gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
taki typowy skrzydłowy z niego nigdy nie będzie, zresztą Barca takiego nie potrzebuje. myślę jednak, ze świetnie wywiązał się z swoich obowiązków i w pojedynku z Henrym to Andres jest na zwycięskiej pozycji.
0
To że Andres nie ma co się obawiać o miejsce w pierwszym składzie jest jasne już od dawna. Ciekawe czy Pep wyciągnie wnioski i na dłużej wstawi Inieste na pozycję lewego ofensywnego pomocnika. jak widać Hiszpan pokazał, że ma dużo więcej do zaoferowania niż Henry. Może wreszcie Francuz zajmie pozycję, która mu się należy [ława].
0
Ruszyła maszyna nikt jej nie zatrzyma, kto wpadnie pod koła ten uciec nie zdoła....
pozdrawiam wszystkich tych którzy wierzą, że to dopiero początek :)
dobranoc.
0
PROGRES!!! właśnie. jest dobrze. mam gdzieś, że to tylko gijon. liczy się zwycięstwo i piękna gra. Tak dalej panowie.
0
sciah
ja dodam, że dziwi mnie strasznie to iż Messi zagrał w tym meczu ;/. przecież to samolub i największy egoista w historii piłki :].
1:6 :( liczyłem na czyste konto. fatalnie.
0
leoooooooooooooooooooooooooooooo messssssssiiiii
czekałem na jego bramki.
0
karcio
przypominam, że Barca jest w fazie "rozwoju" ;]. jak widać wpajanie sobie filozofii gry nowego trenera idzie im coraz lepiej. drużyna się zgrywa. więcej optymizmu. zobaczę powtórkę to porozmawiamy.
0
1:5
0
nie myśl, że się chce z Tobą kłócić, ale kiedy drużyna przyjezdna ma 70% posiadania piłki, wygrywa 4:1 i przeciwnik praktycznie nie może wyjść z własnej połowy to chyba znaczy, że jest dobrze. oczywiście przeciwnik nie jest wymagający, ale przypomnijmy mecz z Numancią. widać postęp?? myślę, że trzeba być zadowolonym, a nie tylko narzekać.
0
wiem co się dzieje na boisku... nie musisz mi powtarzać. kiedy Barca grała ze Sportingiem w Lidze mistrzów też trafiali się tacy, którzy na ich grę narzekali. dla mnie to było śmieszne bo Barca grała świetnie.
0
Na dodatek Sporting nie może wyjść z własnej połowy.... Chyba jesteś tym typem wielkiego pesymisty.
0
karcio
nie mam tej przyjemności i niestety nie oglądam meczu. słucham w KuszoFM... Nie będę się z Tobą kłócił :) bo Ty widzisz jak gra Barca, ale dla mnie wynik mówi sam za siebie.
0
wreszcie nareszcie :)
Barca gra jak należy.
0
dajcie spokój. Alves to jeden z najlepszych transferów w ostatnim czasie. zaczyna to udowadniać. dajcie mu trochę czasu.
0
Messiemu brakuje bramki która doda mu pewności siebie.
0
jednak obrona zmieniona ;/. szkoda bo Puyol na lewej stronie jest o niebo lepszy niż Abidal ;/. też wkurza mnie ciągłe wystawianie Keity zamiast Toure, ale pozostaje mi wierzyć, że Guardiola wie co robi :).
Do boju Blaugrana.
0
Hanc Rozumie Cie doskonale. Najważniejsze jest że Gurdiola zaprowadził ład i porządek w drużynie. To czy jego sposób okaże się skuteczny zweryfikuje boisko. Ja życzę mu szczęścia :). Pozdrawiam Cię.
0
ja bym się tak nie rozpędzał. już byście chcieli drugi skład widzieć, bo Sporting niby nie wymagający... Bojan jak najbardziej, ale jeśli chodzi o linię obrony to tylko taka jak ze Sportingiem.
0
hanc
to że Pep zostawił Eto w Barcelonie także świadczy o tym, że ma głowę na karku i nie boi się opinii publicznej. deklarował, że eto odejdzie, bo nie podchodzi profesjonalnie do zawodu i zaburza dobre stosunki w teamie, jednak widząc poprawę w zachowaniu piłkarza i w samej grze zdecydował się dać mu szansę.
Twierdzisz, że Rijkaard robił dobrze nie krytykując piłkarzy po słabym występie. nie chodzi mi tu o jakąś poważną krytykę, tylko o kilka rozsądnie dobranych słów, parę mądrych zdań, dokładnie tak jak robi to....... Guardiola. Przecież on nikogo nie obarczał winą za porażkę. Po remisie z racingiem powiedział, że był zadowolony z postawy zawodników i z całej gry. to mi się właśnie bardzo w nowym trenerze Barcy podoba. wie co powiedzieć. nie ważne że kibice po dwóch pierwszych ligowych meczach chcieli jego głowy, ważne że w grze drużyny widać postęp i wszystko idzie w dobrym kierunku.
kaban#8
jeśli drużynie idzie to jest dobrze, piłkarze są zmotywowani i ciężko pracują żeby osiągać sukcesy. jeśli jednak już coś osiągnął to zaczynają się schody. ujawniają się gwiazdy, gwiazdeczki, ich humory i wkrada się lekki brak mobilizacji. wtedy właśnie można zauważyć czy trener ma silną rękę i niepodważalny autorytet. w odpowiednim momencie musi podjąć ważne decyzję, pozbyć się tych którzy już nie mają motywacji do gry, sprowadzić młodych i ambitnych zawodników. według mnie Franklin nie miał tego i niestety mieliśmy dwa słaba sezony. oczywiście dla Holendra będzie to ważne doświadczenie życiowe, które pomoże mu stać się jeszcze lepszym trenerem.
