gczoo77
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wielkie drużyny potrafią przegrać i przyjąć porażkę z honorem...
Szkoda, że po pierwszym meczu na Camp Nou kibice Chelsea siedzieli cicho.
0
Uwielbiam Alvesa, ale czasem irytuje mnie jego bezmyślne łapanie żółtych kartek. Powinien panować nad nerwami. ocena dobra, Brazylijczyk wyraźnie stracił formę.
Stanowczo stwierdzacie, że Abidal jednak zahaczał Amelkę, ale moim zdaniem żadnego kontaktu między tymi panami nie było. Zawodnik Chelsea sprytnie wyłożył się i nabrał tym samym arbitra. Zresztą czytałem wiele komentarzy na temat tego zajścia i praktycznie każdy specjalista twierdzi iż czerwień nie należała się, bo faulu nie było.
Valdes - jeśli w taki sposób nasz nr 1 ma zamknąć usta krytykom to chętni zamilknę na wieki :). Oby tak dalej.
0
No Valdek kapitalnie bronił wczoraj.Jak już kiedyś mówiłem, sam Victor może cokolwiek zmienić w swojej karierze i opinii. Pełna koncentracja, sezon trwa.
0
Pan Hidding nie widział gorszego poziomu sędziowania? A na Camp Nou w pierwszym meczu nie był? :>
Ja uważam, że drużyna lepsza wygra nawet gdy sędzie będzie przeciw niej. Popatrzmy chociaż na ostatni mecz Barcy z Getafe.
Chelsea wczoraj zagrała lepiej, ale patrząc na dwumecz nie ma co się oszukiwać. U nas Chelsea była wspierana przez sędziego, na SB Pan arbiter pomógł nam. Sprawiedliwości wzięła górę, bo Barca w tym sezonie zasługuje na wszystkie trofea. Może nie pokazała całej swojej klasy, ale udowodniła, że nawet grając słabo potrafi odnieść sukces. Pan Hidding powinien mieć żale głównie do siebie. Taki trener musi wiedzieć, iż 1:0 się nie broni, tym bardziej gdy gra się w przewadze.
Ręka Pique moim zdaniem powinna skończyć się karnym, ale na czerwoną kartkę Eric nie zasłużył. Mamy finał, a niebiescy niech sobie płaczą i szukają winowajców.
0
Sędzia raz sprzyja raz nie. Moim zdaniem czerwień niesłuszna. Za rękę Pique podyktowałbym karnego.
W tym sezonie Barca dostarczyła nam wszystkiego. Wielkich wygranych, kompromitacji Realu na ich podwórku, pięknych bramek, wspaniałych akcji itp. dziś dostaliśmy Barcę gorszą, ale triumfującą. Na finał zasługujemy, nie ma nawet o czym dyskutować.
Wielka radość. szykuje się ciekawy mecz z MUł i walka o Złotą Piłkę. Do grona kandydatów Messiego i Ronaldo dołącza Iniesta.
0
Gdy Messi pudłuje to jest bez formy, a Eto`o się po prostu nie nadaje na grę w Barcelonie i koniec.
0
W sumie niech Karim przyjdzie. Będzie po meczu przyjmował gratulacje od przeciwnika, skoro tak świetnie przyjmuje.
0
Ja już kiedyś powiedziałem, że wolę oglądać nieskutecznego Eto`o , który zapieprza 90 minut i brak trafień nadrabia ciężką pracą niż np. Torresa bezradnego i spacerującego po boisku (pierwszy mecz z Realem na SB).
Na temat Benzyny się nie wypowiadam, bo ten chłopiec przy Eto`o jest malusieńki :].
0
Masq - a może po prostu on ma realizować taką taktykę? Oglądasz powtórki bramek i nie widzisz co Eto`o robi. Sieje taki zamęt, że defensorzy rywala nie wiedzą, czy mają kryć jego, kopać Andresa, czy podwajać krycie na Messim. Samuel z dziewiątki przekształca się w typ napastnika idealnie pasującego do Barcy. Czemu mamy narzekać na skuteczność Kameruńczyka skoro cała ekipa pewnym krokiem dąży do pobicia rekordu strzelonych bramek.
Gdy trzeba gra na boku, wraca, walczy, asystuje. Zastanawiam się, czy z takiej typowej "9" mielibyśmy w ogóle jakiś pożytek. Nasz napastnik jest zarazem obrońcą, skrzydłowym i pomocnikiem. Samu doskonale odnajduje się w tej roli i nie potrzebny nam nikt inny.
0
Bardzo zły pomysł!
0
Caceres już w miarę dobrze radzi sobie w wyprowadzaniem piłki to myślę, że powinien zagrać obok Pique. Jeśli chodzi o grę w defensywie to Martin spokojnie sobie poradzi, kilka razy pokazał, że ma ogromny talent.
