gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ciekawe ilu antyBojanów teraz zmieni zdanie? chłopak ma talent, brakuje mu trochę pewności siebie i odwagi. trochę pracy na siłowni i boiskowego doświadczenia zrobi z niego dobrego napastnika.
nerwowo, ale derby to derby.
0
za chwile Cycores im wyjdzie ;/
0
dzudzek - mniej fantazji, więcej rozsądku. obecnie żaden szejk nas nie sponsoruje ;]
0
niech sobie idzie nawet w ślady Dennisa Rodmana byle bramki strzelał i był zdrowy :)
0
pije codziennie i jego towarzysze robią mu dowcipy ;). potem nerwowy na treningach bo go suszy, a na meczach miewa problemy z celnością.
sprzedać ;]
0
goolo - a widziałeś mecz ze Sportingiem w fazie grupowej LM? Martin zagrał na lewej flance i świetnie wywiązał się ze swych obowiązków. ogólnie może nie prezentuje się dobrze, można nawet powiedzieć, że poniżej oczekiwań. przyszedł się uczyć gry na największym poziomie. w Barcelonie gra się inaczej. sam Martin przyznał, że trener dał mu wiele wskazówek i on stara się je wprowadzać w życie. nie zapomnijmy o tym, że Urugwajczyk gra mało, a stając się dublerem Abidala miałby dużo więcej szans na pokazanie swych umiejętności, a takie posiada i trzeba być ślepym, żeby tego nie zauważyć. brak koncentracji często jest czymś normalnym u takiego młodego piłkarza, więc nie skreślaj go po kilku meczach.
0
Caceres może zastąpić Sylvinho. bez obaw.
0
Alves obecnie jest najlepszym prawym obrońcą na świecie. Brazylia właśnie takiego kogoś potrzebuje. dobry w obronie i świetny w ataku. grzechem jest trzymanie takiego geniusza na ławce.
0
hanc - miałem sprostować to co powiedziałem na temat udziału Eto`o przy bramce Messiego, ale czekałem na Twoją odpowiedź, wiedziałem, że to wyłapiesz. zgoda, dużo szczęścia, ale nie zmienia to faktu, że Kameruńczyk zamieszał obrońcami w polu karnym, skupił na nich swoją uwagę, miał dobry zamiar, podał na tyle dobrze, że obrońca zdołał piłkę wybić pod nogi Leo. udział miał. jeśli chodzi o dogrania to oczywiście powinny one w jakimś stopniu podnieść ocenę Samuelowi, bo gdyby koledzy z drużyny byli skuteczni to automatycznie wymienione zagrania byłyby asystami.
moim zdaniem Eto`o zagrał lepiej niż Henry i powinien otrzymać lepszą ocenę. sytuacje marnował, ale doskonale potrafił znaleźć się w polu karnym, był aktywniejszy, stwarzał zagrożenie, dużo lepiej rozumiał się z kolegami z zespołu.
mówisz, że chwalę Samuela i staram się naciągać mu oceny ;). to teraz wiesz jak ja się czuję czytając komentarze obok nazwiska VALDES gdy każda interwencja naszego brakarza jest na skalę klasy światowej ;].
0
mnie tylko zastanawiają ceny przy Henrym i Eto`o. faktem jest, że Kameruńczyk w sobotę sam mógł strzelić z 4 gole. jednak bramkę strzelił, świetną piłkę wyłożył Xaviemu, doskonale zachował się zostawiając futbolówkę Inieście, który potem miał dogodną okazję no i zaliczył podanie, po którym Leo strzelił bramę. Henry w pierwszej połowie ładował jakieś samoloty wykorzystując sprzyjające wiatry, niecelnie podawał i w sumie był najsłabszym ogniwem w linii ofensywnej. za samą nieskuteczność nie możemy Samuela tak nisko ocenić, tym bardziej, że Messi też kilka dogodnych sytuacji zmarnował i często przesadzał z dryblingiem, ale "mając udział przy trzech golach zespołu nikt raczej nie będzie wypominał mu pozostałych niechlubnych wybryków z soboty".
Eto`o miał udział przy dwóch bramkach, ale dostaje 6. czyżby ktoś sugerował się wybrykiem na treningu i znikomą sympatią do Kameruńczyka? ;>
0
wskaż w którym komentarzu napisałem, że jest znakomity?
szkoda, że Henry nie pokazuje swojej wielkiej szybkości na boisku.
0
Henio ma szybkość i dynamikę? niech tak będzie. nie mam zamiaru gdybać, bo niczego to nie zmieni.
pozdrawiam.
