0

niech sobie Milan potrzebuje..... Rafa zostaje.

0

nie widziałem tego meczu, ale zadowala fakt, że Barca walczyła do końca. i znowu Eto :D. chłopak odwdzięcza się z procentem :D. tak trzymać.

0

a skoro Silva nie przejdzie to zakończyć negocjacje i zaufać Henrykowi...

0

Jeśli Henry wróci do optymalnej formy to Arszawin wcale nie jest potrzebny. jednak co do Francuza nie jestem przekonany i z wielką niecierpliwością czekam aż Titi zrobi coś co skłoni mnie do zmiany zdania na jego temat :)

0

deco do arszawina akurat bym nie porównywał.

Mnie osobiście kilka udanych meczy na Euro do niczego nie przekonuje. przyznaję, że Rosjanin zaimponował mi swoimi umiejętnościami. Liga rosyjska to nie La liga. wystarczy popatrzeć co Arszawin pokazał w meczu z Hiszpanią, gdzie musiał się mierzyć z najlepszymi obrońcami ligi hiszpańskiej....

albo Silva, albo nikt... to oczywiście moja skromna opinia.

0

Dla mnie kwestia ukarania Barcy też jest dziwna i niemal nierealna. ktoś napisał wzmiankę o tym walkowerze i poszukałem w googlach. pisze coś na ten temat. nie będę podawał konkretnych stron z wiadomych powodów, ale wszystko można znaleźć.

0

też coś wyczytałem na temat nieuprawnionego Hleba, ale mam nadzieję, że to tylko plotka. nawet jakby to walkower nie powinien wchodzić w grę. kiedyś Paris Saint Germain dostało taką karę, ale zawodnik który wyszedł na boisko musiał pauzować za kartki. to jest zasadnicza różnica. takie błąd może spotkać się z karą pieniężną najwyżej. barca zaprezentowała się o niebo lepiej i zasłużenie wygrała.

0

nie no 30 mln za Arszawina to o wiele za dużo. wielu było piłkarzy którzy zachwycili obserwatorów na mistrzostwach a potem nie pokazywali nic. Jak uda się dogadać z Sevilla to Capela kupić, a jak nie to postawić na młodych. będzie dobrze.

0

dartjaag

skąd takie wiadomości?

0

a kontuzja Alvesa spowodowana była ostrym starciem z przeciwnikiem. zdarza się każdemu. 2 tyg to nie jest dużo.

0

brudnyjack

to nie są poważnie kontuzje tylko urazy wynikające z silnego nacisku na trening fizyczny w okresie przygotowawczym. takie kontuzje obaj piłkarze odnosili niejednokrotnie. bez obaw. mamy szeroką kadrę.

0

dinuś

akurat tymi "hinami" nie złamał regulaminu :), ale jak dla mnie to pobił rekord świata. hehe każdy Chińczyk chyba by go za to pogrzebał :D.

0

chociaż obserwując poczynania naszych młodych piłkarzy z Barcy B można dać im szansę i nie kupować już żadnego piłkarza na lewą flankę. Na tej pozycji zawsze może zagrać Iniesta, w pomocy zastąpi go Keita.

0

na skrzydłach powinni grać nominalni skrzydłowi. Henry nie nadaje się na tą pozycję. daje sobie radę, ale to nie jest to. Bojan jest młody i może się wyuczyć gry na boku, ale nominalnie będzie zawsze napastnikiem. marzyła mi się trójka Silva-Eto-Messi ale Hiszpana Barca nie kupi, więc trzeba szukać innego zawodnika na tą pozycję. arszawin zaimponował na euro, ciekawa opcja, ale 30 mln euro to stanowczo zbyt wiele.

0

mam nadzieje, że nie będzie tak jak w zeszłym sezonie. nie ma co panikować. to lekki uraz. sezon przygotowawczy czasem przynosi takie kontuzje.

0

może być Caceres. obaj są dobrzy i obaj mogą zagrać. przeciwnik nie będzie bardzo wymagający więc nie ma co się bać.

