gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nadal jesteśmy liderem to fakt. jednak powody do niepokoju mamy i Pep też je powinien mieć. wierzę w niego i mam nadzieje, że szybko zrobi porządek.
0
HenryBarca - "Wszyscy narzekają na Victor'a a gdyby nie on,przegralibyśmy dużo,dużo wyżej. objaśnij mi bliżej Twoje rozumowanie.
moim zdaniem bramkarz jest od tego, żeby bronić. jeśli zaliczył kilka udanych meczy to nikomu nie zrobił żadnej łaski. doskonale zdaje sobie sprawę w jakim klubie gra i jakie ten klub stawia przed sobą cele.
Nie chcę się z Tobą kłócić, ale zacytowana wyżej linijka zadziała mi na nerwy. wybacz, ale dla mnie golkiper, który łapie to co powinien nie jest nikim wielkim.
nie zrozum mnie źle. Barca nie przegrała przez samego Valdka, ale niestety współautorem bramki kontaktowej był i tłumaczenie, że się nie spodziewał jest dla mnie śmieszne.
W sumie nie ma się co dziwić. Jaką VV ma motywację do pracy nad sobą? my tu możemy się wkurzać, ale Ci co powinni nim wstrząsnąć tego nie robią. błąd.
"Dla mnie Victor to bohater dzisiejszego meczu." - to mnie już dobiło. myślisz, że będziesz lepszych kibicem wypowiadając takie brednie?
0
Kibice Realu podbudowani. na opanowanie euforii powinni zerknąć w tabelę. Nadal jesteśmy liderem.
0
Myślę, że Pep powinien darować sobie komentarze typu "Valdes nie ma limitów błędów, ile by ich nie popełnił i tak będę na niego stawiał".
Dzisiejszy mecz pokazał, że w bramce mamy kukiełkę. ja naprawdę szanowałem Victora, jego upór w dążeniu do celu, ale ten chłopak nie ma nic z klasowego bramkarza. każda dobrze uderzona piłka wpada do bramki. szkoda. dwie gafy nie dały mu nic do myślenia, a po wypowiedziach Pepa i kolegów z drużyny VV obrósł ponownie w piórka. Myślę, że nadszedł czas na konkretne słowa w szatni.
dlaczego Bojan nie dostaje szans? Eto`o był do zmiany już po pierwszej połowie. Gry w obronie lepiej nie komentować.
Nie byłbym jakoś szczególnie oburzony postawą naszych piłkarzy gdyby przegrali tylko ze względu na wyższość Atletico. myśmy przegrali na własne życzenie. Moim zdaniem czas klepania po plecach się skończył. Pinto powinien zając miejsce Valdka i dostać szansę na pokazanie swych umiejętności. To co Victor sobą dziś zaprezentował było żenujące.
To Barcelona wykorzystała swój limit błędów. dziś Gurdiola musi uderzyć pięścią w stół, bo Real wykorzysta każdą okazję, która umożliwi mu obronienie tytułu mistrza Hiszpanii.
Jedno jest pewne. ostatnie wyniki naszej ekipy nie są przypadkiem. nie ma co szukać winy u arbitra. karny nie do końca słuszny, ale na początku pan sędzia uratował tyłek nam.
0
hazzannnnnn prosze odejdz i nie wracaj!:/
0
teraz wiadomo dlaczego walczy o większe zarobki. Musi wybudować sobie piętrowy parking i osobne pomieszczenie na telefony komórkowe.
0
może Real skutecznie przekupuje kolejnych selekcjonerów reprezentacji Hiszpanii, żeby ciągle promowali Ikera i mimo jego fatalnej gry w Realu uznawali go za number one. Kto ma kasę ten rozdaje karty.
Seria dziwnych zdarzeń. fenomenalny Valdes regularnie pomijany przy wysyłaniu powołań a przeciętny Casillas ciągle na topie. wszystko przez Szpakowskiego, Borka, Kołtonia i całą bandę komentatorów. los jest okrutny i bardzo często niesprawiedliwy. szkoda.
0
Victor powinien mieć na ławce konkurenta, które będzie się mógł obawiać. rywalizacja często dobrze wpływa na sportowca. skoro Valduś uznaje się za profesjonalistę to na pewno pracowałby jeszcze ciężej. powinien wiedzieć, że każdy fatalny błąd może posadzić go na ławce.
Valdes jest jaki jest, ale nie wyobrażam sobie obecnej Barcy bez niego. podoba mi się u niego ten upór w dążeniu do celu. znosi wszystko i na każdy mecz wychodzi z podniesioną głową. Musi się opamiętać, bo jak już mówiłem, przy słabszej dyspozycji drużyny jego postawa będzie miała kluczowe znaczenie.
