gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bzuwa
Kaspersky Internet Secuirity :)
0
Powodzenia Zlatan. Życzę Ci, żebyś mnie do siebie przekonał :).
0
zw1erz
Nie wziąłeś lekarstw. Twój lekarz Cie zabije.
0
Jeszcze niczego się nie nauczyliście :)
Nie podniecajcie się tak, bo gdy okaże się, że to plota będzie Wam smutno.
0
Masq
Mamy rozumieć, że Villa jest lepszy od Eto`o o 10 mln? To teraz przelicz to na umiejętności piłkarskie, bo ja nie mam pomysłu :). W bardzo dużej mierze na wartość Kameruńczyka wpływa długość kontraktu. W ubiegłym sezonie prasa mówiła nawet o rzekomych 50 mln za naszego napastnika. chociaż jak wiadomo do takich doniesień należy podchodzić z dystansem.
Jeśli chodzi o wpływie Pereza na rynek to jasne jest, że prezes Realu bardzo mocno namieszał i widać tego skutki. O wszystkim powiedział Looky, więc nie będę powtarzał. Komentarze Laporty mogą dawać obraz zazdrości bądź strachu, ale czego mają się bać Platini, czy Pele. Ci panowie także mocno skrytykowali politykę transferową Królewskich i moim zdaniem mieli rację.
0
Jakie Eto`o budzi kontrowersje znowu? Jak zawsze najwięcej mieszają dziennikarze. To już jest normą i jeśli ktoś ma dobrze poukładane w głowie to się bzdurami przejmował nie będzie.
Eto`o jest na urlopie i wcale telefonu odbierać nie musi. Na rozmowę przyjdzie czas, bo jak na razie nie może wiązać się z żadnym innym klubem bez zgody Barcy. Wiemy, że Eto`o został zapoznany z ofertą kontraktu i ma się nad nią zastanowić, więc może się zastanawia.
Gdy nasz napastnik zacznie strzelać fochy to należy mu podziękować i sfinalizować transfer Villi, ale poczekajmy na konkrety, bo chociaż to wydaje się dziwne nadal nie wiemy praktycznie nic.
Czarna wołga
zgrywasz wielkiego filozofa, a nawet nie potrafisz poprawnie napisać nazwiska piłkarza Barcelony.
0
"Niech to sie już skończy, niech łykną Go za każde pieniądze, a Eto do City lub United!"
Lolini Ty już lepiej nic nie mów.
0
Rotacja rotacją, ale co z Bojanem. Jeśli odejdzie Eto`o to jego sytuacja będzie taka sama jak w ubiegłym sezonie, a jeśli nie? Mam nadzieję, że nasz młody napastnik zostanie w Barcelonie, bo wypuścić taki talent to wstyd. Pep mu nie ufa, a powinien. Jeśli mamy oszczędzać to po co ten Villa skoro trzeba wzmocnić lewe skrzydło? wraz z przyjściem lewego pomocnika zyskujemy nową opcję w ataku w postaci Henrego. Barca powinna się postarać o innego Davida z Valencii i wydaje mi się, że Silva dużo bardziej by nam się przydał.
Ostatnie słowo będzie oczywiście należał do władz, ale osobiście zwolennikiem transferu Villi nie jestem, chyba że odejdzie Eto`o.
0
Jeśli my jesteśmy cioty to jak nazwać Ciebie? :]
Jak na razie to Wy jesteście cieniasy, a Barca jest królem i to w potrójnej koronie :). Tego nie da się kupić!!!
VeB
0
Zbierając wszystko do kupy wychodzi na to, że nikt nie jest święty . Niektóre plotki są wymysłem dziennikarzy, więc za to nie będziemy nikogo obarczać winą.
Też pomału zaczynam odnosić wrażenie, że Laporta zakochał się w Villi i chce się Samuela pozbyć. W tamtym sezonie sprawa była prostsza. Słabe wyniki, zła atmosfera, której Eto`o był przyczyną. Były silne argumenty, żeby pozbyć się naszej 9. Teraz jest inaczej.
To są dorośli ludzie, a zachowują się trochę jak dzieci. Usiąść, porozmawiać, podjąć decyzję i odpowiednie kroki. Kłótnie do niczego nie prowadzą.
Na Eto`o świat się nie kończy, ale szkoda będzie jak odejdzie, bo jest świetnym napastnikiem i jeszcze wiele bramek może dla nas strzelić.