0

bo dla Was wizyta na takim obiekcie to powód do radości. Byliście głośniejsi ale 4:0 w pałke :D. i o czym tu dyskutować.

a tak na poważnie to mimo tego, że w tym meczu byłem za Barcą to podobała mi się postawa zawodników i kibiców Wisły. szacunek ... w końcu to polska ekipa.

0

po co stawiać Sylvinho na prawej stronie jak Carles świetnie na niej sobie radzi. pique do środka i jest ok.

0

dzaaq

oczywiście wystarczy aktywować klauzulę Capela i potem tylko dogadać się z nim, ale liczą się też dobre stosunki z władzami Sevilli. kiedyś możemy dalej potrzebować jakiegoś piłkarza od nich i co?? Barca będzie ostatnią drużyną która dostanie pozwolenie na rozmowy z zainteresowanym. trzeba pierwsze porozmawiać z Del Nido. jeśli zgodzi się na transfer [w co wątpię] to zakup Capela będzie dobrym zakupem.

0

nie ma co panikować. w tym sezonie obronę mamy obstawioną. trener znajdzie odpowiedniego zastępcę dla Alvesa. bez obaw.

0

mamy przecież kim go zastąpić. oprócz tego 4:0 to bardzo dobra zaliczka. obejdzie się bez Meksykanina.

0

dyscyplina to podstawa. Mając tylu doskonałych piłkarzy trzeba umieć pokazać im gdzie jest ich miejsce i że jest ktoś kogo mają definitywnie słuchać. drugą sprawą jest przygotowanie do sezonu. ostatnie sezony to było pasmo mniej lub bardziej poważnych kontuzji. rzadko drużyna mogła zagrać jednym składem co wybijało ją z rytmu. jeśli teraz zdrowie będzie sprzyjać to będziemy mieli bardzo wiele radości z gry Barcelony.

0

nie zachwycajcie się tak bardzo Henrym. rozegrał dobre spotkanie, ale to była tylko Wisła. poczekajmy aż się sezon rozpocznie na dobre. barca i tak powinna szukać kogoś na lewe skrzydło.

0

pedro dobrze się spisał. nie ma co narzekać. chłopak nabiera doświadczenia.

0

dawid15

silva jest szybki i doskonale sobie radzi w pojedynkach jeden na jeden. nie widzę lepszego kandydata na lewą flankę. chyba nie mówimy o tym samym Silvie :D

nie dyskutujmy bo Hiszpan nie przyjdzie do Barcy. szkoda się szarpać :D

pozdro

0

dawid15

nie mów że Silva jest slaby. gość idealnie pasowałby do Barcy. na Euro pokazał że jest piłkarzem który bardzo dużo potrafi i ma ogromny potencjał. jego zakup byłby strzałem w 10. szkoda że nie będziemy mogli go oglądać w barwach Barcy.

0

Benzema jak najbardziej ale za Henrego. chociaż nie mogę skreślić Francuza bo wczoraj akurat mógł się podobać. poczekamy, sezon wszystko pokaże.

a tak na marginesie moim kolejnym marzeniem jest Aguero w Barcelonie. na Alvesa czekałem 2 lata to może i na Argentyńczyka się doczekam :)

0

golabka

mądrze mówisz. jednak moim zdaniem początek nie tkwi w szkoleniu młodych talentów. trzeba zniszczyć korupcje. u nas nie liczy się piłka, liczą się pieniądze. najpierw muszą się "nachapać" Ci na stołkach a potem kasa wędruje w odpowiednie miejsca. szkoda tylko że czasem jest za późno. każdy lepszy piłkarz woli siedzieć na ławie za granicą niż grać w Polsce. fatalna organizacja, Debile w PZPNie i ogólnie jeden wielki chlew.

0

kto wie co będzie w przyszłym sezonie. ważne żeby ten przyniósł nam same sukcesy.

0

Defensywa na początku napędziła trochę strachu, ale ogólnie cała drużyna była jakby trochę spięta i grała niepewnie. wiadomo, że na ekipie ciążyła ogromna presja, ten mecz musiał się udać i Barca musiała zwyciężyć. Potem już wszystko ok, ale oczywiście wiele jeszcze trzeba poprawić. najważniejszy jest wynik i z tego trzeba się cieszyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?