0
Też byłbym za 4 dla Messiego. Spacerował po boisku, nie miał pomysłu na grę, tracił wiele piłek. moim zdaniem ocena wyjściowa nie odzwierciedla dokładnie tego co Leo zaprezentował.
Ciekawi mnie uzasadnienie oceny VV ;]. na 99% jestem pewny, że Masq tym razem to pisał. bez owijania w bawełnę i ślepych uliczek prowadzących do stworzenia zasłony dymnej naszemu bramkarzowi. to się ceni. ;)
0
"a ty piszesz gdzie tylko sie da ze jest slaby rzuca mi sie to w oczy". temat uznaję za zakończony. sam dodajesz sobie swoje argumenty, a na dodatek pleciesz bzdury. fakty są inne. ja piszę, że jest słaby gdy zagra słabo. to samo dotyczy Messiego i całej paczki. nigdy nie kieruję się sympatią do danego zawodnika. We wtorek Henry strzelił bramkę, ale zagrał kiepskie spotkanie jak cała ekipa zresztą. nie będę bił mu brawo tylko za to, że na koszulce pisze mu Henry. jeśli Cię razi to co piszę na Francuza to nie czytaj.
moja wypowiedź skierowana była do kolegi o nicku Rozwad. czyż nie? jeśli masz zamiar się wtrącić w dyskusję to daruj sobie wyciąganie zmyślonych faktów z Twojej jakże niezawodnej pamięci.
Domagałem się szacunku i miałem dość plądrujących stronę chłystków z hasłem na ustach "Ronaldinho ty grubasie itp". chłystków którzy dzięki niemu zaczęli wielbić Barcę, a potem zabrali się za powtarzanie siejących propagandę madryckich brukowców. jedynym użytkownikiem, który miał swoje własne zdanie był Sciah. potrafił dodać coś od siebie nie kierując się jedynie tym co napisali dziennikarze. decyzja zapadła, R80 odchodzi, trener ma takie życzenie i po problemie. ty teraz uznajesz formę Henka za zadowalającą, a mi podobało się to co pokazywał Ronaldinho będąc jeszcze piłkarzem Barcy. nie grał tak jak za swoich wielkich czasów, ale to jest sytuacja taka sama jak ta którą mamy teraz z Titim. sytuacja jaka panowała w klubie mi też dała jasno do zrozumienia, że Gaucho powinien odejść. nie płakałem, nie lamentowałem i jak widzisz cały czas tu jestem, więc nie byłem kibicem samego Brazylijczyka. lubiłem go i szanowałem, bo zasłużył sobie na to w mojej skromnej opinii.
"wiec mowienie ze brazyliczyk gracz Milanu ma dla ciebie wieksza wartość niz Henry gracz Barcelony jest smieszne". co dla Ciebie jest śmieszne? moje osobiste odczucia dotyczące dwóch piłkarzy. szanuję Henka, ale jego udział w historii Barcy jest niczym w porównaniu z udziałem R80 (cały czas mówię o klubie, nie o karierze).
0
czytając wszystkie wypowiedzi można wywnioskować, że Valdes był przygotowany na dośrodkowanie i wyjście z bramki a Juninho był przygotowany, że Valdes jest przygotowany na wyjście i przygotował mu precyzyjny strzał co w rezultacie dało bramkę dla OL.
ahhh ten Juninho. doświadczenie jednak robi swoje. VV w jego wieku będzie przygotowany na wszystko ;)
0
Postaram się uprościć Ci trochę to co miałem na myśli, bo widzę, że masz problemy z odczytaniem sensu mojej wypowiedzi.
Domagałem się szacunku dla Ronaldinho, który przez pewien okres był kluczową postacią w układance Franka. Jeśli jego czas na Camp Nou dobiegł końca to należało mu się chociaż skromne DZIĘKUJEMY, a nie idź już sobie, nie chcemy Cię grubasie, nie wygrywasz sam meczy to już mamy Cie gdzieś itp, itd. krótko mówiąc szacunek na który zasłużył.
Henry jak na razie nie jest współautorem żadnego sukcesu Barcy, więc ma dla mnie dużo mniejszą wartość niż Brazylijczyk. Francuz w tym sezonie prezentuje bardzo mieszaną formę co nie zmienia faktu, że ogólnie wychodzi na plus.
na koniec chciałem Ci wytłumaczyć, że moja wypowiedź dotyczyła komentarza użytkownika o nicku Rozwad, którego kolega powiedział "Henry wciąż najlepszy". jeśli wiesz co oznacza przymiotnik "najlepszy" i twierdzisz, ze taki właśnie jest Titi to nie mamy o czym dyskutować. z ślepymi fanami Henka nie ma sensu rozmawiać.
pozdrawiam
0
człowiek - co ma jedno do drugiego?
