0

oceny słuszne. Messi faktycznie słaby mecz, ale trzeba zwrócić uwagę na to jak był kryty. zresztą gdyby wynik był inny to zapewne Leo szybko wprowadziłby poprawki w swoim stylu. mecz z Sevillą pokazał, że młody jak chce to strzela.

Henry wreszcie zagrał na swoim poziomie. na skrzydle radził sobie nieźle, a gdy schodził na środek tylko pakował piłki do bramki. umiejętności w połączeniu z doświadczeniem pozwoliły mu zagrać mecz na "9". oby tak dalej to chętnie zmienię zdanie na temat Francuza ;).

jednak co do piłkarza meczu mam inne zdanie. to co pokazał Alves było czymś niezwykłym. świetne podania, aktywność, doskonała gra w odbiorze, świetna technika, jednym słowem fenomenalny mecz Brazylijczyka. taki piłkarz to skarb i oby tylko zdrowie mu jak najdłużej dopisywało.

0

piękny zwycięstwo i zero kontuzji. to cieszy. Messi zagrał słabo, ale mnie akurat to wcale nie dziwi. młody się trochę oszczędzał a po drugie był bardzo dobrze kryty co powodował olbrzymie luki w obronie Valencii.

co tu dużo mówić, świetny mecz w wykonaniu naszej drużyny.

0

umieszczam zapobiegawczy komentarz na wypadek gdyby ktoś zapytał gdzie jest gczoo77 i jak skomentuje Hennia ;]

jestem i widzie. henio - pozytywnie. nie twierdzę, że gra na innej pozycji. gra jak zawsze, ale ma ten "jad" którego nie miał. to cieszy. dwie bramki w stylu typowej "dziewiątki". jeśli tak będzie dalej to Francuz przekona mnie do siebie.

Alves? uwielbiam tego gracza i dziękuję Bogu za to, że Brazylijczyk nie wylądował w Chelsea.

0

nie patrząc na to, czy news wiarygodny, czy też nie stwierdzam, iż na "Kunę" czekam i czekał będę ;].

55 mln to dużo? jeśli wydaje się 24 mln na "wysłużonego" piłkarza [Henry] to można też wydać dwa razy więcej na młodziana głodnego sukcesu.

jeśli miałbym wybierać między Benzemą, a Aguero to po długiej chwili zastanowienia.......... rzuciłbym monetą ;).

0

Pep to człowiek w stu procentach zaangażowany w to co robi. śniadanie piłka, obiad piłka i kolacja też piłka. co do jego umiejętności kierowania drużyną nie mam żadnych wątpliwości, bo patrząc na obecną formę Barcy śmiało mogę stwierdzić, że Guardiola ma talent. ciekawe gdzie są Ci, którzy twierdzili, iż odstawienie Mourinho na bok kosztem Pepa będzie największym błędem Laporty? wstępne wnioski z pracy obu panów w nowych klubach można wyciągnąć.

i kto miał rację? ;]

0

niech go Pep puści na ten środek w sobotę, bo już mnie to jego tłumaczenie wkurza. zobaczymy co wtedy pokaże. napastnik w formie zamieni każdą dogodną sytuację na bramkę.

0

nie będzie celebrował, bo bramki nie strzeli ;]

0

z tego co wiem to Ronaldo miał pewne obawy co do kibiców MU. nie był do końca pewny czy wybaczą mu chęć odejścia. mówił, że kocha ich i oni kochają jego, więc zapomną mu wszystkie grzechy ;]

0

"Będę starał dalej się rozwijać i ciężko pracować dla mojej drużyny".

