gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
WiernyCules FCB
Oczywiście, że Cię rozumie. Jednak chorobliwe obstawanie przy swoim, nawet wtedy gdy trzeba sprawiedliwie skrytykować danego piłkarza często psuje dyskusję. Sam przyznam, że Soltyz często przesadza z swoimi opiniami, ale Ty też nie jesteś święty i nie zawsze obiektywny.
0
WiernyCules FCB
Jak na razie to Ty się ośmieszasz, bo sam prowokujesz niepotrzebne zgrzyty na tej stronie. Jeszcze nic nikt nie napisał, a już przepowiadasz przyszłość. Pierwsze dokładnie przyjrzyj się tym co komentują na fcbarca.com i wyciągnij stosowne wnioski. Na tej stronie też nie brakuje "parapetów".
Czasem inteligentni kibice Realu potrafią wypowiedzieć się mądrze i rzeczowo, a nawet bardzo często wykazują się większym obiektywizmem niż Ty.
0
Sprawiedliwe rozstrzygnięcie. Valdes gra tak, żeby dać pole do popisu Sołtyzowi i Tobie.
Jednak Ty jesteś lepszy. Sołtyz komentuje wtedy gdy VV puści szmatę, zaś Ty jesteś jego aniołem stróżem zawsze. Nasz bramkarz na pewno by się ucieszył gdyby o tym wiedział.
Ja akurat też chciałbym, żeby ten stan rzeczy "trawał" jak najdłużej.
0
Nad czym tu debatować? Przecież Ronaldinho wygrał wszystko dzięki swojej medialności. Nawet piłkarze na meczach rozstępowali się i dawali się ograć, bo swoją medialnością ich porażał.
Mógł wygrać Zidane, ale wygrał Brazylijczyk i moim zdaniem jemu też to wyróżnienie się należało.
0
Faktycznie troche dziwne te wyniki. Gaucho powinien byc w czołówce, ale nie na pierwszym miejscu. W sumie też wskazałbym na Zizou.
0
Miszczu całkowicie się z Tobą zgadzam.
Dlaczego czepiacie się tak tego Sołtyza? Jaki jest temat newsa? Dynamo-Barca najlepsze,najgorsze,więc o co chodzi? Kolega wyraznie daje do zrozumienia, że według niego najgorszy był VV i ma do tego całkowite prawo, tym bardziej, że nasz bramkarz do najlepszych w tym meczu nie należał i swoim błędem zmusił drużynę do jeszcze większego wysiłku.
Dla autora newsa najgorsza jest kontuzja Leo, dla mnie też, a dla Sołtyza nie i ja go rozumię, a nawet w pewnych kwestiach się z nim zgadzam.
Zaraz dzieci neo itp. Połowa z Was pewnie nawet nie ma zielonego pojęcia co to znaczy.
Co kogo teraz obchodzi mecz z Realem, czy Chelsea? Jeszcze raz powtarzam temat newsa jest inny!
0
Prześledziłem komentarze i WiernyCulesFCB znowu mnie zachwycił. Jak ten człowiek potrafi wymyślać, żeby Valdesa bronić. Coś niebywałego. Podziwiam Cię chłopie, wielki szacunek dla Ciebie. jednak puszczona bramka, a Ty rozpisujesz się jak szalony.
Victor się machnął i co tu więcej pisać? Błąd obrony, błąd bramkarza i wszystko na temat. Niech szybko o tym zapomni, bo w sobotę Espanyol i musi się chłopak zrekompensować za ubiegły sezon.
Mecz oglądałem w bardzo kiepskiej jakości, ale ogólnie mogę stwierdzić, że chłopaki zagrali na dobrym poziomie. Misja wykonana :)
0
Czekałem na Alvesa, doczekałem się i mam nadzieje, że doczekam się Silvy w koszulce Barcy. Taki zawodnik jest nam potrzebny. Na lewej flance byłby pięć razy lepszy niż Henry.
Może to tylko plotki, ale mam nadzieję, że w najbliższej przyszłości dojdzie go tego transferu.
0
Chodzi o to że teraz gdy mamy okazje sami zadecydować o tym z którego miejsca i czy w ogóle awansujemy powinniśmy zagrać na 100%, a nie oglądać się na wyniki innych drużyn.
0
Bykunn dobrze gada :)
Pep oczywiście doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak należy zagrać w tym meczu. Jesteśmy faworytem, a faworyt zawsze przyjeżdża po zwycięstwo. Nie ma sensu oglądać się na inne zespoły, kiedy można wygrać i wyjść z grupy jako lider.