A tak na marginesie. chciałem Cię uświadomić, że jako jeden z nielicznych domagałem się szacunku dla Brazylijczyka, który miał bardzo duży udział w znaczących sukcesach klubu ;). daruj sobie płacze i pianie, bo to już tylko wymysł twojej bujnej fantazji.
Zresztą Ronaldinho w tamtym sezonie na boisku spisywał się nieźle, a to co teraz robi w Milanie mało mnie interesuje.
Nie płakałem nad jego odejściem ;). płakać mi się chciało gdy widziałem komentarze "wielkich kibiców" powtarzających brednie po madryckich brukowcach. zdecydowana większość z nich dzięki R80 zaczęła Barcelonie kibicować, no ale tego akurat nikt im nie może udowodnić.
A teraz oceniam Henrego nie po nazwisku, ale po tym co prezentuje. Jeśli jesteś jednym z tych zakochanych fanach Francuza to nie mamy o czym rozmawiać. dla Ciebie zawsze będzie najlepszy.
0
rozwad - kolega Ci to powiedział po wczorajszym występie Henka? Po ilu piwach był? ;)
0
Henio trafieniem do bramki strzeżonej przez Llorisa delikatnie podciągnął sobie ocenę. Momentami odnosiłem wrażenie, że to nie legendarny Titi, a jakiś podobny do niego chłopiec z szkółki młodzieżowej potyka się o własne nogi.
0
Nie twierdzę, że Ty akurat Valdesa uznajesz za jednego z najlepszych. ;]
0
looky - jeszcze raz do Ciebie ;)
Nawet przy obu fatalnych podaniach Ikera (R. Madryt - R. Betis) i Valdka w derbach widać różnicę klas jaka dzieli wcześniej wymienionych łapaczy.
VV ładując piłę pod nogi przeciwnika wyszedł, zatrzymał się w połowie zostawiając wystarczającą ilość miejsca strzelającemu i dostał to o co się prosił. czy on zachował się jak bramkarz klasowy? zrobił najgorsze co mógł zrobić, tym bardziej, że Rafa mając jeszcze pół sekundy czasu więcej mógł strzał zablokować.
Iker zorientował się, że fatalne podanie zamieniło się w sytuację sam na sam. zmusił przeciwnika do myślenia, zostawił mu tylko długi róg, brakło precyzji, bramka nie padła.
wiem, że zaraz objaśnisz mi różnicę między jakością obu strzałów, ale skupiam się na zachowaniu golkiperów.
Ciebie drażni "a nie mówiłem", "valdes to dno", a mnie drażni usilne robienia z Valdka bramkarza klasowego i dorównującego umiejętnościami Casillasowi.
0
Looky - chyba nie uważasz, że Valdes jest jedynym bramkarzem godnym Barcy i posiada wszelkie atuty, które umożliwiają mu wykonywanie swych zadań? Marquez szybki nie jest, ale bardzo dobrze radzi sobie w obronie, chociaż grając tak wysoko wysuniętą linią defensywy szybkość powinna cechować stopera. oprócz walorów fizycznych trzeba mieć jeszcze poukładane w główce. 100% koncentracji i ten zmysł, który pozwala mu doskonale przewidzieć sytuację, podjąć dobrą decyzję, bądź świetnie się ustawić.
Głośno było o zainteresowaniu Barcy osobą Asenjo, obejrzałem kilka meczy z udziałem tego młodego bramkarza, ale jakoś mnie nie przekonał. jednak nie jestem fachowcem, który ma szukać konkurenta dla Valdka, po to w drużynie zatrudniani są scouci. jednak żyjąc cały czas w przekonaniu, że VV jest jednym z najlepszych nigdy nie zostaną podjęte działania mające na celu poszukanie kogoś kto pokaże mu, że mimo mniej znanego nazwiska posiada większe umiejętności.
0
mikkel7 - ja Ci powiem tylko tyle: zobacz sobie z jakiej pozycji Juninho uderzał. trzeba być robotem żeby to obronić? chyba robotem kuchennym. nie pierwszy raz VV podejmuje złą decyzję, źle wychodzi, źle oblicza tor lotu piłki i nie kusi się nawet na próbę jakiejkolwiek obrony. w takiej sytuacji o zagrożenie po dośrodkowaniu mają się martwić piłkarze stojący w polu karnym. bramkarz może wychodzić do piłki gdy uzna, że zdoła ją złapać. VV wyszedł, ugiął kolana i zachował się jakby terroryści bombardowali stadion.
nie jestem z tych, którzy nazywają VV patałachem, kaleką i cieniasem. jednak nigdy nie zgodzę się z tymi, którzy robią z niego bramkarza klasy światowej.