To mi wystarcza. nawet Złotej Piłki nie musi zdobyć. ważne, że jeszcze nie stracił kontaktu z rzeczywistością ;]

0

ciężko pracuje na to, żeby nawet na Old Trafford go znienawidzili, ale to już jego problem ;]

0

co Ty chłopie bredzisz? co mi z tej złotej piłki. jaka frustracja? mam jak najbardziej powody do zadowolenia. Barca gra dobrze, Leo gra świetnie, wszystko idzie w dobrą stronę. drugie miejsce jest także wielkim wyróżnieniem dla tak młodego piłkarza. myślę, że to daje mu dodatkową motywację. przed nim przyszłość, ma czas na zdobywanie indywidualnych wyróżnień. teraz pomaga drużynie w odzyskaniu blasku. on zdaje sobie z tego sprawę i wie, że liczy się sukces zespołu, a nie: "jestem pierwszym, drugim i trzecim.... mam piękną buzie, ładne włosy, jestem bogaty, laski na mnie lecą i chcę do Realu. żenada.

wkurza mnie tylko, że ktoś sugerując się plebiscytem France Football stwierdza iż to CR jest najlepszym piłkarzem świata. ja myślę inaczej i nie jestem sfrustrowany, po prostu bronię swego zdania.

0

ManUfan

Widzę, że głęboko przeżywasz zwycięstwo Twego idola, ale jeśli już zarzucasz komuś nie oglądanie meczy itp. to sam nie wal bzdur, bo jeśli nie masz problemów ze wzrokiem to powinieneś zauważyć, iż Leo nie opluł DUDY i nawet nie miał takiego zamiaru. polecam też poczytanie newsów na temat całego zajścia i wypowiedzi samego "poszkodowanego".

pewnie nie miałeś styczności z tymi newsami, bo wtedy Barca grała fenomenalnie i lała każdego rywala, a Ty pojawiasz się tylko jak zdarzy się nam wpadka ;]. wszystko jest w archiwum ;)

0

oscp

czy Ty nie widzisz, że ManUfan wchodzi tu tylko po to, żeby ludzi wkurzać ;]. jeśli mu się udało to nie pokazuj tego, nie będzie miał satysfakcji ;]

Jedni kochają Ronaldo za grę, drudzy za urodę, jeszcze inni za coś innego. my mamy geniusza Messiego i czy dostanie ZP czy nie zawsze będzie grał dla Barcy i myślał o kibicach.

Krystyna pokazała gdzie ma kibiców MU wyrażając chęć założenia białej koszulkii ;)

0

ManUfan

ja to podsumuję inaczej: Messi i Ronaldo są obecnie liderami swoich drużyn. od nich zawsze oczekuje się dobrej gry. Leo udowodni swój geniusz zawsze, czy będzie grał cały mecz, czy wejdzie na ostatni kwadrans, a Krystyna czasem nie radzi sobie z ciążącą na nim odpowiedzialnością i gra kiepsko.

0

2pac_16

właśnie miałem przytoczyć wypowiedź pana Orłowskiego ;]

ManUfan

Normalne jest, że piłkarz będzie grał lepiej jak drużyna będzie w gazie. zdobywanie trofeuów i walka na wszystkich frontach w dużej mierze pomaga w zdobyciu ZP. jednak dla mnie właśnie ważne jest gdy piłkarz potrafi zachwycać zawsze. słabsza gra drużyny, poważny przeciwnik itp. Przytoczmy chociażby dwumecz Barca-ManU. Krysia bezradna, a Leo przewracał waszych obrońców jak pachołki ;)

0

ManuFan

Wiesz gdzie ja mam takie Złote Piłki? niech sobie ją dostanie nawet Irek Jeleń, nie przykładam do tego zbytniej uwagi. jednak jak oglądam Messiego to czasem mam wrażenie, że przyleciał z kosmosu ;]. a Krysia? wystarczy poważniejszy rywal i laluś kładzie się w polu karnym, bo inaczej bramki nie strzeli.

Zresztą cały czas liczyłem się z zwycięstwem Ronaldo, bo jasne było, że liczy się on i Messi. wygrał żel i niech się cieszy. Leo jest młodziutki do końca kariery może takich piłek dostać kilka.

ja przynajmniej podjąłem z Tobą dyskusję, bo Ty logujesz się tylko wtedy jak wyjdzie na Twoje ;], żeby sobie poszydzić.