0
lepiej dołożyć (dosyć sporo) i kupić Silvę :)
0
hanc
Nie zgadzam się z Tobą. to czy Franek w szatni krzyczał na piłkarzy czy też nie jest jego tajemnicą, a my możemy tylko gdybać. ważne jest, że Barcelonę przeżywającą kryzys cechował olbrzymi brak dyscypliny i zaangażowania. jeśli chodzi o konferencje prasowe i wywiady to Franek był zbyt pobłażliwy i zawsze umiał tylko powiedzieć nic się nie stało, graliśmy dobrze, przeciwnik okazał się lepszy niż myśleliśmy. kiedy na boisku Barca grała jedną wielką kichę, takie wypowiedzi stawiały Rijkaarda w niekorzystnym świetle. drużyną trzeba umieć wstrząsnąć, bo jeśli się tego nie robi to wszystko bardzo szybko wychodzi i trener traci kontrolę nad wszystkim.
widzę, że jesteś kolejnym przeciwnikiem Guardioli z racji tego iż brakuje mu doświadczenia. brak doświadczenia nie jest żadnym argumentem. Pep ma to czego nie miał Frank. silna ręka i pewność siebie. odważył się publicznie powiedzieć iż Ronaldinho, Deco i Eto nie są brani pod uwagę przy kompletowaniu składu na nowy sezon. nie ważne, że mówił o byłych gwiazdach Barcy i różnie mogli to przyjąć kibice. ma swoją wizję gry, swoją taktykę i swój sposób kierowania drużyną i należy szanować każde jego posunięcie, bo w grze Barcy widać duży postęp, a Pep dopiero przygodę z Dumą Katalonii zaczął. zresztą Rijkaard też od razu nie zrobił niczego wielkiego.
0
Proponuje nie przejmowac sie tym co pisze fffj :). Messi to Messi, Xavi to Xavi. Dwaj inni piłkarze, którzy pełnią całkiem inne role na boisku. Porównywanie obu panów nie ma sensu.
0
Leo gra tak jak zawsze. nie wiem skąd ta krytyka. chłopak uwielbia dryblować i robi to najlepiej na świecie. nie ma jeszcze pełni formy i nie wszystko mu do końca wychodzi. ostatnio gra trochę samolubnie, ale wynika to z tego, że na siłę chce wreszcie trafić do siatki. w meczu z Sportingiem widać było jego zdenerwowanie. zaczyna go wkurzać to że nie trafia.
0
dopiero dzisiaj zobaczyłem cały mecz ze Sportingiem, bo na żywo miałem okazję tylko słuchać :D. moje skromne zdanie:
Pique już powinien być zawodnikiem pierwszego składu. ma wzrost, szybkość, świetnie się ustawia i dobrze rozumie się z resztą defensorów. chłopak się stara i ciężko pracuje, zasłużył na to żeby trener stawiał na niego od pierwszych minut.
puyol na lewej flance grał lepiej niż Abidal i myślę, że na dłużej powinien zagościć na tej stronie obrony. ogólnie obrona bardzo mi się podobała, nie liczę tej bramki bo Marquez ewidentnie uciekał z głową przed zbyt wysoko podniesioną nogą Tonela. według mnie ta bramka nie powinna zostać uznana.
Nasuwa mi się jeszcze jeden wniosek. Ci którzy jeszcze niedawno domagali się zwolnienia trenera i głowy Laporty na 100% nie widzieli meczu i gry Dumy Katalonii. bredzenie, że Barca gra tak samo jak za Franka jest kompletnie bezpodstawne. pozostaje poprawić kilka aspektów gry i spokojnie możemy walczyć o najwyższe cele.
pozdrawiam :)
0
messi i Alves to gracze, którzy potrzebują więcej swobody taktycznej... Myślę jednak, że z czasem do wszystkiego się przyzwyczają.
0
Puyol to bezdyskusyjnie pierwszy kapitan Barcy i nie ma nawet o czym mówić. Nie ma takiego drugiego w Barcy. co do Xaviego to też jestem zdania, że na kapitana jest zbyt spokojny. osobiście w roli drugiego kapitana widziałbym Marqueza. to jednak moja, skromna opinia :)
0
mam nadzieję, że Pep szybko zacznie stawiać na Toure, bo Keita nie dorasta mu do pięt.
0
spokojnie. Bojan ma czas. wiem, że w jego wieku każda minuta na boisku jest cenna, ale Pep wie co robi. Bojan częściej by grał, ale ostatnio Guardiola musiał przeprowadzać przymusowe zmiany spowodowane kontuzjami.
0
Mam nadzieje, że to zwycięstwo zamknie usta wszystkim tym, którzy już po meczu z Numancią machali białymi chusteczkami przed monitorem komputera :).
pozdro
0
Słowo Iworyjczyk nie jest poprawnym zwrotem w języku polskim, ale tak się mówi na reprezentantów WKS i wielu ludzi się takim słowem posługuje. niby źle, ale każdy wie o co chodzi :). taka innowacja językowa, która ma ułatwić nam życie.
pzdr