0
Tak to strona Farsy. Chyba zapomniałeś o tym kolego, bo Twój poziom wypowiedzi wyraźnie wskazuje na to, że przyszedłeś z RM.pl :).
Zabłysnąłeś, ale idź już sobie, bo tutaj nawet najwierniejsi kibice Barcy mają większy szacunek do Realu niż Ty.
0
Szczęście sprzyja lepszym :)
Perez ściąga samych liderów. A wiesz co się dzieje jak w jednym klubie jest więcej niż jeden lider? Może będziesz miał okazję się o tym przekonać.
Benzema jest dobry. W ubiegłym sezonie widziałem go kilka razy w akcji. Nie zachwycił mnie zbytnio, ale jest młody. Jednak do najlepszego rozwoju potrzebuje wiele czynników. teraz zostanie rzucony na głęboką wodę. W przyszłym sezonie Real będzie musiał wygrywać, a jego gwiazdki co mecz udowadniać, że Perez słusznie zainwestował pieniądze. Presja będzie ogromna. Karimowi brakuje doświadczenia. jak już powiedziałem bardzo wiele będzie zależało od Pellegriniego.
Ronaldo faktycznie wrzucił na luz po otrzymaniu Złotej Piłki :). może jeszcze coś mu się poluzuje.
Za bardzo się boisz. Oni mają Ronaldo, my mamy Messiego. Real ma Kakę, my mamy Xaviego (chociaż moim zdaniem to dwaj całkiem inni piłkarze). A Iniesta? Ten chłopak w przyszłym sezonie może okazać się najlepszym piłkarzem świata. Już jest genialny, a ciągle się rozwija.
Różnica jest widoczna gołym okiem. My mamy gwiazdy w drużynie, wychowane w naszych szkółkach, w ich żyłach płynie bordowo-granatowa krew :). Real gwiazdy musi sprowadzać. Czas pokaże kto na tym lepiej wyjdzie.
0
Ale przywołujesz incydenty, które miały miejsce wcześniej. Guardiola zaprowadził żelazną dyscyplinę i ilość głupich wybryków jego piłkarzy zmalała praktycznie do zera.
Osobowość Eto`o czyni go lepszym napastnikiem na boisku. Od dobrej atmosfery w szatni jest trener.
0
czarna wołga
a ja radzę sobie przypomnieć sytuację z przygotowań do ubiegłego sezonu gdy Eto`o już był praktycznie skreślony przez Pepa. Do tego dochodzi postawa na boisku, ilość strzelonych bramek i zostawionego zdrowia dla dobra drużyny. Nie powiesz mi chyba, że Samuel się wypalił? Ja jakoś tego nie zauważam.
Sprawa powinna wyglądać następująco: oferta kontraktu została przedstawiona. Zarząd powinien wyznaczyć termin decyzji. Podoba się? podpisujemy. Nie podoba się to się rozstajemy w przyjaznych stosunkach. Podwyżka nie powinna wchodzić w rachubę, bo automatycznie mogą o nią dopomnieć się inni. Zresztą Kameruńczyk zarabia dobrą kasę, więc narzekać nie powinien.
Jeśli chodzi o agenta to jego zachowanie nie było odpowiednie. Niektóre sprawy powinny być załatwiane wewnątrz klubu bez niepotrzebnego rozgłosu.
0
Znowu zaczynacie histeryzować. Mistrz ma zawsze ciężko, ale po raz kolejny powtarzam, że my już mamy świetną drużynę. Potrzebujemy paru wzmocnień, żeby załatać dziury i będzie naprawdę dobrze. Mega skład Realu jakoś nie napawa mnie strachem. Nie boję się nazwisk, bo wiem że oprócz gry mają też swoje wymagania. A zbyt dużo gwiazd i zbyt dużo transferów zaburza równowagę w klubie co może skończyć się klęską.
Zobaczymy jak Pellegrini poradzi sobie z tym arcytrudnym wyzwaniem jakie go czeka. Naszym rywalom przydałby się Guardiola :), bo wiele będzie zależało od poziomu dyscypliny jaki będzie panował w klubie. jakoś ciężko mi to sobie wyobrazić.
Może być nam ciężko w przyszłym sezonie, ale paradoksalnie obecny system Pereza może okazać się tragiczny w skutkach. Czas pokaże.