0

ManUfan

pewnie jechałeś na ręcznym całą noc ;]

Tak samo zasłużył na ZP jak Messi, ale przemawiały za nim liczby. stało się tak, a nie inaczej. osobiście Ronaldo nie brałbym pod uwagę przy nominacjach, bo mam odruch wymiotny czytając jego pyszałkowate wypowiedzi ;).

ciesz się i raduj

0

na całe szczęście aktywowanie klauzuli nie zmusza piłkarz do podpisu na kontrakcie. bzdury

0

w Arsenalu mógł być nawet sprzątaczką. co mnie interesuje to jak tam grał. w Barcy gra słabo i odstaje od reszty zespołu. według mnie obecnie jest najsłabszym ogniwem w naszej drużynie. zresztą nie zgodzę się z tym, że Henry pełni funkcję SKRZYDŁOWEGO, no ale to już jest kwestia własnej interpretacji.

co tu dużo mówić. popatrzmy na Iniestę, Puyola. grają gdzie ich trener postawi i dają z siebie wszystko w dużym stopniu pomagając drużynie... Heniek nie musi być tym Henkiem z Arsenalu, ale ma grać jak na piłkarza Barcy przystało.

0

jepes

zastanawiam się czy redakcja nie lubi Henrego i zaniża mu oceny, czy wielu jeszcze kocha go za jego wcześniejsze wyczyny i nie widzi, że obecny Henio to cień wielkiego zawodnika i bardzo często jest najsłabszym zawodnikiem na boisku.

0

masq

absolutnie się z Tobą zgadzam. 5 Danielowi za wczorajszy mecz daje chyba tylko głuchy ślepiec z kompletnym brakiem umiejętności myślenia.

0

jeśli popracuje nad tym, jeśli popracuje nad tamtym....

drugi rok ta sama śpiewka, a rezultatów pracy nie widać. pozostaje wierzyć ;)

0

1. Iniesta jest młodszy od Henrego no i....? Starych drzew się nie przesadza? to niech był sobie Henio siedział w Anglii. Przyszedł do nowego klubu i każdy od niego oczekiwał gry na miarę możliwości. zresztą Pep nie wymaga od niego niczego nowego. po prostu Thierry jest bez formy i już jej raczej nie znajdzie.

2. widziałeś prawie wszystkie spotkania Barcy i twierdzisz, że Henry gra dobrze? dziwne. nie musisz się zgadzać ze mną, bo co możesz o mnie wiedzieć. popatrz na pomeczowe oceny i statystyki? wszystko widać jak na dłoni.

3. Piłkarz w formie w kilka minut potrafi udowodnić swoją wartość ;].

Lubię Henia, podoba mi się to jak Francuz wpływa na nasze młode gwiazdy. dobrze mieć takiego mentora, ale jeśli chodzi o jego grę to jak dla mnie gra kiepsko.

pozdro.

0

HenryBarca

Widzę, że twoja sympatia do Francuza jest tak wielka, że przysłania Ci oczy. Powiedz mi czy Henry nie wiedział do jakiego klubu idzie? przypomnij sobie jego wypowiedzi... zapewniał że na boku sobie będzie radził równie dobrze, bo lubi tak grać. zresztą jakim on jest skrzydłowym? uważasz że jego zadania należą do zadań skrzydłowego. oglądasz mecze? czy nie widzisz że w ciągu 90 minut Henry kilkakrotnie zamienia się pozycjami i pełni rolę napastnika? śmieszą mnie jego marne tłumaczenia, bo kłopoty, bo nie jego pozycja i inne pierdoły. Ten gość jest już cieniem samego siebie, cieszy fakt, że mimo słabej dyspozycji Francuza Pep potrafi jeszcze coś z niego wydobyć, ale jego miejsce jest na ławce jak tylko wróci Iniesta, który jak dobrze CI wiadomo też skrzydłowym nie był, a spisuje się na tej pozycji 10 razy lepiej.

Usilne szukanie usprawiedliwień w celu obrony Heńka jest bez sensu. nie jestem członkiem żadnego klubu anty-HENRY, szanuję Henryka, bo ciężko pracował przez całą karierę, żeby jego nazwisko kojarzone było z wielkim piłkarzem, ale do gry Barcy wnosi mało, zbyt mało.