0
Ja jestem zdania, że jeśli mamy wygrać to wygramy nawet bez obecności sędziego na boisku. Webb zszargał sobie reputację (nie chodzi mi o mecz Polska-Austria), ale jest dobrym sędzią. Nie ma co narzekać.
0
Każdy szanuje swój kraj na własny sposób. Ibra ma takie a nie inne odczucia, jest szczery i należy to uszanować. Moim zdaniem to trochę dziwne zachowanie, ale jeśli ma to pozytywnie odbić się na jego postawie w meczach ligowych to jestem za :)
0
Valdes popełnił błąd, ale moim "gol-kuriozum" to zbyt mocne określenie, co nie zmienia faktu, że nasz golkiper powinien dostać ocenkę niższą niż wyjściowa.
"Warto zwrócić uwagę na fakt, iż w wypadku zwycięstwa ten kontekst traci na wadze, stąd ocena wyjściowa." Dziwne tłumaczenie. W takim wypadku Inieście też dajmy 5. Popełniał błędy, grał słabo, ale wygraliśmy. Pozycja pozycji nie równa, ale w tej sytuacja to nie gra roli moim zdaniem.
0
Jeśli chodzi o porównanie Toure do Busquetsa to nie ma wątpliwości, że Yaya jest lepszym piłkarzem. Może nie imponuje formą, ale Sergio też gór nie przenosi.
Jest tylko jeden problem. Jeśli Yaya zaczyna pokazywać fochy i myśli o odejściu to jego miejsce jest na ławce. Na rozmyślania jest czas w okresie transferowym, bądź przy podpisywaniu kontraktu. Teraz ma grać i swoje marzenia niech trzyma dla siebie. Lepiej będzie dla drużyny jak wszystko się szybko wyjaśni.
0
Zmieniłam zdanie co do mojej oceny gry Marqueza. Obejrzałem mecz ponownie i dostrzegłem kilka błędów o których zapomniałem. Oczywiście objeżdżanie naszego stopera nie ma sensu, bo zagrał dobrze, ale 7 to jednak zbyt dużo. 6 będzie najodpowiedniejszą notą.
oczywiście to tylko i wyłącznie moja osobista opinia :)
0
Marquez zagrał poprawnie. Nie ustrzegł się błędów, ale zachwycił umiejętnością ustawienia się i doskonałym odbiorem. Kilka razy pokazał to czego nie mogą pokazać zawodnicy młodzi - doświadczenie i spokój nawet będąc w poważnych tarapatach.
Moim zdaniem Meksykanin zasłużył na siódemkę :)
0
Xavi nie gra tak widowisko, więc przegrał z Ronaldo. Osobiście dałbym drugie miejsce naszemu rozgrywającemu, bo był jednym z najważniejszych ogniw kosmicznej Barcelony w ubiegłym sezonie. Niestety jego rola nigdy nie będzie należycie doceniana i trzeba się z tym pogodzić.
Krystyna był świetny? Świetny był Messi, Ronaldo moim zdaniem był po prostu bardzo dobry. W mojej opinii Iniesta i Xavi powinni znaleźć się w tej klasyfikacji tuż za Messim.
0
szusti93
Nie komentuj nawet takich idiotycznych wpisów. to nie ma sensu. Ktoś kto pisze takie idiotyzmy jak vecros ma delikatnie mówić nawalone w głowie. Głupia prowokacja, albo ironia w najlepszym wypadku. Co by to nie było niestety wyszło mu mizernie.
0
Więc formalności dopełnione. Liczyłem na drugie miejsce Xaviego, ale jak widać znowu nie został dostatecznie doceniony. szkoda.
0
Pyrzo_Barca
Śmieszny jesteś Ty. Sergio powinien częściej myśleć o zespole, a nie o tym jak tu przypieprzyć rywala po łydkach. Wiem, że taki agresywny piłkarz w każdym zespole musi być, ale wszystko ma swoje granice. Zagrał dobrze? zbyt często dawał się ogrywać, faulował i zupełnie niepotrzebnie złapał czerwień. Ja wiem, że jego starszy kolega z reprezentacji Francji zaświecił ostatnio dobrym przykładem, ale Heniu zrobił to dyskretniej.
Osobiście twierdzę, że Busquets jest bardzo dobrym zawodnikiem, ale musi popracować nad psychiką. Ma na to czas oczywiście i wierzę, że będzie lepie :)
pozdrawiam i na następny raz staraj się powiedzieć coś więcej niż "jesteś doprawdy śmieszny". emocje emocjami, ale wnioski trzeba wyciągnąć. '
0
Dramat! Nie zawsze można gnoić Real i wygrywać 6:2.