0
Nie przesadzajmy. Rozumie, że wielka radość się udziela nam wszystkim, bo nasza ekipa solidnie skopała tyłek Realowi, ale zajrzyjmy w kryteria oceniania. 10 to ocena dla piłkarza, który zagrał lepiej niż bezbłędnie, a Leo mógł spokojnie 4 bramy wsadzić :). uspokójcie się z tymi "dyszkami".
0
VV moim zdaniem zasługuje na 7. Grał pewnie i wyciągnął dwie bardzo ważne piłki. Kilka dobrych wyjść, skoncentrowany i pewny.
Pique był fenomenalny, ale 10 dajemy za mecz idealny. Gerard przy drugiej bramce mógł zachować się o wiele lepiej. Bardzo mocne 9 według mnie.
Alves kilkakrotnie świetnie odbierał piłkę, doskonale wyprowadził kontrę i świetnie zagrał do Messiego. Myślę, że na 7 zasłużył spokojnie.
0
Chyba nie zdajesz sobie sprawy z wagi wczorajszego spotkania.
0
Co WY chcecie od Valdka? Zagrał bardzo dobry mecz, a Eric miał po prostu słabszy dzień. zresztą na Robbena w takiej formie nie ma mocnego obrońcy.
0
Mocarze z Madrytu pokłońcie się mistrzowi!!!
Brak słów :)
0
Zachowanie kibiców było naprawdę piękne. Widać, że na trybunach siedzą ludzie, a nie banda rozjuszonych bydląt, którzy z chęcią zagryźliby każdego piłkarza przeciwnika.
0
Ja tutaj się z Sciahem absolutnie zgadzam.
Powtórzył się scenariusz z naszego meczu. Sevilla grała do czasu, bo Real szybciutko zneutralizował zagrożenie jakie stwarzali skrzydłowi gospodarzy. Nie ma tu mowy o żadnym farcie. Sevilla zagrała słabo i zasłużenie przegrała, a Real po swojemu usilnie dążył do celu i skutecznie wykorzystywał błędy. Nie ma co panikować, Królewscy są jak najbardziej do ogrania na własnym stadionie.
0
Ja się już Valdka nie czepiam, bo faktycznie ten chłopak ma przechlapane. Ostatnio imponuje mi jego wyprowadzanie piłki, chyba uczył się od samego Xaviego. Eleganckie przerzuty nad głowami przeciwnika, świetna rotacja, aż miło popatrzeć. Nasz nr 1 znacznie poprawił grę nogami i to cieszy. Wczoraj zawalił na spółkę z Puyolem, ale ogólnie VV zagrał dobre spotkanie.
Moim zdaniem Carles w linii z Pique grać nie powinien. Rafa z naszym wychowankiem radzą sobie znacznie lepiej. Pep powinien coś z tym zrobić, na pewno będzie miał ciężki wybór, bo Pique gra świetnie a Carles to Carles :). Ktoś z nich na dzień dzisiejszy powinien siedzieć na ławce.
0
Co tu dużo mówić. wstyd, że takie jełopy grają w Hiszpanii. Dobrze, że Barca dba o dobre imię ligi BBVA :).
0
challenger - nic dodać, nic ująć :)
0
Moim zdaniem Małpelo powinien z 5 meczyków posiedzieć na trybunach i zastanowić się nad swym zachowaniem. co tu się dziwić, to było zachowanie zbulwersowanych piłkarzy, którzy zobaczyli obraz Barcy świętującej mistrzostwo. znowu Iker pozwolił im na chwilę o tym zapomnieć, a Casquero zachował się jak junior ;/.
0
teraz przejrzałem filmik i dopiero zauważyłem kopniaka Marcelo. Myślę, że za to zachowanie też powinien zostać ukarany po obejrzeniu powtórek. a z tym jęzorem wyglądał jak małpka w zoo :). cyrkowcy z Madrytu, świetny tytuł dla tego filmu.
0
Może poszukaj jakiegoś zajścia, która miało miejsce 50 lat temu. zresztą nadepnięcie na pietę, a kilkakrotne uderzanie przeciwnika to zasadnicza różnica. Veres999 słusznie zauważył, że 2 miesiące to ok 8 meczy, a nawet czasem więcej. ja już CI powiedziałem, że powinieneś się wstydzić, a nie podejmować głupie dyskusje w celu obrony Pepe. Temu człowiekowi należy się zakaz wejścia na stadiony piłkarskie, bo jak już kiedyś wspomniałem nawet pseudokibice mają zasadę iż leżącego się nie kopie.
0
Realny90 - nie porównuj sytuacji Ronaldinho do podłego zachowania Waszego psychopaty. Zresztą R80 był bardzo potępiany na tej stronie i jego zachowania spotkały się z bardzo negatywnymi opiniami. Jak sam dobrze wiesz Brazylijczyk odpowiedział za swój brak profesjonalizmu i zyskał statut niechcianego w Barcelonie. więc? porównanie bardziej niż beznadziejne.
