0

taki typowy skrzydłowy z niego nigdy nie będzie, zresztą Barca takiego nie potrzebuje. myślę jednak, ze świetnie wywiązał się z swoich obowiązków i w pojedynku z Henrym to Andres jest na zwycięskiej pozycji.

0

To że Andres nie ma co się obawiać o miejsce w pierwszym składzie jest jasne już od dawna. Ciekawe czy Pep wyciągnie wnioski i na dłużej wstawi Inieste na pozycję lewego ofensywnego pomocnika. jak widać Hiszpan pokazał, że ma dużo więcej do zaoferowania niż Henry. Może wreszcie Francuz zajmie pozycję, która mu się należy [ława].

0

Ruszyła maszyna nikt jej nie zatrzyma, kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła....

pozdrawiam wszystkich tych którzy wierzą, że to dopiero początek :)

dobranoc.

0

PROGRES!!! właśnie. jest dobrze. mam gdzieś, że to tylko gijon. liczy się zwycięstwo i piękna gra. Tak dalej panowie.

0

sciah

ja dodam, że dziwi mnie strasznie to iż Messi zagrał w tym meczu ;/. przecież to samolub i największy egoista w historii piłki :].

1:6 :( liczyłem na czyste konto. fatalnie.

0

leoooooooooooooooooooooooooooooo messssssssiiiii

czekałem na jego bramki.

0

karcio

przypominam, że Barca jest w fazie "rozwoju" ;]. jak widać wpajanie sobie filozofii gry nowego trenera idzie im coraz lepiej. drużyna się zgrywa. więcej optymizmu. zobaczę powtórkę to porozmawiamy.

0

1:5

0

nie myśl, że się chce z Tobą kłócić, ale kiedy drużyna przyjezdna ma 70% posiadania piłki, wygrywa 4:1 i przeciwnik praktycznie nie może wyjść z własnej połowy to chyba znaczy, że jest dobrze. oczywiście przeciwnik nie jest wymagający, ale przypomnijmy mecz z Numancią. widać postęp?? myślę, że trzeba być zadowolonym, a nie tylko narzekać.

0

wiem co się dzieje na boisku... nie musisz mi powtarzać. kiedy Barca grała ze Sportingiem w Lidze mistrzów też trafiali się tacy, którzy na ich grę narzekali. dla mnie to było śmieszne bo Barca grała świetnie.

0

Na dodatek Sporting nie może wyjść z własnej połowy.... Chyba jesteś tym typem wielkiego pesymisty.

0

karcio

nie mam tej przyjemności i niestety nie oglądam meczu. słucham w KuszoFM... Nie będę się z Tobą kłócił :) bo Ty widzisz jak gra Barca, ale dla mnie wynik mówi sam za siebie.

0

wreszcie nareszcie :)

Barca gra jak należy.

0

dajcie spokój. Alves to jeden z najlepszych transferów w ostatnim czasie. zaczyna to udowadniać. dajcie mu trochę czasu.

0

Messiemu brakuje bramki która doda mu pewności siebie.

0

jednak obrona zmieniona ;/. szkoda bo Puyol na lewej stronie jest o niebo lepszy niż Abidal ;/. też wkurza mnie ciągłe wystawianie Keity zamiast Toure, ale pozostaje mi wierzyć, że Guardiola wie co robi :).

Do boju Blaugrana.

0

Hanc Rozumie Cie doskonale. Najważniejsze jest że Gurdiola zaprowadził ład i porządek w drużynie. To czy jego sposób okaże się skuteczny zweryfikuje boisko. Ja życzę mu szczęścia :). Pozdrawiam Cię.

0

ja bym się tak nie rozpędzał. już byście chcieli drugi skład widzieć, bo Sporting niby nie wymagający... Bojan jak najbardziej, ale jeśli chodzi o linię obrony to tylko taka jak ze Sportingiem.

0

hanc

to że Pep zostawił Eto w Barcelonie także świadczy o tym, że ma głowę na karku i nie boi się opinii publicznej. deklarował, że eto odejdzie, bo nie podchodzi profesjonalnie do zawodu i zaburza dobre stosunki w teamie, jednak widząc poprawę w zachowaniu piłkarza i w samej grze zdecydował się dać mu szansę.

Twierdzisz, że Rijkaard robił dobrze nie krytykując piłkarzy po słabym występie. nie chodzi mi tu o jakąś poważną krytykę, tylko o kilka rozsądnie dobranych słów, parę mądrych zdań, dokładnie tak jak robi to....... Guardiola. Przecież on nikogo nie obarczał winą za porażkę. Po remisie z racingiem powiedział, że był zadowolony z postawy zawodników i z całej gry. to mi się właśnie bardzo w nowym trenerze Barcy podoba. wie co powiedzieć. nie ważne że kibice po dwóch pierwszych ligowych meczach chcieli jego głowy, ważne że w grze drużyny widać postęp i wszystko idzie w dobrym kierunku.

kaban#8

jeśli drużynie idzie to jest dobrze, piłkarze są zmotywowani i ciężko pracują żeby osiągać sukcesy. jeśli jednak już coś osiągnął to zaczynają się schody. ujawniają się gwiazdy, gwiazdeczki, ich humory i wkrada się lekki brak mobilizacji. wtedy właśnie można zauważyć czy trener ma silną rękę i niepodważalny autorytet. w odpowiednim momencie musi podjąć ważne decyzję, pozbyć się tych którzy już nie mają motywacji do gry, sprowadzić młodych i ambitnych zawodników. według mnie Franklin nie miał tego i niestety mieliśmy dwa słaba sezony. oczywiście dla Holendra będzie to ważne doświadczenie życiowe, które pomoże mu stać się jeszcze lepszym trenerem.