Wielki szacunek dla byłego lidera, bo zagrali naprawdę dobrze. Gdybym teraz miał możliwość to nosiłbym przez tydzień Puyola na rękach. Wielki zawodnik i wspaniały kapitan.
Takie mecze mają swoje prawa i nie będę zwracał uwagi na formę poszczególnych graczy, ale jedna rzecz po raz kolejny mnie zirytowała. Postawa Busquetsa. chłopak pokazał, że nie dorósł do gry na najwyższym poziomie. Powinien wiedzieć, że najważniejsza jest drużyna, a swoim zachowanie całkowicie zapomniał o niej. Sergio był do zmiany już po 45 minutach, nie wiem czemu Pep zwlekał ze zmianą. Normalne, że przy takich szybkich kontrach Realu defensywny pomocnik musi być w stu procentach pewny.
Kolejne derby dla nas i to cieszy. Dobry mecz, ale jakoś nie widziałem tych ogromnych sum, które zostały zainwestowane w Królewskich.
Pieniądze jednak to nie wszystko.
0
zgadza się. Teraz sprawdziłem dokładnie newsa, w którym była mowa o transmisjach LM. Przepraszam, mój błąd :)
0
Początkowo mówiono także o wtorkach. Być może miałem kiepskie źródła.
0
Z tego co mi było wiadomo Polsat miał pokazywać mecze ligi mistrzów we wtorki i środy. najwyraźniej coś się zmieniło. Szkoda.
0
Niektórzy naprawdę są otępiali. Cyfra od dobrych paru lat nie transmituje ligi mistrzów. W tym roku prawa do transmisji champions league wygrał śmieszny polsat i znowu NTV. enka mecze pokazuje, a polsat pokazuje, że jest najbardziej beznadziejną platformą cyfrową pod słońcem :). nie transmitują meczy, bo nie ma kiedy puścić reklamy. 15 min w przerwie meczu to najwyraźniej zbyt mało.
0
Mam nadzieje, że Pep będzie kierował się rozsądkiem i powoła Messiego tylko wtedy gdy będzie on w pełni sprawny i gotowy do gry. Nie ma sensu ryzykować poważniejszej kontuzji, bo sezon jest długi a nasz gwiazdor jest potrzebny nie tylko na najbliższe spotkania. to samo tyczy się reszty kontuzjowanych graczy.
Niech zagra Heniek :). w kryzysowej sytuacji może uda mu się wykonać jakiś instynktowny odruch i da nam 3 cenne pkt :].
0
Nic nie zmieni faktu, że Henry zagrał po prostu po chamsku. nazywając rzeczy po imieniu tak trzeba powiedzieć. najwyraźniej cel uświęca środki, ale to żadne wytłumaczenie.
Thierry zasłużenie spotkał się z falą krytyki. w takich wypadkach zawodnicy powinni być surowo karani. Całą winę możemy zrzucić na sędziego, ale nasz napastnik swoje będzie musiał odcierpieć, bo arbiter nie widział, ale kibice widzieli.
0
misugi
Mało tego. Nie tylko złe jest dobre, ale należy Henremu się teraz kłaniać, bo zrobił swoje i oszukał sędziego. Goście chcą z niego zrobić prezydenta, bo okazał się wielkim patriotą. Gorszych idiotyzmów nie słyszałem.
Piłka to piłka, obowiązują zasady. Kto je łamie jest oszustem, a kto je łamie w taki sposób jest cholernym oszustem i tyle. Najbardziej razi mnie radość Henka po bramce Gallasa. bezczelność. Jednak przecież taka jest piłka i to ją upiększa.
0
Dziękuję bardzo, zawsze marzyłem o ciepłej posadce w Watykanie. zbierz kilka podpisów, może mi się uda :).
Mów sobie co chcesz, może to być nawet "malutkie chamstewko". Nie wierzę, że w zagraniu Francuza nie było celowości. Była! złamał przepisy i słusznie spłynęła na niego ogromna fala krytyki. Niech się teraz wstydzi. osobiście wolałbym, żeby się wziął za przepisową grę, a granie w kulki niech zostawia na mundial.
0
Taa... jasne panowie. wszystkiemu winna fizjologia człowieka, ślepy sędzia itp. Henry jest czysty, bo zrobił swoje. należą mu się brawa za kapitalne zagranie, która dało awans jego reprezentacji.
Henry na prezydenta, zachował się jak prawdziwy patriota :) BRAWO!
ElPistolero
Wszystko doskonale zrozumiałem. Thierry to piłkarz Barcelony i musimy stanąć za nim murem... Przykro mi, ale w mojej opinii takie chamstwo zasługuje na surową krytykę i tyle.