gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiecznie się nie będziemy kłócić... :)
pozdro
0
Roanaldo dopiero zaczyna rozumieć co to jest zespół i współpraca. jego wspaniała technika nic mu nie da jeśli nie będzie grał w największej mierze dla dobra zespołu. gość ma szybkość i duże umiejętności, ale jego charakterek powoduje, że kibice drużyn przeciwnych nigdy nie darzą go sympatią... Wiem, że zaraz pewnie wszyscy jego fani mnie objadą, a wiem że jest mnóstwo kibiców Barcy kochających talent Ronaldo, bo przekonałem się o tym gdy głośno było o jego rozmowach z naszą drużyną.
Leo to piłkarz który wie, że gra dla klubu, którego kibice kochają widowiskową i zespołową grę... Ma olbrzymi talent, a zarazem ciągle powtarza, że się dopiero uczy. trening i ciężka praca zrobi z niego wielką gwiazdę. pozostaje nam się cieszyć, że Barca ma go w swoich szeregach.
0
Iniesta na lewej flance jest także bardzo dobry i pożyteczny... Jak będzie często występował na tej pozycji to nabierze ogrania i będzie dobrze...
0
Cały czas powtarzam, że chodzi o "pojedynek" Ronaldinho vs. Messi. nie zmieniaj teraz delikatnie kryteriów oceny, bo jak już mówiłem chodzi o talent i umiejętności oraz to kto więcej osiągnął. Jak Barca dumnie kroczyła po tytuł mistrza kraju i Puchar mistrzów to Roni był Bogiem mediów. Byli wszędzie... na treningach, na meczach i wszędzie gdzie tylko mogli go nagrać i przeprowadzić z nim wywiad. to jak jego stosunki z mediami się skończyły to jego wina, nie zaprzeczam... dał się zniszczyć w Katalonii. media nastawiły przeciw niemu kibiców, a jeśli się traci kibiców to się tarci wszystko.
A jeśli chodzi o sprawę z mediami to każdy wielki piłkarz musi się z nimi liczyć... Czy Zidane, czy Beckham, czy jakikolwiek inny... Ty tego nie widzisz, bo oni są dla Ciebie prawdziwy profesjonalistami....
0
Oby te wydarzenia nie odbiły się negatywnie na formie Henryka.
0
Ciężko się określić w sytuacji Rosjanina. Skoro zarząd go chce i trener także to znaczy, że dobrze mu się przyjrzeli i wierzą, że będzie wzmocnieniem. jednak 25 mln moim zdaniem to zdecydowanie za dużo. mamy młodych i utalentowanych piłkarzy w swoich szeregach, więc po co wydawać kasę.
0
sciah
O tym, że nie lubisz Ronaldinho wiem już od dawna. wcale nie musisz. Dziwne zjawisko, bo barca mu wiele zawdzięcza, no ale... Twoja sprawa.
Chodziło o porównanie go do Messiego i ten wątek ze złotem w RPA. haha. szukasz u mnie chorobliwej miłości do R10. wybacz, ale wyrosłem z takiego dziecinnego biegania za plakatami i naklejkami. kiedy jest mowa o talencie o umiejętnościach to o tym mówię. A Ty że pokazać swoją antypatię do Brazylijczyka pleciesz takie bzdury, że śmiać się chce. miałem się już nie czepiać, ale jak można czytać podobne banały i milczeć. pajacująca gwiazda z odrobiną talentu co resztę nadrabiała uśmiechem???.... to że był w centrum zainteresowania mediów, brał udział w reklamach itp świadczy o tym, że był wielką gwiazdą i najlepszym piłkarzem ŚWIATA.... A Lampard, Scholes i Gerrard mogli mu tylko pozazdrościć.
