0

panów Endżela i Gmocha*

0

co do meczu Arsenal - Manchester się nie wypowiem, bo go nie widziałem. przy bramce w meczu z Bazyleą VV nie miał nic do powiedzenia, ale jeśli chodzi o Malagę to jestem zdania, że właśnie takie piłki powinien Valdes łapać, żeby mógł równać się z najlepszymi. wystarczyło szybciej wrócić, Puyol krył drugą część bramki i może jakieś szanse by były. jednak bramka padła, chociaż nie zmienia to faktu, że VV pokazał się z bardzo dobrej strony w tym meczu.

może i masz rację, Valdes jest takim popychadłem, ma przyszytą łatę, która ciągle robi bałagan w jego papierach. nie sugeruję się w żadnym wypadku wypowiedziami pana Endżela i Gmocha [dej mi tu niebieski, ja mam żółty i bejemy rysować]. mam swoje zdanie i swoją opinię na dany temat. nie twierdzę, że VV jest cieniasem, ale według mnie brakuje mu umiejętności, które posiadają najlepsi bramkarze świata. może z czasem je nabędzie, tego mu życzę z całego serca.

"Jeśli ktoś szuka jakichkolwiek usprawiedliwień, to tylko i wyłącznie dlatego, że Victor nie gra w kadrze. Nie gra, nie powołują go, znaczy jest beznadziejny."

nie znaczy, że jest beznadziejny, ale znaczy, że do czołówki mu brakuje i pisanie VALDES=CASILLAS moim zdaniem jest bez sensu ;)

0

hanc

"Jakby Valdés miał przed sobą słabszych obrońców, to nikt nie miałby złudzeń co do tego, jak dobrym jest piłkarzem. Nawet jeśli traciłby więcej bramek..."

jesteś tego taki pewien? a może wtedy okazałoby się jak słaby jest nasz bramkarz? dyskutowaliśmy już razem na temat VV przy okazji jego braku powołania do reprezentacji. w niektórych kwestiach zgadzaliśmy się, w niektórych nie. przede wszystkim na pewno Valdes nie zyska w oczach obserwatorów jak wygarniesz błędy innych bramkarzy. bo to co np.Casillas osiągnął jest poza zasięgiem naszego golkipera i pomyłka bramkarza realu będzie tylko wypadkiem przy pracy. Cech mając przed sobą doskonałą obronę, jak dla mnie to dużo lepszą niż obrona Barcy potrafił się wybić i zyskać miano jednego z najlepszych. kiedy Terry i spółka popełniali błąd był Cech. gość wyciągał takie piłki, że aż miło było patrzeć.

wielki bramkarz może puścić 3 bramki, ale nikt nie będzie w stanie niczego mu zarzucić, VV puszcza jedną i zawsze jest to coś co mógł zrobić, ale czego nie zrobił.

według mnie Valdes to po prostu średniej klasy bramkarz i tyle. nikt się na niego nie uwziął, nikt nie podchodzi do niego z dystansem. na swoją opinię zapracował sobie sam, a nie obrońcy.

faktem jest, że w meczu z Malagą VV pokazał się z bardzo dobrej strony. jednak poczekajmy aż przyjdzie nam się zmierzyć z drużynami, które nie wyjdą z założeniem gry defensywnej.

0

teraz jest tak, że VV wielki, VV wspaniały, najlepszy itp... poczekajmy. niech zdarzy nam się przegrać. 3/4 komentujących przekręci się o 360 stopni i znowu Valdes będzie cieniasem. ja nie oceniam bramkarzy patrząc na kilka ostatnich występów.

teraz VV wypada lepiej na tle Artura, czy nawet Casillasa, ale jeśli ktoś pisze, że Valdes=casillas to nawet mi się komentować nie chce. nie ma co szukać usprawiedliwień w tym, że nasz golkiper ma mało okazji do interwencji, jest nierozgrzany itp. jest dobry, ale nie znajduje się wśród najlepszych i trzeba się z tym pogodzić. nikt się go nie uczepił. gdyby zasłużył na reprezentację to by w niej grał.

0

nie jestem przekonany co do Cesca w Barcelonie, ale jeśli Pep będzie potrzebował go do swojej układanki to zdaję się na niego. mamy dobrze obstawioną linię pomocy, po co wydawać duże pieniądze na transfer który moim zdaniem nie jest konieczny.

0

Xavi to świetny zawodnik. ten sezon może być jego najlepszym. myślę, że o kontrakt nie ma się co martwić. symbol Barcelony, powinien ją reprezentować do końca swej kariery.