0

lepiej dołożyć (dosyć sporo) i kupić Silvę :)

0

hanc

Nie zgadzam się z Tobą. to czy Franek w szatni krzyczał na piłkarzy czy też nie jest jego tajemnicą, a my możemy tylko gdybać. ważne jest, że Barcelonę przeżywającą kryzys cechował olbrzymi brak dyscypliny i zaangażowania. jeśli chodzi o konferencje prasowe i wywiady to Franek był zbyt pobłażliwy i zawsze umiał tylko powiedzieć nic się nie stało, graliśmy dobrze, przeciwnik okazał się lepszy niż myśleliśmy. kiedy na boisku Barca grała jedną wielką kichę, takie wypowiedzi stawiały Rijkaarda w niekorzystnym świetle. drużyną trzeba umieć wstrząsnąć, bo jeśli się tego nie robi to wszystko bardzo szybko wychodzi i trener traci kontrolę nad wszystkim.

widzę, że jesteś kolejnym przeciwnikiem Guardioli z racji tego iż brakuje mu doświadczenia. brak doświadczenia nie jest żadnym argumentem. Pep ma to czego nie miał Frank. silna ręka i pewność siebie. odważył się publicznie powiedzieć iż Ronaldinho, Deco i Eto nie są brani pod uwagę przy kompletowaniu składu na nowy sezon. nie ważne, że mówił o byłych gwiazdach Barcy i różnie mogli to przyjąć kibice. ma swoją wizję gry, swoją taktykę i swój sposób kierowania drużyną i należy szanować każde jego posunięcie, bo w grze Barcy widać duży postęp, a Pep dopiero przygodę z Dumą Katalonii zaczął. zresztą Rijkaard też od razu nie zrobił niczego wielkiego.

0

Proponuje nie przejmowac sie tym co pisze fffj :). Messi to Messi, Xavi to Xavi. Dwaj inni piłkarze, którzy pełnią całkiem inne role na boisku. Porównywanie obu panów nie ma sensu.

0

Leo gra tak jak zawsze. nie wiem skąd ta krytyka. chłopak uwielbia dryblować i robi to najlepiej na świecie. nie ma jeszcze pełni formy i nie wszystko mu do końca wychodzi. ostatnio gra trochę samolubnie, ale wynika to z tego, że na siłę chce wreszcie trafić do siatki. w meczu z Sportingiem widać było jego zdenerwowanie. zaczyna go wkurzać to że nie trafia.

0

dopiero dzisiaj zobaczyłem cały mecz ze Sportingiem, bo na żywo miałem okazję tylko słuchać :D. moje skromne zdanie:

Pique już powinien być zawodnikiem pierwszego składu. ma wzrost, szybkość, świetnie się ustawia i dobrze rozumie się z resztą defensorów. chłopak się stara i ciężko pracuje, zasłużył na to żeby trener stawiał na niego od pierwszych minut.

puyol na lewej flance grał lepiej niż Abidal i myślę, że na dłużej powinien zagościć na tej stronie obrony. ogólnie obrona bardzo mi się podobała, nie liczę tej bramki bo Marquez ewidentnie uciekał z głową przed zbyt wysoko podniesioną nogą Tonela. według mnie ta bramka nie powinna zostać uznana.

Nasuwa mi się jeszcze jeden wniosek. Ci którzy jeszcze niedawno domagali się zwolnienia trenera i głowy Laporty na 100% nie widzieli meczu i gry Dumy Katalonii. bredzenie, że Barca gra tak samo jak za Franka jest kompletnie bezpodstawne. pozostaje poprawić kilka aspektów gry i spokojnie możemy walczyć o najwyższe cele.

pozdrawiam :)

0

messi i Alves to gracze, którzy potrzebują więcej swobody taktycznej... Myślę jednak, że z czasem do wszystkiego się przyzwyczają.

0

Puyol to bezdyskusyjnie pierwszy kapitan Barcy i nie ma nawet o czym mówić. Nie ma takiego drugiego w Barcy. co do Xaviego to też jestem zdania, że na kapitana jest zbyt spokojny. osobiście w roli drugiego kapitana widziałbym Marqueza. to jednak moja, skromna opinia :)

0

mam nadzieję, że Pep szybko zacznie stawiać na Toure, bo Keita nie dorasta mu do pięt.

0

spokojnie. Bojan ma czas. wiem, że w jego wieku każda minuta na boisku jest cenna, ale Pep wie co robi. Bojan częściej by grał, ale ostatnio Guardiola musiał przeprowadzać przymusowe zmiany spowodowane kontuzjami.

0

Mam nadzieje, że to zwycięstwo zamknie usta wszystkim tym, którzy już po meczu z Numancią machali białymi chusteczkami przed monitorem komputera :).

pozdro

0

Słowo Iworyjczyk nie jest poprawnym zwrotem w języku polskim, ale tak się mówi na reprezentantów WKS i wielu ludzi się takim słowem posługuje. niby źle, ale każdy wie o co chodzi :). taka innowacja językowa, która ma ułatwić nam życie.

pzdr

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?