0
Mnie śmieszy jedna rzecz. Kiedy VV puszcza bramkę to zawsze po genialnym strzale. Genialny bramkarz powinien łapać takie genialne strzały. morał: VV nie jest geniuszem w swoim fachu, nigdy nim nie był i nie będzie. jest dobry i mam nadzieje, że się weźmie w garść, bo przy słabszej dyspozycji drużyny golkiper ma być nieomylny i pewny.
0
Nie ma się nad czy rozczulać. Ten strzał dla VV (bramkarza z średniej półki) był po prostu zbyt trudny do wyciągnięcia. Mnie akurat tu nic nie dziwi i nie mam jakiegoś żalu do Valdka. chłopak stara się jak może, ale najwyraźniej takie piłki dla niego są zbyt trudne. co kogo obchodzi, że Victor spodziewał się dośrodkowania? jedno jest pewne, popełniając takie błędy jednego nie powinien się spodziewać: powołania do reprezentacji ;).
Patrząc na słabszą formę naszej ekipy wczorajszy wynik jest wynikiem korzystnym i nie mamy powodów do narzekań.
niektórzy chyba zapomnieli, że piłkarze to nie roboty.
0
Na inną odpowiedź VV liczyłem.
krótko mówiąc: klasę światową nasz bramkarz może reprezentować w PES jak sobie atrybuty w edytorze podrasuje. szkoda, bo zawalił sobie papiery znowu i dalej będą go mieli za średniaka. Lloris dzisiaj o niebo lepszy, to że miał więcej okazji do popisania się o niczym nie świadczy .
wynik korzystny, jednak gra naszej ekipy nie wyglądała najlepiej. tyle strat to chyba przez cały sezon nasi nie zaliczyli. Leo niewidoczny, Henio mimo bramki fatalnie. kilka kiksów na miarę juniora z polskiej ligi. Pep moim zdaniem powinien poruszać ławką, bo świeży zawodnik zawsze daje przewagę.
0
a ja mam nadzieje, że Benzyna zostanie wyeliminowany z gry tak jak KUN w meczu Barca - Atletico (6:1) i szybko jego wielki talent zostanie określony jako "zbyt skromny na Barcę".
0
Henry akurat niczym mnie nie zaskoczył. przyzwyczaiłem się do jego mieszanej formy. Nie ma co szukać pojedynczych winowajców. winna jest cała drużyna.
0
miszczu2006 - wiesz czemu inni bramkarze nawet po popełnieniu głupiego błędu dalej są uznawani za świetnych bramkarzy? Bo zdarzają im się mecze po których można się zastanawiać, czy mają magnes w rękach, albo zmysł przewidywania. Bronią piłki, które dla VV są nieosiągalne.
Nasz golkiper jest po prostu dobry i tyle.
0
Nawet konkurent nic nie zmieni. Valdek to Valdek. szkoda, bo wczoraj grał naprawdę dobrze. grunt to odzyskać pewność siebie. dotyczy to Victora i całej drużyny.
0
Dystans jaki zachowałem do VV pozwolił mi uniknąć zbędnego rozczarowania. szkoda chłopaka, bo ciężko pracował aby zyskać dobrą opinię. mam nadzieję, że szybko zapomni o tym meczu.
Można się jednak przyczepić do oceny naszego bramkarza, bo swoim katastrofalnym błędem bardzo skomplikował sytuację naszej drużyny i w dużej mierze przyczynił się do porażki co nie zmienia faktu, iż nasza drużyna zagrała po prostu bardzo słaby mecz. gdyby Valdes dostał 3 pewnie nikt nie miałby do nikogo żalu.
Panowie redaktorzy myślę, że spokojnie można dodać jeszcze jedną ocenę:
Carlos Delgado Ferreiro - (-5)
nie obwiniam porażką samego sędziego, ale oceniając jego pracę i skuteczność w wywiązywaniu się z swych obowiązków stwierdzam, że powinien zostać dyscyplinarnie zwolniony ;]
0
słuszna wypowiedź. nie ma co zwalać winy na sędziego, Barca po prostu zagrała słabiutki mecz i zapłaciła wysoką cenę. Teraz trzeba się podnieść.
0
nikczemny - Tobie się chce spać, bo nie rozumiesz co mam na myśli. moje zdanie znasz, nie mam zamiaru Ci nic tłumaczyć, bo wyczuwam intencje z jakimi przyszedłeś ;].
Ludzie, którzy podejmują dyskusję tylko wtedy gdy mają przewagę mnie śmieszą. gdzie byłeś jak VV łapał dobrze? jeszcze głupio mówisz, że takich meczy nie było. jesteś ubogi w argumenty. tyle w temacie.
0
Focus08 - święte słowa. każdy kiedyś musi przegrać. szkoda, że nie każdy potrafi się z porażką pogodzić ;)