Ronaldinho faktycznie nie prezentuje nic specjalnego, obawiam się, że już nigdy nie zaprezentuje, ale szanuję go za to co zrobił dla Barcelony i liczę na to że jeszcze kiedyś nasza drużyna będzie miała w szeregach takiego geniusza chociażby przez jeden sezon.

0

Jeśli Barca miałaby się kogoś pozbyć po to żeby zrobić miejsce Benzemie to myślę, że powinien być to Henry. do tego sprowadzić Silvę i ekipa jak marzenie. myślę, że obaj gracze są w zasięgu Barcelony.

chociaż muszę przyznać, że wolałbym w Barcy zobaczyć Aguero zamiast napastnika Lyonu.

0

fcb01

myślisz że łatwo jest się zaadaptować w nowym otoczeniu kompletnie nie znając języka?? osobiście uważam, że z Hleba będzie pożytek. na razie nie prezentuje żadnych rewelacji, ale trzeba dać mu trochę czasu. Pique jest świetny. miał dogodną sytuację do strzelenia gola, ale on akurat ma bronić, a nie strzelać.

0

sobotni mecz jest o 22.00 nie o 19.00. w c+sport2 będzie mecz na żywo. start o 21.55.

0

taki*

0

na pewno strata Hiszpana jest dużą stratą, ale świetnie radząc sobie bez niego Barca udowodni swoją wielkość.

takie optymistyczny komentarz na dobranoc... :)

0

odpuszczenie meczu z Sportingiem nie wchodzi w grę. nie ma się co martwić. oby tylko zdrowie dopisało, bo jeden kluczowy gracz wypadł ze składu.

0

oper21

ten żart był na tyle głupi, żebyś dał się na niego złapać ;). obiecuje już nigdy nie napiszę głupich i zagmatwanych komentarzy.

przepraszam.

0

oper21

taki mały żarcik miał miejsce ;). w sumie to się dziwie, że jeszcze nie ma panów narzekający, którzy po każdym słabszym wyniku jak pasożyty przyczepiają się newsa, ale jak widać nawet oni zrozumieli, że nie zawsze Barca musi każdego lać i aplikować pół tuzina bramek w pierwszej połowie.

patrzą na pierwszy skład przewidywałem dwa scenariusze. albo młodzi z Bojankiem na czele zrobią sobie imprezę i pokażą, że ławka Barcelony też wiele potrafi, albo na Camp Nou będzie spokojny mecz i nieznaczne zwycięstwo FCB. przyznam szczerze, że remis mi się nie śnił, ale wcale mnie to nie dziwi. patrząc na sytuację w tabeli można sobie pozwolić na troszkę luzu. wiadomo, że jak nie ma maksymalnej koncentracji i odpowiedniej motywacji to nawet najlepsza drużyna zagra słabiej. najważniejsze będzie starcie z Sportingiem, więc po co się przemęczać.

Szkoda Iniesty, duża strata, ale myślę, że Pep znajdzie sposób na to by go zastąpić.

0

marcinbaca7

tak. dlatego czasem warto powalczyć o pierwsze miejsce, bo zagra się z teoretycznie słabszą drużyną z innej grupy, ale według mnie tylko teoretycznie.

0

.... a piłkarzowi Malagi dać nagrodę fair play za bardzo sportowe zachowanie. przetarł ślinę Messiego i sobie pobiegł ;). po co się kłócić, zostać oplutym przez Argentyńczyka to przecież zaszczyt :]

0

masakra i tragedia.

jak tak można. remis z Basel. sprzedać Xaviego, Puyola, Eto`o i zwolnić trenera. jest amatorem, brak mu doświadczenia i się nie nadaje. tylko kogo zatrudnić jak boski Mourinho pracuje i fenomenalnie sobie radzi ;]. zaraz się potne, ta drużyna nic nie zdziała w tym sezonie, kolejne lata posuchy...

;]

0

Ludzie dajcie sobie spokój. Marca szuka sensacji. kompletna bzdura. Messi wkurzony chciał sobie splunąć i to zrobił, a że akurat Duda biegł w tamtą stronę to nic nie znaczy. nie wierzę, że piłkarz Malagi zachowałby taki spokój gdyby Leo próbował go opluć.

