gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja bym proponował przełożenie spotkania, bo bez Leo będzie płacz i zgrzytanie zębów ;]
0
na obecną chwilę system rotacyjny został wyłączony. Zmęczenie naszych podstawowych graczy uwidacznia się w każdym spotkaniu. Grunt to uniknąć kontuzji. Mnie tylko dziwią zmiany, a konkretnie ich brak podczas meczu. Przecież z takim Getafe Bojan mógłby wcześniej wejść i zmienić Messiego. Nasz młody napastnik też potrafi przytrzymać piłkę, a dodatkowo jego ambicja i świeże siły mogą wnieść wiele dobrego do gry w końcówce. Te 15, czy 10 minut czasem może dobrze wpłynąć na regenerację sił.
teraz ważne jest aby dobrze rozegrać pierwsze trzy kwadranse. dwie lub trzy bramki zaliczki na pewno ułatwią Pepowi podjęcie decyzji o ściągnięciu kluczowych grajków.
0
Tacy sędziowie nie powinni w ogóle dostawać spotkań Barcy do gwizdania. Gra toczy się szybko, dużo dryblingów i podań "na styk". Można się raz pomylić, ale żeby walić takimi gafami co chwilę to już przechodzi granice. Teraz odpowiedni ludzie powinni taki mecz obejrzeć i wyciągnąć konsekwencje. Kalectwo sędziów mogło zabrać nam 2 cenne pkt. a na tym etapie równałoby się to z dużą stratą.
0
Czy porażka Realu będzie cudem? Faktycznie Królewscy ostatnio w obronie grają świetnie, ale moim zdaniem Recre ten mecz może wygrać, a radzi sobie całkiem nieźle.
0
Bardziej mnie ucieszy porażka Realu :>
0
Dobry mecz naszej ekipy. Brakło trochę szczęścia i skuteczności, żeby zgodnie z tradycją ten mecz zakończyć w pierwszych trzech kwadransach. Takie spotkania właśnie pokazują klasę zespołu. 3 pkt i obyło się bez kontuzji (mam nadzieję, że Alvesowi nic poważnego się w rękę nie stało). Teoretycznie trudny rywal, ale Getafe wcale nic wielkiego nie pokazało i wygrana Barcy zasłużona.
Pracy sędziów nie będę komentował. podpiszę się tylko pod słowami Pana Orłowskiego :).
Rozumie, że błędy popełnia każdy, ale podejmując tak beznadziejne decyzje kompromituje się na całej linii. Fryzjer chyba ma resztkę swoich ocalałych ludzi także w Hiszpanii ;].
0
Grałby na lewym skrzydle. Iniesta wtedy na stałe zadomowiłby się w środku pomocy obok Xaviego, a Henek grałby na zmianę z swoim rodakiem. Zresztą Franck może grać też na prawej stronie, więc odpoczynek Leo nie byłbym już tak wielką stratą. Pep potrafi umiejętnie stosować rotację i myślę, że spokojnie poradzi sobie z takim wyzwaniem. Mamy lukę, która przy kupnie Riberego zostanie bardzo skutecznie załatana. Według mnie Ribery to gracz idealnie pasujący do Barcy. z Alvesem było podobnie i chyba nikt nie wątpi, że transfer Brazylijczyka był strzałem w dziesiątkę.
0
Piłkarz wart dużych pieniędzy. Cel transferowy nr 1 moim zdaniem. Henek pomoże mu wprowadzić się do drużyny, bo gry na skrzydle już nie będzie musiał go uczyć. Pep będzie miał o wiele większe pole manewru zestawiając linię ataku, no i nie oszukujmy się Ribery to jeden z najlepszych na swojej pozycji.
0
pappi - zastępujesz Mourinho pierdząc błazeńskimi pierdołami?
To co będzie się okaże. jak na razie to Barca gra najpiękniejszy football na świecie i żal Cię w zadek ściska, bo inaczej Twego zachowania określić nie można.
Zapowiada się ciekawy dwumecz, wcale nie twierdzę, że Barca rozniesie Chelsea. Na tym etapie rozgrywek szacunek do rywala ma bardzo duże znaczenie. Ty tego szacunku nie masz, więc nie komentuj bo zaniżasz poziom jaki na tej stronie panuje.
0
Wesołych Świąt :)
0
Nikt Cię do niczego nie zmusza kolego.
0
To jest cały urok tej drużyny. W takiej formie faktycznie możemy pokusić się o potrójną koronę. przyznam szczerze, że sam w to nie wierzyłem i byłem w stanie pogodzić się z każdym niepowodzeniem w LM.
0
Nie pisz wszyscy, bo tak nie jest. Czyste konto to zawsze zasługa całej defensywy, a Valdes się do niej zalicza. Z Niemcami praktycznie z wszystkiego wyręczali go obrońcy, ale z Valladolid to on w dużej mierze przyczynił się do wygranej.
0
Czyste konto jest zawsze w dużej mierze zasługą Valdka, ale nie ujmujmy naszym defensorom. Oni też odwalają kawał dobrej roboty sprawiając, że VV musi wychodzić do podań, żeby się rozgrzać. Mnie bardzo cieszy lepsze krycie przy stałych fragmentach gry, bo to był nasz bardzo słaby punkt ostatnio.
0
Ribery, Ribery i jeszcze raz Ribery. Wczoraj pokazał się z dobrej strony mimo słabej postawy gości, a zagrać dobrze gdy cała reszta gra piach to sztuka. Ma szybkość, technikę i świetny strzał. Jeden z najlepszych skrzydłowych na świecie. Priorytet to podpisanie umowy z Eto`o, następnie walka do upadłego o Francuza. Jestem pewny, że to będzie strzał w dziesiątkę tak jak w przypadku Alvesa.
