. I właśnie tutaj jest prawdziwa robota Alemany'ego żeby ich czymś zachęcić, a nie tych dziadków których nikt już nie chce.

0

@Tatazolwinia ale kto tutaj mówi o konflikcie?

Bardzo mądrze napisał @waletpl poniżej i właśnie tak mógł Xavi powiedzieć, a nie że w każdym wywiadzie zmienia zdanie w zależności jak wiatr zawieje. Dla piłkarzy to też wtedy nie jest autorytet skoro wiedzą że jak ich chwali to jutro zarząd może się ich pozbyć a Xavi powie że w sumie aż tak ich nie potrzebujemy.

5

Noriaki Kasai 51 lat i dalej skacze!

Jak ja lubię tego samuraja :)

0

@okiemtypera_lucaxx95 jestem dj'em i jak gram na 18 i widzę zachowania dziewczyn i chłopaków to z dużą dozą pewności stwierdzam że chłopacy z młodego pokolenia są bardziej ogarnięci ;)

0

@Natanael no dla mnie jest to dziwne bo nie lubię czegoś takiego. Ja zawsze mówię co myślę. On się ma zająć trenowaniem a nie wazelinowaniem zarządu na każdym kroku. A jeżeli już tak kręci co chwilę to niech w każdym kolejnym wywiadzie sam sobie nie przeczy tak jak teraz.

1

@bartas97 ja raz dostałem i nie wiem za co do dzisiaj :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?