gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie widzę* przepraszam
0
fffj
człowieku. Valdes ustawił mur tak jak trzeba. zawodnicy stojący w murze powinni stać blisko siebie, a oni zapewne spodziewali się strzału ponad murem, a nie po ziemi. dziecinny i banalny błąd piłkarzy stojących w murze. z tego co widziałem na powtórce to chyba Abidal się odsunął od Keity i właśnie obok niego przeleciała piłka. żadnej winy u bramkarza nie wiedzę.
co do całego meczu to się nie wypowiadam, bo nie oglądałem. jak zobaczę to możemy podyskutować.
0
fffj
nie wiem co próbujesz udowodnić?? zamiast filozofować i próbować na siłę udowodnić swoją wielką wiedzę na temat piłki włącz sobie powtórkę bramki na 2:1 i jeszcze raz się zastanów czy, to że obciążasz valdesa jest słuszne ;/. zaczynasz być wkurzający.
0
wszystko przyjdzie z czasem. im więcej mecz piłkarze zagrają obok siebie tym lepiej będą się rozumieć.
0
v3b
meczu z Betisem nie widziałem, jak zobaczę powtórkę to powiem coś więcej, ale pozostałe mecze z udziałem Alvesa w barwach Barcy widziałem i i trzeba przyznać, że dawał sobie radę w obronie. normalne jest, to że za każdym razem Brazylijczyk nie da rady wrócić do obrony, ktoś musi go asekurować. taka jest taktyka i sposób gry drużyny. jeśli Alves nie wraca to trzeba ograniczyć jego grę w ataku, a jeśli Pep to zrobi to Alves nie będzie Alvesem.
0
dzięki Alvesovi barca może grać jeszcze bardziej ofensywnie. taki piłkarz to skarb. musi jeszcze chwile pograć, lepiej zgrać się z kolegami. nie wiem czemu każdy narzeka na jego słabą grę w obronie. mi akurat wydaje się, że Alves większych błędów w defensywie nie popełnia, oczywiście może być lepiej, ale to jest kwestia czasu. śmieszni dla mnie są Ci, którzy twierdzą, że kasa wydana na Brazylijczyka została wyrzucona w błoto.
0
Pep nie wystawia Messiego na środku. napastnikiem jest Eto, ale w trakcie meczu zamieniają się pozycjami.
0
nadachu
skoro nie słyszałeś o wypowiedzi Maradony to przepraszam. zareagowałem tak, bo po tym jak Diego stwierdził iż Messi gra samolubnie to błyskawicznie znalazła się masa użytkowników, którzy zaczęli to powtarzać przy każdej nadarzającej się okazji. Messi to świetny technik. jego synonimem jest drybling. poczekajmy trochę, dojdzie do pełni formy i zapomnimy o jego "egoizmie" :). pozdrawiam Cię.
0
staneks
pamiętaj, że w ubiegłym sezonie Barca potrafiła przegrać z takimi drużynami jak Betisu czy Gijon po beznadziejnej grze.... jaki wniosek?? widać progres :)
0
wiadomo, że wynik 3:2 nie jest może powodem do zachwytu, ale nie widzę też powodu do narzekania. wiem, że wielu oczekuje samych wysokich zwycięstw, ale panowie to nie fifa, tylko realna rzeczywistość. ;)
0
panowie spyke i staneks
mówiąc, że Barca gra tak jak w tamtym sezonie jesteście w błędzie. nie wiem w ogóle jak można odważyć się i palnąć podobne głupstwo.
0
sciah
zgadzam się z Tobą. bramki na 2:1 lepiej nie komentować. dobrze, że Victor nie przeszedł do rękoczynów :). takich błędów nie popełnia się nawet w naszej ekstraklasie. przypomina się bramka r10 z Werderem :]. przy drugim trafieniu Betisu Valdes mógł się lepiej zachować, ale jak obrona pozwala na takie wejście przeciwnikowi to odpowiedzialność trzeba solidarnie rozpisać na obie formacje.
0
nadachu
gdyby Maradona nie powiedział, że Messi jest samolubem Ty nie umieściłbyś swego komentarza o treści obciążającej młodego Argentyńczyka....
Diego namieszał niektórym w główkach. szkoda dyskutować.
0
Mamy 3 pkt. korekcję błędów pozostawmy trenerowi. można spokojnie położyć się do łóżka. :)
dobranoc.
0
ja krótko od siebie. meczu nie widziałem, więc gry poszczególnych graczy nie oceniam. Barca napędziła nam trochę strachu. tak grać nie powinna. Pep musi wyciągnąć wnioski. zwycięstwo zasłużone, ale kiedy wynik 2:0 zamienia się na 2:2 to jest źle. w czym tkwi problem?? myślę, że Guardiola szybko znajdzie powód, bo ostatnio naprawianie błędów świetnie mu wychodzi. najważniejsze jest to, że mamy 3 pkt, które pozwolą nam zająć wyższą pozycję w lidze. cieszy fakt, że barca zagrała do końca.
0
utrzymać wynik a potem WPIEr... w szatni...
0
wiara czyni cuda :). dograć do końca :)
0
jesteście śmieszni. jak było 2:0 to byliście zakochani w grze Barcy, a teraz już pojawiają się wielcy znawcy którzy twierdzą, że pep nic nie zdziała.
0
gramy do końca panowie...
0
x_barca_x
przesadzasz. masz bana :)
0
na temat kapitana nawet nie dyskutuję. fenomenalny obrońca od lat :)
0
matt21
rozbrajasz mnie ;/
0
ja myślę, że trener to z Puyolem przedyskutował i jest dobrze. a jaki tego powód to już nie moja sprawa. cieszy obecność Caceresa.
0
v3b
kapitana trzeba szanować i dbać o jego zdrowie. myślę, że Pep dokładnie wszystko z Puyolem przedyskutował. odpoczynek przed Espanyolem jest wskazany. w derbach kapitan bardziej się przyda.
0
chwała CI Panie Guardiola. wreszcie Iniesta od początku na boku a Henryk na swoim miejscu :). jest Yaya, będzie dobrze. coraz bardziej podoba mi się ten nowy trener. oby wynik też dał powód do radości.
0
zagra na boku*
przepraszam
0
o proszę! wielki powrót naszej gwiazdy :).
jeśli chodzi o mecz to myślę, że ogramy Betis bez problemu. pora pokazać kibicom koncert strzelecki na własnym stadionie. nie oczekuję znowu gradu bramek, ale 1:0 mnie nie zadowoli :). stawiam 3:0.
mam nadzieję, że Andres zagra boku.
0
Messi zdobył dwie bramki i miał asystę jednak prawdą jest, że od niego wymaga się jeszcze więcej. nie chodzi mi tu o dorobek bramkowy, ale o całokształt. mnóstwo strat, czasem wydaje się, że Leo chce wejść do bramki, decyzję o strzale podejmuje jak jest już za późno. Widać postęp w grze Argentyńczyka i teraz może być już tylko lepiej.
Co do Alvesa się nie wypowiadam, bo jeszcze nie widziałem meczu. dla mnie jest on najlepszym zawodnikiem na swej pozycji. trzeba poczekać aż całkowicie wkomponuje się w zespół. w poprzednich spotkaniach podobała mi się jego gra w obronie i bardziej byłbym zdania, że Brazylijczyk musi poprawić się w ataku :)
0
ja akurat jestem w pełni zadowolony :)
pozdrawiam.
0
soltyz
skoro niektórym się coś nie podoba to wstawiajcie tekst w języku hiszpańskim :) niech sobie sami tłumaczą :).