0
O jak dobrze. Przynajmniej mam pewność, że ten chłopak nie trafi na Camp Nou :).
Masq nie załamuj się :]
0
Haryztybetu
Jakie zamieszanie? Przestań wierzyć w każde durne doniesienia prasowe, bo zgłupiejesz. Na razie największy burdel robią dziennikarze i użytkownicy myślący podobnie do Ciebie.
Nie bronię Eto`o, nie bronię nikogo, bo tak dokładnie nie znam prawdy. Michał Pol narobił zamieszania pisząc o Kameruńczyku jak o terroryście. Zaraz pojawiła się mafia anty-Eto`o i przytaczali "złote myśli" dziennikarza sportu. Skończ prorokować i silne wyrazy wieńczone kropkami wypisuj gdy cokolwiek będzie oficjalnie zakomunikowane.
pozdro
0
Moim zdaniem Pep od początku swojej przygody z pierwszym składem czuje niechęć do Kameruńczyka. Teraz ciężko jest stwierdzić kto ma rację i kto bardziej chce dojść do porozumienia. Jeśli Eto`o otrzymał propozycję nowej umowy i ją zaakceptuje to wszystko będzie jasne. Plotki o rzekomym apetycie na kasę Samuela okażą się bzdurą. Trzeba poczekać.
Jeśli władze klubu, bądź Guardiola chcą się pozbyć Eto`o to powinni dać mu to jasno do zrozumienia i rozstać się w przyjaznych stosunkach. Tylko dlaczego mieliby to robić? Bo miał kryzys formy i marnował mnóstwo setek? To Messi i Henry także powinni zostać sprzedani.
0
raul77
Czego tu Wam zazdrościć? Ja podobnie jak koledzy cieszę się, że się wzmacniacie, bo może w pojedynkach z nami pokażecie coś więcej niż żenadę i pokaz bezsilności (2:6).
My naprawdę nie musimy kupować gwiazd za kolosalne sumy, bo mamy bardzo zdolnych wychowanków, a najważniejsze jest to, że sztab szkoleniowy potrafi wprowadzać ich do światowej piłki.
0
jowunia
W większości masz rację. Oba kluby funkcjonują inaczej. Barca ma swój specyficzny sposób co wcale nie oznacza, że jest to model gorszy, wyniki mówią same za siebie.
Trochę się jednak zagalopowałaś :). Barcelona jest klubem piłkarskim i tak jak każda drużyna mamy na celu zdobywanie trofeów. Fakt, że podnosimy sobie wysoko poprzeczkę i chcemy wygrywać grając pięknie i widowiskowo pokazuje o ile jesteśmy lepsi od rywali ze stolicy :). To cieszy.
0
Za parę sezonów Caceres może być wiele lepszym piłkarzem niż Albiol.
0
Wybaczam :)
Jowunia przeproś! :>
0
gordoniasty
Skąd wiesz jaki poziom panuje na rm.pl? Pewnie przeniosłeś się do nas po ostatnim sezonie? Jak byś dłużej uczęszczał na tej stronce to wiedziałbyś, że to co napisałem było żartem i delikatnym wyszydzeniem frustratów, którzy już od dawna panikują, bo Barca nikogo jeszcze nie kupiła. Więc nie mów mi co mam robić i gdzie się przenosić.
Pozdrawiam :)
0
Tego już za wiele. Real kupuje kolejnego zawodnika, a Laporta nic nie robi. Kiedy będziemy kogoś ściągać. Nie ma czasu!!! żal.pl, żal.pl i jeszcze raz żal.pl
Fuera Laporta!!!
0
Wszyscy, którzy podniecają się tak Torresem mieli okazję zobaczyć, że też miewa słabsze dni. Szkoda tylko, że te dni zdarzają mu się dość często. Po ME byłem pod wielkim wrażeniem jego gry. Jednak potem widziałem kilak spotkań w lidze i LM, które pozwoliły mi nieco zmienić zdanie o "dzieciaku". Jest dwa razy lepszy od Eto`o? Kłóciłbym się, bo Eto`o nawet gdy ma dołek formy pracuje jak wół, żeby zostawić po sobie dobre wrażenie, a Torres spaceruje po boisku przypominając nieco frustrata Ronaldo. Czeka na piłki, które odbijają się od niego jak od ściany. Wcale nie jest gwarancją bramek jak widać. Samuel w meczu o stawkę jedną akcją potrafi dać drużynie prowadzenie, a chyba po tym poznaje się wielkich napastników.
