gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie przepadam za Ronaldo, po tym newsie nie lubię go jeszcze bardziej, ale niestety muszę przyznać, że na Złotą Piłkę zasługuje i wcale mnie nie zdziwi jak wygra.
0
ja też mam taką nadzieję :)
0
Canal+sport2 transmituje mecz na żywo :)
0
osobiście jestem bardzo zadowolony z postawy defensywy. cieszy fakt,że typując najlepszą czwórkę obrońców w październiku mamy w zapasie Pique, który także spisywał się świetnie. Alves wchodzi w swój rytm, Abidal także, jest dobrze i mam nadzieje, że będzie jeszcze lepiej.
0
wystarczy spojrzeć na temat newsa, nie ma on nic wspólnego z oceną urody tenisistki. może być brzydka jak noc wrześniowa nawet, ale ważne że jest wierną fanką Bojana i dla młodego to na pewno jest ważne.
nie jeden z Was pewnie chciałby mieć w ogóle jakiegoś fana ;]. lepszy rydz niż nic.
0
osobiście Diego może sobie faworyzować kogo chce. jako trener ma robić tak, żeby było dobrze. nie ważne czy Kun jest jego zięciem, a Mascherano pupilkiem. zadaniem Maradony będzie odpowiednie poustawianie ich na boisku, jeśli będzie postępował według własnego "widzi mi się" to szybko się z posadą pożegna.
0
Uzależnienie od pojedynczego gracza często jest szkodliwe. posiadanie w zespole geniusza jest darem, ale kiedy drużyna potrafi sobie poradzić bez niego to świadczy o jej sile. Pep moim zdaniem dąży właśnie do stworzenia ekipy, która przede wszystkim będzie drużyną, a talent poszczególnych graczy ma być uzupełnieniem. osobiście całkowicie zdaję się na trenera, ufam mu i jego brak doświadczenia jest dla mnie punktem całkowicie przytłoczonym przez ogrom atutów jakimi dysponuje. :)
0
trudno powiedzieć czy R80 zasłużył na nominację, czy nie. Wiadomo, że całe zamieszanie wokół jego osoby poważnie mu zaszkodziło, ale kilka dobrych meczy mimo wszystko zaliczył. akurat dużo poważniejszym brakiem jest brak Andresa i według mnie połowa graczy nominowanych w mniejszym stopniu zasłużyła na nominację niż Hiszpan.
0
"wyrurzniający" to zapewne stopień wyższy od wyróżniający :D. nasz język nigdy nie przestanie zaskakiwać. jednak poniekąd zgadzam się z autorem, który zapoznaje nas z tajnikami naszej polszczyzny. 6 to absolutnie odpowiednia ocena dla Pinto. zrobił to co miał zrobić, niczym nie zabłysną, zachowywanie czystego konta jest jego obowiązkiem. :)
0
w największym stopniu liczy się tu osoba Pepa moim zdaniem. To on postawił jasno cele jakie chce zrealizować, ludzi z jakimi chce współpracować i piłkarzy jakimi chce "dowodzić". widać jak Guardiola potrafi motywować i trzymać dyscyplinę. jakby wyglądała Barca gdyby Deco i R80 zostali jest wielką niewiadomą i taką już pozostanie.
1
Najważniejsze jest, że Pep szybko znalazł sposób na przywrócenie Barcelonie blasku jaki dawał Deco i Ronaldinho. Wiadomo, że tego co dawał Brazylijczyk w swoich najlepszych latach nikt nie zrekompensuje, ale umiejętne ustawianie piłkarzy i wyciąganie z nich tego co najlepsze pozwoli Barcelonie znowu porywać swoją grą. oby tak dalej.
0
Pinto dostał odpowiednią ocenę. nie miał wiele pracy. Valdes po meczu z Almerią też dostał 6 i także nie puścił bramki. niestety takie życie golkipera, ciężko graczowi na tej pozycji zapracować na wyższą notę.
0
Znowu wielki PLUS dla Pepa. :)
0
w piłkę grał świetnie, ale do jego roli trenera nie mam przekonania. dziwna decyzja, ale na ocenę przyjdzie czas po kilku meczach Argentyny.
0
gdybym nie zdołał już dobrze poznać Pepa to miałbym pewne obawy. myślę, że eksperymentalny skład na Szachtar i przebieg spotkania nauczył trenera, że nawet słabe drużyny potrafią dobrze zagrać.