0
fffj
zapomniałeś o zwycięstwie w Pucharze UEFA w sezonie 2007/2008. oprócz tego został wybrany najlepszym piłkarzem finału P. UEFA.
chyba, że nie uważasz tego za znaczące osiągnięcie. jeśli tak to przepraszam, że się wtrąciłem.
pozdro :D
0
może i Abidal dobrze się czuje w formacji 3-4-3, ale mecz z Boca pokazał że nie wszyscy się dobrze w niej czują. W obronie powstawały ogromne luki, przeciwnik umiał to wykorzystać. w sumie wynik i tak był na korzyść Barcy, ale myślę, że taktyka 3-4-3 powinna być stosowana tylko w krytycznych sytuacjach, których mam nadzieję w tym sezonie nie będzie :)
0
nie tyle co wkurzające, ale śmieszne. można nie lubić piłkarza z różnych powodów. sam nie lubię np. C. Ronaldo, pomimo tego, że ma wielki talent i większość kibiców za nim przepada i go wielbi. jednak potrafię przyznać, że jest dobrym piłkarzem, bo tak jest i ośmieszyłbym się mówiąc, że technika Portugalczyka służy mu do pajacowania. Osobowość i podejście do zawodu to jedna sprawa, a talent i umiejętności druga. Roni nie błyszczał profesjonalizmem, ale to co posiadał dało mu tytuły i szacunek u kibiców tych bardziej lub mniej zaangażowanych w piłkę.
0
brzusiu
Forma Messiego trzyma się dłużej niż Ronaldinho??? dla mnie niezrozumiałe stwierdzenie... wstrzymałbym się z oceną formy Messiego.. sezon dopiero się zaczyna.
Podaj mi Twoją definicję wyrazu "PIJAK"...
Roni też miał skończyć karierę w Barcelonie i tak się nie stało, więc nie ma co się zarzekać, że Messi pozostanie lojalny klubowi do końca i zawsze będzie grał na wysokim poziomie... Aktualnie kibice go kochają, ale jeśli zagra słabiej przez jakieś dwa sezony to zapewne ujrzy na trybunach białe chusteczki... niestety taka dola lidera Barcelony...
0
ronadlinho_93
dzięki za słowa poparcia, ale myślę, że zbyt krytycznie wypowiadasz się na temat Messiego. ten chłopak jest fenomenem i jeśli wszystko będzie dobrze to Leo zdobędzie dużo więcej niż Roni, bo wielką karierę zaczął praktycznie w wieku 19 lat. Obaj są wielkimi piłkarzami i przyjaciółmi. Leo wschodząca gwiazda, która już praktycznie dość wysoko wzeszła i teraz zacznie kosić trofea wraz z barcą, a Roni? wielka niewiadoma... Ma wiele do udowodnienia, znowu będzie wielki, albo już do końca kariery zostanie średnim piłkarzem.
0
Rafa jest doskonałym obrońcą. Był na wylocie, ale przekonał do siebie trenera i to mnie bardzo cieszy.
0
jeśli chodzi o Inieste na lewej flance to jestem absolutnie za. gra Hiszpana na tej pozycji zawsze mi się bardzo podobała. więcej wniósł by do gry niż Henry.
0
jest wielkim piłkarzem i będzie jeszcze większym. wydaje mi sie że Xavi w tym sezonie będzie nie tylko kreatorem gry, ale prawdziwym liderem obok Puyola.
0
dla obrońcy gra w Anglii zawsze będzie bardzo ważnym doświadczeniem. Gerard szybko stanie się ważnym elementem zespołu.
0
Jeśli chodzi o piłkarza roku ro roni miał trzy takie wyróżnienia. Dwa od FIFA i jedno od UEFA. przepraszam za mały błąd.
0
sciah
Na temat R10(80) dyskutowaliśmy setki razy. jednak Ty potrafisz mnie z każdym nowym komentarzem tak zaskoczyć, że pomału zaczynam się martwić o ludzi którzy cokolwiek wiedzą o piłce na tym forum. Mówiąc o Ronim i Messim jasne jest, że aktualnie to Leo jest lepszy bo jest w formie. jednak jeśli chodzi o całą karierę to Leo jest wymienionym przez Ciebie pajacykiem na tle Gaucho. Możesz nie lubić Brazylijczyka, ale jak mówisz że te jego technika służyła mu do pajacowania to sam tym samym pajacujesz na tym forum. Dla mnie człowiek który został dwukrotnie piłkarzem roku i otrzymał Złotą Piłkę jest na zawsze wielkim zawodnikiem. takiego czegoś nie dostaje się za pajacowanie i medialność. Tego właśnie brakuje Messiemu, chociaż nie ukrywam że jestem prawie pewny iż nasza młoda gwiazda osiągnie więcej.
