0

faktycznie ja też dawałem Sciahowi więcej wiosen. pozytywne zaskoczenie ;]. już od 15 roku imprezowałeś korzystając z napojów wysoko oprocentowanych ;). ty żulu :D

a tak szczerze to ja jestem stary przy Was ;)

1986 :), ale wiek nie gra roli.

0

na drugi raz nie będzie siadał do picia z wprawionymi zawodnikami ;].

0

hanc

świetny tekst.

prawda jest taka, że Realu nigdy nie wolno lekceważyć. mimo braku wielu ważnych graczy wyjdą nastawieni na walkę do upadłego.

0

i właśnie takie mecze dają szansę młodym. ogrywają się i pozwalają zwrócić na siebie uwagę. a porażka też się przydaje, bo takie gwiazdki jak Bojan schodzą na ziemię i widzą ile jeszcze trzeba pracować, żeby w takie dni siedzieć na trybunach obok Messiego i oglądać grę dublerów.

0

jaki cacoras?

licz się ze słowami bo Cię za głupka wezmą. mi już się oberwało.

moim zdanie dzisiaj zabrakło Olagera. gdyby był nie stracilibyśmy ani jednej bramki. ;/

0

Pep stracił wiarę i posłał młodych. nienawidzę go za to bo przerwał serię, a ja kocham serie i chciałbym żeby Barca wygrywała seriami strzelając mnóstwo bramek aż powstanie serial i przyjdą tytuły.

0

taa i palili primki na trybunach, bo Ci z Szachtara w promocji mieli.

trzy bramki obciążające Valdka, wiedziałem, że jest słaby.

0

myślę, że to zły pomysł bo jeszcze na kogoś napadną ;D

0

hanc

co ty bredzisz? puyol i eto byli świetni w porównaniu do Messiego. co z nim? znowu w ogóle go nie widziałem? jak tam można. liczyłem na niego a tu taki zonk.

zwolnić Pepa zatrudnić Schustera.

0

Pique zagrał dzisiaj bo nie grał z valencią. w sumie to ciężko powiedzieć czy nazwać go tym etatowym, cze nie. grał często, ale po ostatnim meczu czwórka alves-puyol-marquez-abidal powinna być tą optymalną.

0

tylko nie płacz, bo szkoda łez;]

pamiętaj zawsze, że jest awans i to nawet z miejsca co się nazywa pierwsze.

0

ło ne masz

idę spać, bo jeszcze mi się w głowie popierd****

0

aboutreka

no dobrze już. spadną morale, Barca przestraszy się Realu i Ramosa, który tak świetnie radził sobie w Anglii. naprawdę nigdy nie grałem w żadną grę zespołową i nie wiem co to jest porażka. widocznie masz kiepskiego trenera skoro po porażce nie potrafi Cię zmobilizować. pamiętaj, to są profesjonaliści.

0

nie porównuj jakiejś amatorskiej kopanki do najwyższych europejskich rozgrywek. ja też gram i morale mi spada, jak pół drużyny przychodzi na kacu ;].

nie muszę być profesjonalistą, wystarczy, że interesuję się piłką, znam barce, znam Pepa i wiem, że gdzieś ma jakieś serie. doskonale wiedział jaki skład wystawia i że będzie ciężko. o samopoczucie piłkarzy się nie martw.

pozdro

0

i dajcie już sobie spokój z seriami. za serie nikt Barcelonie trofeum nie da.

0

m_o_z

myślisz, że łatwo odstawić football managera :)

jak mówię, mogli wygrać, ale nie musieli. teraz liczy się tylko mecz z Realem.

0

aboutreka - wykończysz mnie. komu spadną morale. to nie football manager gdzie kibice się wkurzają nawet po porażce w meczu o pietruszkę. graliśmy w fazie grupowej LM, mamy pierwsze miejsce? mamy, więc o co chodzi? takim składem przegrać to nie jest żaden wstyd. nie było tak źle, drużyna walczyła i to się liczy.

0

ja też liczyłem, że młody skorzysta z szansy pokazania się, ale najwyraźniej nie jego dzień. może się oszczędza na sobotę ;].

a jak Martin się spisał, bo widziałem niestety tylko ostatnie 15 minut?