0
kidza
racja. wystarczy przypomnieć sobie bliską przeszłość. Pep skreślany już na początku. nie miał nawet okazji pokazać co potrafi i jak wpłynie na drużynę. jedyny pusty argument to BRAK DOŚWIADCZENIA. Teraz jakoś mniej takich komentarzy. wielu katów Guardioli od pewnego czasu nie widzę na forum, a gdybym zapamiętał poszczególne nicki to pewnie wielu byłoby takich, którzy odwrócili się o 360 stopni w swoich opiniach.
więc lepiej zachować umiar i liczyć się z tym, że może być czasem gorzej. oszczędzimy sobie wtedy głupich komentarzy na temat braku doświadczenia i talentu Guardioli. :)
0
panowie proponuję przenieść się na stronkę realu ;]
0
vieczny
nie wydaje mi się...
0
VV dobrze się spisał. raz miał małe potknięcie kiedy lekko uderzona piłka wypadła mu z rąk i błąkała się między nogami naszego bramkarza, ale przeciwnicy byli za daleko. nie miał dużo pracy. dalej czyste konto i należy się mu szacunek. oby tak dalej.
0
kaban
obejrzyj mecz z FC Basel. prawie spełni się Twoja zachcianka :) i na następny raz nie będzie pisał głupich komentarzy. Barcelona wygrywa bo cała ekipa jest w dobrej dyspozycji.
0
mnie ogromnie cieszy bramka Alvesa. potrzebował trafienia, może teraz złapie wiatr w żagle i zacznie grać na najwyższym poziomie. To on właśnie powinien strzelać wolne. świetny mecz, oby tak dalej.
0
nareszcie cyferka zaczyna transmitować wszystkie mecze Barcy na żywo. na początku sezonu zacząłem się zastanawiać czy słusznie zainwestowałem w tę platformę. :)
0
Świetny zmiana :). dziękuje i pozdrawiam.
0
Należy docenić talent Sergio. jest dobry przyszłościowy, ale jeśli pieniążki mu tylko w głowie to niech idzie do Anglii. na wszystko przyjdzie czas. oczywiście młody zasłużył na nowy, lepszy kontrakt, ale jeśli zacznie pokazywać foszki to należy pokazać mu, że drzwi są otwarte. jak na razie pokazał tylko, że stać go na wiele i posiada ogromny talent, ale także widać brak doświadczenia i ogrania. podnieść pensję, ale kierując się przy tym rozsądkiem. nie wolno rozpuszczać młodzieży :)
0
Takie zwycięstwo uspokaja. 5:0 na wyjeździe, nie ważne z jakim przeciwnikiem zawsze daje powód do zadowolenia. szkoda, że Daniel nic nie ustrzelił, czekam niecierpliwie na jego bramkę, bo czuję że trafienie do siatki go zmotywuje i Brazylijczyk zacznie grać tak jak grał w Sevilli. Barca pokazała jakich ma wychowanków. Bojan niecierpliwie czekał na swoje szanse, łapał końcówki, a kiedy zagrał od początku pokazał, że jest przyszłością Barcelony. Valdes pokazał, że umie bronić "setki", ale udowodnił też że chwytanie nie jest jego mocną stroną. zachował jednak czyste konto i chwała mu za to.
P.S. gdzie panowie "szydercy"? ostatnio ich nie widać na fcbarca.com. Pan Italiano bana dostał, czy nie ma odwagi dyskutować? :]
0
Deco musiał zmienić klub, żeby wrócić do dobrej formy. w Barcelonie mu nie szło, potrzebował zmiany otoczenia. szkoda, że odszedł, ale myślę, że jemu akurat to wyszło na dobre.
0
W tamtym sezonie piłkarze Barcy często łapali poważniejsze urazy, które na dłużej wykluczały ich z gry. nie ma co panikować.
0
Dziś VV oczywiście zasłużył na pochwałę. może nie miał dużo pracy, ale zachował czyste konto i to się liczy. Myślę, że dziś Pep miał doskonałą okazję na podjęcie decyzji kto bardziej zasługuje na grę, YAYA, czy Busquets. Młody grał na dobrym poziomie, ale widać u niego było brak doświadczenia. a Yaya grał z jajami. V. Sanches słabiutko moim zdaniem, ale co się dziwić, on się dopiero uczy. Ciężki mecz, 3 pkt i pozostaje tylko się cieszyć :)
0
podłączyć Mesjasza pod maszynę do mięśni i wszystko będzie wiadomo :)
0
"Nikt nie kwestionuje umiejętności Jorquery czy Pinto, ale ich wiek i fakt, że nie wywierają należytej presji na Valdésie, powodują że w perspektywie kolejnych lat Barça nie ma właściwego zabezpieczenia na pozycji bramkarza".
Właśnie chodzi o tą presję. moim zdaniem Barca powinna jak najszybciej tego młodziana kupić.