Naszym piłkarzom też bardzo często puszczają nerwy, ale wolą odmówić szybką modlitwę niż kopać niewinnego przeciwnika. Real w pamiętnym meczu z Getafe grał słabiutko, a Pepe faulując zdał sobie sprawę z tego, że Casquero okazał się od niego sprytniejszy i tym samym dał swojej drużynie znakomitą okazję do wbicia gwoździa w trumnę Królewskich :).
Zachowanie iście idiotyczne i puste. Nigdy nie szanowałem Pepe i teraz tylko utwierdził mnie w przekonaniu, że miałem rację. A Ty nawet nie próbuj go bronić, bo powinieneś się wstydzić, że w ogóle ktoś taki przywdziewa koszulkę Realu Madryt.
jesteśmy zapatrzeni w Barcę? Oczywiście, że tak, bo mamy powody. To drużyna, która gra piękne, zgodnie z zasadami fair play i przede wszystkim z szacunkiem dla siebie, przeciwnika, barw klubowych i kibiców.
0
Czy aby na pewno każdy pojedynek główkowy wygrywał Rafa? Po groźnych dośrodkowaniach Navasa i Capela Marquez nie dał rady przeciąć podania i gdyby przeciwnicy byli skuteczniejsi Victor byłby w opałach. Nie pamiętam dokładnie sytuacji, ale chyba Capel wrzucał, Marquez nawet nie wyskoczył a Kone na nasze szczęście fatalnie uderzył. oprócz tego jeszcze dwie takie sytuacje miały miejsce. utkwiło mi to w pamięci, bo Meksykanin zawsze był pewniakiem i świetnie się ustawiał. Ja bym dał mu 7.
0
Płakać mi się chce jak czytam niektóre komentarze. Messi marnuje sytuacje, Henry też to robi. Gdyby strzelali wszystko to nie wiem jaki mielibyśmy bilans bramkowy. Styl Barcy jest jaki jest. Najważniejsze, że są wyniki. Eto`o zawsze wkłada w grę całe serce. Nawet gdy mu nie idzie to haruje jak wół, żeby wypaść dobrze. doskonale rozumie się z partnerami, częste zmienianie się pozycjami z Henkiem, czy Leo nie stwarza mu problemu. Villa, Torres? świetni napastnicy, ale na razie nr 9 należy do Eto`o i zarząd powinien zrobić wszystko, żeby tak było dalej.
0
Real sam powinien ukarać swego gracza. przecież on reprezentuje klub i bardzo zeszmacił opinię Królewskich. zobaczymy, czy władze wicelidera wykażą się rozsądkiem. Guardiola za 2 min spóźnienia daje kary pieniężne. Pepe powinien do końca sezonu oglądać mecz w telewizji, bo nawet na trybuny nie zasługuje. Pseudokibice mają nawet zasadę, iż leżącego się nie kopie. szczyt chamstwa i kretynizmu. Jaki klub tacy piłkarze, nie wyobrażam sobie, żeby któryś z naszych zawodników miał tak się zachować.
Jeśli chodzi o mecz naszych to co tu wiele mówić. utkwiły mi w pamięci słowa Pana Wołowskiego: "(...)Real, który gra raz w tygodniu, jedzie do Sevilli bez Higuaina, Pepe i Robbena.
A Barca? Nic, nienaruszona, niezłomna i jak mówią Hiszpanie wiecznie uśmiechnięta i uczesana. Z Messim i bez niego. Czy Henry ma dobry dzień, czy słabszy - to nawet podając trafi do siatki, jak wczoraj. Wszyscy są zdrowi, zwarci, gotowi. Nie, to nie może być prawda." :)
0
Ale piłkarze nie ograniczają się do samego biegania. Kopanie piłki, starcia z przeciwnikami też kosztują dużo wysiłku i obciążają mięśnie. Leo dodatkowo przyjmuje bardziej lub mniej mocne kopniaki kilka razy w meczu.
0
Juleńka - a może Pique o wiele mniej biega niż Messi? Takie to trudne? Doskonale widać, że zmęczenie wkrada się w szeregi naszej ekipy. Jeśli Leo nie czuje się na siłach, żeby zagrać w pełnym wymiarze czasowym (w co wątpię, bo on zawsze chce grać) to powinien odpocząć. Przypomnijcie sobie poprzednie sezony gdy Leo często siedział na L-4. Mamy bardzo mało kontuzji w tym sezonie i to głównie dzięki dobrej pracy sztabu szkoleniowego z Pepem na czele. Jeśli ona podejmuje taką a nie inną decyzję to znaczy, że ma w tym jakiś cel i to wcale nie są bzdury.