0

gdybyś powiedział, że Bojan ostatnio gra słabo to ok, ale ta zmiana dyscypliny nie jest konieczna moim zdaniem.

0

masq

nie narzekaj ;).

0

hahaha. widziecie jak się bawi nasza młodzież ;]

0

ta mogą być nawet pedałami, byle tylko w piłkę dobrze grali i Realowi skopali tyłeczek w sobotę. ich orientacje mało kogoś obchodzą, za to martwi mnie Twoje rzadko spotykane upośledzenie, tzn. na tej stronie rzadko spotykane, bo na rm.pl pełno takich delikatnie mówiąc "myślących inaczej".

pozdrawiam Cię i obyś tak samo kochał Real po Gran Derbi ;]

0

looky

to od razy napisz co się dzieje z Milito, bo zawodnikiem Barcy jest, a nie wiadomo co się z nim dzieje i kiedy wróci ;]

Jeśli chodzi o zmianę trenera to moim zdaniem zarząd Realu tylko pogorszył sytuację. nie popieram zmian na stanowisku szkoleniowca w połowie sezonu.

krótko mówiąc: kryzys u mocarzy z Madrytu... i dobrze.

0

widzę, że jakieś talenty się objawiają ;]. na początek polecam football managera ;)

dla mnie sprawa jest jasna. oczywiście trzeba wspomnieć o rozsądku i szacunku do rywala, ale... Pep najlepiej wie co znaczy mecz z Realem. sami gracze doznali wielkiego upokorzenia w ubiegłym sezonie. nie mówię o samej porażce na SB, ale o szpalerze, który nasi kopacze musieli wykonać. złość spowodowana bezsilnością. teraz role się odwróciły, Barca w gazie, Real w fatalnej formie. faktem jest, że takie mecze mają swoje prawa, ale ja czekam na solidny WPIER**L i z każdą bramką wbitą Realowi będę bardziej szczęśliwszy.

wiem, że najważniejsze jest 3 pkt, ale moim zdaniem ani piłkarzy, ani trenera skromne 1:0 nie zadowoli.

0

no właśnie. jak dla mnie to mógł zagrać nawet na 4. ważne, że cały i zdrowy zszedł z boiska, a Barca zakończyła mecz efektownym zwycięstwem.

0

tadeo

postaw sobie Messiego z siódemką obok Puyola z 8, albo Abidala z 7.

gdzie by była sprawiedliwość. Leo zapewne podszedł do meczu z dystansem. jasne jest, że rywale zawsze traktują go ostro, bo inaczej się nie da. po co narażać się na faule kiedy drużynie idzie a za tydzień jeden z najważniejszych meczy w sezonie.

0

misk00

moim zdanie to Sevilla była sama sobie winna. jak można tak odpuścić mecz Realowi po pierwszej połowie. dobrze, że padł taki wynik, ale osobiście uważam, że Real jest słabiutkiej formie i niczym mnie nie zachwycił.

na dodatek sami się osłabili przed potyczką z naszą ekipą i to cieszy, chociaż moim zdaniem na obecnie dysponowaną Barcę nawet najmocniejszy skład Królewskim nic by nie pomógł.

wszystko zweryfikuje boisko, dystans zawsze trzeba zachować, żeby zawód w razie wpadki był mniejszy.

pozdrawiam ;)

0

henrybarca

messi z marcelo nie będzie miał na pewno problemu, bo Brazylijczyk nie zagra. piątą kartkę złapał dzisiaj ;)

pozdro

0

misk00

tak czytam Twoją wypowiedź i szukam elementów ironii, ale się dopatrzeć nie mogę ;]. z której strony widzisz ten Real wracający do formy. bo ja akurat mecz oglądam i widzę Sevillę, która robi co jej się podoba.

0

ocena dla Messiego zasłużona. nie dopatruję się tu jakiegoś spadku formy, po prostu za tydzień mecz z realem, Leo doskonale wie jaka odpowiedzialność na nim spoczywa i wrzucił sobie na luz. hanc ma rację, za potencjał, czy nazwisko nie będziemy mu oceny podnosić. mało aktywny, marnował okazje, zagrał słabo i dostał zasłużoną notę, ale ja akurat wybaczam mu wszystko, bo wiem, że ładuje akumulator na Real.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?