0

Często oglądam mecze Milanu i jeśli chodzi o R80 to do wielkiej formy jaką prezentował jest mu daleko. jak dla mnie to on gra na razie przeciętnie, strzela z rzutów wolnych z reguły, a to jest tylko kropla w morzu jego możliwości. jednak cieszy fakt, że Milan ceni sobie go jako dobrego piłkarza, a nie jako wielką gwiazdę, która miała sama wygrywać mecze, bo jak nie to out. gaucho daje sobie radę w innym klubie, Barca bez niego radzi sobie równie dobrze, więc ogólnie jego odejście obu stronom wyszło na dobre.

Jaki by nie był nigdy nie będzie dla kibiców wart tyle co wychowanek, ale dla Barcy zrobił dużo i za to pozostaję mu wdzięczny.

0

Znowu dyskusje na temat Valdesa i jego postawy w meczu ;].

ogólnie mecz dobry w wykonaniu Barcy, to rozluźnienie po trzech zdobytych bramkach było chyba zbyt duże, ale ważne że szybko "potrafiliśmy odpowiedzieć" ;).

mnie zachwycił Caceres. świetnie sobie radził, może przy bramce po kiksie Marqueza mógł zrobić troszkę więcej, ale akurat tutaj u niego bym winy nie szukał.

jeśli chodzi o Valdka to jak zawsze muszę się przyczepić. bramka z wolnego w jego "okienko", strzał piękny, ale niestety VV jeszcze przed uderzeniem zaczął przesuwać się w róg który osłania mur i jak zawsze przeciwnik okazał się sprytniejszy. a w sytuacji sam na sam wyjście na "żeby nie było na mnie" piłka w krótki róg i Victor rączki przy sobie jakby znajdował się poza polem karnym. oczywiście kilka interwencji na miarę klasy światowej, ale..... zawsze musi być to ale i klasa światowa pozostaje poza zasięgiem naszego bramkarza.

0

masq

Martin gra świetnie, ale z tym Abidalem to odleciałeś ;]

Eric będąc w formie grał równie dobrze.

0

Caceres dzisiaj świetnie. jestem z niego dumny ;]

0

MANUfan

gdyby nagrody rozdawał komputer i sumował wszystkie bramki, asysty, kluczowe podania to CR byłby absolutnym faworytem do zdobycia złotej piłki. jednak o tym kto dostanie tą nagrodę decydują ludzie, więc nie bądź taki pewny, bo ten pyszałek sam sobie szkodzi. Messi także teraz gra świetnie. France Football ma ciężki orzech do zgryzienia, jednak ktoś musi wygrać, a takie puste wypowiedzi Portugalczyka mogą mu tylko zaszkodzić.

0

O jednym chyba Krysia zapomniała. jego postawa w meczach o dużą stawkę była fatalna. może nie zawsze, bo wszystkich meczy MU nie oglądam.wystarczało dobre krycie, kilka dobrych odbiorów i CR zaczyna piłkę gubić i krzyczeć przez łzy. najlepszy piłkarz jest najlepszy grając z najlepszymi :).

w tym roku mogliśmy oglądać obu panów (CR i Messiego) grających przeciwko sobie. Leo mijał obrońców MU jak pachołki, a Krystyna? będący w słabej formie Zambrotta wyłączył go z gry. aż ręce składały się braw kiedy biedny Portugalczyk nie mógł naszego defensora ograć. w sumie odpadła Barca, ale kto wygrał pojedynek Messi vs Ronaldo?

wiem, że wiele argumentów przemawia za Ronaldo. jak dla mnie ten gość jest utalentowanym snobem ;]. nigdy go nie lubiłem, grał samolubnie i nie podniecały mnie jego wymachiwania nogami nad piłką. śmieszy mnie jego postawa na boisku, jak mu nie idzie to płacze jak dzieciak i szuka karnego. a te jego wypowiedzi to już mnie dobijają całkiem. no ale cóż... jest pewny siebie, ale za to nikt mu ZP nie da.

Jeśli Bóg kocha football to ZP dostanie Messi ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?