0
odejście Ronaldinho było dobrym posunięciem zarówno samego piłkarza jak i klubu, ale jestem bardzo ciekawy co by było gdyby Gaucho został. patrząc na to jak Pep prowadzi drużynę, jaką ma wielką władzę i autorytet śmiem twierdzić, że bardzo szybko sprowadziłby Brazylijczyka na ziemię. czasem oglądam mecze Milanu i widzę, że R80 wcale nie gra tak fatalnie, moim zdaniem w Barcelonie wnosiłby o wiele więcej do gry niż Henry, ale to tylko gdybanie... jest jak jest, a jest dobrze, więc pozostaje nam się cieszyć z gry Barcy.
Leo bardzo ciężko pracuje nad sobą i obecnie nie można mu niczego zarzucić, ale czas pokaże, czy przysłowiowa woda sodowa do główki mu nie uderzy. jeśli Guardiola będzie trzymał się swoich zasad to wszystko powinno być dobrze.
0
lider, wielka gwiazda, czyi obecnie Messi ma na sobie wielki ciężar odpowiedzialności. tak jak kiedyś Ronaldinho. od jednego i od drugiego zawsze oczekiwano fantastycznej gry.
kiedy następuje kryzys, rozłam w drużynie, do tego dochodzi brak wyników i kiepska gra to taki zawodnik od razu staje się winnym. z wielkiego staje się patałachem. fakt, iż Messi jest jednym z najlepszych wychowanków w historii niczego nie zmienia. kibice kochają go, ale Ronaldinho też był kochany. może Messi lepiej poradziłby sobie z presją, gdy pozostanie zdany sam na siebie (odpukać), ale jedno jest pewne: nigdy nikt nie może zdeklarować, że na zawsze będzie grał w Barcy.
0
co Ty mówisz? jaka korupcja? wiem, że żyjąc w Polsce to zjawisko jest na porządku dziennym i każdy kupuje każdego, ale wyluzuj.
nie sugeruj się tym co mówią inni, a w szczególności poszkodowani.
tchórze z Numanci są zawiedzeni bo ich plany legły w gruzach. defensywna taktyka nic nie pomogła to szukają głupich wytłumaczeń. moim zdaniem sędzia miał powód, żeby faul na Iniescie odgwizdać. jeśli chodzi o błąd arbitra to myślę, że popełnił go nie dając Andresowi żółtej kartki za faul taktyczny.
0
wszyscy są zdania, że Inista faulowany nie był. pan Orłowski komentując mecz w c+ także stwierdził, że Numancia została skrzywdzona. piłka nożna jest sportem kontaktowym, to jasne, ale rączki mogą służyć wyłącznie do zastawiania się, w każdym innym wypadku sędzia odgwizduje przewinienie. moim zdaniem Iniesta był odpychany łokciem podczas wyskoku co doskonale widać na powtórkach, ciężko stwierdzić z jaką siłą, ale faul miał miejsce i tyle.
0
w podsumowaniach miesięcznych każda ocena jest uzasadniona. ilość czasu jaki piłkarz spędził na boisku też jest zawarty, więc nikt nie jest krzywdzony.
hanc - ja bym Valdesowi zawsze dawał 1, żeby Ci na złość zrobić ;]. oczywiście gdyby głosowanie było anonimowe, bo aż tak paskudnie naszego bramkarza skrzywdzić nie mogę, a ile bym potem dostał wyzwisk, musiałbym nick chyba zmienić.
Balian88888 - rozumie Cię. nie kierowałem swych komentarzy bezpośrednio do Ciebie. chodzi mi tylko o to że nawet po takich meczach gdy Leo więcej niż 5 dostać nie mógł miałby non stop zawyżane stopnie.
0
Widać, że pomysł z wprowadzeniem oceniania przez każdego użytkownika by się nie sprawdził. ;) Messi dostaje zasłużone 5 i zaczyna się lament, bo będzie miał zaniżoną ocenę, itp. co by było gdyby szalejący za geniuszem Argentyńczyka dostali prawo głosu? na 10 miałby chyba 15 co mecz ;]
0
Toure ma inne zadania i Hleb ma inne. Białorusin kompletnie nie miał pomysłu na grę. spuścił głowę i biegał ogrywając przy tym paru przeciwników co w rezultacie nie przynosiło żadnej korzyści. słaby występ, od niego należy oczekiwać znacznie więcej.