Punk

zanim zaczniesz wyzywać kogoś od chamów itp, obejrzyj dokładnie powtórkę, poczytaj wywiady z uczestnikami zdarzenia i wtedy komentuj. zresztą źródło z jakiego pochodzi artykuł mówi samo za siebie. ;]

pozdro

0

teraz trzeba się cieszyć, zarówno fotelem lidera jak i piękną grą naszej drużyny. z krytyką poczekajmy. trzeba pamiętać, że ta drużyna nadal jest w trakcie budowy. nie wymagajmy zbyt wiele.

0

wujo444

nikt nie popada w huraoptymizm. taki tekst jest pstryczkiem w nos dla ludzi, którzy Pepa i jego ekipę skreślili na samym początku. Barca nie wygrała LM, ale zagrała świetny październik. w błyskawicznym tempie Guardilola podniósł tą drużynę. wystarczy posłuchać komentatorów i obserwatorów piłkarskich. ludzi znowu zaczynają zachwycać się Barcą, znowu wierzą, że każdy kolejny mecz będzie świetnym widowiskiem. dla mnie to jest olbrzymi sukces.

oczywiście zdarzają się błędy, ale nie możemy wymagać stuprocentowej perfekcji. ktoś powie, że ogrywamy słabeuszy. czasem większą sztuką jest ograć outsidera niż teoretycznie równego sobie rywala. myślę, że Real i Valencia coś na ten temat wiedzą ;). widać ciężką pracę jaką wykonał Guardiola i piłkarze. dziękuję im za to.

świetny tekst.

0

świetny tekst. Oby kolejne miesiące dały jeszcze większy powód do radości.

0

jeśli chodzi o mecz w Bazylei to na pewno Pep pomiesza trochę składem i myślę, że Bojan zagra od pierwszych minut. zresztą młody nie musi grać od początku, żeby coś ustrzelić ;). Każde jego wejście na boisko wprowadza ożywienie w ataku, a przeciwnik nie będzie zbyt wymagający, więc może Bojan zaliczy jedno lub więcej trafień.

0

hehe, unique luzik, chciałem poszydzić. ;]

0

hanc

a jak się nazywa ten utwór z filmiku Goleador Eto`o? ;] ;)

0

moim zdaniem 6 dla Valdesa to odpowiednia ocena. wiadomo, że najlepsi bramkarze na takiej murawie puszczają głupie bramki, a VV wyszedł bez szwanku, ale to były praktycznie strzały prosto w niego i moim zdaniem na 7 za mało.

jeśli chodzi o bramkę to myślę, że gdyby Valdes wrócił szybciej to piłkę by złapał. miał czas, ale nie przewidział, że Duda tak świetnie uderzy. poprawny występ i ocena jak najbardziej zasłużona.

0

Patrząc na cały mecz VV zasługuje na dobrą ocenę. piłkarze Malagi starali się uderzać tak, żeby piłka kozłowała przed naszym bramkarzem, a wiadomo, że przy takim stanie murawy futbolówka może wszystko. Valduś jednak świetnie się spisywał i bardzo mnie to cieszy. co do pierwszej bramki mam troszkę inne zdanie, ale liczy się zwycięstwo i nie będę się czepiał. świetny mecz.

0

Negredo odpokutował czerwoną kartkę w meczu CdR. dzisiaj wypoczęty pojawi się na boisku.

0

|matirix20|

pieprzyć to Ty sobie możesz zupę. valdes idąc na głowie zdążyłby wrócić do bramki i spokojnie złapać piłkę, ale znowu nie spodziewał się, że przeciwnik będzie sprytniejszy od niego. zamiast stawiać się jak liliput zobacz kilka razy powtórkę i będzie po problemie ;].

potem jednak VV pewnie łapał piłkę na niebezpiecznie śliskiej murawie, więc jestem w stanie zapomnieć mu błąd, albo jak ktoś woli nieobronienie rogala DUDY.

nie mam ochoty się z Tobą kłócić, bo Valencia dała mi wielki powód do radości. najlepsza defensywa La Liga dopuszcza do utraty czterech bramek z średniakiem. czekam na Real ;]

0



nie do jutra, Valencia właśnie mecz zaczęła :).

0

na wielkie uznanie zasłużyła dziś nasza drużyna. jak widać, nie ma murawy która mogłaby przeszkodzić w wysokim wygrywaniu Barcelonie. fatalny stan boiska, myślałem, że mecz się nie odbędzie. nie będę nikogo oceniał, bo wiem, że stan boiska nie pozwolił Barcelonie grać w swoim stylu.

VV może troszkę zawinił przy straconym golu, ale potem świetnie interweniował, a wiadomo co potrafi robić piłka na takim "kartoflisku".

oglądam mecz Valencii i liczę na niespodziankę :)

pozdro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?