0
All.Bundy
Wrzuć na luz. Chyba jesteś bardziej sfrustrowany niż Ci, którzy płaczą nad rzekomym podpisanie umowy Riberego z Realem. tak się składa, że to Francuz jeździł Alvesa w ćwierćfinale LM i kilkakrotnie go ośmieszył. Przy bramce, którą strzelił wkręcił naszą obronę w dziecinny sposób, a Valdka ułożył sobie wygodnie na murawie :). Możesz go nie lubić, Twoja sprawa, ale nie mów bzdur, że jest slaby, bo jest jednym z najlepszych jak nie najlepszym na swojej pozycji i myślę, że szybko i sprawnie posadziłby Henka na ławce.
0
O ile dobrze pamiętam Ribery kilkakrotnie wyraził chęć gry dla Barcelony, więc nie ma co panikować przed czasem. Polityka Pereza zamieszała nie tylko na rynku, ale i w głowach niektórych userów. Wrzućcie na luz i przestańcie płakać. Ja uwierzę jak zobaczę Francuza w koszulce Realu na oficjalnej prezentacji.
Okno transferowe otwiera się 1 lipca, a Wy już chcielibyście mieć w domu koszulki Barcy z nowymi nazwiskami ;/. Gdzie rozsądek?
0
Przestańcie się kłócić z Masq. On akurat nie jest w stanie zmienić swego zdania co do Eto`o. Kameruńczyk może strzelać po 50 bramek w sezonie, ale to i tak będzie mało, a Karim zawsze strzeliłby więcej, bo jest geniuszem.
0
Już się zaczynają rozległe marzenia. A jak zdobędziemy tylko tytuł mistrza kraju to coś się stanie?
Ja w ubiegłym sezonie nie liczyłem na wiele. Oczywiście wierzyłem w Pepa, ale wiedziałem, że będzie ciężko i w zupełności wystarczyłby mi jeden tytuł. Takie nastawienie pozwala bardziej cieszyć się potrójną koroną, bo radość potęguje duże i bardzo miłe zaskoczenie.
Trzeba umieć odróżnić wiarę od oczekiwań :)
0
Glob3r
Wytykanie błędów Valdesowi dla mnie już stało się nudne. Dużo czasu spędziłem na kłótniach, których głównym tematem był nasz golkiper. Radykalnie zdania nie zmieniłem, ale nauczyłem patrzeć się na jego osobę trochę inaczej. VV pasuje do Barcy to fakt, ale nie twierdzę też, że inny bramkarz by się lepiej nie sprawdził. Piłkarze są ludźmi, a ludzie potrafią się uczyć. Jednak żaden inny bramkarz nie będzie miał Barcelony w sercu. To jest bezcenna cecha i jeśli mamy kogoś takiego w teamie to należy to poszanować.
Mi chodzi o to, że mamy za sobą wspaniały sezon. Oczywiście na laurach nie wolno spoczywać, ale po co zmieniać coś co funkcjonowało dobrze? Tym bardziej, że w grze Valdka widać ogromny progres. tego nawet najwięksi jego wrogowie nie mogą pominąć. Śmieszy mnie też ciągłe wymienianie nazwiska Asenjo. połowa z Was zapewne widziała go w akcji przy okazji spotkań z Barcą (o ile dobrze pamiętam to było jedno spotkanie, bo w pierwszym był kontuzjowany, ale mogę się mylić). więc czym zachwycił? postawą w Football managerze? Ne ujmuję mu, ale ręki bym sobie za niego nie dał uciąć.
To samo tyczy się tych Waszych kosmicznych napastników. Możesz jedynie podejrzewać, że Villa czy Torres mieliby tytuł króla strzelców przed ostatnim gwizdkiem kończącym sezon. Ja osobiście uważam, że Barcelonie Eto`o jest w stanie dać dziesięć razy więcej niż wcześniej wymienieni Panowie. po raz kolejny powtarzam, że zadania naszej "9" są znacznie inne niż zadania "9" w innych klubach.
nie wiem w ogóle jak można wyrażać chęć wykopania danego piłkarza z drużyny po takim sezonie.