0
bieganie w kółko, zwalnianie akcji i dryblingi w kierunku własnej bramki są czymś co ma wyróżnić Hleba od pozostałych? z taką grą to niech startuje do "gwiazdy tańczą na lodzie". jakie zagrożenie stwarzał? ograł dwóch, trzeci mu zabrał piłkę. może nie miał za bardzo partnerów do gry, ale czasem trzeba umieć zrobić coś z niczego. już wolę Pedro, bo ten przynajmniej potrafi uderzyć z dystansu.
0
Caceres musi popracować nad tym wyprowadzaniem akcji i ostrożniej postępować z rączkami, bo sprytniejsi napastnicy będą się kładli w polu karnym aż miło. chłopak jest odważny, nabierze doświadczenia i będzie dobrze.
0
kiedyś zastanawiałem się nad tym czy Bale byłby dobrym wzmocnieniem. obejrzałem kilka meczy Tottenhamu i jakoś mi nie podchodzi ;). Caceres da rade, trzeba mu tylko dać szansę.
0
po co szukać wzmocnień. Sylwek niech odchodzi, Abidal pewnie zostanie, jest Caceres, który w meczu z Sportingiem zagrał na lewej obronie bardzo pewnie. miałby więcej szans do pokazania się i nabrania doświadczenia. wystarczy, że mamy na prawej stronie bardzo ofensywnie usposobionego obrońcę, na lewej wystarczy gracz, który będzie błyszczał umiejętnościami defensywnymi, a Martin takie moim zdaniem posiada.
0
Eto`o ma ciężki charakter, ale swoje na boisku robi. formy wielkiej obecnie nie ma, ale i tak strzela bramki i do tego ciężko pracuje. nawet jak mu nie idzie to potrafi biegać, wracać się po piłkę i robić dobre wrażenie. atmosfery w drużynie nie psuje, mamy dobrego trenera, który każdy konflikt potrafi zgasić już w zarodku.
kibice nie muszą go lubić, ważne, że na boisku z kolegami rozumie się świetnie co jest widoczne po każdym strzelonym golu. w Barcelonie panuje świetna atmosfera i nie ma powodów do paniki.
0
trzeba się oczywiście cieszyć dobrą dyspozycją Victora, bo broni pewnie i należy mu się uznanie. obecnie jest dobrze, ale nie chwalmy dnia przed zachodem słońca. ja zawsze w takich wypadkach wolę podchodzić do VV z dystansem. oby utrzymał stabilną formę na którą ciężko pracuje, bo jeden głupi kiks w meczu o dużą stawkę może go pogrążyć z powrotem, a szkoda by było.
Iker miał słabszy okres, ale moim zdaniem wrócił już do wielkiej formy. nasza defensywa funkcjonuje o wiele lepiej niż obrona Realu, więc jeśli mielibyśmy patrzeć na ilość wpuszczonych bramek to Valdes raczej ten sezon wygra.
0
co do Valdesa się zgadzam.
ja ocenę 6 [gdyby była wyjściowa] interpretuję jako stopień na plus. wtedy 6,7,8,9,10 będą tymi dobrymi ;). był, grał, nie zrobił niczego wielkiego, ale też nic nie zawalił. dycha moim zdaniem dalej będzie trudna do osiągnięcia, bo w każdym przypadku oznacza występ perfekcyjny.
0
ocena pięć nie jest tak dokładnie po środku. masz 4 stopnie na minus [1,2,3,4] i pięć na plus [6,7,8,9,10]. ocena 5 w tym wypadku działa na korzyść piłkarza, bo nie zrobił nic źle, wywiązał się z swoich obowiązków. gdyby szóstka była wyjściowa to wraz z nią będzie 5 stopni na plus i pięć na minus. może ja źle pojmuję co mówi nam ta ocena po środku, ale jeśli 5 to wyjściówka to za co ma Pique 7? dużo pracy nie miał, kilka udanych interwencji podnosi mu ocenę o 2 stopnie? to samo dotyczy Abidala.
0
hanc - może lepiej wychodzić od oceny 6. ta ocena będzie oznaczała, że zawodnik zrobił po prostu swoje. mi 5 zawsze kojarzy się z występem poniżej oczekiwań i szczerze mówiąc byłem pewien, że ocenianie zaczynanie od szóstki.
0
wielki obrońca. oby los zesłał nam takiego drugiego przywódcę gdy Carles odejdzie na zasłużoną emeryturę ;)
0
hanc - Morief tak bardzo się starał zadziobać u Ciebie, że aż dostał bana ;]. hehe
ocenki dobre. niestety o występ Valdka się nie pokłócimy, może innym razem. Alves bliski 10. mamy geniusza w obronie, oby tylko mu zdrowie dopisało.