0
Śmiać mi się chciało z Szpaka. zrobił z Marqueza głuchoniemego ślepca, a ten po prostu chciał złapać kartkę nie prowokując faulu w okolicy pola karnego. Niby taki doświadczony Pan komentator, a pewnych rzeczy nie zauważa.
0
Gdyby Henek chciał złośliwie znokautować bramkarza rywali to złamałby mu nos. jak się bawić to się bawić :).
Francuz nie miał nic do powiedzenia. właśnie gdyby chciał cokolwiek zrobić to mógłby gorzej zmasakrować twarz Butta. Henry jest dobrym człowiekiem i jestem pewny, że nie chciał nikomu zrobić krzywdy. zresztą jak powiedział Zawisza żaden piłkarz Bayernu nie miał pretensji do Titiego, więc chyba jasne jest, że to był nieszczęśliwy wypadek.
0
Pan Webb popełnił błąd. Faul był, powtórki to potwierdziły. Jednak Pep nie musiał tak ostro protestować. mieliśmy 2:0 na liczniku i w pełni kontrolowaliśmy mecz. gra się zaostrzyła niepotrzebnie i Barca trochę spuściła z tempa. Pan trener przytemperował charakterek Eto`o to teraz musi popracować nad sobą :).
0
A tak bardzo chcieliśmy wylosować Porto :). tego można było się spodziewać. Teoretycznie słaba ekipa a sprawiła dużo problemów MU. widziałem cały mecz i moim zdaniem wynik jak najbardziej sprawiedliwy. gdyby goście wygrali chyba nikt nie miałby do nikogo żalu.
0
Alves grał krócej niż Puyol, ale zaprezentował się o wiele lepiej. Zresztą nasz kapitan rozegrał słaby mecz i nie wiem skąd ta siódemka. Gdyby Pep nie wpuścił Daniego to pewne prędzej czy później stracilibyśmy gola po akcji lewą stroną (naszą prawą). Carles dawał się ogrywać jak junior, kilka razy bardzo niecelnie podał i traciliśmy piłkę. Moim zdaniem obaj panowie na 6.
Victor 6,5. Odzyskał pewność siebie przed ważnymi meczami i dobrze.
0
Na pewno będzie to bardzo ciężki mecz dla nas. Pep pewnie posadzi na ławce naszych najlepszych kopaczy, bo w środę LM. Wiadomo jak kończyły się nasze ostatnie mecze poprzedzane wyjazdami na zgrupowania. Nie nastawiam się na pogrom, a nawet remisem się zadowolę.
0
Oooo ten supertalent jest srebrnym medalistą mistrzostw świata do lat 17 :). Jak na jego wiek to już jest duży sukces i nie każdy Tytan niestety błyszczał jako junior. Czasem może wyrosnąć na świetnego golkipera i zastąpić Casillasa w bramce reprezentacji Hiszpanii.
0
Nie będę porównywał osiągnięć Buffona i Valdesa, bo zaraz mi ktoś wyjedzie, że Włoch jest starszy. Jednak będę bardzo zadowolony gdy VV w wieku 31 lat zdobędzie chociaż połowę z tego co Buffon. życzę tego z całego serca.
Jeśli mowa o transferze to wątpię aby do czegoś takiego doszło. Nie chodzi już o samo dopasowanie się do stylu gry Barcy, ale cały czas mam na uwadze to co mówi Laporta i cały reszta. Valdes pozostanie nr 1, a Gigi ławką się raczej nie zadowoli. Nie potrzeba nam gwiazdy, wystarczy młody i ambitny konkurent.
0
metatron82 - nie próbuj więcej obrażać Tytana światowego futbolu!
0
Tylko Chuck Norris wie dlaczego wszyscy mają szczęście a Valdes ma wiecznego pecha.
0
Zgadza się. można osiągnąć coś więcej, nie zaprzeczam, ale czasem trafiają się tacy, którzy łamią sobie nogi w tych wymienianych przeze mnie ligach i potem głoszą swoje teorie jak to nie powinien bronić bramkarz Barcelony, czy inny.
0
Jeszcze mało widziałeś. zapewniam Cię, że czasem to się tylko pić nauczysz ;). Zaliczyłem epizod w takiej lidze, więc wiem co jest grane. W okręgówce jest dużo lepiej, jakieś doświadczenie się zdobywa, ale boję się porównań do tych najlepszych, bo różnica jest kolosalna, a i ludzie z jakimi pracujesz od dziecka są całkiem innymi ludźmi.
0
W tamtym roku podpisaliśmy kontrakt z Borucem :), teraz mamy się pozbyć najlepszego obok Puyola stopera w drużynie.
0
Nie obrażam Cię. Ja też gram w piłkę z normalnym sędziowaniem ;), kiedyś też byłem bramkarzem, ale taka gra nie ma porównania do najlepszych lig europejskich. Dlaczego zakładasz, że nie mam pojęcia. Ilu jest trenerów bramkarzy, którzy w życiu nie stali na bramce? To znaczy, że nie mają wiedzy?
0
Jeśli ktoś od dziecka interesuje się piłką nożną, ogląda mecze itp. w to chyba w jakimś stopniu pojęcie o piłce ma. Zresztą ktoś kto broni w polskiej lidze podwórkowej i jedyną jego nagrodą za grę jest piwo od prezesa ma takie same pojęcie o grze jak Ci co nie grają. Takich fachowców było wielu, ale taka kopanina to nie zawodowa piłka.