Twoja teoria jest nie tyle kontrowersyjna co beznadziejna.
:)
zawsze możesz na mnie liczyć.
pozdrawiam
0
Najwyraźniej tvp doszła do wniosku, że więcej ludzi będzie oglądać gimnastykę i rzuty dyskiem. transmitują te dyscypliny w których udział biorą Polacy. nie ma się co dziwić. nam fanom piłki pozostaje śledzić wynik w internecie. do połowy 0:0
0
jaro88
o jakim Hlebie mówisz??? Chyba o tym młodszym....
wyluzujcie ludzie... litości...
0
Arszawin już przed Euro był znanym piłkarzem. jest dobry, ale 25 mln za niego bym nie dał.
0
może i Hleb nie zaimponował, ale pokazał się z dobrej strony. kilka jego akcji mogło się podobać. trzeba dać mu czas. przyszedł z Anglii, tam się gra inaczej...
0
faktem jest że Messi nie omija rywali tak efektownie jak Roni. Brazylijczyk popisywał się efektownymi sztuczkami, zachwycał i czarował. Leo nie idzie w tym kierunku. jego atutem jest niesamowita szybkość dryblingu. Jeśli będzie tak dalej się rozwijał to osiągnie o wiele więcej niż Gaucho. tego mu życzę z całego serca.
0
aktualnie Leo jest lepszy. ale jeśli chodzi o całokształt to nie ma nawet co go porównywać do Roniego. chociaż oczywiście życzę mu samych sukcesów i kilku wielkich sezonów. jest jeszcze młody i jeśli będzie się dalej tak szybko rozwijał to na 100% będzie można o nim powiedzieć, że był lepszym piłkarzem niż Ronaldinho a on sam będzie mógł udokumentować to trofeami.
0
DamianPSV
zanim napiszesz jakiś komentarz to zastanów się kilka razy czy jest sens to robić. Hleb drewniak?? bez komentarza.
0
Jeśli pep szuka wzmocnienia na tą pozycję to znaczy że ma jakiś cel. jak narazie jego posunięcia na stanowisku trenera są trafne, więc trzeba mu zaufać. Capel jest młody, zna ligę i przejście do Barcy byłoby bardzo dużym krokiem w stronę wielkiej kariery. 16 mln to nie jest dużo. Jeśli chodzi o stosunki z Sevilla to myślę, że można temu zaradzić. wystarczy się dogadać w jakiś sposób. może akurat się uda osiągnąć porozumienie. nie robiłbym niczego na siłę. zabraliśmy już sevilli dwóch ważnych piłkarzy. trzeba zachować rozsądek, żeby nie stracić dobrych stosunków z władzami tego klubu.
0
może motywację ma taką samą, ale nie widać u niego już tej wielkiej szybkości i błyskotliwości. nie ma się co dziwić, z czasem zawodnik traci atuty fizyczne. jednak wydaje mi się że henry przyda się klubowi i transfer Arszawina nie jest potrzebny.
0
wszystkiego najlepszego. obyśmy mogli Ci w tym sezonie pogratulować zdobycia 31 bramek w lidze :D
0
nawet jakby przyznano Wiśle walkowera to ta powinna odpuścić mecz u siebie. Zostali rozjechani na boisku, a to jest przecież najważniejsze.
0
może wydawać się dziwne że Pep zmienił taktykę przy wyniku 0:0. zapewne chciał dać Barcy przewagą w ataku, żeby strzelić bramkę i uzyskać prowadzenie. stało się inaczej, ale skończyło się dobrze. zwycięzców się nie sądzi, więc wyciąganie wniosków pozostawmy trenerowi.